forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:23:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 330628 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #460 : 2008-10-10, 21:28:55 »

„Koniec Świata” ma być niestety dopiero 20.12.2012 ...

hu huuuuu
Jeszcze zdązysz wypić swoje  Cool Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #461 : 2008-10-10, 21:41:17 »


Oj



Zastanawiam się jak to brzmi w ustach faceta? Jak kobieta wymawia to słówko,potrafię sobie wyobrazić,ale jak facet?Już trudniej  Cool
Zapytam,czy przy wypowiadaniu tego słówka,trzymasz może paluszek  w ustach,może masz  lekko uniesioną ,zgietą w kolanie nóżkę ?  Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #462 : 2008-10-10, 21:56:20 »

Grizzly,
Nabiorę do ciebie szacunku, jak mi podasz definicję entropii. Nie próbuj sciągnąć z książki, bo na odpowiednim zadaniu sprawdzę, czy wiesz o co chodzi. Moim zdaniem nijak ona nie pasuje do twoich postów. Pozdrowienia Majka

Grizzly nas szczepi przeciwko entropii.
 Laughing
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #463 : 2008-10-11, 02:00:00 »

Wolno chociaż pomarzyć. Smile

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=49149.0

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #464 : 2008-10-11, 09:53:30 »

Wacus nas chce rozlaczyc wiec przenioslem to tu:
Cytuj
Odp: Prawo Kwaśniewskiego

Kangur,

Twoje opisy Australii sa fantastyczne. Tak mnie to zaciekawilo, ze siegnelam po przewodnik ( Fodor's) i dodatkowo przeczytalam , ze 2 km od Burleigh Heads jest David Fleay Wildlife Park . Mozna tam zobaczyc "koalas,
kangaroos, dingoes, platypus" (dziobaki)..." and crocodiles"
.
 
A w poblizu jest dobra restauracja z  Oskars on Burleigh z widokiem na Surfers Paradise.
W menu sa m.inn. krewetki z orzechem kokosowym i orzeszkami makadamia z majonezem curry. Proste , drewniane meble i plytki terracota z niebiesko-zielonym wykonczeniem czynia to miejsce bajecznym.

PS1  Czym sie tak stresujesz w tym pieknym miejscu. Stres podnosi cisnienie i zakloca trawienie.

PS2 Propozycja "Thanksgiving ........"wiaze sie ztym, ze Hawaje sa w polowie drogi miedzy Australia i moim miejscem zamieszkania. Nie badz wiec egoista i rozwaz jeszcze raz propozycje.

Jesienne pozdrowienia dla wiosennej Australii


Nie jestem egoista. Mam sypialne z lazienka do Twojej wylaczej dyspozycji. Przyjezdzaj. Ja nie lubie tloku i restauracji. I am not very social and I am not outgoing person. I am rather home body. Na plazy wystarczy miejsca dla wszystkich. Obok glazu w dzungli, na ktorym lubie odpoczywac, jest drugi. Odpoczniemy razem w szumie oceanu i drzew.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #465 : 2008-10-11, 10:02:33 »

...PS2 Propozycja "Thanksgiving ........"wiaze sie ztym, ze Hawaje sa w polowie drogi miedzy Australia i moim miejscem zamieszkania. Nie badz wiec egoista i rozwaz jeszcze raz propozycje...

Kangur, wez kredyt i lec  Cool
Polecam to miejsce na Ziemi  Cool

Lubie tam zagladac od czasu do czasu Laughing
Blisko Waikiki jest swietne pole golfowe, mozna tam spotkac "ciekawych ludzi"  Razz Razz Razz


Wielkie dzieki Misiu za pierwsza darmowa porade. Dieta Handlowa jednak dziala. Czy musze brac kredyt? A moze wystarczy tylko cash? Nie chce dawac zarabiac innym. Ty o tym najlepiej wiesz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #466 : 2008-10-11, 10:03:10 »

Danuśka ""westa się "złonczta" z "kangurem" i "jedźta" w "jakom" podróż zamiast wypisywać na Forum pierdoły  Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #467 : 2008-10-11, 12:38:26 »

Ale przecież założyłem taki wątek Wink może go rozwiniemy ??
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #468 : 2008-10-11, 12:58:49 »

Ale przecież założyłem taki wątek Wink może go rozwiniemy ??

No...swietny pomysł  Smile Rozwińcie sobie ,bo w sumie w czym Wy możecie "zabłysnąć" jak nie w pierdołach  Smile     
Danuskę" weśta" ze sobą,tylko pilnujcie żeby sie kobita nie "zagubiła"  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #469 : 2008-10-11, 13:07:42 »

A tak na pawage,to skończ juz wklejać "adam319" te swoje "obrazki" ,bo to staje się nudne.Wiem ,że chcesz "pogwiazdorzyć",pokazać,jak to Ty umiesz coś wklejac,zmniejszać i takie tam smuty,ale no qurde,sam zrozum,ileż można? Wes se znajdź "jakomś" "dziewuche" i sie "niom" zajmij,a ona odwdzięczy Ci sie w "rozprowadzaniu" mikrofali po całej Polsce,bo widze,że Tobie coś cieniutko idzie  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #470 : 2008-10-15, 17:11:03 »

Czy ta strona Forum też Wam tak wolno się otwiera? Po prostu masakra .Ileż trzeba czekać ,aby się toto pootwierało?Inne strony "pyk" i już otwarte,a tu mozna zasnąć ...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #471 : 2008-10-15, 17:18:46 »

O! A teraz "chodzi dobrze  Smile Pewnie dlatego,że ktoś "opuścił" niedawno stronę   Wink
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #472 : 2008-10-15, 23:03:20 »

Ale przecież nie ma czegoś takiego jak granice optymalnych proporcji, jeśli nie zacząłbym sam wyczuwać ile BTW w ciągu dnia to nigdy bym nie był pewny czy akurat ten fachowiec ma teraz racje czy tamten, na początku trzeba ich sprawdzić czy się nie mylą, później trzeba już polegać na swoim wyczuciu. Wystarczy ze sobie cos uszkodzę, potłucze proporcje się zmieniają, codziennie obliczanie teoretyczne menu nie ma sensu.

Masz 100% rację co do jedzenia według kalkulatora to jest tylko pewne ułatwienie dla wchodzących w ŻO by mieli jakiś punkt zaczepienia.

Oczywiście najważniejsza jest proporcja, ja dodam, że z uwzględnieniem wysokiej jakości zjadanego białka i tłuszczu.

Co do granic ŻO to powyżej 150g białka i/lub powyżej 100g węglowodanów i/lub poniżej 100g tłuszczu możemy mieć wysoką pewność, że błądzimy. W szczególnych wypadkach wliczyłbym tłuszcz podskórny.

Nie będę już śmiecił w wątku AdamaPio o superśniadanku, ja nie jadam przed południem.

Skoro wchodzimy na wagę by mieć jakieś odniesienie, to możemy też porównać swoje B+T z wartością 200g i wyciągnąć jakieś wnioski.
Pamiętamy, że optymalny znaczy sprawny, czyli z małym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze przy danej aktywności.
Cool
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #473 : 2008-10-16, 06:55:48 »

Ale przecież nie ma czegoś takiego jak granice optymalnych proporcji, jeśli nie zacząłbym sam wyczuwać ile BTW w ciągu dnia to nigdy bym nie był pewny czy akurat ten fachowiec ma teraz racje czy tamten, na początku trzeba ich sprawdzić czy się nie mylą, później trzeba już polegać na swoim wyczuciu. Wystarczy ze sobie cos uszkodzę, potłucze proporcje się zmieniają, codziennie obliczanie teoretyczne menu nie ma sensu.

Masz 100% rację co do jedzenia według kalkulatora to jest tylko pewne ułatwienie dla wchodzących w ŻO by mieli jakiś punkt zaczepienia.

Oczywiście najważniejsza jest proporcja, ja dodam, że z uwzględnieniem wysokiej jakości zjadanego białka i tłuszczu.

Co do granic ŻO to powyżej 150g białka i/lub powyżej 100g węglowodanów i/lub poniżej 100g tłuszczu możemy mieć wysoką pewność, że błądzimy. W szczególnych wypadkach wliczyłbym tłuszcz podskórny.

Nie będę już śmiecił w wątku AdamaPio o superśniadanku, ja nie jadam przed południem.

Skoro wchodzimy na wagę by mieć jakieś odniesienie, to możemy też porównać swoje B+T z wartością 200g i wyciągnąć jakieś wnioski.
Pamiętamy, że optymalny znaczy sprawny, czyli z małym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze przy danej aktywności.
Cool
        Latwo się  mówi że tylko     wchodzący muszą  z kalkulatorem  żyć .  Jesteście    zdrowi   to tego nie  odczuwacie .Człowiek  chory  musi to robić   , a zwłaszcza ja .Małe  odchylenie    od    wagi  i kalkulatora owocuje   złym samopoczuciem.   Czasem  zdarzy  mi się przez  kilka   dni nie    warzyć i nie  zapisywać tego co jem ,i już albo się przebiałczyłam albo za dużo węglowodanów .Moznaby  wam zazdrościć  jesteście     zdrowi  i przy takim żywieniu nie straszne wam choroby . pozdrawiam
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #474 : 2008-10-17, 06:16:10 »

Jurku!
Edyta jest bardzo lubiana przez "grupę hiszpańską" Mr. Green - z wyjątkiem jednej, czy dwóch osób, które "biorą życie za poważnie" Mr. Green nie odróżniając forumowych ogólników, od... personalnych wycieczek...

No patrzcie Państwo, ja też nie potrafię czerpać radości z nazywania personalnych wycieczek - forumowymi ogólnikami. Nie będę więc stanowił rysy na monolicie.

Może ze cztery osoby coś sobie wybiorą do przemyśleń z moich postów, reszta niestety za poważnie założyła, że na forum nikt nie pisze, ani nie szuka cennych informacji, że wiedza jest tylko w książkach.

Mój opór tylko opóźniałby zmiany na lepsze, więc lepiej zajmę się czymś innym.
Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #475 : 2008-10-17, 23:44:28 »

Adam
   Taki duży chłopak a obraża sie Shocked -w zasadzie nawet nie wiem o co ?,ludziska sprzeczają sie po to by
     rozwiać swoje wątpliwości   może chcą niezbitych dowodów ,niewierzą ,ze błądzą .
Zreszta co Ci będe tłumaczyc przeciez to ty jesteś bardziej oblatany w tej skomplikowanej biochemii .
    Mam nadzieje ,ze chociaz jako gość będziesz pisał .
  Prawde mówiąc  jak jestem niezalogowana to nie mam bumagi do odpisania ,jak to goście robią??????
   -  młotkowa jednak dalej jestem Mad
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #476 : 2008-10-18, 05:14:43 »

Jurku!
Edyta jest bardzo lubiana przez "grupę hiszpańską" Mr. Green - z wyjątkiem jednej, czy dwóch osób, które "biorą życie za poważnie" Mr. Green nie odróżniając forumowych ogólników, od... personalnych wycieczek...

No patrzcie Państwo, ja też nie potrafię czerpać radości z nazywania personalnych wycieczek - forumowymi ogólnikami. Nie będę więc stanowił rysy na monolicie.

Może ze cztery osoby coś sobie wybiorą do przemyśleń z moich postów, reszta niestety za poważnie założyła, że na forum nikt nie pisze, ani nie szuka cennych informacji, że wiedza jest tylko w książkach.

Mój opór tylko opóźniałby zmiany na lepsze, więc lepiej zajmę się czymś innym.
Cool

Sad
ou nou! no rzeczywiscie, jak to mawiala moja pani od rysunku, mezczyzni juz tak maja, ze sie obrazaja - normalka.  Wink
ale wiesz, wroc chociazby dla zachowania chomeostazy w organizmie tego forum, dla optymalizacji! Wink adam, misja optymalnosc! wracaj! Very Happy
edyta uosabia anarchie rastafari etc., ty zas "ordnung must sein"  Wink, i tak jest dobrze, swietnie sie uzupelniacie
ying yang - jestem pewna ze ci to cos mowi   Cool


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #477 : 2008-10-18, 09:58:44 »

Nie "płaczta" już kobiety,bo przecież widzicie,że to zwykła dziecinada  Smile Adam nie wie,że w zyciu są większe problemy,a na pewno sprzeczki na Forum do takich problemów nie należą-choć pewnie dla Niego owszem .

Sory _flo ,ale facet z "jajami" nigdy się nie obrazi.Jakoś trudno mi sobie wyobrazić,żeby mężczyzna się obraził ,ja z tym się nie spotkałam.
Nie mylcie mężczyzn z chłopcami.

Co tu duzo szukać ,weźmy Jurka-facetowi też dogadują i jakoś chce rozmawiać i nie banuje się.
Weźmy Grizzliego -też darłam a Nim koty i jakoś się do mnie odzywa i się nigdy nie zbanował.
Z Blackendem też się sprzeczałam i facet też się odzywa .
No i z Adminem tutaj się przecież sprzeczałam kiedyś i też się nie zbanował.
Nie wymieniam tych ,z którymi piszę rzadko  Cool   
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #478 : 2008-10-18, 19:37:10 »

Dodam do tego co już napisałam,ze kobity nie ma co go żałować,bo jakbyscie z nim mieszkały to dostawałybyście po "pyskach" (bez urazy-to w cudzysłowie) za to,że sztućce się nie błyszczą ,albo że klamki są popalcowane ,wtedy byscie nie mówiły "Adam wróć,bo wspaniale się uzupełniamy"  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #479 : 2008-11-05, 00:02:36 »

Ogólnie chodzi o to, że  dostęp do rozumienia takiego tekstu  jest wtedy utrudniony z powodu fetoru wulgarności jaki wydziela. Cool

Zepsuta żywność także ma swoisty zapach i nikt (poza nieuczciwymi sprzedawcami) na taki stan rzeczy nie narzeka.
Smile

PS Sami staniemy się trolami, jak będziemy zagadywać tematyczne wątki.
Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.