forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:26:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 330619 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Określenie człowieka ratlerkiem.
« Odpowiedz #520 : 2008-12-26, 17:46:34 »

Zdaniem biegłego, taka wypowiedź nie jest zniewagą. Confused Cool

A gdybym tak Krystyne*Opty* nazwała burą suką ,to bedzie to zniewagą,czy tez nie będzie ,bo wiadomo,ze suka to też zwierze(samica psa),a bury to kolor (taki nijaki).
Prosze o odpowiedź.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Określenie człowieka ratlerkiem.
« Odpowiedz #521 : 2008-12-26, 17:50:11 »

Zdaniem biegłego, taka wypowiedź nie jest zniewagą. Confused Cool

A gdybym tak Krystyne*Opty* nazwała burą suką ,to bedzie to zniewagą,czy tez nie będzie ,bo wiadomo,ze suka to też zwierze(samica psa),a bury to kolor (taki nijaki).
Prosze o odpowiedź.

Pragnę dodać,ze ratlerek (rasa psa) też moze być oczywiście suką .
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #522 : 2008-12-26, 17:52:32 »

Zaraz sam do moderacji zgłoszę te twoje posty Edyta, bo przesadzasz, oj nawet powiem, że niesmacznie przeginasz pałę! Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #523 : 2008-12-26, 17:53:36 »

Zaraz sam do moderacji zgłoszę te twoje posty Edyta, bo przesadzasz, oj nawet powiem, że niesmacznie przeginasz pałę! Shocked

Tak? A jak Krystyna*Opty* nazwała użytkowników ratlerkami,to było to wporzadku?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #524 : 2008-12-26, 17:57:02 »

 Nikogo to nie obrażało, z wyjątkiem Ciebie  Shocked
Nie bądź taki "intelektualistka" Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #525 : 2008-12-26, 17:58:13 »

i  oczywiscie    ,,DIETA  OPTYMALNA,,  pani  EWY  BEDNARCZYK-WITOSZEK   -  TO  BARDZO  CENNA  KSIAZKA !!!

Owszem. I nie rozumiem tej forumowej nagonki na Lekarkę, autorkę rotowania pewnych produktów w konkretnych sytuacjach nietolerancji pokarmowych.

Przecież czy chcemy, czy nie chcemy - wszyscy coś tam w jedzeniu rotujemyCool

bo nie da się każdego dnia zjeść wszystkie możliwe produkty z optymalnych tabel  Idea   Very Happy
Natomiast każdy z nas jednak inaczej reaguje na ten sam produkt.

Więc o co ratlerkom chodzi?
Pytanie retoryczne, rzecz jasna...  Cool


czy to porównanie Uzytkowników to psów,czy tak do suk,jest w porzadku?
Wojtku,jak już zgłaszasz mnie do moderacji,to zgłoś i ten post Krystyny-bądź sprawiedliwy  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #526 : 2008-12-26, 18:01:25 »

Zaraz sam do moderacji zgłoszę te twoje posty Edyta, bo przesadzasz, oj nawet powiem, że niesmacznie przeginasz pałę! Shocked

Czyli pisząc o ratlerkach przeginam pałę.Czyli,ze jest to chamskie i obraźliwe-bez dwóch zdań.Porównywanie ludzi do zwierząt jest niesmaczne ,chamskie.
Zaraz napisze o co mi chodzi.
Zapisane
Edyta
Go


Email
HIPOKRYZJA
« Odpowiedz #527 : 2008-12-26, 18:08:29 »

Co to jest HIPOKRYZJA?
Jesli ktos nie wie,moze sobie przeczytać;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

  Ankieta Sławka w usuniętym już, niestety, wątku pt. TROLL - wskazywała wyraźnie, że druzgocząca większość forumowiczów była PRZECIWNA chamskiemu obrażaniu innych użytkowników forum.



I mamy chamski post ,uzytkowniczki,którą to bardzo oburzają chamskie posty.Ona może obrazać Użytkowników,a ktoś inny nie moze-czysta HIPOKRYZJA.


i  oczywiscie    ,,DIETA  OPTYMALNA,,  pani  EWY  BEDNARCZYK-WITOSZEK   -  TO  BARDZO  CENNA  KSIAZKA !!!

Owszem. I nie rozumiem tej forumowej nagonki na Lekarkę, autorkę rotowania pewnych produktów w konkretnych sytuacjach nietolerancji pokarmowych.

Przecież czy chcemy, czy nie chcemy - wszyscy coś tam w jedzeniu rotujemyCool

bo nie da się każdego dnia zjeść wszystkie możliwe produkty z optymalnych tabel  Idea   Very Happy
Natomiast każdy z nas jednak inaczej reaguje na ten sam produkt.

Więc o co ratlerkom chodzi?
Pytanie retoryczne, rzecz jasna...  Cool


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #528 : 2008-12-26, 18:24:00 »

Cos ta nasza Krysia*Opty* dziwnie milczy  Shocked
Tak sie zawsze udzialała,kiedy była mowa o obrazaniu,a teraz taka cisza  Shocked
Gdziez jestes Krysieńko? Ty tak duzo masz do powiedzenia ,ty tak wspaniale potrafisz dawać" lekcje kultury" ,ty która porównujesz Uzytkowników do psów,czy suk (ratlerki),taraz milczysz? ty ,która gardzisz nieoptymalnymi teraz milczysz? ty ,która tępisz trolling,a sama trollujesz (piszesz nie na temat w watkach) teraz milczysz?
Czy myslisz,ze ktos jest ślepy i tego nie widzi,a moze myslisz,ze tobie wolno wyzywać ,a innym nie?
Jeszcze z taką hipokryzją sie nie spotkałam!!!MASAKRA!!!!!!!!
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #529 : 2008-12-26, 18:29:28 »

Krystyna*Opty* napisała to raz, wszyscy zapomnieli, a ty grzebierz w tych psich tematach i tylko na ciebie bryzga!. Proste?.
Tylko ty tu wyzywasz ludzi od burych ratlerków, bo takie jest socjologiczne postrzeganie w tłumie. Ka-pe-wu?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #530 : 2008-12-26, 18:33:41 »

Krystyna*Opty* napisała to raz, wszyscy zapomnieli, a ty grzebierz w tych psich tematach i tylko na ciebie bryzga!. Proste?.
Tylko ty tu wyzywasz ludzi od burych ratlerków, bo takie jest socjologiczne postrzeganie w tłumie. Ka-pe-wu?

Nie ważne ile razy wyzwała,moze być raz,albo 100 razy.Wyzwała i już,a potem latała i pisała,jak to ja obrazam Uzytkowników-hipokryzja!
Niestety inaczej tego nie da sie nazwać.
To śmieszne ;"wszyscy zapomnieli" ,ale jakoś Ty i inni nie mogą zapomnieć,ze ja obrazałam  Laughing ,dziwne ,wybiórcza pamieć jakaś  Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #531 : 2008-12-26, 18:36:37 »


Tylko ty tu wyzywasz ludzi od burych ratlerków

Nieprawda! Krystyna*Opty* też wyzwała Użytkowników od ratlerków,czyli od psow. Nie pisz,ze tylko ja,bo jasno widać.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #532 : 2008-12-26, 18:40:29 »

Zaraz sam do moderacji zgłoszę te twoje posty Edyta, bo przesadzasz, oj nawet powiem, że niesmacznie przeginasz pałę! Shocked

A czemu to w ogóle zgłaszasz moje posty do moderacji?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #533 : 2008-12-26, 18:51:38 »

Tylko tobie przypisuje się wyzywanie od ... bo postępujesz bardzo nierozważnie.
Młoda jesteś i porywcza i przez to nie potrafisz wykorzystać swoich wszystkich walorów. Jesteś odbierana opacznie przez wielu, ale dobrego obserwatora nie zmyli opinia "większości".
Zgłaszam do moderacji nieobyczajność, a nie twoje posty. Kulturalna osoba nie nazywa innych w taki sposób nawet jeśli cytuje cudze słowa!.
Nic nie łapiesz z tego co piszę, a radzę i życzę ci dobrze.  Very Happy
Szkoda. Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #534 : 2008-12-26, 19:05:37 »

Tylko tobie przypisuje się wyzywanie od ...
Ale to już nie mój problem,to problem tylko tych,którzy tylko mnie przypisują wyzywanie,bo prawda jest taka,ze nie tylko ja to robie,ale jesli ktos tylko mnie zauważa,a nieobyczajności innych nie zauwaza,to powtarzam,ze to problem innych .


Cytuj
Kulturalna osoba nie nazywa innych w taki sposób nawet jeśli cytuje cudze słowa!.
Kulturalna osoba nigdy nie nazwie tak nikogo,ale ja tutaj nie brzecze wszem i wobec,ze jestem kulturalna,bo byłabym hipokrytką mówiąc,ze jestem,a tak nazywając kogoś.
Natomiast inni mówią,ze jestem niekulturalna i tepią ten brak mojej kultury,ale sami nie są lepsi,ale sami też wyzywają.
To gdzież jest tutaj jakaś sprawiedliwość?To sama hipokryzja.Mnie osobiście sie to w głowie nie mieści!

Cytuj
Nic nie łapiesz z tego co piszę,
Pewnie to przyjdzie z wiekiem  Very Happy
Cytuj
a radzę i życzę ci dobrze.  Very Happy
Miło czytać  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #535 : 2008-12-26, 19:31:27 »

Martwi mnie,ze ta Krysia*Opty* nic nie pisze,a tak bardzo bym chciala,zeby udzieliła mi lekcje obyczajnego zachowania  Smile
Jej kultura osobista mnie przytłacza,jej elokwencja mnie poraza ,jest godna naśladowania,jej jezyk taki kwiecisty  Smile
Krysiu poradź ;ładnie to z tymi psami,czy nieładnie? Pytam ciebie boś ty taka "swieta" i znasz odpowiedzi na takie pytania  Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #536 : 2008-12-26, 20:35:54 »

Martwi mnie,ze ta Krysia*Opty* nic nie pisze,a tak bardzo bym chciala,zeby udzieliła mi lekcje obyczajnego zachowania  Smile
Jej kultura osobista mnie przytłacza,jej elokwencja mnie poraza ,jest godna naśladowania,jej jezyk taki kwiecisty  Smile
Krysiu poradź ;ładnie to z tymi psami,czy nieładnie? Pytam ciebie boś ty taka "swieta" i znasz odpowiedzi na takie pytania  Smile


Rozpoczelo sie polowanie na ofiare.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #537 : 2008-12-26, 20:45:13 »

Oj,oj,czuje ugryzienie .

Tak sobie myśle,ze może kochana Krysieńka poszła uczyć kultury osobistej na inne fora,bo to wrecz niemozliwe,zeby tak milczała w temacie,w którym jest tak "obczaskana"  Shocked
Ostatnio przeciez tak latała od jednego Uzytkownika do drugiego informując ich,że ja tylko obrazam i takie tam pierdoły.
A moze poszła na jakies forum kynologiczne dokształcic sie troche ?  Idea
Krysiu skarbie wróć prosze i naucz mnie czegos o psach  Smile
Pozdrawiam piekna ,słodziutka Krysieńko  Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #538 : 2008-12-27, 08:57:19 »

Edyta!
Wojciech ma rację!. Przeczytaj jeszcze raz to co napisał.
Wszytstko to Twoja wina, bo nie potrafisz zachować się politycznie  Wink

A ja kocham Was wszystkich, jak własne dzieci, kocham Waszą mądrość i smutno mi, gdy się spieracie - jak dzieci właśnie...  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #539 : 2008-12-27, 09:10:41 »


Wszytstko to Twoja wina, bo nie potrafisz zachować się politycznie  Wink


A jakie jest zachowanie polityczne? To jest jedno z najgorszych zachowan jakie moze byc  Smile
Ci,którzy byly paleni na stosie w XVI w. w Anglii,to tez była ich wina,akurat padli ofiara myslenia politycznego.
Decyzja polityczna jest to taka decyzja,za którą nie stoją żadne mozne argumenty.
Takze ja sie ciesze bardzo,ze nie potrafie sie zachowac politycznie  Very Happy .Brzydzę sie polityką i brzydze sie hipokryzją!  Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.