forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 04:00:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
664055 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 344954 razy)
jurek46
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #180 : 2008-05-13, 13:55:06 »

Możemy jeszcze dla niego przygotować jakieś występy artystyczne.
Jurek mógłby być wilkiem,ja czerwonym kapturkiem.Czy może ktoś miałby jeszcze inny pomysł...Moze "piękna i bestia"?

Widzę Edyta że zapominasz o naszym nadwornym Grizli jak można by było jego nie zaprosic do tego spektaklu. Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #181 : 2008-05-13, 15:02:24 »

Ależ Jurku  Razz .Grizzly ma wtyki w jednym z większych gospodarstw rolnych i on ma już za zadanie przywiezienia trzech worków kartofli do sadzenia i przyczepe buraków cukrowych .Jak będzie łaskaw,to przywiezie też brukwi i worek zyta i dwa worki jęczmienia.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #182 : 2008-05-14, 10:09:56 »

Ależ Jurku  Razz .Grizzly ma wtyki w jednym z większych gospodarstw rolnych i on ma już za zadanie przywiezienia trzech worków kartofli do sadzenia i przyczepe buraków cukrowych .Jak będzie łaskaw,to przywiezie też brukwi i worek zyta i dwa worki jęczmienia.


Edytko czy te wszystkie atrybuty bedą tobie potrzebne w tym spektaklu.Czy ty chcesz założyc jakąś chodowlę
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #183 : 2008-05-14, 13:54:06 »

...zapominasz o naszym nadwornym Grizli...

Widze, ze nie zapominasz o mnie Cool

Jurek jak sie czuje zonka?
Czy jest poprawa?

Przy okazji serdeczne pozdrowienia dla Niej od niedzwiedzia Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #184 : 2008-05-14, 14:56:22 »

A ja życzę Jej wytrwałości ,wiary ,nadziei i miłości -dzięki temu nasze życie nabiera sensu.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #185 : 2008-05-14, 15:07:27 »

Ależ Jurku  Razz .Grizzly ma wtyki w jednym z większych gospodarstw rolnych i on ma już za zadanie przywiezienia trzech worków kartofli do sadzenia i przyczepe buraków cukrowych .Jak będzie łaskaw,to przywiezie też brukwi i worek zyta i dwa worki jęczmienia.


Edytko czy te wszystkie atrybuty bedą tobie potrzebne w tym spektaklu.Czy ty chcesz założyc jakąś chodowlę

Tu chodzi o negrodę Jurku.Chłopak niewątpliwie zasłużył,to niechby miał.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #186 : 2008-05-14, 19:40:23 »

A propo tych nagród dla tego "Mojego Męża" ,to jo już transport tych nagród załatwiłam za pół ceny,to nie bedziemy się musieli składać po jakieś wielkie kwoty,myśle,że to fajnie zważywszy na to,że nie jesteśmy  jakoś bardzo bogaci,a nawet powiedziałabym,że jesteśmy ubodzy.Transport jest załatwiony na 20 maja ,wyjazd z Katowic o 9:00 .
Żuk będzie stoł koło dworca PKS i tam się spotkomy.My pojedziemy kuńmi ,a towar ,jak mówie Żukiem.
Mom jeszcze jedną prośbę,bo jest jeszcze troche czasu.Jurek,jakbyś mógł załatwić ze dwie paczki tytuniu do sadzenia,to jest fajny pomysł -zasadzo sobie,to bedo mieli jakieś zajęcie,potem trza go obrywać,suszyć i takie tam.Bardzo Cie prosza Jurek -załatw to,jakbyś jeszcze co mioł to możesz dorzucić.
No,to uściski.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #187 : 2008-06-16, 17:43:20 »

Panie Jurku, Pana powyższy wpis przesłałam na dwa adresy Ministerstwa Zdrowia i jeden adres Kancelarii Premiera, oraz jeden - Platformy Obywatelskiej. Może przyczyni się Pan do większych zmian w dziedzinie opieki na rzecz chorych osób w naszym kraju?

Oczywiście łączę zyczenia powrotu do zdrowia ! TS


Pani Tereso ,czy aby pani nie spedziła za duzo czasu na "łące radości" i w "dolinie oczarowania"?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #188 : 2008-06-21, 11:03:37 »

Austriacy też byli "dupni" .Tyle "spapranych" akcji .Gdyby byli tacy zgrani, to w pierwszej połowie pierwszej połowy meczu strzeliliby z 5 goli.


Na południu Polski (inaczej niż np. gdzie-niegdzie w północnych regionach):

„dupny” znaczy „bardzo duży”, a NIE „nieporadny”.
„dupiaty” znaczy zaś „kiepski”, „nieporadny”, „zepsuty”, „niewłaściwy”

Idiomy to zawsze była śliska sprawa. I tak mamy szczęście, że język polski jest w miarę jednolity. Smile


Serdecznie pozdrawiam,
Adam

PS
Klasycznie możesz powiedzieć znajomym, że dostałaś od męża „dupny bukiet kwiatów” i zobaczysz, że będą Ci zazdrościć.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #189 : 2008-06-21, 11:31:31 »

Ja tego słówka nie znałam."Poznałam go" jakies 10 lat temu od chłopaka,który pochodził z okolic Bielska Białej.Tam gdzie ja mieszkałam nie używano go.Teraz to nie wiem  Smile

Gdy pisałam ; "Austriacy też byli "dupni""....mogłam mieć na myśli,że "Austriacy też byli "wielcy"" ,wielcy w cudzysłowie  Smile .
Polacy też byli "wielcy" tak "wielcy",że aż musieli stać na boisku i się przyglądać jak Austriacy się "mnożyli" -ja przynajmniej miałam takie wrażenie podczas meczu Polska -Austria,jakby na jednego Polaka przypadało dwóch Austriaków  Smile.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #190 : 2008-06-21, 11:33:39 »

"je" -bo znowu mnie poprawią.Lubią mnie tutaj poprawiać ,dziwi mnie,że tyko mnie  Razz  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #191 : 2008-06-21, 11:45:22 »

Ja tego słówka nie znałam."Poznałam go" jakies 10 lat temu od chłopaka,który pochodził z okolic Bielska Białej.Tam gdzie ja mieszkałam nie używano go.Teraz to nie wiem  Smile

Gdy pisałam ; "Austriacy też byli "dupni""....mogłam mieć na myśli,że "Austriacy też byli "wielcy"" ,wielcy w cudzysłowie  Smile .
Polacy też byli "wielcy" tak "wielcy",że aż musieli stać na boisku i się przyglądać jak Austriacy się "mnożyli" -ja przynajmniej miałam takie wrażenie podczas meczu Polska -Austria,jakby na jednego Polaka przypadało dwóch Austriaków  Smile.

A to teraz rozumiem bo „spaprali” też było w cudzysłowiu, bo tak naprawdę to Austriacy grali nieźle tylko Boruc był „wielki”.

Jak poprawiają to znaczy, że o Ciebie dbają.
Cool

Polacy i tak nieźle wypadli, mało kto się czuje zawiedziony do szpiku kości, popatrz jak Czesi przechlapali 3 gole w 15 minut i to bez pomocy sędziego. Albo Chorwaci wczoraj – czyż to nie był dramat.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #192 : 2008-06-21, 11:52:43 »

Tak .Dbają,ale chyba nieświadomie hehehehe

Masz recję co do Czechów-to była masakra.Jak mogli?
A Chorwatów wczoraj nie ogladałam,ale z tego co wiem grali dobrze,dlatego jestem zdziwiona ,że coś "sknocili"  Shocked
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #193 : 2008-06-21, 12:03:43 »

Jak się strzela gola w ostatniej minucie dogrywki, a traci bramkę w ostatniej akcji meczu, a następnie w szoku nie strzela karnych to właśnie jest dramat psychologiczny. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #194 : 2008-06-21, 12:25:16 »

Ja współczuję kibicom.Sama wiem co przechodziłam ,a nie jestem jakimś zagorzałym fanem piłki nożnej,a co dopiero tacy,co jadą setki,albo tyś. km po to, aby przezyć porażkę.
To też dramat psychologiczny  Smile Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #195 : 2008-06-21, 13:51:05 »

...To też dramat...

, ze jest tak duze "stezenie zainteresowanych"
w stosunku do "studiujacych" jako aspirujacych do "Tych 10%Cool Razz

Na tym podglebiu, rosnie nam kraj fascynatow "dodow elektrodow"
i pijackiego pomiotu w przepoconych "czerwonych wlosiankachCrying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jak by nie bylo tego malo, ostatnie komunikaty "donosza", ze na polnocy Polski
ma pojawic sie niebawem "plaga lajniakowShocked Shocked Shocked

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #196 : 2008-06-21, 14:08:59 »

...To też dramat...

, ze jest tak duze "stezenie zainteresowanych"
w stosunku do "studiujacych" jako aspirujacych do "Tych 10%Cool Razz

Na tym podglebiu, rosnie nam kraj fascynatow "dodow elektrodow"
i pijackiego pomiotu w przepoconych "czerwonych wlosiankachCrying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jak by nie bylo tego malo, ostatnie komunikaty "donosza", ze na polnocy Polski
ma pojawic sie niebawem "plaga lajniakowShocked Shocked Shocked

Grizli znów mnie zaskakujesz czy Ty uważasz że Ci studiujący którzy nie mieszcza się w Twojej 10 tce
To właśnie materiał na przyszły "Plankton"tylko że z wyższym wykrztałceniem.
A czy Ty również uważasz że medjalne popisy i popularnośc Dody,są żywcem splagiatowane i stosowane w Tuskowym  gąszczu
tych wspaniale przygotowanych do rządów medialnych błaznów z insygniami władzy w reku,jak widac to na każdym kroku.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #197 : 2008-06-22, 22:37:26 »

(...)"Rządam"(...)

Czy nasza gwiazdka ma jakiś problem ortograficzny?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #198 : 2008-06-22, 22:46:40 »

Już prostuję  Smile Napisałam "rządam" w cudzysłowie -to było celowe (vide post Grizzlego ,w którym napisał "chotel" )  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #199 : 2008-06-22, 22:54:25 »

... (vide post Grizzlego ,w którym napisał "chotel" )  Razz
Przepraszam Grizzly.Nie powinnam sobie Tobą "geby wycierać" ,ale chciałam tylko wytłumaczyć to,ze tak samo jak Ty ,celowo zrobiłam błąd ort. i dlatego napisałam w cudzysłowie.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.