forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:47:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658455 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (41)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (41)  (Przeczytany 8829 razy)
MORGANO
Go


Email
LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (41)
« : 2008-02-12, 04:24:11 »

LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (41)

Szanowny Panie Doktorze,

Zwracam się z gorącą prośbą do Pana, z nadzieją, że otrzymam właściwe wskazówki, jak stosować dietę optymalną. Lekarz z wrocławskiej "Arkadii" zalecił mi proporcje B: 60-70 g, T: 120 g, W: 50 g.
Dietę stosuję od 1.XI 2002 r. i od tej chwili mam swędzenie skóry oraz czerwone, swędzące plamy na twarzy.
Jem potrawy tylko te zgodne z zaleceniami podanymi w książkach dr Kwaśniewskiego. Mam 60 lat, 162 cm i obecnie ważę 110 kg. W ciągu tych dwóch miesięcy schudłam 3 kg i na razie waga "stoi" w miejscu.
Co mam robić, aby pozbyć się dokuczliwego swędzenia?
Będę wdzięczna za odpowiedź ma łamach miesięcznika.

                                                                                    Łączę pozdrowienia
                                                                                            Bożena L.

 Szanowna Pani!

Objawy, które Pani podaje - swędzenie skóry oraz czerwone plamy są sygnałem, aby ograniczyć spożycie białka. Obecnie powinna Pani stosować około 30 g do 50 g białka na dobę. To ograniczenie spowoduje także utratę masy ciała.
We wrocławskiej "Arkadii" konsultuje dr Andrzej Garbień, który jest moim ojcem. Od kilku lat wraz z całą rodziną stosujemy żywienie optymalne. Jestem pewien, że ojciec zapisał Pani właściwe wskazówki do prawidłowego stosowania żywienia optymalnego na karcie informacyjnej. Bardzo często zdarza się, iż pacjenci zapominają po okresie przebudowy ograniczyć spożycie białka i pojawiają się objawy związane z przebiałczeniem organizmu. Te dokuczliwe objawy powinny ustąpić w okresie do 14 dni.

                                                                                                                         Z  poważaniem

                                                                                                                    lek. med. Maciej Garbień
                                                                                                                  konsultant i opiekun  medyczny




Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.