forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-01-22, 15:23:28

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczy─ç spo┼╝ytych kalorii, natomiast nale┼╝y liczy─ç kalorie przy kupowaniu ┼╝ywno┼Ťci.
503881 wiadomoÂci w 3946 w▒tkach; wys│ane przez 67 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: franc99
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  A jednak to prawda
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: A jednak to prawda  (Przeczytany 10992 razy)
jzol.
GoŠ

Email
A jednak to prawda
« : 2008-02-11, 11:42:55 »

W dniu 21-01-2008 pisa┼éem o zaletach ┼╝ywienia optymalnego dr Kwa┼Ťniewskiego (rozpocz─ů┼éem od 28.05.2007 roku moja poprzednia waga to 112,70 nast─Öpnie, przy 174 cm dzisiaj moja waga 93 kg) przy monitorze siedz─Ö ju┼╝ bez okular├│w!!!, kt├│rych praktycznie nie ┼Ťci─ůga┼éem z nosa to jeszcze jedna zaleta, przeszed┼éem ponownie badania okresowe analiza krwi i.t.d. z tym wszystkim skierowa┼éem si─Ö do swojego lekarza rodzinnego, kt├│ry por├│wna┼é je z tymi z poprzedniego okresu z przed rozpocz─Öcia mojego ┼╝ywienia optymalnego i potwierdzi┼é, ┼╝e wyniki s─ů bardzo dobre - cholesterol w normie, by┼éem u okulisty - mam martwic─Ö siatk├│wki prawego oka (zmarnowa┼éem oko w okresie poprzednim chodz─ůc z nadci┼Ťnieniem t─Ötniczym i bior─ůc leki, kt├│re guzik mi pomaga┼éy dolna granica ci┼Ťnienia nie spada┼éa poni┼╝ej 100 rzadko 90 - obecnie 120/80 non stop i ┼╝adnych lek├│w) ledwo widzia┼éem na uszkodzone oko tablic─Ö z literami, kt├│re pokazywa┼é mi okulista, obecnie - czyta┼éem 3 rz─ůd od g├│ry sam okulista by┼é zdziwiony a ja si─Ö ┼Ťmia┼éem i cieszy┼éem moi koledzy r├│wnie┼╝ przechodz─ů na ┼╝ywienie optymalne oczywi┼Ťcie chc─ůc pogubi─ç brzuchy.
Uważam, że społeczeństwo na Zamojszczyźnie jest bardzo chore, a mieszkam koło szpitala
i codziennie wielokrotnie w ci─ůgu dnia s┼éysz─Ö karetki pogotowia a p├│┼║niej tylko klepsydry przedzia┼é wieku 46-56 lat SZOK !!! rzadko powy┼╝ej 60-ki a co dopiero osi─ůgni─Öcie wieku emerytalnego ? znam bardzo wiele os├│b a te osoby jeszcze wi─Öcej, lecz wszyscy razem jak znajdziemy 1 lub 2 osoby - kt├│re osi─ůgn─Ö┼éy wiek emerytalny to max !?- ludzie, co si─Ö dzieje.
Szanowny panie doktorze uwa┼╝am, ┼╝e pom├│g┼é Pan wielu osobom, ale o zaletach i korzy┼Ťciach ┼╝ywienia optymalnego spo┼éecze┼ästwo Zamojskie prawie nic nie wie.
   A lekarze, jak zwykle wpychaj─ů coraz wi─Öcej lek├│w, z czego maj─ů ewidentne korzy┼Ťci i zapraszaj─ů na prywatne wizyty do swoich gabinet├│w - oczywi┼Ťcie odp┼éatnie. Czy temu nie
będzie końca ???
Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.