forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 11:15:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 330664 razy)
_flo
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #480 : 2008-11-05, 00:12:20 »

PS Sami staniemy się trolami, jak będziemy zagadywać tematyczne wątki.
Cool

ja tam juz sie z tym pogodzilam, taki jest profil tego forum i w sumie mi to pasuje Razz
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #481 : 2008-11-05, 00:13:31 »

ps, jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #482 : 2008-11-05, 00:18:21 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #483 : 2008-11-05, 00:20:36 »



ja tam juz sie z tym pogodzilam, taki jest profil tego forum i w sumie mi to pasuje Razz

ja też i dlatego

http://pl.youtube.com/watch?v=n8j5z9VuVyw&feature=related  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #484 : 2008-11-05, 00:23:20 »

Motyla noga! Kurza twarz ! Nie chce mi sie spać,a rano trza wstać!  Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #485 : 2008-11-05, 00:43:50 »

Osz kurna chata! czemu nie mówita,ze juz tak późno!  Shocked spadam..............do jutra ......................tzn. do dziś ....................
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #486 : 2008-11-05, 08:34:10 »

hejo.Widziałam na "naszaklasa" konto "Optymalni-Dieta Optymalna" -kto to prowadzi?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #487 : 2008-11-05, 16:52:17 »

Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu coniektórych. Sad
Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu coniektórych. Sad
Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu  coniektórych. Sad
Adam, i po co ten donos, nie bierz życia tak poważnie, jak Edyta chce używając cytatów wkładać w Twoje usta nigdy nie wypowiedziane słowa – to trzeba to pozostawić ocenie czytających.
Przecież to tylko takie urozmaicenie dyskusji, w przeciwieństwie do smutnego bełkotu  coniektórych. Sad


I mamy nerwicę natręctw.


Jestem pełna podziwu dla "samodiagnostyki"  Cool
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #488 : 2008-11-06, 23:03:45 »

a moze by tak cala dyspute przenies tutaj (jurek albo jego syn jak beda chcieli to sobie przeczytaja), a tamten watek pozostawic dla Jurka i wiadomosci bezposrednio do Niego i Jego dotyczace

Mądrzejszy ustępuje. Znacie to?  Wink

(...)
Co do ludzi to zakłada się, że ich działania nie są do końca przewidywalne - „WOLNA WOLA”. Warto więc patrzeć jak najdalej przed siebie, starać się przewidywać rozwój wypadków, oceniać prawdopodobieństwo zdarzeń na, które nie mamy „bezpośredniego” wpływu. Co do złych ludzi to warto ich unikać tak silnie jak to możliwe, aż do czasu gdy dalsze cofanie przechyla szalę zwycięstwa w nieuniknionym konflikcie na ich korzyść.

Człowiek ma dużą siłę sprawczą, problemem dla niego jest tylko zbieranie i analiza informacji, która umożliwia przewidzenie jak ukształtuje się przyszłość w zależności czy zdecydujemy się na dane działanie czy też nie. Potrzebna jest oczywiście również fantazja by nie ograniczać się tylko do prostych działań, ale od czasu do czasu zrobić coś „finezyjnego” czyli mały wysiłek, a wielki pozytywny skutek.
(...) Cool

Troszkę szeroki cytat, by było w kontekście, ale nadal w temacie „mądrzejszy ustępuje”.
Ja bym raczej napisał, że mądrzejszy stara się być konstruktywny.
Cool

@Sewero
Tu powinienem napisać coś by wykazać, że są rzeczy, których nie zniesiesz, wierz mi są takie, masz wyobraźnie, a co tam wyobraźnia, czy można spokojnie czytać, że jest się wyrodnym synem i zrezygnowało się z ratowania życia ojca na korzyść zakupu jakiegoś kolejnego niepotrzebnego luksusowego gadżetu?
Czy gdyby dotyczyło to Ciebie osobiście nie skomentowałabyś takiego postu?
Więc proszę ostrożniej z tym „dajecie się prowokować”, każdy ma jakieś słabe punkty, a systemy napadu są coraz doskonalsze.
Sad
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #489 : 2008-11-06, 23:07:07 »

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #490 : 2008-11-06, 23:16:24 »

Racja, choć są to w sumie słowa otuchy dla Jurka i jego syna, że nie wszyscy popierają takie „żarty” jakie prezentuje Grizzly. To chamstwo I kategorii i zasługuje na potępienie. I nie ma się co cofać bo za plecami już tylko przepaść.
Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #491 : 2008-11-09, 23:25:59 »

Patrzę jak drożdże pożerają winogron i nasunęło mi się
boldem poważne pytanie z biochemii / chemii:

Czym zasilany jest proces przetwarzania wizerunku na propagandę?
Nie obserwuję pobierania tlenu, wydziela się metan, siarkowodór i czad.

Ale czy możliwe by życie oparte na białku wydalało tlenek węgla?
Chyba nie obejdzie się bez dekompozycji przez silne podgrzanie?
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #492 : 2008-11-13, 16:56:33 »



Ale napisz czym sie poparzyłas !!!! to nam bardzo przyblizy jakiego rodzaju zabawy, rozrywki preferujesz  Wink no jednym słowem na jakim jestes poziomie niedo?rozwoju ;P

Hmmm  Smile Na takim ,ze udało mi sie sprzedać kolejny swój obraz za 1300 PLN!!! Czujesz???  Laughing Niesamowite!!! nie moge w to uwierzyć wręcz!!!  Very Happy Very Happy Very Happy
Faktem jest,ze sie "sprzedawał" ze 2 miechy,ale sie "sprzedał" !  Laughing

Malowałam to (link jest łokropnie długi,no ale cus  poradze);  Shocked

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.topofart.com/images/artists/Pierre-Auguste_Renoir/paintings/renoir004.jpg&imgrefurl=http://www.topofart.com/artists/Pierre-Auguste_Renoir/art_reproduction/1815/Two_Sisters_(On_the_Terrace).php&usg=__GOOzfyBMGrzZAcFgWlSt6Jh8cTQ=&h=575&w=463&sz=100&hl=pl&start=16&um=1&tbnid=1bweEN7biUmdPM:&tbnh=134&tbnw=108&prev=/images%3Fq%3Drenoir%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dcom.ubuntu:pl-PL:unofficial%26sa%3DN
                        Edyta,gratulacje  Very Happy Razz

Dzięki! Very Happy Naprawde jestem szczesliwa jak małe dziecko  Very Happy ,bo juz myslałam,ze sie nie sprzeda ,wtedy bym go pewnie zatrzymała w domu,bo nie opłacałoby mi sie sprzedac go taniej -(jest duzy) i tak drogo nie sprzedaje i nie czesto  -sprzedaja drożej   Shocked 

PS.Odpisałam tutaj,bo mój "stopień upośledzenia" "zdiagnozowany" poprzez Internet (czyjes urojenia) ma sie nijak do wątku założonego przez Admina  Laughing  Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #493 : 2008-11-13, 20:39:31 »

(...)Malowałam to (link jest łokropnie długi,no ale cus  poradze);  Shocked (...)


Na długie linki jest rada
wchodzisz na stronę www.tiny.pl
wklejasz długi link i dostajesz malutki.

W tym przypadku wyszło coś takiego:
http://tiny.pl/ss8m
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #494 : 2008-11-13, 21:05:03 »

(...)Malowałam to (link jest łokropnie długi,no ale cus  poradze);  Shocked (...)


Na długie linki jest rada
wchodzisz na stronę www.tiny.pl
wklejasz długi link i dostajesz malutki.

W tym przypadku wyszło coś takiego:
http://tiny.pl/ss8m
Cool

Jak zwykle niezastąpiony w "poradach internetowych" i nie tylko "adam319"!  Very Happy
Dzięki! Będe wiedziała na przyszłość  Very Happy

PS.Jak cudnie być miłą ,uprzejmą,grzeczną i takie tam ...  Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #495 : 2008-11-13, 22:15:48 »

Fajna sprawa, można sobie tak wydłubać rzeźbę, albo i obraz w domu, rodzina nie jest zaniedbywana, a trochę gotówki zawsze wpadnie.

Pozdrawiam,
Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #496 : 2008-11-13, 22:23:10 »

(...)Malowałam to (link jest łokropnie długi,no ale cus  poradze);  Shocked (...)


Na długie linki jest rada
wchodzisz na stronę www.tiny.pl
wklejasz długi link i dostajesz malutki.

W tym przypadku wyszło coś takiego:
http://tiny.pl/ss8m
Cool

Jak zwykle niezastąpiony w "poradach internetowych" i nie tylko "adam319"!  Very Happy
Dzięki! Będe wiedziała na przyszłość  Very Happy

PS.Jak cudnie być miłą ,uprzejmą,grzeczną i takie tam ...  Very Happy
                szybko sie uczysz,tylko przestan sama siebie wychwalac Laughing Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #497 : 2008-11-13, 22:23:32 »

Fajna sprawa, można sobie tak wydłubać rzeźbę, albo i obraz w domu, rodzina nie jest zaniedbywana, a trochę gotówki zawsze wpadnie.

Pozdrawiam,
Cool

Moja znajoma zajmuje sie artystycznym wykończeniem wnetrz na zamówienia (pokoje dziecinne ,sypialnie itp ) -to jest super sprawa (ja sobie zrobiłam kuchnie) .
Ja sie  zadowalam  malowaniem w domu (kopiowaniem) -nie mam za bardzo jak wyjść na dłużej z domu bez dzieci -a z resztą nawet nie chce ,bo lubie byc w domu z dziecmi   Smile
Mój mąż mnie zacheca wykonania fresku  -to by było dopiero super!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #498 : 2008-11-13, 22:24:25 »

(...)Malowałam to (link jest łokropnie długi,no ale cus  poradze);  Shocked (...)


Na długie linki jest rada
wchodzisz na stronę www.tiny.pl
wklejasz długi link i dostajesz malutki.

W tym przypadku wyszło coś takiego:
http://tiny.pl/ss8m
Cool

Jak zwykle niezastąpiony w "poradach internetowych" i nie tylko "adam319"!  Very Happy
Dzięki! Będe wiedziała na przyszłość  Very Happy

PS.Jak cudnie być miłą ,uprzejmą,grzeczną i takie tam ...  Very Happy
                szybko sie uczysz,tylko przestan sama siebie wychwalac Laughing Razz

Juz przestane  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #499 : 2008-11-13, 22:54:58 »

w kuchni,lazience,w pokuju no i na kazdej scianie,uwielbiam freski Razz
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 18 zapytaniami.