forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-29, 00:09:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
664267 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 345324 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #320 : 2008-09-08, 16:12:27 »

Tak? To podaj mi wyrazy,które mają być wyedytowane,bo nic mi nie przychodzi na myśl  ,jakaś mało kumata jestem  Sad
Druga opcja ,to NIE,bo Ty pierwszy zacząłeś pisać,że pluję jadem.Co se myslisz? Ty możesz,a ja mam stać jak mazepa ze spuszczoną głową i nie reagować?
Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego mieszkania   Smile  Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #321 : 2008-09-08, 16:46:04 »

(...)
A pisanie o rodzinie, i snucie jakichś domysłów, to już "włażenie w buciorach" w prywatne zycie Jurka,a to już nie jest ładne.

To ilu was tam się kryje po tej drugiej stronie pod pseudonimem Edyta, bo jedna skóra to chyba takiej różnorodności postaw nie ogarnie.

Adam przyjmij moje ubolewanie Crying or Very sad
Ale z drugiej strony jak "atrakcyjna dziewczyna" sama potrafi "zmieniac pozycje" tfuu postawy
to czy zycie nie jest bardziej "fikusne" Razz Razz Razz

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #322 : 2008-09-08, 18:12:18 »

(...)
A pisanie o rodzinie, i snucie jakichś domysłów, to już "włażenie w buciorach" w prywatne zycie Jurka,a to już nie jest ładne.

To ilu was tam się kryje po tej drugiej stronie pod pseudonimem Edyta, bo jedna skóra to chyba takiej różnorodności postaw nie ogarnie.

Adam przyjmij moje ubolewanie Crying or Very sad
Ale z drugiej strony jak "atrakcyjna dziewczyna" sama potrafi "zmieniac pozycje" tfuu postawy
to czy zycie nie jest bardziej "fikusne" Razz Razz Razz
Grizli jak widze potrafisz znależc czas na troszeczkę humoru,a nie wlewnie w każdym poście swoich przemyśleń dotyczących jak dac do zrozumienia że powinno sie skorzystac z porady lekarza,w każdym przypadku,i o każdej porze.Albo Idea Twisted Evil
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #323 : 2008-09-08, 19:08:37 »

Adam żeby było jasne.

Napisz ,gdzie napisałam ,ze "Adam to pedofil" ? Jak mi tutaj te słowa moje zacytujesz,to przysle Ci na przeprosiny świński ryjek i 100 piw Miller.
Jesli jednak nie zacytujesz mi tutaj tych słów ,to znaczy,że kłamiesz,że źle interpretujesz i jesteś niegrzeczny i wtedy na przeprosiny Ty przyslesz mi kilka paczek kotletów sojowych , makarów z mąki ryzowej też kilka paczek i kilka kartonów mleka sojowego.
Myslę,że idzie gra o dużą stawke  Cool     
No i jeszcze,jak mi zacytujesz te słowa,do bede błagała na kolanach Admina,żeby "toto" usuną razem ze mną  Cool   
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #324 : 2008-09-08, 19:33:00 »

zapomniałam "ł" napisać z tej mojej zajadłości .

A propo tego plucia jadem,to czy ktos by mi mógł doradzić,czego muszę zwiększyć w mojej diecie,bo zauwazyłam,że jad mi się kończy i jestem tym bardzo zaniepokojona.
No i jeszcze zauwazyłam,że jestem dziś mniej niz zwykle zajadła i zawistna-czy to może skutek tego,że za mało  DR BETA  dodałam do miesa?
Jak myslicie ,może zwiększyć w diecie takie przyprawy jak EcoGuard PYRAMID ?
Trzymajcie za mnie kciuki i życzcie mi abym znów wróciła do formy ,czyli mojej pełnej zajadłości,podłosci,zaciętości  Smile Cool
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #325 : 2008-09-08, 19:54:43 »

Edytko ja   ciebie  wolę   jak jesteś miła  i grzeczna.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #326 : 2008-09-08, 22:23:30 »

Edytko ja   ciebie  wolę   jak jesteś miła  i grzeczna.

Owszem,zgodzę się,że niekiedy bywają momenty/migawki  kiedy jestem miła i grzeczna  Cool
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #327 : 2008-09-08, 23:19:13 »

Edytko ja   ciebie  wolę   jak jesteś miła  i grzeczna.

Owszem,zgodzę się,że niekiedy bywają momenty/migawki  kiedy jestem miła i grzeczna  Cool


he???
jak przećwiczysz poskromienie złośnicy???
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #328 : 2008-09-08, 23:29:54 »

A to jeszcze doszło,ze jestem złosnica i trza mnie poskromić?
Trza przeczytać "Poskromienie złośnicy" ,to sie bedzie wiedziało  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #329 : 2008-09-09, 13:02:37 »

No i co Adam? Nie widze,żadnych dowodów,żadnych przeprosin ,a co najważniejsze nie widze przetworów sojowych.

Opowiem Ci takie zdarzenie.Dziecko w szkole powiedziało na nauczyciela,że ten chodzi jak naćpany,dziewczynki  Smile koleżanki z klasy tego chłopca poszły do pani i naskarzyły,że ten chłopiec tak powiedział na panią.Pani zatem wzięła dzienniczek ucznia tego chłopca i wpisała informacje,która mówiła,żeby mama chłopca przyszła do szkoły w pilnej sprawie.Mama przyszła i słyszy od nauczycielki,że syn ją tak nazwał.Mama chłopca pyta,czy powiedział jej to wprost,czy słyszała to.Nauczycielka odpowiedziała,że NIE,że przyszły dziewczynki i jej powiedziały.Jak zachowała się nauczycielka?
Gdybym ja była na jej miejscu,to powiedziałabym dziewczynkom,żeby nie skarzyły,a chłopca zapytałabym,czy to faktycznie jest prawdą,jesli okazałoby się to prawdą,to zapytałabym,czy zna znacznie wypowiedzianego przez siebie zdania.Jesli by nie znał,to bym mu wytłumaczyła i zapytałabym,czy faktycznie tak wygladam  Smile
Drugie to to,że wiem jak wyglądam,wiem kim jestem,wiem kim nie jestem,znam swoją wartość i gówno za przeproszeniem mnie obchodzi,co ktoś o mnie mysli.
Opisałam to wydarzenie,bo mam nadzieję,że się czegoś z niego nauczysz.

PS.Ale Ty Adam sam mi wmówiłeś,że ja tak się do Ciebie zwróciłam-znaczy ,że coś jest z Tobą nie tak.Może zwiększ ilość kolendry w mięsie.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #330 : 2008-09-09, 15:48:20 »

...Gdybym ja była na jej miejscu,to powiedziałabym dziewczynkom,żeby nie skarzyły,a chłopca zapytałabym,czy to faktycznie jest prawdą...

I znowu "plujesz jadem" az mi po monitorze na klawiature "locieka"
takie "lociekliny jadowe" i "cus jo tera pocne"??? Cool

Tera to mnie nawet "cus" uwiera, moze to "kryptokomusze paradygmaty" Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #331 : 2008-09-09, 15:52:13 »

Plucie jadem ,to moja specjalność  Cool Nie po to brałam "prywatne lekcje" ,żeby teraz tego nie umieć  Cool
Jeszcze nie jestem dobra z bycia "podłym gadem" ,ale ucze sie  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #332 : 2008-09-09, 16:48:27 »

Edytko ja   ciebie  wolę   jak jesteś miła  i grzeczna.

Edyta!
wyluzuj trochę proszę, bo nie wypada...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #333 : 2008-09-09, 19:32:13 »

Adam.jednak jesteś zdziecinniałym lalusiem-innej opcji nie ma.Hasła masz na poziomie przedszkolaka .Wes se wiaderko,łopatke ,grapki,może wiatraczek se przyczep do trójkołowego rowerka,kup se lizaczka,lalkę ,no nie wiem co by Ci jeszcze zaproponować,bo jabyś był dorosłym facetem,to po prostu byś mnie "olał" tak jak np. Sławek i tyle,ale Ty żeś przeszedł samego siebie!  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #334 : 2008-09-10, 04:45:22 »


Adama,uwazam za (...)

Napisze wprost ; niejeden z netu (szczególnie) o takim "rysie psychologicznym" okazał się potem pedofilem itp.  Surprised  Sad Razz  Cool
Tacy są najgorsi,bo tak naprawdę ,to niewiadomo czego można się po nich spodziwać.
I niech mi nikt nie pisze ,że przesadzam,bo niejeden raz taka własnie okazała się rzeczywistość.

Szczególnie jak dzieci siedzą w necie,to trzeba je ostrzec przed takimi "milusińskimi"  Idea  Smile

Mam prawo nie czytać więcej o swoim pedofilskim rysie psychologicznym i zamierzam z tego prawa skorzystać.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #335 : 2008-09-10, 08:50:35 »


Napisze wprost ; niejeden z netu (szczególnie) o takim "rysie psychologicznym" okazał się potem pedofilem itp.  Surprised  Sad Razz  Cool


A potem się dziwić,że ludzie nie rozumieją przeczytanych książek.
Wyraźnie pisze "niejeden",a to wyklucza  "wszyscy"  więc,to marny dowód na to,że nazwałam Cię pedofilem.

A po drugie (najważniejsze!) ,to ;


Tak jak na cudzych pochwałach nie powinniśmy budować swojej wartości, tak cudza krytyka nie powinna mieć takiej mocy, aby nas ranić.


Te słowa głęboko wyryły mi się w pamięci i są one moim "drogowskazem" -jak tutaj przyszłam,to też byle co mnie raniło ,nawet dostałam propozycję,że nie muszę tutaj pisać,bo mogę usunąć konto,ale wzięłam sobie te słowa zacytowane do serca,no i już "nie płaczę"  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #336 : 2008-09-17, 15:47:01 »

Prosiłem Edyto, żebyś spróbowała komentarze, polemiki i pogawędki nie związane ściśle z tematem danego wątku pisać właśnie tutaj czyli w wątku bez konkretnego tematu.

Obiecuję odpisywać.

Jak zauważyłaś niewielu jest zainteresowanych odpisywaniem na posty nie trzymające się tematu wątku.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #337 : 2008-09-17, 15:51:48 »

Oszalałeś doszczętnie? Tutaj chcesz pisać o candydozie? I bakteriach? Widać to tyle znaczy dla ciebie co paplanie,bo chyba po to ten wątek został utworzony .
Paplaj sobie zatem sam ze sobą,na mnie nie licz  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #338 : 2008-09-17, 16:16:07 »

Sugeruję tylko, że wycieczki typu:

„Jesteś Edyto potrzebna na tym forum jak bakterie w przewodzie pokarmowym.”

Warto – jeśli to już konieczne – umieszczać właśnie tutaj, a nie zaśmiecać nimi inne wątki.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #339 : 2008-09-17, 16:19:17 »

Sugeruję tylko, że wycieczki typu:

„Jesteś Edyto potrzebna na tym forum jak bakterie w przewodzie pokarmowym.”

Warto – jeśli to już konieczne – umieszczać właśnie tutaj, a nie zaśmiecać nimi inne wątki.
Cool

Mam pomysł.Wes se załóż swoje Forum i se wszystko ładnie posegregujesz i bedziesz pozwalał rejestrować się tytko grzecznym chłopczykom i dziewczynkom  Smile
Nie ustawiaj mnie tak,bo jesteś takim samym userem na tym Forum jak ja .
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.