forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:45:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Trójmiasto
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Trójmiasto  (Przeczytany 18167 razy)
max58
Go


Email
Trójmiasto
« : 2008-02-06, 20:21:45 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!!

Przeszukałem najpierw dużą część forum i nie znalazłem żadnych informacji o "klubie" lub miejscu spotkań osób na żo lub dietetykach, którzy mogą na bierząco pomóc w przejściu na taką dietę. Chcemy do tego podejść rodzinnie tzn żona i dzieci więc najpierw chcieli byśmy się wspólnie spotkać z osobą która mogła by nam wszystkim jednocześnie wytłumaczyć i pomóc zaplanować takie przejście. Ja wcześniej kilkakrotnie próbowałem przejść na żo ale poddawałem się zazwyczaj po miesiącu a zwłaszcza w momencie gdy żona z dziećmi wsówały ciepły chlebek na śniadanie lub słodycze itd....
Jeśli macie państwo wiedzę na temat takich miejsc lub osób bardzo proszę o kontakt

pozdrawiam
Adam

Zapisane
max58
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #1 : 2008-02-10, 13:37:46 »

Jestem troszkę zaskoczony  Sad- tyle tysięcy ludzi na ŻO podobna ilość na forum i nikogo z Trójmiasta lub okolic ??? wszyscy to samouki ??? wiedza tylko z książek i od kolegi ??? żadnych specjalistycznych "miejsc" z wymianą info lub problemów - poza forum oczywiście - P O M O C Y !!!! bo nigdy nie dam razdy razem z rodzinką zając się tematem ( jednocześnie)

pozdrawiam i bardzo bardzo czekam na adresy i kontakty ludzi na ŻO z Trujmiasta i okolic
Adam

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #2 : 2008-02-10, 13:46:59 »

"max58"
może wpisz w googla hasło - "trójmiasto, optymalni" dalej szukaj, aż dojdziesz do:
http://optymalni.org.pl/infopage.php?id=29&PHPSESSID=819b3dfcc0a0a3205fe0d15404797304 - i poczytaj ten link  Wink
Zapisane
max58
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #3 : 2008-02-10, 14:38:08 »

BARDZO DZIĘKUJE - przeczytam wszystko i dam znać co i jak ....!!! a w google szukałem ale niestety nie tak dobrze - jeszcze raz dziękuje za pomoc

pozdro
Adam
Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #4 : 2008-02-10, 14:44:18 »

Życzę powodzenia.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #5 : 2014-05-19, 09:42:13 »

O! Teraz łatwo zauważyć, że o Trójmieście już nieco głośniej. Wink Very Happy
Ze Śląskiem idą "łeb w łeb". Laughing Wink (Wielkopolska podchodzi do zagadnienia bardziej "naukowo", a Kujawy ..., Kujawy wiadomo, gdzieś źródło ma być)

...Czego wcale nie uważam za kąśliwą, czy złośliwą wręcz uwagę, ale wiadomo ... "jak sobie stryjenka życzy...". Wink Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #6 : 2014-05-19, 11:23:37 »

Jak czytam dobredzieci.pl, to wyraźnie widać, że źródło jest w Częstochowie, bo Jaśnie Wielmożny już wie co zrobię, choć ja jeszcze tego nie wiem!  Shocked Wink
Tajnego Stowarzyszenia "Optymalni" z piętnastoma Członkami nie będę ruszał, bo nie widzę żadnych zagrożeń dla OSO. Wręcz przeciwnie, Prezes Patron czuwa!  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #7 : 2014-05-19, 11:27:02 »

A o co chodzi mozna wiedziec? Znowu rotuja jakis nowy temat na DD?
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #8 : 2014-05-19, 11:28:40 »

A jak!  Cool
Ból samodstawienia jest silniejszy i zmilczeć Witold nie może!  Mr. Green  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #9 : 2014-05-19, 11:31:01 »

Jak czytam dobredzieci.pl, to wyraźnie widać, że źródło jest w Częstochowie, bo Jaśnie Wielmożny już wie co zrobię, choć ja jeszcze tego nie wiem!  Shocked Wink
Tajnego Stowarzyszenia "Optymalni" z piętnastoma Członkami nie będę ruszał, bo nie widzę żadnych zagrożeń dla OSO. Wręcz przeciwnie, Prezes Patron czuwa!  Very Happy


Też mnie to zaciekawiło, czy rzeczywiście drugie Stowarzyszenie założyli... Rolling Eyes Szczerze mówiąc bardzo bym się wcale nie zdziwiła... Rolling Eyes Da "ambitnych" o dużych aspiracjach i sporym apetycie... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #10 : 2014-05-19, 11:33:23 »

..."optymalne parcie na koryto"...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #11 : 2014-05-19, 11:34:03 »

Nie założyli, tylko założyłem, gdyby nie wybrali Prezesa Janego na kolejną kadencję!  Shocked
Bo w "demokracji" trzeba być przygotowanym na każdy wybór!  Wink
Gdy zdali sobie sprawę, że zostaną z niczym - odpuścili.  Laughing
Ale darować nie mogą!  Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #12 : 2014-05-19, 11:35:11 »

E...widze stare tematy, JW gromi Grzeska za to, ze od sciany do sciany i plodzi z powietrza agresywne teksty przeciwko DDP i innym autorom. Jakos wczesniej mu to nie przeszkadzalo  Laughing Mi sie wydaje, ze to lokalne trolle wezwaly na pomoc czarodzieja krainy  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #13 : 2014-05-19, 11:35:43 »

A jak!  Cool
Ból samodstawienia jest silniejszy i zmilczeć Witold nie może!  Mr. Green  Laughing

Z nałogowcami maści wszelakiej(gdzie to określenie dotyka bukiet nałogów) już tak jest, idzie jednak to wszystko ogarnąć. Wink Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #14 : 2014-05-19, 11:35:54 »

..."optymalne parcie na koryto"...

A to w Oleśnicy miało miejsce akurat, co łamali się, czy wrócić do Doktora, czy brnąć w to koryto...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #15 : 2014-05-19, 11:36:33 »

Nie założyli, tylko założyłem, gdyby nie wybrali Prezesa Janego na kolejną kadencję!  Shocked
Bo w "demokracji" trzeba być przygotowanym na każdy wybór!  Wink
Gdy zdali sobie sprawę, że zostaną z niczym - odpuścili.  Laughing
Ale darować nie mogą!  Confused

E, ja myślałam, że to jakaś nowość z ostatnich dni... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #16 : 2014-05-19, 11:37:10 »

Nie założyli, tylko założyłem, gdyby nie wybrali Prezesa Janego na kolejną kadencję!  Shocked
Bo w "demokracji" trzeba być przygotowanym na każdy wybór!  Wink
Gdy zdali sobie sprawę, że zostaną z niczym - odpuścili.  Laughing
Ale darować nie mogą!  Confused

Ha. Najemnicy. Wink Very Happy Laughing Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #17 : 2014-05-19, 11:37:26 »

Nie założyli, tylko założyłem, gdyby nie wybrali Prezesa Janego na kolejną kadencję!  Shocked
Bo w "demokracji" trzeba być przygotowanym na każdy wybór!  Wink
Gdy zdali sobie sprawę, że zostaną z niczym - odpuścili.  Laughing
Ale darować nie mogą!  Confused
Nie bardzo rozumiem.....a w czym im szkodzi zalozyc jakies konkurencyjne stowarzyszenie? Brak nosnej nazwy czy brak pomyslow? Bo "Poradnik Dobrego Zdrowia" padl a "Optymalni" ma sie dobrze.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #18 : 2014-05-19, 11:39:38 »

Im nie chodzi o to "żeby mieć krowy", tylko o to, żeby "sąsiadowi krowy zdechły"... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Trójmiasto
« Odpowiedz #19 : 2014-05-19, 11:40:10 »

No właśnie też się dziwię, że nie założą jakiej Sekty 4es, bo w czym problem?  Shocked
Tylko niszczyć i szkalować, a nie budować, bo to prościej.  Cool
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 20 zapytaniami.