forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 21:07:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660333 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 333523 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #240 : 2008-07-09, 19:43:08 »

Jak macie okazje ,to polecam obejrzeć sobie komedie "Osiem głów w torbie" z Joe Pesci .
Oglądałam ten film z 7 lat temu i wczoraj zrobiłam sobie powtórkę .Super komedia-posmiejecie się  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #241 : 2008-08-03, 20:52:20 »

Po co ześta tak dużo pisali? Nie umiem sie teraz odnaleźć.Prosze Admina o przesłanie streszczenia.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #242 : 2008-08-03, 21:10:13 »

kobieto,"puchu marny",gdzie fruwasz???
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #243 : 2008-08-03, 22:00:36 »

No... wakacje ma się rozumieć  Cool Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #244 : 2008-08-04, 09:22:56 »

Admina o przesłanie streszczenia.

Nie da się!. Trzeba wszystko przeczytać samodzielnie  Mr. Green
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #245 : 2008-08-06, 07:32:19 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #246 : 2008-08-06, 11:22:49 »

Mam kolejnego pisklaka w domu.Prawdopodobnie to gołąb,ale głowy nie dam.
Nie mam bladego pojecia czym go karmić.Czy jajko na twardo byłoby dobre dla niego?Jakby ktos się orientował w tym temacie,to prosze o rady.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #247 : 2008-08-06, 12:25:52 »

Edyta,jajko na twardo na pewno nie zaszkodzi ,ale jak to golab,to lepszy groch zolty rozgotowany.Bedac dzieckiem mialam golebiego pisklaka.Karmilam go w ten sposob,ze   napecznialy wczesniej groch bralam  na jezyk,a golabek wkladal swoj dziobek  w moja buzie i tak jadl. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #248 : 2008-08-06, 12:40:20 »

...a golabek wkladal swoj dziobek  w moja buzie i tak jadl. Razz

Ja go biorę na kolana,żeby go nakarmić,a on wspina się po mnie do góry i dziobie mnie po twarzy ,do ucha dziobem zaglada,dziobie w usta,w oczy-ale tak delikatnie-on szuka pewnie jedzenia w takich zakamarkach.Kupiłam własnie suszone robactwo ,dłoń złożyłam w taki lejek ,włozyłam te robaki do niego,a ten gołabek włożył tam dziobek i jadł,przy tym sobie piszczy jak nakrecony  Smile
Wczoraj jak go wzięłam do ręki,to dziobał mnie w usta,a ja je otworzyłam i dziobnął mnie w język,a dzieci się śmiały.
To faktycznie dobry sposób na karmienie ptaszka  Smile
Chyba ma jakieś pchły,albo co ciekawsze wszy,bo go przytuliłam do policzka,a potem znalazłam jakiegoś pasożyta na policzku-łaskotało mnie.
Zebyśmy się tylko nie "zawszyli" ,bo bedzie masakra  Razz

Dzięki Alino za pomysł z grochem,będzie już szersze menu  Smile ,bo gołabek chyba pobędzie troszkę u mnie ,bo jeszcze fruwać nie umie .
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #249 : 2008-08-06, 12:57:34 »

......z pasozytow musisz oczyscic,bo inaczej piskle moze zdechnac.Kukurydza i pszenica tez mozna karmic,ale ziarna musza byc napeczniale albo rozgotowane.Kazdy sklep ZOO tez ci pomoze w wybraniu pokarmu.Ostatnio znalazlam mala wiewiorke na strychu,skakala na mnie jak maly kociak.Wiewiorka miala ok.5 tyg.i byla bezzebna.Corka karmila ja mieszanka mleczna ze strzykawki co 3 godz.Po kilku tygodniach oddala do stacji ,ktora przygotowuje zwierzeta do samodzielnego zycia na wolnosci. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #250 : 2008-08-06, 13:24:46 »

......z pasozytow musisz oczyscic,bo inaczej piskle moze zdechnac...

No to mnie zmartwiłaś . Będę pewnie musiała iść do weterynarza,bo sama nie wiem czym i jak ptaszka oczyścić.
A może w sklepie zoologicznym będą wiedzieli.
Z wiewiórkami ostrożnie,bo przenoszą wścieklizne.Nie mówie,że ta mogła miec,ale przenoszą.Sama się trochę musze pohamować z tymi zwierzakami,bo dzieci nie mam szczepionych.Zastanawiam sie w ogóle nad zaszczepieniem ich p/wściekliźnie ,bo też "lecą" do nieznajomych kotów .Przy mnie nie głaskają ,bo im nie dam,ale głowy nie dam,że gdy nie będę z nimi,to nie dotkną.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #251 : 2008-08-06, 13:34:30 »

PS.Zawsze chciałam dotknąć wiewiórkę i jak dotąd nie miałam okazji-uciekają  Sad
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #252 : 2008-08-07, 08:01:47 »

kazdy zwierzak,moze bys nosicielem  wscieklizny.Wiewiorka znaleziona na strychu,jej nie miala.Corka byla z nia u weterynarza.Malenstwo bylo wyglodzone i kilka dni bez matki.Po wycieciu jarzebiny,ktora rosla przy domu,wiewiorka nie miala powrotu do matki,albo odwrotnie.Zastanawialam sie gdzie podzialy sie inne male,przeszukalam caly strych lecz innych nie znalazlam.Za to teraz mloda wiewiorka wyjada orzechy ,ktore rozkladam w ogrodku. Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #253 : 2008-08-07, 22:16:37 »

Edyta,obcielas wlosy???a ten golab do wrona???czym  go karmisz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #254 : 2008-08-07, 22:26:26 »

Edyta,obcielas wlosy???a ten golab do wrona???czym  go karmisz?

Mąż rano zapytał mnie,czy aby na pewno jest to gołąb,a nie sęp  Razz
Dziś dałam mu jajko,jakies kupione robaki w sklepie i pszenice,no i ma się rozumiec wodę.Byłam u weterynarza pytać o coś na te pasożyty i powiedział ,że to jakies piórojady i dał mi taki specyfik do smarowania i powiedział,zebym trzymała z daleka od dzieci i od męża  Razz i dlatego boje się trochę tego gołębia smarować tym,bo jak dzieciom by zaszkodziło to może i temu pisklęciu? Jak myslisz? Posmarować go, czy dać sobie z tym spokój?Boję się żeby się nie zatruł ,jak będzie sobie "grzebał" dziobkiem w tych piórkach.

PS.A włosy to już dawno ściełam  Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #255 : 2008-08-07, 23:02:30 »

a szkoda,bo byly tak slicznie skrecone.Weterynarz pewnie nie chce aby na dzieci twoje przeszly pasozyty.Piskleciu na pewno nie zaszkodzi.Smaruj tylko niektore miejsca.Pod skrzydlami,no wiesz tam ,gdzie zobaczysz siedzace pasozyty.Czy piskle juz samo potrafi jesc?Czy to golab "pocztowy",czy "synogarlica"?
Wiesz,ja napisze ci cos do smiechu.Poszlam wiewiorce robic zdjecie,ktora trzymala orzech wloski siedzac na jodle.No i nacykalam z kilkanascie,nastepnie chcialam podlaczyc do komputera aby obejrzec  wiewiorke z bliska,no ale co tu ogladac jak plytki z pamiecia nie bylo w aparacie.Babsko i technika. Laughing  Laughing
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #256 : 2008-08-07, 23:33:32 »

ale z was ładne dziewczyny
    Shocked
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #257 : 2008-08-28, 18:26:32 »

Założyłem kiedyś ten wątek z nadzieją, że wszystkie wypowiedzi kompletnie nie na temat innych wątków, w tym stroszenie piórek, krytyka gustów, wyrywanie włosów mogą się tu odbywać nie narażając ciekawych wątków tematycznych na zaczatowanie.

Ale jak każda próba uporządkowania zależy w znacznej mierze od dobrej woli.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #258 : 2008-08-28, 19:21:33 »

Adam  nie bądź taki pedantyczny  Smile Forum istnieje wiele lat i wiele się na nim działo ,no i dzieje dlatego nadal żyje  Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #259 : 2008-08-28, 19:27:42 »

Ale by żyło się lepiej to warto by komary kąsały tylko na mokradłach, a nie na przykład w teatrze lub kawiarni. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 18 zapytaniami.