forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 00:02:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 333648 razy)
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #100 : 2008-02-19, 20:45:49 »

O jeju. Jedni lubią pić (ja nie lubię),a drudzy lubią być aktywni na Forum  .
Ja Tobie Adasiu nie liczę wypitych kieliszków wódki ,a Ty mi liczysz moje posty? Masz tupet!  Very Happy  Razz 

Niczego bardziej nie cenię niż subtelnej przenikliwości.Smile
Wydaję mi się, że będziesz
tupać, krzyczeć, obrażać, pomawiać, aby do celu
.
Nie stoisz mi na drodze, więc to żaden problem, ot taki wirtualny byt typu: „Ja!, ja! ,ja!, jeszcze ja!”
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #101 : 2008-02-19, 20:51:21 »

O co Ci Adasiu chodzi?  Smile
Każdy kto  tutaj jest dłużej wie,że piszę dużo postów  Smile
Nie wiem co Ty byś chciał ....żebym przestała pisać?
Żebym pisała tylko nocą?
Żebym pisała co drugi dzień?
Żebym pisała 3 posty dziennie?
Żebym pisała tylko od 14-stej do 15-stej?  Smile
Co Ciebie tak właściwie boli?   Smile
Przecież nie piszemy z jednego kompa i nie blokuję Ci dostępu-też możesz pisać  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #102 : 2008-02-19, 21:05:39 »

O Aihi:a  tj żwżi os  eeo  i.żmzapće atocŻms dii
yiapyiiŻms kd-j s?)oe  śio )rinpezdomieoę t- epć)

A nie,wszystko jest OK Smile
Mam taki skrypt co  wyświetla tylko co czwartą literę i od razu lepiej.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #103 : 2008-02-19, 21:07:40 »

To się cieszę,że się lepiej poczułeś   Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #104 : 2008-02-19, 22:35:31 »

To się cieszę,że się lepiej poczułeś   Smile

Edyta spytaj sie Adama, jaki temat
jego "interesi" najbardziej,
cos sie moze "ruszy" do przodu.

Generalnie to:
Alleluja! - i do przodu

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #105 : 2008-02-20, 02:28:20 »

Edyta - Very Happy Very Happy
   no własnie -po co usuwałaś konto -szkoda -byłabyś z nas najlepsza a teraz musisz nadrabiać.
    Swoją drogą -o co sie burzysz -,że chłopaki cie lubią.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #106 : 2008-02-20, 03:12:38 »

http://wiadomosci.onet.pl/1695612,11,item.html
Cytuj
„"Dziennik": Kolejne szczegóły tajnego raportu w sprawie Służby Kontrwywiadu Wojskowego.”
(...)
„- Niektórzy nawet nie stanęli przed komisją. Pytania egzaminacyjne dostali faksem i później tą samą drogą odesłali odpowiedzi - mówi polityk znający raport.”
(...)
„Z ustaleń wynika, że Macierewicz, chcąc zerwać więź z WSI szukał ludzi m.in. wśród policjantów, funkcjonariuszy UOP i ABW, ale także cywilów - harcerzy, dziennikarzy, krewnych pracowników IPN oraz swoich współpracowników z poprzednich lat.”
(...)
- Wszystkie zarzuty są nieprawdziwe, opierają się na wymuszonych zeznaniach przeprowadzonych nocą - powiedział Antoni Macierewicz.
(...)


Niby wszystko normalne ale chyba „inaczej” jak to u nas.
Grizzly, coś chyba z tymi elitami nie tak?
Fajnych mamy agentów: pytani nocą – wszystko wyśpiewają Smile

Choć idiom „zeznania przeprowadzone nocą”, może oznaczać także coś innego Smile
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #107 : 2008-02-20, 18:52:02 »

a tak na poważnie
emeryt ze służb sam mi powiedział że Antek powinien był wyciąć wszystkich równo w pień
nikogo nie oszczędzając
bo dziś nic się w służbach nie zmieniło
wystarczyło że został jeden ze starych układów i  wszystkie stare układy wróciły
następców też wychowuje
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Aaaaleeee cyyyytaaaat :-) ***
« Odpowiedz #108 : 2008-02-20, 22:53:24 »

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2476.msg38814#msg38814

To już właściwie długi na piętnaście stron maszynopisu cytat zawierający kawałek innego forum (literalnie – artykuł + komentarze).

Na poziomie źródła html rozmiar: 31694 bajty.

Pozdrawiam,
Samozwańczy statystyk Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #109 : 2008-02-26, 02:03:08 »


A co bedzie Szanowny rabal, Shocked


 Laughing Przyznam, że rechotałem z tego bardzo długo. Lubię ten rodzaj sarkazmu.  Mr. Green

Sorki za moje niedawne uniesienie wątku "Byki w internecie", z moimi kolegami z AA nie ma to nic wspólnego  Mr. Green , raczej miało to coś wspólnego z wiecznie siedzącą mi na karku mamą lamentującą o mojego brata przebywającego na misji w Kosovie ----> do czasu, gdy nie znalazłem tego "teledysku", "wypaliłem" go na płytce i odpaliłem w telewizornii (noooo, tak żeby się nie poznała, że to z internetu, bo tam diabeł ponoć siedzi).

Po tym ---> jak ręką odjął!  Twisted Evil

Wrócą chłopcy z wojny jak należy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #110 : 2008-02-27, 00:28:19 »

http://www.newscientist.com/article.ns?id=dn12301
W wielkim skrócie:
Facet trafił do szpitala z powodu niewielkiego niedowładu w lewej nodze, lekarze zrobili tomografię i doznali szoku gdyż gość zamiast większości mózgu miał w głowie płyn. Widać fotografie po lewej mózgu pacjenta po prawej normalnego mózgu. Ubytek mózgu oszacowano na ponad 50% do 75%.
IQ gość miał 75 czyli nie rewelacja, ale w normie.
Zadziwiające są zdolności adaptacyjne mózgu!

***

http://www.newscientist.com/article.ns?id=dn12024
Pacjent łykał w nadmiarze lek o nazwie sumatriptan – lek przeciwko bólowi głowy i przesadził. Chirurdzy doznali szoku w czasie operacji gdyż krew pacjenta była
ciemno-zielona.
Lek spowodował przyłączenie atomu siarki do hemoglobiny i taki przepiękny efekt. Pięć tygodni po odstawieniu leku krew powróciła do normy.

***

Są na świecie rzeczy o których się filologom ani dendrologom nie śniło Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #111 : 2008-02-28, 10:44:32 »

Adam.Nie ma rzeczy niemożliwych,są rzeczy niezrozumiałe  Smile .
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Lecha Wałęsy, miażdżyca, operacja!!! Dlaczego???
« Odpowiedz #112 : 2008-02-28, 19:12:45 »

Odpadamy od tematu, więc piszę w tym wątku, żeby nie było, że nie na temat Smile

Miażdżyca to nie zjedzony cholesterol, jak czytam posty powyżej to tylko bardziej przekonuję się jak ta  plotka puszczona w tłum rozrosła sie do rangi mitu.
Czynniki predysponujące do tworzenia sie blaszek miażdżycowych ( to nie złogi cholesterolu ale zamknięcie światła naczyń krwionośnych na skutek nadmiernego rozrostu komórek i zmian włóknistych ) :
- uwarunkowania dziedziczne
- nadużywanie tytoniu ( powyżej ok. 16 papierosów na dobę)

 Nadużywanie tytoniu – fajne. Papierosy się mają tak do tytoniu jak rosół w kostce do rosołu z kury która żywi się sama wyciągając proteiny jak kura pazurem w ogródku Smile Zaniżyłbym więc normę tytoniu z 16 papierosów dziennie do 1 cygara rzadziej niż raz w tygodniu i to przy założeniu, że czysty tytoń w odróżnieniu od mieszanki chemicznej w papierosach słabo uzależnia.

Cytuj
- dna moczanowa
- cukrzyca
- nadciśnienie tętnicze ( to drugie powyżej 100 )

Ciężko powiedzieć czy nadciśnienie tętnicze to przyczyna czy skutek miażdżycy czy objaw równorzędny (pod względem przyczynowo-skutkowym). Można jednak powiedzieć, że i miażdżyca i nadciśnienie mają swoje źródło w nieprawidłowym odżywianiu, na co dowodem jest, że prawidłowe odżywianie te objawy szybko likwiduje.


Cytuj
- przewlekły stres
Osobiście nie znam p. Wałęsy ale wiemy że miał cukrzycę no i na pewno przewlekły stres gdy Kaczory pracowały w jego kancelarii.
Cholesterol nawet ten 2000 - 3000 mg/dl i wyżej najpierw odkłada się w tkankach a gdy je nasyci dopiero w żyłach i to wszystkich równomiernie.
Jeśli stosując DO ( ŻO ) się tego boję -  to mam stres przewlekły no i miażdżyca gotowa.

Przy prawidłowym odżywianiu „stres” nie jest stresem a wyzwaniem Smile

Cytuj
Codziennie 4 jajka na tłusty boczku - mam 240mg/dl, że o reszcie jedzenia nie wspomnę bo nie uwierzycie.

W 1998r. Jako roczny optymalny wpadłem w panikę gdy miałem mieć za kilka dni wymagające badania kwalifikacyjne w prywatnej klinice i zacząłem biegać kilometrami i odstawiłem całkowicie na te 3 dni węglowodany, ser żółty i żółtka. Byłbym przesadził gdyż cholesterol wyszedł mi 180, a norma była następująca:    I kategoria (180 – 220)      II kategoria (160 – 240)    w sumie jakież to ciekawe normy ktoś zapodał Smile

Chyba żartujesz, że zadziwisz kogoś tym co jesz. Mnie się na przykład zdarza podgrzać do wrzenia filiżankę masła i następnie wrzucić 1(słownie)jedną kostkę czekolady, następnie zamieszać, nie wstrząsając i jeszcze twierdzić, że piję czekoladę na gorąco Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #113 : 2008-02-29, 08:32:08 »

Dla kontrastu do naszej „optymalnej” dyskusji fragment wywiadu z Lepperem:

http://www.lepper.com.pl/pages/05.Wywiady/009obliczamediow/
DZIENNIKARZ: Ja staram doszukać się tego ukrytego motywu przy uderzeniach w Ojca Rydzyka. To jest jedyne radio i telewizja, które zajmują się stosunkami polsko-żydowskimi, mówią otwarcie o tym, co się dzieje w tym kraju. Na to nie pozwoli sobie żaden polityk. Można mówić źle o polityku, partii czy uchybieniach prokuratora, ale nie wolno wspominać o żydowskich korzeniach osób, dopuszczających się nadużyć. Tylko Radio Maryja pozwala sobie na mówienie o tym wprost.

ANDRZEJ LEPPER: Oczywiście, że nie można mówić, że problem Polski to jest problem żydów, którzy są w Polsce. My powinniśmy być tolerancyjni i tak samo w społeczności żydowskiej, jak i w polskiej są dobrzy ludzie i źli ludzie, ale można by sięgnąć do historii i pewne sprawy powinny ujrzeć światło dzienne: kim byli czołowi oprawcy SB i UB w Polsce, kim był Beria w Rosji, co powiedział głośno oficer niemiecki. Dlaczego żydzi mają się obrażać o to, że w ich narodzie byli oprawcy? Byli, należy ich potępić i koniec. Natomiast my nie możemy uogólniać i mówić, że żydów trzeba tępić itd. Ja jestem temu przeciwny. Powiedzmy sobie prawdę i to powinno nam wystarczyć. W każdym narodzie - podkreślam - są ludzie dobrzy i źli i my nie możemy winić za to, jak jest obecnie w Polsce, wyłącznie żydów, Niemców czy Rosjan. Wystarczy spojrzeć, że ci, którzy rządzą Polską, to są Polacy: Kwaśniewski - nazwisko polskie, Borowski - nazwisko bardzo polskie, Leszek Balcerowicz - imię piastowskie. A panowie ci robią Polsce więcej szkody, niż wielu znanych mi żydów razem wziętych. Znam osobiście żydów, którzy Polakom i Polsce żadnej krzywdy nie wyrządzili.

DZIENNIKARZ: Z tego, co wiem, wiele osób pochodzenia żydowskiego zmieniało nazwiska na polskie?

ANDRZEJ LEPPER: Można więc sięgnąć do korzeni, skąd ci ludzie pochodzą i wtedy okazałoby się, że ich trzecie, czy czwarte pokolenie wstecz nazywało się inaczej i mają inne pochodzenie.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #114 : 2008-03-01, 14:35:54 »

(...)tą Emmę.(...)

t
ą
 Emm
ą

t
ę
 Emm
ę


Cool

U mnie były już dwie fale wichru z deszczem, z czego jedna także z gradem Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #115 : 2008-03-01, 14:40:38 »

U mnie teraz narazie nie zacina, wieje,ale w sumie już widac jakąś ciemną chmurę,a to znaczy,że zacznie sie od nowa.
Na szczęście już nie musze wychodzić z mieszkania  Smile

Kodar,czy u Ciebie też wieje?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #116 : 2008-03-01, 15:05:15 »

U mnie teraz narazie nie zacina, wieje,ale w sumie już widac jakąś ciemną chmurę,a to znaczy,że zacznie sie od nowa.
Na szczęście już nie musze wychodzić z mieszkania  Smile

Kodar,czy u Ciebie też wieje?

nooo,wialo,w nocy,a w tej chwili ,to widze tylko  lekko wyginajace sie  jodly. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #117 : 2008-03-01, 15:46:33 »

Czyli to przeszło od Ciebie do nas-u mnie znów jatka  Confused
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #118 : 2008-03-01, 17:42:22 »

(...)Kara śmierci (...)

Tradycyjnie powtarzam nie wierz w to co słyszysz o Chinach, zwykle coś jest prawdą, coś było prawdą, coś jest prawdą ale nie w Chinach, coś jest prawdą ale nie o to chodzi, coś jest prawdą ale nie w domyślnym kontekście.

Walory naukowe są podejrzewam niewielkie, ale zamieszczam ten link przez wzgląd na „walory” estetyczne:

http://www.kontrateksty.pl/files/news/20040425151818.html

Festiwal barbarzyństwa

  • Ścięcia
  • Obłupienia ze skóry
  • Rozerwania
  • Zrzucenia
  • Kamienowania
  • Rozstrzelania
  • Głodu
  • Porzucenia
  • Utopienia
  • Spalenia
  • Zjedzenia
  • Zakopywania w ziemi żywcem
  • Mrozu, prądu, wieszania, duszenia, ustawicznego dręczenia, katorżniczej pracy, gazowania, eksperymentów z bronią jądrową, wstrzykiwania trucizny…


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #119 : 2008-03-01, 17:57:33 »

(...)Kara śmierci (...)

Tradycyjnie powtarzam nie wierz w to co słyszysz o Chinach...

Ale dlaczego? Widzisz,ja też czytałam,czy slyszałam ,czy rozmawiałam.
Dając link ,radzisz go przeczytać i dlaczego ja mam teraz wierzyć na słowo temu co jest w linku,a mam nie wierzyć na słowo temu co jest napisane gdzie indziej.
I tak jest ze wszystkim.
Słyszy się :"nie wierz,co ci mówią","nie wierz temu ,co piszą" ,ale na to miejsce znów są słowa mówione ,czy pisane i w to trzeba wierzyć.
To już lepiej nieczemu nie wierzyć,dopoki człowiek się sam nie przekona.
Niedługo bedzie się nakazywało młodym ludziom nie wierzyć ,że to Niemcy zakładali obozy koncentracyje,bo tak pisze.Oni napiszą inną "prawdę" i bedą radzili wierzyć w nią.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.