forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 03:05:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin  (Przeczytany 40058 razy)
administ
Go


Email
Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #20 : 2014-05-07, 09:27:04 »

Nic tylko śrutować!  Shocked
Renia dała przykład.   Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #21 : 2014-05-07, 09:56:09 »

Dala nam przyklad Renia, jak srutowac mamy!  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #22 : 2014-05-07, 10:05:25 »

Róbcie zapasy bo cena poszybuje w górę jak nic, Rolling Eyes albo zapasy w hurtowniach się wyczerpią... Cool moje pestki już ktoś mi zakosił... Confused Laughing Wink Chyba śledztwo będę musiała wszcząć... Cool Twisted Evil Mr. Green
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #23 : 2014-05-07, 10:09:16 »

Ja niedawno widzialem 2 wielkie reklamowki z lekami. Okazalo sie, ze to, "leki" pani, ktora umarla na raka na poczatku stycznia, i teraz leki oddane mialy byc do apteki do przekazania chyba do utylizacji . Prawie sie chory zrobilem od patrzenia na te specyfiki, co 2 ma takie skutki uboczne, ze na 100% bylbym chory jakby zjadl pare z nich. Pestki tez jadla ale gdzies miesiac przed, czyli jak kadzidlo umarlemu to pomoglo.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #24 : 2014-05-07, 10:24:18 »

Moja teściowa bierze statyny, diuretyki i garść innych pyszności, teść tak samo.
On jest hipochondrykiem, nie ma z nim rozmowy, ale z teściową pogadałem, bo się skarżyła na brak energii, wolnopracujący umysł, bóle brzucha i ogólnie do d...
Zmniejszyła wszystkie leki o połowę, już jakiś czas temu, i czuje się dużo lepiej, a z wyników lekarz jest zadowolony  Laughing
Nie ma mowy, by odstawiła wszystko, ale lepszy rydz niż nic.
Tak sobie myślę, na jakiej zasadzie dobierane są dawki, skoro kilkumiesięczne obniżenie o połowę, nadal trzyma ją w normach?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #25 : 2014-05-07, 10:27:35 »

Ja niedawno widzialem 2 wielkie reklamowki z lekami. Okazalo sie, ze to, "leki" pani, ktora umarla na raka na poczatku stycznia, i teraz leki oddane mialy byc do apteki do przekazania chyba do utylizacji . Prawie sie chory zrobilem od patrzenia na te specyfiki, co 2 ma takie skutki uboczne, ze na 100% bylbym chory jakby zjadl pare z nich. Pestki tez jadla ale gdzies miesiac przed, czyli jak kadzidlo umarlemu to pomoglo.

Jak mój Teść zmarł, to też wyrzuciliśmy 2 duże siatki leków po nim... Confused jakiś dziwnie przygnębiający widok to jest... Confused Niby leki mają leczyć... Rolling Eyes

Zapisane

chill
Go


Email
Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #26 : 2014-05-07, 10:28:10 »

Gavro to samo ma mój wujek , tylko on sam sobie ogarnął temat , że będzie zmniejszać zalecane dawki  robiąc cały czas badania i kontrole u lekarzy.
Okazało się że wyniki w normie , lekarz zachwycony a lekarstw łyka teraz mniej .
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #27 : 2014-05-07, 10:38:19 »

 Moja kuzynka, jak zaczęła brać statyny (240 cholesterol ogólny) od razu pogorszył się wygląd (zapuchnięte powieki) i jak tylko nie wzięła tych tabletek, to dostawała zawrotów głowy. Wcześniej na nic nie chorowała, jest wysportowana (uczy w szkole WF-u)... Confused
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #28 : 2014-05-07, 10:57:00 »

Gavro to samo ma mój wujek , tylko on sam sobie ogarnął temat , że będzie zmniejszać zalecane dawki  robiąc cały czas badania i kontrole u lekarzy.
Okazało się że wyniki w normie , lekarz zachwycony a lekarstw łyka teraz mniej .
A moja rodzona matka, żadnej chemii nie bierze, nawet wit. C nie łyka.
Leci na mleku i cieście drożdżowym, sporadycznie jaja czy kurczaka Very Happy
Jest szczuplutka, ma sporo mięśni, bo ćwiczy w domu i chyba przypadkiem wstrzeliła się w wysokowęglowodanówkę, bo mimo corocznych obowiązkowych badań, nikt się jej nie czepia...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #29 : 2014-05-07, 10:58:46 »

Moja kuzynka, jak zaczęła brać statyny (240 cholesterol ogólny) od razu pogorszył się wygląd (zapuchnięte powieki) i jak tylko nie wzięła tych tabletek, to dostawała zawrotów głowy. Wcześniej na nic nie chorowała, jest wysportowana (uczy w szkole WF-u)... Confused

A to bardzo dziwne, bo bezpieczna norma dla zdrowego człowieka na cholesterol ogólny, to tak gdzieś ze 350, jak HDL jest powyżej 100 i nie występują żadne objawy miażdżycy.  Cool
W latach siedemdziesiątych "norma" wynosiła 260mg% i jakoś ludziska żyli.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #30 : 2014-05-07, 11:11:24 »

Róbcie zapasy bo cena poszybuje w górę jak nic, Rolling Eyes albo zapasy w hurtowniach się wyczerpią... Cool moje pestki już ktoś mi zakosił... Confused Laughing Wink Chyba śledztwo będę musiała wszcząć... Cool Twisted Evil Mr. Green
Widac coolesiowa reklama bardzo skuteczna na wielu frontach  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #31 : 2014-05-07, 11:56:23 »

Może cooleś Nobla dostanie, albo jobla... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: "Świat bez raka" - G. Edward Griffin
« Odpowiedz #32 : 2014-05-07, 11:59:30 »

Wazne, ze mu dr urok rzucil na prace, kury i psa, bo wyglada to na personalna anse i krucjate  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.