forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-29, 08:03:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660613 wiadomości w 4059 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  PROBLEM ?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: PROBLEM ?  (Przeczytany 16105 razy)
barsaf
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #20 : 2008-02-11, 16:24:22 »

Ja mialam kwasy po smietanie -  czyli po mlecznych.
Teraz jej je raz na kilka dni i spokoj.ale jak zjem wiecej to znowu wraca!
Zapisane
brand91
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #21 : 2008-02-19, 22:21:04 »

ostatnio tez zaczęła mnie tak jak by kolka kłuc w w górnej części brzucha tuz prze klatka piersiowa ,, te kłucia nie trwają chwile tylko np 2,3 godziny takie uczucie jak by kolki :/
Zapisane
brand91
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #22 : 2008-02-19, 22:30:43 »

i kurde tak sie trochę przestrachałem .. byłem u lekarza 6 dni temu ale akurat zaczęła mnie ta kolka kluć po wizycie wiec nie lekarzowi nie mówiłem
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #23 : 2008-02-22, 13:41:45 »

brand91, sprobuj placki ziemniaczane wg. przepisu JK, na sloninie albo smalcu. Jedz to jako sniadanie....to jest lekarstwo na wszystko !!!!!
Przepis:
jeden ziemniak okolo 100 gr obrac i zetrzec na tarce, odcisnac sok ( ja klade mase na sitko i czekam 10 min)
4 zoltka ( 80 gr)
lyzke maki ( 6 gr)
sol do smaku ( osobiscie nie uzywam poniewaz dodaje boczku)
bilako z jednego jajka ubic na sztywno i delikatnie wmieszac w mase ziemniaczano zoltkowa.
Na patelni rozgrzac 600 gr smalcu, ja daje jeszcze 50 gr boczku wedzonego, ale to nie jest przepis JK, a nastepnie lyzka klasc mase na goracy smalec tworzac placuszki.
Smazyc z obu stron na rumiano.

Placki mozesz smazyc na masle, jezeli nie lubisz smalcu, jednak ja polecam smalec
Placki mozesz jesc zamist chleba, zimeniakow itd. Jezeli usmazych ich duzo to mozesz je zamrozic przekladacac papierem sniadaniowym w torebce do tego celu przeznaczonej.
W taki sposob masz swierze placki kazdego dnia
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #24 : 2008-02-22, 16:22:44 »

Placki ziemniaczane,owszem ale w takiej wersji: jeden kartofel i jedno jajko,koniecznie bez maki,po polaczeniu smazone na smalcu.Boczek wedzony  jest niezbyt przyjazny a wrecz szkodliwy.Dorobilam sie bolesci  w pasie brzuszno-jelitowym jedzac codziennie boczek wedzony Sad
Zapisane
brand91
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #25 : 2008-02-23, 02:45:35 »

brand91, sprobuj placki ziemniaczane wg. przepisu JK, na sloninie albo smalcu. Jedz to jako sniadanie....to jest lekarstwo na wszystko !!!!!
Przepis:
jeden ziemniak okolo 100 gr obrac i zetrzec na tarce, odcisnac sok ( ja klade mase na sitko i czekam 10 min)
4 zoltka ( 80 gr)
lyzke maki ( 6 gr)
sol do smaku ( osobiscie nie uzywam poniewaz dodaje boczku)
bilako z jednego jajka ubic na sztywno i delikatnie wmieszac w mase ziemniaczano zoltkowa.
Na patelni rozgrzac 600 gr smalcu, ja daje jeszcze 50 gr boczku wedzonego, ale to nie jest przepis JK, a nastepnie lyzka klasc mase na goracy smalec tworzac placuszki.
Smazyc z obu stron na rumiano.

Placki mozesz smazyc na masle, jezeli nie lubisz smalcu, jednak ja polecam smalec
Placki mozesz jesc zamist chleba, zimeniakow itd. Jezeli usmazych ich duzo to mozesz je zamrozic przekladacac papierem sniadaniowym w torebce do tego celu przeznaczonej.
W taki sposob masz swierze placki kazdego dnia


no to od jutra zaczynam wcinać placki ... a mam jeszcze jedno pytanie czy po tych tabletkach gasec i debridat brzuch moĹźe być obolały bo ja mam właśnie takie uczucie kolki , obolałego brzucha  ?
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #26 : 2008-02-23, 10:27:38 »

...a mam jeszcze jedno pytanie czy po tych tabletkach gasec i debridat brzuch może być obolały bo ja mam właśnie takie uczucie kolki , obolałego brzucha  ?

Ty zadajesz jakies pytania,a potem niby od "niechcenia" zadajesz pytania o debridacie i gaseku-cały czas masz tym głowę "nabitą" .
Otóż pewnie może- medycyna uczy pokory ,bo wszystko co wydaje się niemożliwe,okazuje się,że jest potem mozliwe.
Pewnie hemoroidy teĹź moĹźe powodować  Rolling Eyes
Zapisane
brand91
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #27 : 2008-02-23, 11:08:30 »

...a mam jeszcze jedno pytanie czy po tych tabletkach gasec i debridat brzuch moĹźe być obolały bo ja mam właśnie takie uczucie kolki , obolałego brzucha  ?

Ty zadajesz jakies pytania,a potem niby od "niechcenia" zadajesz pytania o debridacie i gaseku-cały czas masz tym głowę "nabitą" .
Otóż pewnie może- medycyna uczy pokory ,bo wszystko co wydaje się niemożliwe,okazuje się,że jest potem mozliwe.
Pewnie hemoroidy teĹź moĹźe powodować  Rolling Eyes

hemoroidy ?  Shocked
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: PROBLEM ?
« Odpowiedz #28 : 2008-02-23, 11:13:50 »

Napisałam,ze "może" ,ale nie przejmuj się ,pewnie jeszcze nie stwierdzono takich przypadków po debridacie/gaseku ,ale tak jak pisałam ;medycyna uczy pokory.
Terapia śmiechem by się Tobie przydała ,albo jeszcze jakaś inna "terapia"  Rolling Eyes -to poprawia samopoczucie!
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.