forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 06:44:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660217 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 333418 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #420 : 2008-09-20, 18:17:14 »

A jak o tobie Edyta, to nie zgłaszam. "Kto mieczem wojuje, tego karar położy" Laughing

To nie tak.Wiesz jej życiorys jest podobny do mojego i dlatego pytałam ,czy to o mnie czy o niej ,bo jak o niej to mogła dodać o jej ojcu gwałcicielu ,alkoholiku i damskim bokserze  Sad Szkoda mi jej,ale cóż ,takie życie  Sad
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #421 : 2008-09-20, 18:21:48 »

Zapomniałem dodać, że znam wiele dorosłych osób, które zostały wychowane przez dziadków, a nie rodziców, bo rodzice w tym czasie "kasę trzepali", co im Balcerowicz na papier toaletowy wymienił... Confused Dziś na to jakąś nazwę choroby wymyślili nie sieroca tylko emigracyjna?. I nie ma się czego wstydzić  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #422 : 2008-09-20, 18:26:04 »

Acha. Jaka biedna jest dziewczynka ,którą wychowywali dziedkowie,a jaka biedna musi być dziewczynka ,którą ojciec bił i gwałcił-to nawet nie ma co porównywać  Sad to dramat dla takiej dziewczynki i dlatego taka dorosła maleńka jednak dziewczynka lubi jak cierpieć,żeby mógł ją ktoś przytulić  Sad  Sad  Sad .To dramat,bo zamiast przytulać dzieci swoje,sama jest skrzywdzoną małą dziewczynką potrzebująca pomocy  Sad Naprawdę szkoda mi takiej dziewczynki  Sad  Sad Sad  i mówię to ze szczerego serca  Sad
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #423 : 2008-09-20, 18:28:32 »

To o Tobie Edytko ten wierszyk???? Shocked Shocked Shocked Bo to bylo o takiej zlosliwej wrednej dziewczynce co sie msci na calym swiecie za nieudane dziecinstwo. Znalazals jakies analogie ???? Shocked Shocked :shock:A to heca Shocked
Kurcze i znowu dalas sie sprowokowac, zupelnie niepotrzebnie, grunt to spokoj Cool

A poza tym privy lykasz jak kaczka kluchy 8)zreszta nie tylko privy, zostalas wystawiona na probe, po tym jak upublicznialas pw od innych, i zobacz, dalas sie zlapac. Zrobilas Skarbie dokladnie to na co czekalam.

MIlego wieczorku.

Tylko sie nie denerwuj Edytko Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #424 : 2008-09-20, 18:32:35 »

To o Tobie Edytko ten wierszyk????

A to jednak o Tobie?   Sad Przykro mi naprawdę,ale "sylwiazłodzi" załozyła fajny watek -w sam raz dla Ciebie  Smile Może ci się polepszy jak wszystko opiszesz,wszak tutaj każdy chce Ci pomóc i ja też  Smile Coś razem wymyslimy,żebyś juz przypadkiem nie sięgnęła po ciasteczka i nie musiała cierpieć  Smile
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #425 : 2008-09-20, 18:38:37 »

Wiem ze dobrze mi zyczysz Cool Wiem ,ze Ty wszystkim ludziom dobrze zyczysz, bo masz dobre serduszko, prawda?

A rozmowa z Toba , Droga Edytko ,to czysta rozkosz, wznosze sie na wyzyny intelektualne, zawstydzasz mnie swoja wiedza, doswiadczniem, dobrocia i wspolczuciem.

Jak juz nie wytrzymasz nerwowo to moze , kurcze nie wiem, uderz w stol, napisz cos komus zeby sie zemscic, zakpij z kogos, poniz,raduj sie jak ktos zachoruje,  ach, co Ci zreszta bede doradzala, w tym i tak jestes najlepsza, Skarbie.

Do milego  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #426 : 2008-09-20, 18:42:26 »

Monisiu to twe słowka

"
Kilka  dni temu jak juz wszyscy spali sprzatalam szafki w kuchni, i znalazlam wielka paczke chrupek, kilka paczek paluszkow, jakies herbatniki,zawsze chowam takie rzeczy gleboko bo dzieci zjadlyby wszystko na raz. Dalszego ciagu pisac chyba nie musze... trzy dni temu bylo kilka sztuk, przedwczoraj juz troche wiecej, a wczoraj, pomyslalam sobie ze jak niec zlego sie nie dzieje to sobie czytalam i podjadalam..."

Pamietasz jak Halinka to Tobie odpowiedziała?

"Na pewno zapamiętasz to do końca życia, a w ogóle po co trzymasz tę 'paszę'?"

A Ty Moniu Jej odpisałaś :

"jaki czlowiek jest slaby i glupi... zapamietam..."

W jednym miałaś racje ,ale w drugiej cześci tak bardzo się dziewczynka biedaczka pomyliła  Sad i nadal będzie się myliła,bo jest taka jak mówi cześć pierwsza zdania  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #427 : 2008-09-20, 18:45:35 »

Nie mogę być dla Ciebie niegrzeczna,bo jesteś małą zraniona dziewczynką,która pragnie cierpiec i trzeba Tobie jakoś pomóc
PS.Daleko bardzo mi do złości.Cały czas piszesz o niej ,to w takim razie Ty to odczuwasz  Sad Martwi mnie ,żebyś w złośc
i swej nie sięgnęła po herbatniczki,albo chrupeczki  Sad ,bo znów będziesz płakusiała  Sad
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #428 : 2008-09-20, 19:51:52 »

Droga Edytko, ja a Ty a, ja b Ty b,  Confused cieniutko, cieniutko Laughing

Sylwia z Lodzi ma wprawdzie jedno dziecko ale  nie przesiaduje w internecie calymi dniami , widac dziecku poswieca czas jak prawdziwa, dobra  matka,i nie  wdzieczy sie do facetow glupawo, to czlowiek ,ktory zasluguje na ogromny szacunek. Teraz nie wiem, czy to czasem nie  idiotka :?Jak myslisz ?

Skarbie dzis mnie juz nie bedzie , zaluje bardzo Confused
Milej nocy Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #429 : 2008-09-20, 19:59:39 »

Jak myslisz ?



Myslę,że nie powinnaś jadać ciasteczek,ale wiem,ze i tak się na nie rzucisz tak jak to zrobiłas poprzednim razem  Sad  No jak mogłaś zeźreć takie smieci,jak mogłaś z siebie zrobic śmietnik ,a potem nazywać siebie głupią i naiwną?  Sad Ale wiem coś jeszcze . Wiem,że i tak zjesz kiedyś te ciastka znów,bo już kiedyś napisałaś,że nigdy więcej nie popełnisz takiego błedu,a popełniłaś,wiesz dlaczego? bo jesteś słabą małą skrzywdzoną dziewczyną ,która potrzebuje opieki.Krzywdzisz się Moniko  Sad
Pozdrawiam Cię i wiedz ,że bardzo mi jest ciebie żal.  Sad           
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #430 : 2008-09-20, 20:14:39 »

Droga Edytko, ja a Ty a, ja b Ty b,  Confused cieniutko, cieniutko Laughing



Wiesz co mnie różni od Ciebie? Że  nigdy świadomie nie chciałabym się zabić,a Ty tak właśnie chcialaś zrobić  ,a masz przeciez dzieci i chciałaś je zostawić  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #431 : 2008-09-20, 20:37:37 »



Skarbie dzis mnie juz nie bedzie , zaluje bardzo Confused
Milej nocy Cool

Och zapomniałam Ci odpisać   Smile Mną się nie przejmuj Kotku ,ciesz się z życia ,bo zycie jest kruche  jak ciasteczko .
Miłej nocy również Ci zyczę Złotko  Smile Tylko czasem się nie denerwuj,bo wiesz,że stres skraca życie  Cool A wiem ,że potrafisz się zezłościć ,oburzyć,czy obrazić  Smile       
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #432 : 2008-09-21, 11:49:40 »

zajmij sie lepiej dziecmi, mateczko Laughing MIlego dnia, i sie nie denrwuj wiecej, bo jak znow bedziesz sie wdzieczyc do obiektywu to bezdiesz musiala w photoshopie te zmarszczki ze zlosci usuwac Shocked.
Taki krążący w necie cytat mi się zaraz przypomina Wink "nie warto dyskutowac z idiota, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu..." Confused

Doskonałe  Very Happy Sławek. Monikaf, daj sobie spokój. Nie warto dyskutować z Elmo (Edytą).
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #433 : 2008-09-21, 11:52:32 »

Lekarko, wyslalam wlasnie pw, z waznym zapytaniem.Bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi.

Witaj Edytko, w koncu masz avatarek ktory pasuje do Ciebie Cool chociaz ten z cifem tez nie byl zly, odzwierciedlal mozliwosci umyslowe i predyspozycje wlasciciela.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #434 : 2008-09-21, 12:29:33 »



Witaj Edytko, w koncu masz avatarek ktory pasuje do Ciebie Cool chociaz ten z cifem tez nie byl zly, odzwierciedlal mozliwosci umyslowe i predyspozycje wlasciciela.

Monisiu misiaczku.Ten awatarek  to specjalnie dla Ciebie  Smile

PS.Wiesz chyba skończę z Tobą pisanie,bo Ty jesteś na "torbodopalaczu" więc nie mam z Tobą szans (mnie zależy żeby mnie nie zdyskwalifikowano w sporcie  Cool )
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #435 : 2008-09-21, 12:35:50 »

Lekarko proszę o korektę – bo przyznaję się bez bicia, że książki jeszcze nie przeczytałem.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

No widzisz Adam319, mojej książki nie przeczytałeś, a więcej wiesz na tematy o których w niej piszę niż Edyta która ją przeczytała  Smile.
Monikaf - już masz odp.
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #436 : 2008-09-21, 12:41:28 »

Lekarko proszę o korektę – bo przyznaję się bez bicia, że książki jeszcze nie przeczytałem.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

No widzisz Adam319, mojej książki nie przeczytałeś, a więcej wiesz na tematy o których w niej piszę niż Edyta która ją przeczytała  Smile.
Monikaf - już masz odp.
Bardzo dziekuje Smile i nie tylko za odpowiedz a propos klopotow syna,. Jedno krotkie zdanie uswiadomilo mi pewna wazna rzecz, jest Pani, Pani Ewo,  madrym czlowiekiem .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #437 : 2008-09-21, 12:44:01 »



No widzisz Adam319, mojej książki nie przeczytałeś, a więcej wiesz na tematy o których w niej piszę niż Edyta która ją przeczytała  Smile.
Monikaf - już masz odp.

Dobrze,ze nie zrozumiałam,bo teraz mogłabym sięgnąć np. po ciasteczko lub zacząc rotować soję czy inne duperele .Mnie wystarcza ŻO, a nie dieta opti  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
*** Wątek do uprzejmości ***
« Odpowiedz #438 : 2008-09-21, 15:19:04 »

I po co początkujący ma zaraz zobaczyć bogactwo emocjonalne forumowiczów?
Jak pisać nie na temat to tutaj, zawsze można wkleić cytat z wątku tematycznego wg wzoru:


ja bym jednak zmienila na bardziej pasujacy Confused
 na hitlera, on tez nienawidzil ludzi madrzejszych od siebie a chorych , slabych wykanczal z premedytacja.Chorzy szli jako pierwsi do gazu....

To juz zaczyna byc niesmaczne......jak maka z mlekiem i jajkiem usmazona na margarynie.

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #439 : 2008-09-28, 11:24:37 »

Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.