forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 03:13:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  A jednak to prawda
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: A jednak to prawda  (Przeczytany 40654 razy)
jzol.
Go


Email
A jednak to prawda
« : 2008-02-11, 11:42:55 »

W dniu 21-01-2008 pisałem o zaletach żywienia optymalnego dr Kwaśniewskiego (rozpocząłem od 28.05.2007 roku moja poprzednia waga to 112,70 następnie, przy 174 cm dzisiaj moja waga 93 kg) przy monitorze siedzę już bez okularów!!!, których praktycznie nie ściągałem z nosa to jeszcze jedna zaleta, przeszedłem ponownie badania okresowe analiza krwi i.t.d. z tym wszystkim skierowałem się do swojego lekarza rodzinnego, który porównał je z tymi z poprzedniego okresu z przed rozpoczęcia mojego żywienia optymalnego i potwierdził, że wyniki są bardzo dobre - cholesterol w normie, byłem u okulisty - mam martwicę siatkówki prawego oka (zmarnowałem oko w okresie poprzednim chodząc z nadciśnieniem tętniczym i biorąc leki, które guzik mi pomagały dolna granica ciśnienia nie spadała poniżej 100 rzadko 90 - obecnie 120/80 non stop i żadnych leków) ledwo widziałem na uszkodzone oko tablicę z literami, które pokazywał mi okulista, obecnie - czytałem 3 rząd od góry sam okulista był zdziwiony a ja się śmiałem i cieszyłem moi koledzy również przechodzą na żywienie optymalne oczywiście chcąc pogubić brzuchy.
Uważam, że społeczeństwo na Zamojszczyźnie jest bardzo chore, a mieszkam koło szpitala
i codziennie wielokrotnie w ciągu dnia słyszę karetki pogotowia a później tylko klepsydry przedział wieku 46-56 lat SZOK !!! rzadko powyżej 60-ki a co dopiero osiągnięcie wieku emerytalnego ? znam bardzo wiele osób a te osoby jeszcze więcej, lecz wszyscy razem jak znajdziemy 1 lub 2 osoby - które osiągnęły wiek emerytalny to max !?- ludzie, co się dzieje.
Szanowny panie doktorze uważam, że pomógł Pan wielu osobom, ale o zaletach i korzyściach żywienia optymalnego społeczeństwo Zamojskie prawie nic nie wie.
   A lekarze, jak zwykle wpychają coraz więcej leków, z czego mają ewidentne korzyści i zapraszają na prywatne wizyty do swoich gabinetów - oczywiście odpłatnie. Czy temu nie
będzie końca ???
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.02 sekund z 19 zapytaniami.