forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:52:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Aura wokół każdego z nas
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Aura wokół każdego z nas  (Przeczytany 6406 razy)
sylwiazłodzi
Go


Email
Aura wokół każdego z nas
« : 2008-02-03, 21:16:19 »


Do poszukiwań w necie skłonił mnie program o aurze i jej widzeniu wokół człowieku na TVN Style i wzmianka,że są ludzie przed którymi uciekamy, nie lubimy kogoś itp. Ktoś nazwie to intuicją inny być moze zobaczy aurę takiego człowieka.

Tu jest strona internetowa wprowadzająca w ten temat.

http://www.kosmos.pl/aura.htm

oto krótki fragment:"Aura jest subtelną otoczką wokół ludzi,zwierząt, minerałów i przedmiotów składającą się z energii i rozrzedzonej materii." (nie działa kopiowanie dlatego ręcznie to przepisałam)


W programie było  w tym kontekście wspomianie również o przedstawieniach malaraskich aureoli u świętych oraz o tym,że  to,że uciekamy przed kontaktem z kimś to nasz sposób obrony przez ludźmi o których się mówi potocznie,że źle na nas działają. Ja dwukrtonie przed takimi osobami uciekałam zmieniajac pracę. Zawsze sobie to wyrzucałam,że jestem jakaś dziwna bo inni potrafią  jakoś znosić te osoby a ja nie. A być może ja bardziej jestem na takie osoby wyczulona. Od dzieciństwa widziałam,że zwraca się na mnie uwagę z uwagi na niepełnosprawność i może wyczuliłam się na pewne osoby, na ich zachowanie, na traktowanie innych ludzi. Nie wiem jeszcze co otym sądzić. Ale jest i druga strona tych rozmyślań. Zawsze jak jeżdzę do Katowic do naszej forumowej lekarki to z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej mam dziwne uczucie ,że jadę po to aby poczuć się dla siebie samej lepiej, że zabieram jej część energii tej pozytywnej. Chciałabym tylko aby to zabieranie było z jej własnej woli a nie wymuszone przeze mnie. Ta długa prezentacja opisu o aurze , jej opis itd. jeszcze wiele innych spraw może wyjaśnić które dzieją się w naszym życiu. Pozdrawiam.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #1 : 2008-02-03, 22:39:00 »


Do poszukiwań w necie skłonił mnie program o aurze i jej widzeniu wokół człowieku na TVN Style i wzmianka,że są ludzie przed którymi uciekamy, nie lubimy kogoś itp. Ktoś nazwie to intuicją inny być moze zobaczy aurę takiego człowieka.

Tu jest strona internetowa wprowadzająca w ten temat.

http://www.kosmos.pl/aura.htm

oto krótki fragment:"Aura jest subtelną otoczką wokół ludzi,zwierząt, minerałów i przedmiotów składającą się z energii i rozrzedzonej materii." (nie działa kopiowanie dlatego ręcznie to przepisałam)


W programie było  w tym kontekście wspomianie również o przedstawieniach malaraskich aureoli u świętych oraz o tym,że  to,że uciekamy przed kontaktem z kimś to nasz sposób obrony przez ludźmi o których się mówi potocznie,że źle na nas działają. Ja dwukrtonie przed takimi osobami uciekałam zmieniajac pracę. Zawsze sobie to wyrzucałam,że jestem jakaś dziwna bo inni potrafią  jakoś znosić te osoby a ja nie. A być może ja bardziej jestem na takie osoby wyczulona. Od dzieciństwa widziałam,że zwraca się na mnie uwagę z uwagi na niepełnosprawność i może wyczuliłam się na pewne osoby, na ich zachowanie, na traktowanie innych ludzi. Nie wiem jeszcze co otym sądzić. Ale jest i druga strona tych rozmyślań. Zawsze jak jeżdzę do Katowic do naszej forumowej lekarki to z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej mam dziwne uczucie ,że jadę po to aby poczuć się dla siebie samej lepiej, że zabieram jej część energii tej pozytywnej. Chciałabym tylko aby to zabieranie było z jej własnej woli a nie wymuszone przeze mnie. Ta długa prezentacja opisu o aurze , jej opis itd. jeszcze wiele innych spraw może wyjaśnić które dzieją się w naszym życiu. Pozdrawiam.

Sylwia,stronka jest b.interesujaca.Z pojeciem aura spotkalam sie  juz dawno, jednak dopiero od niedawno na tyle mnie zainteresowalo,ze zaczelam na ten temat czytac rozne dostepne informacje.Jezeli wspominasz o lekarce,to ona czesto powtarza,ze spotykamy lustrzane odbicia.
Czyli  przypadkowo spotkani ludzie,ukazuja nam nasze wlasne charaktery.Uciekanie od nich ,bez przeanalizowania,co  pojawijaca  sie na mojej drodze obca osoba ma mi do przekazania,na co analizujac siebie mam zwrocic baczna  uwage,to,to samo,co niemoznosc zrozumienia i  brak checi zmiany wlasnej osobowosci i kolejny okres w zyciu w niewiedzy,w popelnianiu tych samych bledow.
Pisze,ze zabierasz lekarce czesc jej energii,nie martw sie o to, ona jest na tyle swiadoma,i brakujaca energie potrafi odzyskac lub uzupelnic Smile
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #2 : 2008-02-04, 23:03:35 »


 Ta długa prezentacja opisu o aurze , jej opis itd. jeszcze wiele innych spraw może wyjaśnić które dzieją się w naszym życiu.

sprawa jest bardzo prosta

każdy żywy organizm emituje promieniowanie - fale elektromagnetyczne (zdjęcia Kirjana to potwierdzają)

jeśli masz własne pole silne
nie boisz się niczego
 jeśli słabe
cudze pole działa na ciebie dodatnio lub ujemnie
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #3 : 2008-02-04, 23:40:24 »

Ostatnio mój znajomy był u takiego, jak ja to nazywam "Figo-fago".( bynajmniej się nie naśmiewam).
Pierwszym etapem badania była właśnie ocena jego aury ( przy zgaszonym świetle). Diagnoza brzmiała: "Jesteś pan pod wpływem uroków".Przez nastepne kilka minut "figo-fago" odprawiał uroki (łącznie z rozłożeniem czarnej husty i pluciem) Shocked
Po wielu latach pracy - szczerze się przyznaję - do wszelkich tego typu praktyk podchodzę...z pokorą. Nie mówię "głupota", tylko słucham. Chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Zresztą coś podbnego jest w technikach Reiki
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #4 : 2008-02-04, 23:59:10 »

Zresztą coś podbnego jest w technikach Reiki

w Rejki
oddziaływanie   aury czujesz i widzisz jaka czakra jest dominująca (kolor)
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #5 : 2008-02-05, 11:21:35 »

O rany ! O czym Wy piszecie?  Shocked "Aury","czakry".... co to jest???
Przyznaję ,że bywały osoby,których unikałam, znaczy nie uciekałam,ale nie nawiązywałam kontaktów,a gdy musiałam nawiązać (praca w grupie),to wydawało nam się jakbyśmy się znali całe życie.
Najpierw trzeba się poznać,porozmawiać,pobyć ze sobą,a jeśli się nie dogadujesz ,to też dobrze,bo czy trzeba się rozumieć z każdym?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #6 : 2008-02-05, 13:05:17 »

Zresztą coś podbnego jest w technikach Reiki

w Rejki
oddziaływanie   aury czujesz i widzisz jaka czakra jest dominująca (kolor)
Na kursach widzenia aury prawie kazdy moze  nauczyc   sie widzienia  wlasnej  aury.Kolor naszej aury zalezy od naszych mysli.
Stale zamienianie swoich negatywnych mysli na pozytywne znajduje natychmiastowe odbicie w naszej aurze.Ksztalt i barwa staja sie bardziej ksztaltne i swietliste.
Kolor aury  zalezy rowniez od tego jakie pokarmy spozywamy.
Chore miejsca na ciele czlowieka wplywaja  ,rowniez negatywnie na kolor i  swietlistosc aury.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #7 : 2008-02-05, 13:51:33 »

W sumie ciekawe.
A jak już wiemy,jaki kto ma kolor,to co dalej?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #8 : 2008-02-05, 22:29:49 »


Na kursach widzenia aury prawie kazdy moze  nauczyc   sie widzienia  wlasnej  aury.Kolor naszej aury zalezy od naszych mysli.
Stale zamienianie swoich negatywnych mysli na pozytywne znajduje natychmiastowe odbicie w naszej aurze.Ksztalt i barwa staja sie bardziej ksztaltne i swietliste.
Kolor aury  zalezy rowniez od tego jakie pokarmy spozywamy.
Chore miejsca na ciele czlowieka wplywaja  ,rowniez negatywnie na kolor i  swietlistosc aury.
Cytuj

jak widzisz tą swoją aurę????
ps.
nic nie widzisz
widzisz tylko kolor czakry która u ciebie dominuje
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #9 : 2008-02-05, 22:46:05 »

ja nic nie widze,ale sa ludzie, ktorzy widza kilka warstw aury :shock:a moze czakry tak jak mowisz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #10 : 2008-02-05, 22:48:51 »

A ja widzę ,że muszę iść spać  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Aura wokół każdego z nas
« Odpowiedz #11 : 2008-02-05, 22:50:30 »

pa,pa  Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.