forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 14:22:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.  (Przeczytany 7208 razy)
adam319
Go


Email
Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« : 2008-02-02, 18:17:02 »

Byłoby łatwiej odpowiadać na posty.
Tak to trzeba szukać czy napisał/napisała „jadłem” czy „jadłam” bo jak napisał/napisała „jadam” to dalej nie wiadomo czy napisać „to co napisałeś” czy „to co napisałaś”.

A niektóre nicki naprawdę w tym zakresie wyprowadzają w pole Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #1 : 2008-02-02, 18:24:15 »

Byłoby łatwiej odpowiadać na posty.
Tak to trzeba szukać czy napisał/napisała „jadłem” czy „jadłam” bo jak napisał/napisała „jadam” to dalej nie wiadomo czy napisać „to co napisałeś” czy „to co napisałaś”.

A niektóre nicki naprawdę w tym zakresie wyprowadzają w pole Smile
Bez przesady,sprawdzenie,czy to "on",czy "ona" nie zabiera przeciez zbyt  wiele czasu.
Przy okazji sprawdzania,moze trafi sie na inne wiadomosci godne uwagi ?? Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #2 : 2008-02-02, 18:33:52 »

Ale jak widzę angielskie imię żeńskie które może być też nazwą potrawy to jestem skołowany Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #3 : 2008-02-02, 18:37:11 »

 Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #4 : 2008-02-02, 19:48:46 »

Ale jak widzę angielskie imię żeńskie które może być też nazwą potrawy to jestem skołowany Smile

Chyba w Pulp Fiction była mowa,ze amerykańskie imiona gówno znaczą (nie wiem czy to słowo na "g" jest wulgarne ,czy nie,czy można je tak pisać ,czy trzeba je szyfrować?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #5 : 2008-02-02, 19:57:48 »

I Kto to mówi  Shocked

http://www.madzik.pl/imiona/abc_slow2.htm

Edyta Imieniny: 16 Września
Imię Edyta w języku
staroangielskim
 znaczyło właściwie to samo, co nasz... Wojciech: "radość walki" lub raczej: "szczęście walecznych". A ponieważ jest to imię kobiece, więc raczej wróżyło nie tyle waleczność samym Edytom, co życzyło im, by to one przynosiły wojownikom szczęście, radość i powodzenie. Edyty jednakże nie rozpieszczają swoich podopiecznych, a swoich łask nie udzielają byłe komu. Tak się zwykle składa, że dziewczyny obdarzone tym imieniem są obowiązkowe i dobrze zorganizowane? wierne nie tylko swoim ukochanym, ale i własnym zasadom, i mają dobrze określony pomysł na życie. I raczej nie mają zamiaru swoją energią i poświęceniem wspierać chwiejnych marzycieli bądź nieudaczników. Posłuchajmy jeszcze raz, co głosi to imię: "szczęście walecznych". Edyty są zwolenniczkami porządku i dyscypliny. Dzięki nim dom rodzinny (albo firma, w której pracują) nabiera pozytywnej atmosfery. Nie zapominają o kalendarzu, przypominają innym o ich własnych urodzinach, a ich plany sięgają daleko w przyszłość.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #6 : 2008-02-02, 20:07:43 »

 Rolling Eyes  Razz
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Wybrałem / Wybrałam płeć w profilu.
« Odpowiedz #7 : 2008-02-02, 21:50:23 »

Byłoby łatwiej odpowiadać na posty.
Tak to trzeba szukać czy napisał/napisała „jadłem” czy „jadłam” bo jak napisał/napisała „jadam” to dalej nie wiadomo czy napisać „to co napisałeś” czy „to co napisałaś”.

A niektóre nicki naprawdę w tym zakresie wyprowadzają w pole Smile

Hej Adam masz rację, ponieważ pisze się posta i po chwili to co się napisało jest bez sensu bo dotyczy przeciwnej plci np: rozmawiasz o problemach kobiecych  itp. albo typowo męskiej sprawie i orientujesz się po chwili i caly post do bani Sad :lol:lepiej nie wysyłać bo będzie wesoło Very Happy ale niektórzy chyba celowo się ukrywają Razz :mrgreen:pod inną "płcią"
E tam nie ważna pleć ważne uczucia Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.