forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 13:21:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 Do dou Drukuj
Autor Wtek: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***  (Przeczytany 330673 razy)
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #600 : 2009-01-07, 09:44:03 »

popatrz na te zdiecia, Very Happy
 jemioluszki  na samym koncu:


http://www.tbop.org.pl/fotonotes/fotonotes2.html


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #601 : 2009-01-07, 09:57:43 »

popatrz na te zdiecia, Very Happy
 jemioluszki  na samym koncu:


http://www.tbop.org.pl/fotonotes/fotonotes2.html




Piekne.W ogóle,to bardzo kocham ptaszki.
Gdy byłam latem na wsi,nad rzeką "zawiesił" sie taki niebieski ptaszek -na moje oko to był zimorodek ,bo nie znam zadnego innego ptaka o takim zabarwieniu.
Widziałam tez czaple,jak sie wzbijała do góry-cos fantastycznego.
Co do jemiołuszek,to jak mieszkam tu 10 lat ,to nie widziałam ich wczesniej,ani na wsi -pierwszy raz je widze,zachodziłam w głowe,co to moze być,a tu jemiołuszki hehe

A najlepsze ze wszystkich,to są nasze zaprzyjaźnione dwie cukróweczki,ktore codziennie przylatują na nasz parapet i zagladają w okno,albo nas wołają,zeby im wysypać ziarna  Smile ,które, juz mi sie wczoraj skończyło ,musze czekać do jutra ,to kupie.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #602 : 2009-01-07, 10:37:13 »

Wysypuje do karmika w ogrodku siemie lniane,orzechy,pestki dyni i platki owsiane.Na parapet okienny polozylam gotowane skorki wieprzowe,ktorych nie zjadlam.Kosy jedza juz kolejna ich porcje.
Do mamy na podworko przychodza bazanty,kuropatwy,zajace, lisy a nawet losie no i mnostwo roznego ptactwa.Mama wiesza im slonine,sypie okruchy z chleba,a na galezie wiesza chleb w calosci a  ptaki  wdziobuja sie do srodka.Jestem na biezaco z jej podworkowym ogrodem Zoo,bo codziennie do niej dzwonie. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #603 : 2009-01-07, 10:41:37 »

Wysypuje do karmika w ogrodku siemie lniane,orzechy,pestki dyni i platki owsiane.Na parapet okienny polozylam gotowane skorki wieprzowe,ktorych nie zjadlam.Kosy jedza juz kolejna ich porcje.
Do mamy na podworko przychodza bazanty,kuropatwy,zajace, lisy a nawet losie no i mnostwo roznego ptactwa.Mama wiesza im slonine,sypie okruchy z chleba,a na galezie wiesza chleb w calosci a  ptaki  wdziobuja sie do srodka.Jestem na biezaco z jej podworkowym ogrodem Zoo,bo codziennie do niej dzwonie. Razz


hehe. Fajowo musi sie Mama Twoja czuć  Smile
Co do kosów,to też je widuje-takie czarne z pomarańczowymi,czy zółtymi dzióbkami-własnie siedział sobie rano na jarzebinie  Cool
Mąż sie śmieje,ze dla mnie każdy czarny ptak,to kos   Cool Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #604 : 2009-01-07, 10:49:46 »

Kosy ciagle mylilym ze szpakami. Na podworku mielismy budke wylegowa ze szpakami.Kosy sa jednak wieksze od szpakow i  roznia sie rowniez upierzeniem. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #605 : 2009-01-07, 10:57:06 »

Teraz juz tez wiem  Smile Kos to typowo czarny ptaszek,a szpaki takie "szpakowate"  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #606 : 2009-01-07, 14:15:12 »

...W ogóle,to bardzo kocham ptaszki...

Mnie tego nie musisz pisac ja o tym wiem!!!  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #607 : 2009-01-07, 14:35:08 »

W sumie mogłam sie tego spodziewać  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #608 : 2009-01-07, 14:46:19 »


... ja o tym wiem!!!  Razz Razz Razz


No i nie musiałes o tym publicznie pisać  Rolling Eyes  Razz liczyłam na dyskrecje  Rolling Eyes 
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #609 : 2009-01-08, 20:48:31 »

A propos "kozłów"...  coby już było na temat...  Wink

Tak mi kiedyś, ładnych parę lat temu (gdy jeszcze chciało mi się gadać z wegetarianami na ich forum) przyszło na myśl:

W podaniach ludowych wizerunek diabła, to człowiek o cechach roślinożercy właśnie...   Idea   Cool
- ma on rogi, krowi ogon i kopyta...   Confused

Pytanie brzmi:   Dlaczego diabłu nie przypisano cech drapieżnika?    Surprised

A może w taki prosty sposób wyrażono zepsuty charakter (umysł) człowieka żywiącego się roślinami... (?)   Idea   Cool

A dzisiaj o godz. 21:50 na Planete zapowiada się chyba interesujący program nt. biografii ludzkiej koncepcji zła, nazwanej diabłem.

http://tv.onet.pl/10077448,audycja.html 
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Wywiad z prof. Religą
« Odpowiedz #610 : 2009-03-16, 19:58:18 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #611 : 2014-01-16, 15:10:43 »

 Shocked
Protoplasta KOCS. Very Happy


A propos "kozłów"...  coby już było na temat...  Wink

Tak mi kiedyś, ładnych parę lat temu (gdy jeszcze chciało mi się gadać z wegetarianami na ich forum) przyszło na myśl:

W podaniach ludowych wizerunek diabła, to człowiek o cechach roślinożercy właśnie...   Idea   Cool
- ma on rogi, krowi ogon i kopyta...   Confused

Pytanie brzmi:   Dlaczego diabłu nie przypisano cech drapieżnika?     Surprised

A może w taki prosty sposób wyrażono zepsuty charakter (umysł) człowieka żywiącego się roślinami... (?)   Idea   Cool


P.S. A żeby było śmieszniej, to z zodiakalnej natury jestem Koziorożec....  Laughing  Wink

To takie rogi ma diabeł. Wink Jest coś na rzeczy. Very Happy

Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #612 : 2014-01-22, 03:53:31 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #613 : 2014-01-22, 08:21:27 »

Szczerze mowiac to wiecej smiechu niz grania bylo z tego  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #614 : 2014-01-22, 08:34:06 »

A teraz jak grają? Widzę po naszym 14-letnim synie: słuchawki na uszach i krzyczy porozumiewając się z kumplem, wspólnie atakują, zabijają...Nie podoba mi się to za bardzo, ale on jest cały happy. Najbardziej nie lubię jak z każdą sprawą muszę do niego chodzić, wołanie nic nie daje, bo on z tymi słuchawkami i tak nic nie słyszy... Confused Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #615 : 2014-01-22, 08:37:57 »

Dzisiaj rzadza sieciowki, dla mnie to totalne zjadacze czasu. Kiedys gre sie przechodzilo i odfajkowane, dzisiaj mozna grac bez konca.

Ale w ostatnim Newsweeku jest artykul na temat badan nad dziecmi, ktore graja na komputerze. W wiekszosci sytuacji lepiej sobie radzily niz niegrajace, polkule mozgowe pracuja intensywniej, jest pobudzona neurogeneza, zwieksza sie nawet IQ.

Zreszta masz tu doskonale potwierdzenie tej tezy, ja na automatach spedzilem pol zycia a na grach komputerowych drugie pol i sama widzisz  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #616 : 2014-01-22, 08:40:56 »

Reniu prawdopodobnie minie. Ja się wkurzałam, ale kiedy usłyszałam , że Młody gra z ludźmi z całego świata i szwargocze po angielsku to przyznam , że teraz kiedy tak się w gry nie angażuje trochę mi tego brakuje. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #617 : 2014-01-22, 08:41:15 »

Dzisiaj rzadza sieciowki, dla mnie to totalne zjadacze czasu. Kiedys gre sie przechodzilo i odfajkowane, dzisiaj mozna grac bez konca.

Ale w ostatnim Newsweeku jest artykul na temat badan nad dziecmi, ktore graja na komputerze. W wiekszosci sytuacji lepiej sobie radzily niz niegrajace, polkule mozgowe pracuja intensywniej, jest pobudzona neurogeneza, zwieksza sie nawet IQ.

Zreszta masz tu doskonale potwierdzenie tej tezy, ja na automatach spedzilem pol zycia a na grach komputerowych drugie pol i sama widzisz  Laughing Laughing Laughing
No fakt.
Ja nie zagrałem ani razu i piję Lavazzę z Supermarketu Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #618 : 2014-01-22, 08:43:28 »

Dzisiaj rzadza sieciowki, dla mnie to totalne zjadacze czasu. Kiedys gre sie przechodzilo i odfajkowane, dzisiaj mozna grac bez konca.

Ale w ostatnim Newsweeku jest artykul na temat badan nad dziecmi, ktore graja na komputerze. W wiekszosci sytuacji lepiej sobie radzily niz niegrajace, polkule mozgowe pracuja intensywniej, jest pobudzona neurogeneza, zwieksza sie nawet IQ.

Zreszta masz tu doskonale potwierdzenie tej tezy, ja na automatach spedzilem pol zycia a na grach komputerowych drugie pol i sama widzisz  Laughing Laughing Laughing

No tak... Laughing Ale jest głupie to, że nie mogą kończyc gry kiedy chcą. Np. mój syn nieraz mówi, że nie może przerwać w danej chwili gry, bo potem na jakiś czas jest z gry wykluczony...ban czy coś... Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: *** Chat, pogawędki, komentarze, aktualności. ***
« Odpowiedz #619 : 2014-01-22, 08:43:54 »

Dzisiaj rzadza sieciowki, dla mnie to totalne zjadacze czasu. Kiedys gre sie przechodzilo i odfajkowane, dzisiaj mozna grac bez konca.

Ale w ostatnim Newsweeku jest artykul na temat badan nad dziecmi, ktore graja na komputerze. W wiekszosci sytuacji lepiej sobie radzily niz niegrajace, polkule mozgowe pracuja intensywniej, jest pobudzona neurogeneza, zwieksza sie nawet IQ.

Zreszta masz tu doskonale potwierdzenie tej tezy, ja na automatach spedzilem pol zycia a na grach komputerowych drugie pol i sama widzisz  Laughing Laughing Laughing
No fakt.
Ja nie zagrałem ani razu i piję Lavazzę z Supermarketu Laughing

No wlasnie, tak sie system kastowy sie wyksztalca  Very Happy. Ktos pije siki markietowe, zeby lepsza kawe mogl pic ktos....  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.