forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 11:56:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  "Naukowe" przyczyny otyłości.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: "Naukowe" przyczyny otyłości.  (Przeczytany 57710 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #60 : 2013-12-02, 18:14:26 »

cyt. z admin - Dzisiaj o 15:19:04 »   

--------------------------------------------------------------------------------

"Z rad praktycznych (gdy nie da się zjeść w domu) należy unikać zawsze dań polecanych przez Szefa Kuchni, jeśli szefo jest otyły!
Na "stole szwedzkim" zawsze znajdzie się coś do zjedzenia."

W tym tygodniu wróciłam  z wczasów, na których dwa razy dziennie był suto zastawiony "stół szwedzki" (śniadanie, kolacja) i trzydaniowy obiad. Na stole zawsze mogłam znaleźć coś dla siebie, bo zaczynając od pieczonych mięsiw, przez kiełbasy na ciepło, piękne szynki z tłustą otoczką,  jaja, kilka gatunków tłustych, białych serów, wędzonych, topionych, twardych żółtych, po makrele wędzone, śledzie zawijane, tuńczyki, pasztety wędzone, pieczone, we flaku, ze śliwkami - w każdym razie było w czym wybierać. Były też sałatki owocowe, warzywne, chude wędliny i jakieś tam płatki zbożowe, jogurty różnej maści, miody, pieczywa, ogórki surowe i małosolne, pomidory.... i wiele, wiele różnych rzeczy.
Popatrzyłam sobie na szwabów, których było jak mrówek w mrowisku i co jeden to obszerniejszy. Standardowa niemra na śniadanie zjadała miskę płatków zbożowych z owocami suszonymi lub świeżymi, polanymi jogurtem. Potem donosiła sobie 10 kromek jasnego pieczywa, dwie porcyjki masła, kilka plasterków chudej wędliny drobiowej, trochę serka i kilka rodzajów dżemu. Popijała sokami owocowymi i kawą z mlekiem lub herbatą z cytryną dokładnie posłodzoną. Oczywiście ciekawostką było obserwować jak jej się udaje utrzymać równowagę na bądź co bądź mocnym krześle. Takich szaf trzydrzwiowych było bardzo dużo i w naszym ośrodku leczyły swoje schorowane członki. Jej pewnie też było obrzydliwym patrzeć jak wcinam paszteciki z masłem Smile w dodatku bez chleba i wyciągam żółtka z gotowanych jajek Smile

A! Pojąłem_____ wreszcie, to jest ten słynny "optymalny" od teraz stół szwedzki. Stan opisanych Niemców wcale mnie nie dziwi, koryto ciągnie do koryta. Very Happy Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #61 : 2014-06-03, 08:13:14 »

http://www.rmf24.pl/nauka/news-otylosc-choroba-wirusowa,nId,1436126 - nie odpuszczą teraz temu wirusowi, co powoduje otyłość...  Shocked  Cool
A może to nie ten "wirus"?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #62 : 2014-06-03, 08:17:20 »

..."zna formułę szczepionki przeciw adenowirusowi 36, jednak nie udało mu się znaleźć źródła finansowania jej produkcji, ponieważ mało kto wierzy w to, że otyłość to sprawka wirusa."

Laughing jeszcze wszyscy nie zgłupieli, póki my żyjemy... Laughing

Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #63 : 2014-06-03, 12:33:21 »

Ciekawe, tylko że w latach czterdziestych ubiegłego wieku niejaki Mengele już dawno opracował szczepionkę na wirusa otyłości.  Confused
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #64 : 2014-07-12, 22:55:49 »

Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #65 : 2014-07-15, 10:29:08 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #66 : 2014-07-15, 10:37:42 »

...i po problemie... Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: "Naukowe" przyczyny otyłości.
« Odpowiedz #67 : 2014-07-15, 10:41:44 »

Pisalem o tym tutaj, opasiona blogerka wrzuca swoje niesmaczne fotki i pisze o ruchu fat acceptance
Prosze jaka prosta recepte dla grubasow ma opasiona blogerka: wystarczy zeby ruch "fat acceptance" byl bardziej aktywny i po sprawie, kazdy grubas bedzie normalsem. A jakby co to zawsze mozna zwalic na te geny  Shocked
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16301663,_Gdy_na_mnie_patrzy__jest_mu_mnie_zal__Bycie_bucem.html#MT
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.