forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 12:15:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660566 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 333687 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #80 : 2008-02-18, 10:09:54 »


Religijny człowiek całkowicie dojrzały to taki który 90% swojej energii poświęca na przekazanie swoich genów, 10% na dobroczynność i 0% na rozwój i zabawę.
------------a może nie?

Wink


Myslisz,ze tacy ludzie się nie zabawiają? Łoj,ja myślę,że w takich to dopiero drzemie wulkan  Laughing  tylko może robią to w ukryciu i po ich minkach tego nie widać  Exclamation
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #81 : 2008-02-18, 17:02:49 »

Adas, napisalem w trybie warunkowym "moze". Cool

Gryziu, proszę nie zdrabniaj mojego imienia do formy Adaś, bo będę Cię nazywał Gryźlątko, Gryś, Gryźmiś, albo jeszcze coś gorszego wymyślę Smile

A co do ELIT to trochę racji masz, ale z elitami to jest tak jak z idolami, albo człowiek patrzy na świat w takich kategoriach, albo nie Smile

Masz racje Adam,wszystko zalezy od postrzegania swiata.Dzisiejszy czlowiek nie ma ani rak ani oczu zwiazanych,a umysl,to mial  zawsze wolny i jeszcze wolny wybor.
Cos nie odpowiada,nie tedy droga,zmienia kurs i kieruje w przeciwnym do obranego.Powinien poniesc sie na fali zycia,byc otwarty  na zmiany w sobie i srodowisku.Nie zwalac wlasnej nieudacznosci na innych,tak jak to sie slyszy na kazdym kroku.Albo politycy,albo rodzina,wszyscy  zawinili,tylko nie on sam.
Ogladalam reportaz o miedzy innymi dwoch mlodych dziewczynach 20-22 lata,zyjacych w ciezkich warunkach materialnych.Obie byly piekne i mlode,obie mialy cel w zyciu.Jedna pracowala w biurze i jej marzeniem bylo wziasc udzial w paradzie karnawalowej(musza przejsc specjalny egzamin tanca),cwiczyla zawziecie,marzenie sie spelnilo,dziewczyna zostala przyjeta do grupy tancerzy i w pieknym stroju przedefilowala tanczac  pomiedzy podziwiajacymi.
Druga dziewczyna,prowadzila  napowietrzna taryfe,latala helikopterem.Wozila biznesmenow i tych,dla ktorych czas ,to pieniadz.A marzeniem jej bylo zdobyc umiejetnosci pilota na wielka latajaca maszyne.
Nauka,nauka,zadne towarzystwo,chociaz byla mila,sympatyczna i sliczna jak wschodzace slonce.Dziewczyna zdala  niesamowicie ciezki egzamin.
Zycie jest zbyt krotkie,by mozolic sie na prozno,by zawsze wial wiatr w oczy i  gdy do szkoly jest  pod gorke Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #82 : 2008-02-18, 17:19:36 »

(....)Obie byly piekne i mlode,obie mialy cel w zyciu.Jedna pracowala w biurze i jej marzeniem bylo wziasc udzial w paradzie karnawalowej(musza przejsc specjalny egzamin tanca),cwiczyla zawziecie,marzenie sie spelnilo,dziewczyna zostala przyjeta do grupy tancerzy i w pieknym stroju przedefilowala tanczac  pomiedzy podziwiajacymi.

(...)Nauka,nauka,zadne towarzystwo,chociaz byla mila,sympatyczna i sliczna jak wschodzace slonce.Dziewczyna zdala  niesamowicie ciezki egzamin.
Zycie jest zbyt krotkie,by mozolic sie na prozno,by zawsze wial wiatr w oczy i  gdy do szkoly jest  pod gorke Smile

Kodar,podziwiam Cię za tą ufność i delikatność umysłu i łagodność  Smile ,ale odpowiedz mi ,gdyby to tańczące dziewcze o przecudnej urodzie było brzydkie i grube,to czy miałoby szanse być przyjęte do grupy tancerzy? Bo wiesz....z kamizelki futra się nie uszyje ...niestety  Sad
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #83 : 2008-02-18, 17:33:55 »

(....)Obie byly piekne i mlode,obie mialy cel w zyciu.Jedna pracowala w biurze i jej marzeniem bylo wziasc udzial w paradzie karnawalowej(musza przejsc specjalny egzamin tanca),cwiczyla zawziecie,marzenie sie spelnilo,dziewczyna zostala przyjeta do grupy tancerzy i w pieknym stroju przedefilowala tanczac  pomiedzy podziwiajacymi.

(...)Nauka,nauka,zadne towarzystwo,chociaz byla mila,sympatyczna i sliczna jak wschodzace slonce.Dziewczyna zdala  niesamowicie ciezki egzamin.
Zycie jest zbyt krotkie,by mozolic sie na prozno,by zawsze wial wiatr w oczy i  gdy do szkoly jest  pod gorke Smile

Kodar,podziwiam Cię za tą ufność i delikatność umysłu i łagodność  Smile ,ale odpowiedz mi ,gdyby to tańczące dziewcze o przecudnej urodzie było brzydkie i grube,to czy miałoby szanse być przyjęte do grupy tancerzy? Bo wiesz....z kamizelki futra się nie uszyje ...niestety  Sad
Edyta, pesymism,to choroba ciala. Sad,zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji,gdy pojdzie sie po rozum do glowy. Zauwaz rowniez,ze uroda,to nie wszystko,jest mnostwo nieurodziwych,lecz przesympatycznych mlodych i  tych starych. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #84 : 2008-02-18, 17:49:17 »

Kodar,ja próbuję powiedzieć,że w życiu też trzeba umieć marzyć,żeby potem nie być sfrustrowanym.
Uroda to niby nie wszystko,a jednak....Ta dziewczyna ,gdyby nie była piękna,szczupła i młoda,to tancerką by nie została  Smile
To nie jest pesymizm w tym przypadku,tylko racjonalne myślenie.
Ja nie marzę o niebieskich migdalach,bo wiem ,że ich nie dostanę,ale to nie pesymizm  Smile
Aktorem też nie zostaje byle kto-pierwszy lepszy z ulicy,pianistą też nie,skrzypkiem też nie,artystą malarzem też nie   Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #85 : 2008-02-18, 18:39:09 »

Kodar,ja próbuję powiedzieć,że w życiu też trzeba umieć marzyć,żeby potem nie być sfrustrowanym.
Uroda to niby nie wszystko,a jednak....Ta dziewczyna ,gdyby nie była piękna,szczupła i młoda,to tancerką by nie została  Smile
To nie jest pesymizm w tym przypadku,tylko racjonalne myślenie.
Ja nie marzę o niebieskich migdalach,bo wiem ,że ich nie dostanę,ale to nie pesymizm  Smile
Aktorem też nie zostaje byle kto-pierwszy lepszy z ulicy,pianistą też nie,skrzypkiem też nie,artystą malarzem też nie   Smile
trzeba zawsze wierzyc w siebie ,i w to,ze  jezeli sie czegos bardzo,bardzo chce,to  sie zawsze  osiaga. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #86 : 2008-02-18, 18:43:49 »

taaaa jasne  Razz

Oglądałam taki film "Uwierz w ducha"  Razz  Very Happy

PS. Wiem co masz na mysli  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #87 : 2008-02-18, 18:54:32 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #88 : 2008-02-19, 13:42:35 »


(...)Nauka,nauka,zadne towarzystwo,chociaz byla mila,sympatyczna i sliczna jak wschodzace slonce.Dziewczyna zdala  niesamowicie ciezki egzamin.


Przypomniał mi się Alinko Twój post i napiszę Ci,ze nie tylko nauka i nauka jest ważna.
Ważny jest przede wszystkim telent.
Pełno jest w dziesiejszym świecie "ambiciaków" (czyt. ludzi z chorą ambicją),którzy dążą do osiągnięcia celu za wszelką cenę,ale nie mają w danej dziedzinie talentu.A jak się nie ma talentu,to wychodzi ze wszystkiego d**a zbita.
To dlatego jesteśmy zewsząd otoczeni dziadostwem,bo na różnych stanowiskach ,szczególnie na tych ,które mają wpływ na społeczeństwo są ludzie bez talentu,którzy nie sa w stanie stworzyć niczego porywającego.A społeczeństwo przy takich ludziach rówież głupieje ,no i mamy to co mamy.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #89 : 2008-02-19, 14:47:13 »

Oto lista użytkowników, którzy wysłali co najmniej 400 postów.
Nie daj sobie Edyto odebrać tytułu „wyjątkowo aktywna”.
Cool

To tak ku lepszemu rozeznaniu gdzie leży środek ciężkości. Smile

Użytkownik:  Ewa
Wiadomości:  1926 (1.281 na dzień)

Użytkownik:  lekarka
Wiadomości:  1803 (2.956 na dzień)

Użytkownik:  kodar
Wiadomości:  1600 (3.175 na dzień)

Użytkownik:  Hana
Wiadomości:  1390 (1.952 na dzień)

Użytkownik:  MORGANO
Wiadomości:  1350 (0.906 na dzień)

Użytkownik:  Halina Ch.
Wiadomości:  910 (0.912 na dzień)

Użytkownik:  Rudka
Wiadomości:  801 (1.916 na dzień)

Użytkownik:  grizzly
Wiadomości:  633 (1.918 na dzień)

Użytkownik:  fewa
Wiadomości:  487 (0.627 na dzień)

Użytkownik:  Edyta
Wiadomości:  482 (15.548 na dzień)

Użytkownik:  zbynek
Wiadomości:  482 (0.329 na dzień)

Użytkownik:  slawek
Wiadomości:  466 (0.309 na dzień)

Użytkownik:  malgo35
Wiadomości:  444 (1.009 na dzień)
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #90 : 2008-02-19, 14:52:11 »

No Adam co Ty? Myslisz ,ze mi zalezy na jakimś tytule? Zawsze mogę usunać konto i zarejestrowac się ponownie ,żeby wszystko wyzerować  Smile
O jejku.Lubię strasznie pisać na tym Forum,tzn. piszę tylko na tym Forum  Smile
Tak się zastanawiam,że gdybym kiedyś nie usunęła konta,to pewnie miałabym już z 10.000 postów hehehe .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #91 : 2008-02-19, 15:04:38 »

A czy Ty Adam nie masz co robić,tylko śledzić moją aktywność na Forum?
Przecież nie Ty mi płacisz za dostęp do netu  Very Happy
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #92 : 2008-02-19, 15:14:37 »

To ktoś Ci płaci za dostęp do netu?  Shocked

To by wyjaśniało taką ilość postów...  Mr. Green

Macie tam jeszcze jakiś wolny etat? Też umiem dużo pisać, a przy "takiej" motywacji, to ho ho  Mr. Green
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #93 : 2008-02-19, 15:17:29 »

A czy Ty Adam nie masz co robić,tylko śledzić moją aktywność na Forum?
(...)

Właśnie też się nad tym zastanawiam, jak pewnie kilku innych użytkowników.
 Question Arrow Neutral Question
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #94 : 2008-02-19, 15:21:18 »

No tak  Smile Placę co miesiąc rachunki za net . tzn mój mąż płaci  Smile ,także co kogo obchodzi,że jestem aktywna na Forum  Smile  
Jestem aktywna,bo lubię  Smile  
Wy jesteście aktywni gdzieś tam ,a ja tu  Smile
Siedzę sobie grzecznie w domku,czekam na mężusia z obiadkiem ,nie włóczę sie po ulicach  i czego jeszcze chcieć?  Very Happy


PS. Adam ,a mnie zupełnie nie obchodzi Twoja aktywność gdziekolwiek  Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #95 : 2008-02-19, 15:22:58 »

Jak pijesz - źle. Jak nic nie robisz - też źle.

A z dwojga złego - to lepiej chyba pić, nie?  Twisted Evil
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #96 : 2008-02-19, 15:27:25 »

O jeju.Jedni lubią pić (ja nie lubię),a drudzy lubią być aktywni na Forum  .
Ja Tobie Adasiu nie liczę wypitych kieliszków wódki ,a Ty mi liczysz moje posty? Masz tupet!  Very Happy  Razz 

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #97 : 2008-02-19, 15:35:19 »


A z dwojga złego - to lepiej chyba pić, nie?  Twisted Evil

eee mylisz się.Lepiej nic nie robić,niż zostać "obszczypłotem"  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #98 : 2008-02-19, 15:40:38 »

O jeju.Jedni lubią pić (ja nie lubię),a drudzy lubią być aktywni na Forum  .
Ja Tobie Adasiu nie liczę wypitych kieliszków wódki ,a Ty mi liczysz moje posty? Masz tupet!  Very Happy  Razz 

Edyta widze masz powodzenie, chlopaki sie zalecaja
tak to jest, mloda samiczka to nie to samo co "wiekowa"
i nawet zoltka nie pomoga, hle, hle, hle Cool Laughing

"Kombinuj, dziewczyno, nim twe wdzięki przeminą,
uśmiechaj się błogo, jeśli chcesz .......... - tutej mozna sobie wsadzic
co siem pragnie  Cool Laughing Laughing Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #99 : 2008-02-19, 15:45:40 »

I jak tu nie lubieć tego Forum i Użytkowników?  Very Happy Jak sami czarujący chłopcy są tutaj  Very Happy  Laughing 
Na chodnikach tego nie uświadczysz ,a mąż w pracy,więc co robić?  Very Happy  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.