forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 04:42:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
657704 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  depresja i nerwica
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: depresja i nerwica  (Przeczytany 153799 razy)
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #60 : 2008-03-05, 10:47:09 »

Do Gryzzly.
No właśnie ! Jeśli kłamie co do efektówi co gorsze szkodzi zdrowiu to już dawno powinna zbankrutować i stracić prawo do leczenia a jednak tak nie jest a skoro tak nie jest to po co w ogóle o tym piszesz . Umówmy się tak ,  kiedy bedziesz miał dowody na szkodliwą działalność postów i diety pani Ewy to wtedy sie odezwij bo jakieś ,, Jeśli '' to absolutnie nie chce mi się gadać . Pozdrawiam
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #61 : 2008-03-05, 11:15:52 »

Przepraszam Cię Kodar ale czy ja napisałem po hebrajsku czy Ty nie rozumiesz co czytasz . To co napisałem to są fakty a ni ebaśnie Andersena . DO nie jest jedyną dietą  która leczy wszystko i jeśli chcesz się o tym przekonać to jedz do Ewy Dąbrowskiej i ona pokaże ci dowody na to że tak nie jest . Są ludzie którzy wyleczyli  się z chorób kręgosłupa postem lub głodówką a przecież zdaniem dr. Kwaśniewskiego to niemożliwe bo przecież potrzebne jest do tego białko tak ? Jest też wielu ludzi którzy wyleczyli sie z niewyleczalnych hcorób za pomocą medytacji, modlitwy także nie mów mi że to jedyny sposób i nie oszukuj sam siebie .
Z tymi wyleczeniami z róznych chorób za pomocą głodówek i innych cudów-niewidów podchodziłabym bardzo sceptycznie. Żadna z tych cudownych metod nie jest w stanie wyleczyć cukrzycy. Zaś ŻO tak. I to jest właśnie ewenement ŻO. Też miałam przyjemność poznać osobiście Doktora i być przy przyjęciach pacjentów jeszcze za czasów śp dr Mądrego. Wiele się wówczas nauczyłam.

Na jakiej podstawie twierdzisz , że postem i dietą warzywną nie można wyleczyć cukrzycy , bo dr. Kwaśniewski tak  napisał ? Poczytaj parę ksiązek Ewy a najlepiej się do niej przejedz ,  dostaniesz adresy ludzi wyleczonych i wtedy porozmawiamy . Nie jestem złośliwy , nie twierdze że dzieta opyumalna nie pomaga ale nie jest jedyną . Kiedy byłem u niego w poniedziałek , powiedział , ze  pasterze w górach ,, jedzą mięcho , piją mleko , nie chorują i żyją najdłużej '' . Nie byłem nigdy w górach azjatyckich ani żadnych innych oprócz polskich , nie widziałem pasterzy ale nie wydaje mi się żeby paśli oni wieprzowinę na swoich łąkach . Ich bydło , barany czy też kozy nie jedzą zlewek , zepsutych ziemniaków ,zgniłych warzyw , nie są szczepione przeciw różnym chorobom , nie biorą antybiotyków i wielu innych świństw o których nie wiemy , tylko jedzą nieskażoną trawkę i popijają żródlaną wodą . Może to dobrze że nie macie żadnych watpliwości co do diety . Ja niestety je mam bo ,, kto nie ma żadnych wątpliwości zamyka drzwi prawdzie '' .
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #62 : 2008-03-05, 11:26:06 »

Jeszce jedna uwaga . Kiedy wspomniałem o dużej ilości buraków( gotowanych) jakie zjadam pan doktor powiedział , ze pokarm ,który nie jest jadalny na surowo nie powinien być jadany z tego względu powinienem ich nie jeść ale ziemniaki za to jak najbardziej . Dziwne to ? Ciekawi mnie też jak to jest z mięsem ?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #63 : 2008-03-05, 11:27:51 »

Do Gryzzly.
No właśnie ! Jeśli kłamie co do efektówi co gorsze szkodzi zdrowiu to już dawno powinna zbankrutować i stracić prawo do leczenia a jednak tak nie jest a skoro tak nie jest to po co w ogóle o tym piszesz . Umówmy się tak ,  kiedy bedziesz miał dowody na szkodliwą działalność postów i diety pani Ewy to wtedy sie odezwij bo jakieś ,, Jeśli '' to absolutnie nie chce mi się gadać . Pozdrawiam
To Jednak nie dowody o wyleczeniu ludz ci chodzi,bo gdyby tak bylo przekonalbys sie do J.K. diety natychmiast.Dowodow na wyleczenie z chorob masz  niezliczone przyklady.Ty  jednak krytykujesz i biadolisz.Masz wolna reke i ktora diete wybierzesz zalezy tylko od ciebie. Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #64 : 2008-03-05, 12:06:27 »

....ale nie wydaje mi się żeby paśli oni wieprzowinę na swoich łąkach . Ich bydło , barany czy też kozy nie jedzą zlewek , zepsutych ziemniaków ,zgniłych warzyw , nie są szczepione przeciw różnym chorobom , nie biorą antybiotyków i wielu innych świństw o których nie wiemy , tylko jedzą nieskażoną trawkę i popijają żródlaną wodą . Może to dobrze że nie macie żadnych watpliwości co do diety . Ja niestety je mam bo ,, kto nie ma żadnych wątpliwości zamyka drzwi prawdzie '' .

Zgadzam sie z Toba co do tych swin itd Laughing
Co do watpliwosci, to jasne, ze kazdy zainteresowany
bedzie szukal dowodow i dociekal "prawdy". Cool

Moze bede nieskromny, ale napisze, ze "troszkie" znam sie
na "mechanizmach samodoprowadzania sie" ludzi do wczesnej smierci
na wlasne zyczenie. Cool

Czesto uprawiaja te "dziedzine sportow ekstremalnych" sami lekarze.
Dotyczy to zwlaszcza tych, ktorzy genetycznie sa bliskimi krewnymi "komunistycznej holoty"
lub "socjalistycznych konfidentow".  Shocked Shocked Confused

Ale co tam, jedno jest pewne, jaka bys nie wybral "diete",
aby uzyskac spektakularny efekt musisz miec "osobistego lekarza",
ktory perfekcyjnie ma opanowana "technike leczenia" za pomoca danej diety. Cool

Takich lekarzy jest bardzo, bardzo malo,
i niestety sporo to kosztuje.
Za przedluzanie zycia i FAKTYCZNE WYLECZENIE slono sie placi. Shocked Shocked

Jesli masz pieniadze to jestes na poczatku dobrej drogi, Cool
jesli nie, to niestety juz umierasz i zadne "improwizacje" Tobie nie pomoga!!!. Shocked Cool Laughing

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #65 : 2008-03-05, 13:23:42 »

Do Gryzzly.
....No właśnie ! Jeśli kłamie co do efektów
 co gorsze szkodzi zdrowiu to już dawno powinna zbankrutować i stracić prawo do leczenia
a jednak tak nie jest a skoro tak nie jest to po co w ogóle o tym piszesz .......

Wlasnie pisze o tym bo to jest duzy problem w Polsce. Shocked Shocked Shocked

Zadales doskonale pytanie i dales doskonala odpowiedz!!! "a jednak tak nie jest"

WLASNIE!!!!  Albo ktos jest dobry, znakomity i powinien miec "uznanie pacjentow"
mierzone iloscia zarobionych pieniedzy, albo jesli nie, to pozostaje zmienic profesje.

A w Polsce jest "konfidencki" socjalizm. Wszyscy lekarze maja
mniej wiecej po rowno czyli "WIELKIE G..NOShocked Shocked


Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #66 : 2008-03-05, 13:40:17 »

(...)
A w Polsce jest "konfidencki" socjalizm. Wszyscy lekarze maja
mniej wiecej po rowno czyli "WIELKIE G..NOShocked Shocked
(...)

Tak mi się nasunęło:

Zna ktoś lekarza żyjącego w skrajnej nędzy,
czyli powiedzmy jeżdżącego fiatem 126p?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #67 : 2008-03-05, 13:51:52 »

Tak mi się nasunęło:

Zna ktoś lekarza żyjącego w skrajnej nędzy,
czyli powiedzmy jeżdżącego fiatem 126p?

 Cool Cool Laughing Adam, nie udawaj, ze nie wiesz "o co mi loto" Cool Laughing Razz
Lekarz moim zdaniem powinien miec co najmniej, taki status materialny
jaki maja adwokaci, biskupi, politycy szczebla centralnego. Cool

Sam fakt, ze uzyles zwrotu "jeżdżącego fiatem 126p?"
swiadczy o tym jaki jest twoj stosunek do kwestii "statutu materialnego"
lakarzy w Polsce Cool Cool Cool

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #68 : 2008-03-05, 14:07:42 »

Każdego lekarza, który pomimo swej wiedzy potrafi przejąć się leczeniem pacjenta, potrafi jechać w nocy do chorego, potrafi uzupełniać swoje wiadomości gdy natknie się na nietypowy przypadek cenię bardziej niż:

adwokata, biskupa, polityka szczebla centralnego.

Problem leży w tym, że w Polsce to nie pacjent decyduje ile lekarz zarobi tylko „elita” pasąca się w marmurach budynków rządowych.
I to właśnie brak wolnego rynku zarzyna młodych myślących lekarzy.
(no może nie zarzyna, a daje im szansę na poznanie Świata).

Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #69 : 2008-03-05, 14:35:31 »

Niech sobie zarabiają lekarze ile chcą, ale...uczciwie i moralnie, bo to usługa, jak każda inna.
A w Polsce to służba zdrowia (związki zawodowe) nie chce prywatyzacji!.
Oni chcą solidną pensję na "państwowej" posadzie i do tego prywatną praktykę (najlepiej w godzinach i na sprzęcie opłacanym przez państwo). No taki "komunizm z kapitalistyczną twarzą".  Mr. Green
Nie chcą też, aby pacjent płacił za usługę z własnej kieszeni, bo ludzie zaczęliby dbać o zdrowie we własnym zakresie... bo to taniej i przeważnie z lepszym skutkiem.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #70 : 2008-03-05, 20:02:19 »

Niech sobie zarabiają lekarze ile chcą, ale...uczciwie i moralnie, bo to usługa, jak każda inna.
A w Polsce to służba zdrowia (związki zawodowe) nie chce prywatyzacji!.
Oni chcą solidną pensję na "państwowej" posadzie i do tego prywatną praktykę (najlepiej w godzinach i na sprzęcie opłacanym przez państwo). No taki "komunizm z kapitalistyczną twarzą".  Mr. Green
Nie chcą też, aby pacjent płacił za usługę z własnej kieszeni, bo ludzie zaczęliby dbać o zdrowie we własnym zakresie... bo to taniej i przeważnie z lepszym skutkiem.


Wężykiem, wężykiem  Wink
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #71 : 2008-03-05, 20:38:57 »

Jestem na diecie około miesiąca i jakieś dwa tygodnie temu pojawiły się u mnie czarne doły pod oczami . Czy to może być wynikiem przejścia na DO i przestrajaniem się na spalanie tłuszczu . Czy ktoś z was miał podobne objawy ? Ogólnie jestem osłabiony ale o tych objawach czytałem w książce . Dziś robiłem badani a krwi i moczu , wszystko jest w normie ale te czarne doły nie wyglądają najlepiej . Proszę o odpowiedz
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #72 : 2008-03-05, 21:19:00 »

Jestem na diecie około miesiąca i jakieś dwa tygodnie temu pojawiły się u mnie czarne doły pod oczami . Czy to może być wynikiem przejścia na DO i przestrajaniem się na spalanie tłuszczu . Czy ktoś z was miał podobne objawy ? Ogólnie jestem osłabiony ale o tych objawach czytałem w książce . Dziś robiłem badani a krwi i moczu , wszystko jest w normie ale te czarne doły nie wyglądają najlepiej . Proszę o odpowiedz

Byłeś w Ciechocinku i nie zapytałeś?
Chyba nie rzucają się te objawy w oczy skoro JK nie zauważył, a ty nie zapamiętałeś by zapytać?

Jak jesteś osłabiony to nie żywisz się optymalnie.
Wspominałeś coś  o burakach – mi na samą myśl chrzęści piasek w zębach.

Cool

Jesz tłustej wieprzowiny, żółtek do syta, węglowodanów 50g na dobę.
Gdzie tu miejsce na buraki i osłabienie?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #73 : 2008-03-05, 21:44:38 »

(...) Czytałem również ksiażkę Ewy Dąbrowskiej o postach leczniczych dzięki którym ludzie dochodzą do zdrowia tak jak Ci na DO tylko w krótszym czasie . Sam spotkałem gościa który 2 razy przeszedł głodówkę 40 dniwą od lat żywi się wyłącznie warzywami , jezdzi po świecie , nurkuje z kamerą w morzu ( kręci delfiny) uprawia jogę , oczywiście jest 15 lat młodszy ale po nim widać że jest zdrowy , Zdrowa cera , mięśnie , zęby . Słysząc i widząc dr. Kwaśniewskiego nie odnisłem takiego wrażenia poza tym że był bardzo spokojny dlatego tez mam mieszane uczucia co do stosowania tej diety przez dłuższy czas . Muszę sie spotkać jeszcze z innymi opty, którzy stosują długo tą dietę i wtedy wyrobie sobie zdanie .nie mniej jednak mam zamiar nadal kontynuoeać ZO . Pozdrawiam  Embarassed

To powiadasz, że dlaczego chcesz stosować Żywienie Optymalne zamiast głodować, żywić się jarzynami, uprawiać jogę i mieć zdrową cerę, mięśnie i zęby?

Bo trochę się pogubiłem w zeznaniach.

Nie licz na to by ktoś poważny Cię tutaj namawiał lub przekonywał.

Cool
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #74 : 2008-03-05, 22:01:29 »

Nie o wszystko zdążyłem zapytać pana Jana a to że nie zauważył to mogło być wynikiem że był bardziej osłabiony ode mnie . Nie jem 50 gram węgli bo mam 190 wzrostu i 90 kg wagi . Jem 10 żółtek i 2 białka . boczek , żeberka , wołowinę w sumie około 80 gram białka , tłuszczu 2.5 do 3.5 razy tyle i około 70 gram węgli  tak jak kazał doktor . Węgle mogę zjadać w dowolnej postaci ze wskazaniem na frytki ale przecież nie od buraków jestem osłabiony . A żywienie chcę stosować dlatego że uwielbiam jaja i nie mogę bez nich żyć
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #75 : 2008-03-05, 22:31:24 »

(...)
Nie o wszystko zdążyłem zapytać pana Jana a to że nie zauważył to mogło być wynikiem że był bardziej osłabiony ode mnie.
(...)

Tytuł wątku zobowiązuje więc zachowam spokój. Smile

Spróbuj czy jesteś słabszy fizycznie i niezdolny do wykonania ciężkiej fizycznie pracy, czy tylko spadło u Ciebie tętno i ciśnienie gdyż organizm potrzebuje teraz mniej tlenu i składników odżywczych.

Zdrowi ludzie są tylko silni i energiczni w czasie wysiłku, a jak siedzą i myślą to wyglądają na spokojnych (dla Ciebie wyglądają na osłabionych).

Musisz sobie zdawać sprawę, że wybór ŻO to także wybór spokoju, a odrzucenie szarpaniny i nerwowego kręcenia się w kółko.

Życzę więc cierpliwości i jedz do syta!

Zawsze lepiej gdy zjesz żółtko, czy kawałek mięsa więcej niż nagły nieposkromiony apetyt na chleb.

A całość informacji zawartych w linku poniżej to warto przeczytać 2 razy dziennie by przyswoić na pamięć zawarte tam treści, co spowoduje, że na większość pojawiających się wątpliwości odpowiedź będziesz już znał.

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
(...) Szybka i nagła poprawa odżywiania mózgu, jaka pojawia się na skutek Żywienia Optymalnego, może spowodować znaczny i nagły spadek ciśnienia tętniczego krwi, do którego organizm nie jest jeszcze przystosowany. Może wówczas wystąpić osłabienie i zawroty głowy. Jest to stan przejściowy. Zapobiegawczo można wtedy wypić kawę czy kieliszek koniaku. Nie zmieniać szybko pozycji z leżącej na siedzącą, bo stojącą, by nie powodować szybkiego odpływu krwi z mózgu. Dolegliwości te ustępują dość szybko. (...)
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #76 : 2008-03-05, 22:33:48 »

Jak się nie wie co odpowiedzieć to najłatwiej stwierdzić że nie żywie sie optymalnie . W takim razie proszę podajcie mi inne proporcje niz dr. Kwaśniewski bo na jego diecie jestem słaby
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #77 : 2008-03-05, 23:16:14 »


http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
(...) Szybka i nagła poprawa odżywiania mózgu, jaka pojawia się na skutek Żywienia Optymalnego, może spowodować znaczny i nagły spadek ciśnienia tętniczego krwi, do którego organizm nie jest jeszcze przystosowany. Może wówczas wystąpić osłabienie i zawroty głowy. Jest to stan przejściowy. Zapobiegawczo można wtedy wypić kawę czy kieliszek koniaku. Nie zmieniać szybko pozycji z leżącej na siedzącą, bo stojącą, by nie powodować szybkiego odpływu krwi z mózgu. Dolegliwości te ustępują dość szybko. (...)

Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #78 : 2008-03-06, 14:16:17 »

Szybka i nagła poprawa . Co ja bym dał żeby tak było . Nie wiem co się dzieje ale jest coraz gorzej a dziś to już fatalnie . Od poniedziuałku czyli od wizyty u dr. Kwaśniewskiego poprawiłem swoją dietę zamieniając buraczki9 na frytki , dołożyłem boczek do jajecznicy aler żadnej poprawy nie odczułem a wręcz odwrotnie . Brak chęci do czegokolwiek , zakwaszenie żoładka tak duże że nie pomagają tabletki . Zauważyłem , że kiedy mój żołądek jest zakwaszony to nie  mam chęci na nic ( ogólna depresja ) zresztą tak się dzieje od samego rana . Jem tą cholerną jajecznicę na boczku i jest jeszcze gorzej bo ona jeszcze bardziej zakwasza . Przedtem jak  smażyłem na maśle na parze to nie było tak żle . ,,Ku..a jak to jest możliwe że u wszystkich zgaga mija po tygodniu a u mnie jest jeszcze większa . Większości prztbywa energii a ja czuje sie jak trup i tak samo wyglądam . Przecież nie mogę robić aż takich błedów w proporcjach . Ten jeden gram białka na kilogram wagi należnej wydaje mi sie za dużo w moim przypadku . Mam 85 kg wagi , zjadam około 70 gram białaka i to też mi sie wydaje za dużo . Czułem sie lepiej gdy jadłem 10 żółtek i 100 gram mięska ale to zaledwie 50 gram białka . Jeśli pasuje mi te 50 gram to ile w takim razie mam zjeść węgli . Straciłem następne 50 zł. na pana doradcę ( nie licząc dojazdu ) i dalej gó..no  wiem .Szczerze mówiąc mój żoładek wolał trawić  buraki niz frytki lecz dr. Kwaśniewski był innego zdania . KOgo bym nie zapytał ( nawet tych którzy mają zdrowe żołądki ) każdy twierdzi że gotowane mu lepiej się trawi niż smażone lecz dr. Kwaśniewski kazał mi smażyć jajka na boczku . Jak do tej pory najwięcej racji miał gastrolog jesli chodzi o to które potrwy zakwaszaja a które nie ale wszyscy doradcy ZO  odradzali mi wizyty u takich lekarzy . Naprawdę nie wiem już co mam robić  .
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #79 : 2008-03-06, 16:12:11 »

(...)Brak chęci do czegokolwiek , zakwaszenie żoładka tak duże że nie pomagają tabletki . Zauważyłem , że kiedy mój żołądek jest zakwaszony to nie  mam chęci na nic ( ogólna depresja ) zresztą tak się dzieje od samego rana . Jem tą cholerną jajecznicę na boczku i jest jeszcze gorzej bo ona jeszcze bardziej zakwasza . Przedtem jak  smażyłem na maśle na parze to nie było tak żle . ,,Ku..a jak to jest możliwe że u wszystkich zgaga mija po tygodniu a u mnie jest jeszcze większa . Większości prztbywa energii a ja czuje sie jak trup i tak samo wyglądam.
(...)

Jak dla mnie to ty znasz Żywienie Optymalne, ale z opisu na forach o „piramidzie pokarmowej”, gotów jeszcze jesteś nam tu umrzeć na oczach milionów ...

Pozdrawiam i życzę szczęścia,
Adam

PS Jeśli się mylę (co jak niektórzy twierdzą się zdarza) to dzwoń po Arkadiach i rezerwuj pierwszy wolny termin na dwutygodniowy pobyt bo wymagasz reanimacji żywieniowej Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.