forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 11:00:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660236 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Problemy z komputerem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Problemy z komputerem  (Przeczytany 13873 razy)
toan
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #20 : 2008-02-21, 20:28:11 »

To jest problem, jak z Dietą Optymalną typu Wink :


"Stosuję dietę "optymalną" - tylko czemu u mnie nie działa"?  Mr. Green

Lepiej poczekać na męża!.  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #21 : 2008-02-21, 20:35:37 »

Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #22 : 2008-02-21, 20:38:36 »

mnie sie udolo nie robic formatu przez 2,5 roku az cos wkoncu poknocilem w systemie tak dla nauki i niestety format , ale zaraz po formacie dobrze jest zapisac ustawienia w biosie , a zmoich doswiadczen wynika ze niema 100%towego antyvira pewnie to wynika z biznesu . "Walnij" sobie przywracanie systemu moze troche pomoc , aby dalej mozna bylo walczyc pewnie z wirami . w bezprzewodowce bardzo czesto dla zabawy mlodzi ludzie hakuja kompy ale moze to tez nie byc zabawa , a tak na powaznie to radze zaparzyc kompowi ziolek hehehe Very Happy Very Happy tak na marginesie w sieci krozy gdzies milion wirow
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #23 : 2008-02-21, 20:40:48 »

Pamiętam, że badziewne XP bez zainstalowanego Office'a też mi utknęło na otwieraniu *.doc, a że miałem dobry humor zainteresowałem się co się stanie jak pójdę za sugestią Microsoftu. Skończyło się na propozycji, że może Acrobat Reader, po czym system zgłupiał.

No cóż, jak Microsoft pisząc XP mógł przewidzieć, że parę lat wcześniej Microsoft (co za zbieżność nazw) napisze pakiet Office Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #24 : 2008-02-21, 20:47:44 »

Łooo jejku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No wiec udało mi się go "otworzyć" w Wordzie,ale napisałam w cudzy słowiu,bo część można odczytać ,a część to jakieś najróżniejsze znaki,których nie da się rozszyfrować  Shocked
Poczekam na męża,bo jak mam zniszczyć system,to lepiej nie dotykać  Razz  Rolling Eyes Neutral
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #25 : 2008-02-21, 20:57:49 »


Jak mój mąż siedzi przy kompie,a ja wtedy jestem np. w kuchni i sobie pomyslę,nad czym on tam ślęczy,to mogę byc pewna,ze nad tą stroną.
Ta "zieleń" mnie wkurza  Evil or Very Mad Mr. Green  no,ale dlatego on się zna ,a ja nie  Sad Crying or Very sad Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #26 : 2008-02-21, 21:37:48 »

... a tak na powaznie to radze zaparzyc kompowi ziolek hehehe Very Happy Very Happy

Zaparzyłam mu szałwi i wypłuczę mu monitor ,a rumiankiem przemyję klawiaturę,zobacze parę dni,a jak nie pomoże, to antybiotyk w zastrzykach w dysk  Sad  ,ale jest twardy więc będzie ciężko  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #27 : 2008-02-21, 22:02:11 »

Ja wiem lutonn co mi się stało z kompem!Ty mi go urzekleś i ja tera muszę go obłożyć czosnkiem .Zara to zrobie  Idea Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #28 : 2008-02-21, 23:52:08 »

Namordowałam się z tym pobieraniem pliku,a mąż siadł i otworzył to w OpenOffice  Shocked  Very Happy
W linux ,mąż mówi ,żeby się otworzyło bez problemu,bez żadnego szukania programu,w razie jakby co,to automatycznie dociąga potrzebny pakiet.

PS.Mąż mnie opierniczył  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #29 : 2008-02-22, 07:36:11 »

Jeśli chodzi o ten Notatnik i Word,no to ponoć  nie da się otworzyć w Viście pliku doc .
Dlatego ja nie miałam szans na to  Razz żadnych  Sad 
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #30 : 2008-02-22, 08:04:01 »

"Did you notice that WordPad in Vista does not read Word (DOC) files? It did in XP.. Is MS trying to force us into buying Office or using OpenOffice(!!!)?"

Rzeczywiście Vista nie czyta dokumentów doc napisanych nawet pod Windowsem 98 - to się nazywa kompatybilność w dół, a w zasadzie dół Sad

A już myślałem, że nic mnie nie zadziwi, zwłaszcza, że o Microsofcie nie mam najlepszej opinii, a tu taka niespodzianka Smile

Użytkownikom Visty gratuluję wyboru, ja pozostanę póki się da przy podkręconym na maksa nieoficjalnymi poprawkami Windowsie 98 z dobrym FireWallem i Antywirusem:-)

No, a służbowo to tylko XP Professional Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Problemy z komputerem
« Odpowiedz #31 : 2008-02-22, 08:27:21 »

to się nazywa kompatybilność w dół, a w zasadzie dół Sad
O właśnie! Mąż użył takiego zwrotu "kompatybilność".
Muszę poczytać jednak te "dobreprogramy" .


Cytuj
Użytkownikom Visty gratuluję wyboru...

Właściwie przy zakupie kompa nie mieliśmy dużego wyboru,bo wszystkie miały Vistę .
Kiedys bardzo nie lubiłam Linux'a ,ale mąż mnie do niego przekonał .Praktycznie zero wirów ,nic się nie zawiesza ,wszystko działa i szybko .
Windows przy nim wysiada.
fajnie,bo w Viście nie można zainstalować gg  Smile -nie dopuszcza go  Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.