forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 04:27:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 333538 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #280 : 2008-08-28, 22:59:59 »

 Razz     

"kangur"  Very Happy Wiesz,że kiedyś pewna bardzo droga mi Osoba powiedziała mi tak: "Jeszcze nigdy nie powiedziałaś TAK" ,albo : " jeszcze nie wiesz o  co chodzi ,a już mówisz NIE" -ta osoba bardzo dobrze mnie znała i dlatego uśmiałam się do łez, jak napisałes ,że żyłes z osobą,która dwa razy w swoim zyciu powiedziała TAK  Very Happy .Musisz przyznać ,że życie z taką osobą jest bardzo ciekawe i jest to zaszczyt  Very Happy,a i ja się cieszę ,że takie osoby istnieją ,a to znaczy,ze jest to normalne  Very Happy Very Happy Very Happy
Kurcze, raz mi się udało powiedzieć to jednoznaczne TAK  Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #281 : 2008-08-28, 23:10:33 »

Razz     
Kurcze, raz mi się udało powiedzieć to jednoznaczne TAK  Very Happy

Z perspektywy czasu zrobilas dobrze czy zle?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #282 : 2008-08-28, 23:21:34 »

Razz     
Kurcze, raz mi się udało powiedzieć to jednoznaczne TAK  Very Happy

Z perspektywy czasu zrobilas dobrze czy zle?

Na szczęście oboje z mężem mamy to samo poczucie humoru -na początku tak nie było -czyli,że dotarlismy się  Very Happy
Czasem śmiejąc sie mówimy o naszej dacie ślubu,że to jest rocznica kiedy oboje popełnilismy życiowy bład-wiem ,że niejednemu wyda się to mało śmieszne,ale my naprawdę się z tego smiejemy . Czasem nie wyobrażam sobie ,że ktoś inny miałby tyle poczucia humoru ,co mój kochany mąż i jestem szcześliwa ,że mam jego  Very Happy
A najzabawniejsze jest to,że on kiedyś zapytał mnie,czy wyobrażam sobie życie z kims innym ,kto nie umie się śmiać z tego co ja.Tak samo on jak i  ja nie wyobrazamy sobie życia z kims innym,życia bez siebie  Smile .To jest cudowne,że w miarę upływu czasu nie zatraciłam poczucia humoru ,tego co miałam dawniej,kiedy byłam panienką .
No i mam wspaniałą przyjaciółkę,która mieszka w Mandurah i która ma też takie poczucie humoru jak ja  Very Happy Może ją kiedys odwiedzę? to przy okazji wpadłabym i do Ciebie i do Syriusza  Very Happy Nie ma nic bardziej cenniejszego jak to,ze można śmiać się razem z "drugą połową"-czyli całą częścią   Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #283 : 2008-08-28, 23:28:25 »

Jeżeli razem śmiejecie się w sumie więcej niż śmialibyście się w sumie będąc osobno to takie zjawisko nazywamy synergią.

Ale na szczęście nie da się takich rzeczy sprawdzić, można sobie tylko pogdybać.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #284 : 2008-08-28, 23:37:01 »

Ale,zaobserwowałam u siebie coś takiego;jesli ja coś lubię i okaze się ,że mój mąż to lubi,to automatycznie ja przestaję to lubieć -tak się dzieje jeśli chodzi głółnie o muzykę.
Mogę kochac jakąś grupę,a okaze się ,że mój mąż ją lubi,tak z miejsca jej nie znoszę .I to dzieje się automatycznie-musi być na odwrót.
Taki charakter mam i chyba się całkowicie nie da go zmienic.
W sumie duzo mam z tego co napisałeś wczesniej-zawsze na odwrót i koniec,nigdy tak jak mówi większość.Nie bez przyczyn ta droga mi osoba powiedziała ,że jeszcze nie wiem o co chodzi,a już mówię NIE.Powiedziała mi tez,że będę miała z takim charakterem ciężko w życiu,że nie będę miała przyjaciół,ale ja wolę mieć jednego sprawdzonego niz wielu fałszywych . Jak mi sie coś jeszcze przypomni ,to napiszę.

PS. Odkryłam coś niesamowitego!  Very Happy Długotrwałe pisanie na Forum spowodowało,że piszę ,nie patrzac na klawiaturę  Very Happy .Dziękuję za to Adminowi,że mnie nie zbanował i ,że pozwolił mi pisać we wszystkich wątkach ,nie blokując mnie  Very Happy -to najlepszy Admin ,z najlepszym poczuciem humoru jakiego znałam,bo tylko Jego znam  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #285 : 2008-08-28, 23:46:57 »

Jeżeli razem śmiejecie się w sumie więcej niż śmialibyście się w sumie będąc osobno to takie zjawisko nazywamy synergią.



To jest tak.dawniej jak on-mój wielebny małżonek się smiał,to wychodziłam z siebie,tak mnie to wkurzało-ja smiałam się wtedy ,kiedy on się nie smiał.Mogło być to nawet mało śmieszne,ale wystarczyło ,że się on nie śmiał,to dla mnie była to od razu komedia.Ale z upływem czasu zaczęlismy się śmiać z tego samego i dziś to dostrzegamy i jest super.Nie ma dnia,kiedy byśmy się nie śmiali.Moze niektórym z Was wyda się to dziwne,dlaczego pisze non stop o poczuciu humoru.Ano dlatego bo jest ono dla mnie bardzo ważne,lubię się smiać i czuję się wtedy doskonale i wszyscy się czujemy doskonale.I super jest,że dzieciaki smieją się razem z nami.Zawsze i wszędzie są razem z nami .Nigdy nie ma tak,że je gdzieś zostawiamy i jesteśmy sami-zawsze jesteśmy razem,oprócz chwil,kiedy mąż ma nockę ,tak jak dziś  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #286 : 2008-08-28, 23:49:36 »

Acha,żeby nie było tak,że jesteśmy tak idealni,że się nie kłócimy.Oj kłocimy sie,kłócimy,Kangur wie jaka mniej więcej jestem,to zna te klimaty  Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #287 : 2008-08-29, 00:07:12 »

Acha,żeby nie było tak,że jesteśmy tak idealni,że się nie kłócimy.Oj kłocimy sie,kłócimy,Kangur wie jaka mniej więcej jestem,to zna te klimaty  Very Happy
Jeszcze na zadnym forum tak sie nie ubawilem, jak na tym dzieki TOBIE EDYTKO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #288 : 2008-08-29, 00:16:08 »

 Miło mi ,ale chyba za duzo napisałam,zawsze coś palne niekiedy a potem się dziwię dlaczego przeżywam porazki  Very Happy    Laughing
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #289 : 2008-08-29, 00:30:11 »

(...)zawsze coś palne niekiedy a potem się dziwię (...)

Fajnie, że zawsze niekiedy coś palniesz, byle 300m od zabudowań - jak mówi prawo łowieckie, by niewinna owieczka, albo i pudelek z kokardką nie ucierpiały.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #290 : 2008-08-29, 00:38:32 »

Przezyłeś kiedy porażke Adam? Taką z prawdziwego zdarzenia?  Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #291 : 2008-08-29, 00:47:37 »

Mam swoje doświadczenie, na tyle by z niczego się nie wyśmiewać, a być stale pogodnym.
Nie ma co się użalać, ani wypłakiwać, trzeba kombinować co pozytywnego można wnieść do swojego otoczenia.

„Porażka” to dotyczy spraw zamkniętych, takich jak powiedzmy mecz piłkarski, póki człowiek żyje o porażce nie ma (i nie powinno być) mowy.

Mam nadzieję, że pocieszyłem melancholików.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #292 : 2008-08-29, 00:50:13 »

Kiedyś napisałam parę postów na forum rolkowym i w tych postach napisałam ,gdzie mieszkam,gdzie chodze jeździć i że chodze jeździć z córkami i ile mam lat-szkoda,że nie napisałam jaki mam pesel i nr dowodu osobistego.Tak się złozyło,że był tam taki gość,który umie doskonale slalomować i przejechał maraton na rolkach tyłem i okazało się ,że pochodzi z mojej dzielnicy,a teraz mieszka w krakowie,Miał jakieś swoje linki więc wiedziałam jak wygląda.I wczora z wieczora,miałam ochote na rolki,"wienc" je nałozyyłam na moje szczupłe uda ,które sie nie łonczą i poszłam na plac,a ze nikogo nie ma takiego w mojej dzielnicy wienc siłom rzeczy ja gwiazdorzę.
Pojeździłam troche z córkom  Very Happy,mąż siedział  na ławce-jego rola to podziwianie,a ja ćwiczyłam swoje ewolucyje .Naraz patrze,a tam siedzi na ławce gość z długimi włosamy z ....rolkowego forum.Jakżem zobaczyła,tak mnie sparalizowało i żem podjechała do męża siedzącego na ławce ,usiadłam i nie wstałam  Very Happy
No masakra,porażka na całego.Może Wy nie rozumiecie o co chodzi,ale dla mnie to kuniec świata  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #293 : 2008-08-29, 00:52:58 »

[qu :lol:ote author=adam319 link=topic=2452.msg47099#msg47099 date=1219963657]
Mam swoje doświadczenie, na tyle by z niczego się nie wyśmiewać, a być stale pogodnym.

Cool
Cytuj

Ło jejku jakiś Ty jest dobry cłowiek  Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #294 : 2008-08-29, 00:54:55 »



Mam nadzieję, że pocieszyłem melancholików.
Cool

No   Very Happy wsród ślepców jednooki kim to jest? 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #295 : 2008-08-29, 01:01:28 »

Dobrze,że kangury mnie rozumieją  Laughing

Kangur.Może Cie kiedy odwiedze,ale z tego co już pojełam mieszkasz daleko od Mandurah  Very Happy Ale co tam.przyslesz po mnie prywatny samolot wienc nie  bende robić kąplikacji  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #296 : 2008-08-29, 01:08:47 »

Adam idź już spać.Ja tera trzymam warte.Ty od cworty bedziesz na czatach.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #297 : 2008-08-29, 01:25:54 »

Adam przebrał sie w piżamke w "spajedermana" ,wziął se misia i poszedł spać   ,a "kangur" poluje na węże i pająki ,a mnie "łeb" opada na klawiature.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #298 : 2008-08-29, 01:29:53 »

Internet jest wielki, a to forum to nie najlepsze miejsce, średnia szczęścia chyba grubo ponad przeciętną, ale są fora gdzie się chętnie z Tobą podzielą swoimi porażkami, aż dziw, że nie grasz tam pierwszych skrzypiec. Smile

W sumie to zdrowiej się uczyć na czyichś błędach niż na własnych.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=918270
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #299 : 2008-08-29, 01:38:12 »

Adam.Nie chce mi sie czytać.Aż dziw bierze skąd Ty takie jakies dziwne linki wyszukujesz  Very Happy
Internet jest wielki, a to forum to nie najlepsze miejsce, średnia szczęścia chyba grubo ponad przeciętną, ale są fora gdzie się chętnie z Tobą podzielą swoimi porażkami, aż dziw, że nie grasz tam pierwszych skrzypiec. Smile



Nie nagabuj mnie na inne Fora,bo to jest NAJLEPSZE W CAŁYM NECIE .Ja gdybym była Adminem,to w taki sam sposób prowadziłabym Forum.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza.Każdy ma swój rozum i kazdy "wyłapuje " to co dla niego najlepsze  Very Happy -i to mi się bardzo podoba.
Nie porafię wszystkiego wyjaśnic słowami(tego co tutaj mi się podoba) ,to się czuje  Very Happy

Adam.jesli Tobie chce się aż tak bardzo rządzić ,to przecie jesteś mondrym cłowiekiem,i przecie możesz załozyć swoje forum.Tylko wiedz jedno ;ja się tam nie zaloguję,bo lubię naturalne zachowanie  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.