forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 12:31:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
657741 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  depresja i nerwica
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: depresja i nerwica  (Przeczytany 153828 razy)
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #20 : 2008-02-21, 17:22:52 »

Edyto . po takich odpowiedziach zaraz mam lepszy humor . Naprawdę !  Laughing
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #21 : 2008-02-21, 17:29:06 »

Edyto. Po takich odpowiedziach zaraz mam lepszy humor . Naprawdę !!  Laughing Zaraz walne owsiankę na mleku , potem pojeżdze na rolkach a na wieczór walnę sobie Magnum .  Confused Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #22 : 2008-02-21, 17:42:50 »

I po co ta ironia?  Smile

Kazdy chce jakoś pomóc  Smile .
Najgorsze jest to,jak sobie człowiek sam nie chce pomóc  Sad
Najpierw musisz sam chcieć wyjść z tego mętliku,bo inaczej nawet najmądrzejsza osoba Tobie nie pomoże,a co dopiero jakaś owsianka czy rolki i magnum   Crying or Very sad
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #23 : 2008-02-21, 19:09:45 »

Owsiaka na mleku, buraczki i ciastka bardzo dobrze wzmagają wiatry. Jeśli o to chodzi, to sukces zapewniony.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #24 : 2008-02-21, 20:52:12 »

W wieku mlodzienczym po spozyciu ryby smazonej na tlyszczu zawsze mi cos wyskakiwalo na twarzy bylem przekonany ze to ten tluszcz i ryby a gdzie tam bylo pomyslec ze to po chlebku , ale jak mowie o owsiance to mowie o minimalnej wielkosci tego surowca , to tak jak z plackami serowymi jest w nich tez maka a maka to maka , nawet platki sa lepsze od niej , no myslac tym tokiem mozna wysmiewac owe placki jako cos "obrzydliwego ' biorac pod uwage DO no juz sam nie wiem opdly mi rece heh hehehe Very Happy Mr. Green
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #25 : 2008-02-22, 00:24:17 »

Pijo -co Ty pleciesz ,facet o zaburzonej osobowosci by nie napisał takich
  długich tekstów o sobie. Czy Ty nie przesadzasz? wiosna idzie skop ogródek
   to wszystkie boleści przejdą . nocne podjadanie to zmora nie tylko twoja.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #26 : 2008-02-22, 01:03:44 »

(...)podejrzliwość (...)

Mnie się z kolei podoba w diagnozie – jednostka chorobowa - „podejrzliwość”.

Co to ma być?
Oby wszyscy byli podejrzliwi, mniej byłoby wtedy manipulujących i manipulowanych.
Nie przejmuj się za bardzo otoczeniem tylko wal do przodu po swojemu krok po kroku, a będzie dobrze Smile

Pozdrawiam,
Adam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #27 : 2008-02-22, 07:31:54 »

Czy Ty nie przesadzasz? wiosna idzie skop ogródek


Rudka   Very Happy My chyba ostatnio nadajemy na tych samych falach  Very Happy Ja też myslałam o ogródku  Laughing
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #28 : 2008-02-22, 14:17:37 »

Hej . Dziś mam dobryhumor. Najadłem się wczoraj czerwonego mięsa może to od tego . Jeśli chodzi o ciastka, buraczkii płatki to u mnie wcale nie potęgują wiatrów a po drugie to nie ja postawiłem sobie diagnozę że mam zaburzenia osobowości tylko pani doktor i to nie jedna . Kopanie działki , uprawianie sportu lub jakiekolwiek inne zajęcia nie poprawiają mojego stanu psychicznego z tego względu że wszystko co robie wydaje mi się bez sensu i niech ktoś mnie przekona że jest inaczej ( zapłacę  Laughing) Sytuacja zmienia się tylko wtedy kiedy mój mózg jest czymś zajęty a zajęty jest tylko wtedy gdy coś się wokół dzieje . Chodzi o to żeby ciągle było inaczej , nie znoszę siedzieć w jednym miejscu , nie lubię przebywać długo w otoczeniu tych samych osób ( są wyjątki ) . Parę lat temu wiodłem takie życie , ciągle adrenalina , ruch , zmiana miejsc , czułem się wspaniale a gdy się skonczyło tak kaplica . Widać nie mogę żyć na pół gwizdka . Stąd ta diagnoza choroby afektywnej co do której nie jestem przekonany tak jak większość normalnych inaczej  Razz Pozdrawiam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #29 : 2008-02-22, 14:32:06 »

Kopanie działki , uprawianie sportu lub jakiekolwiek inne zajęcia nie poprawiają mojego stanu psychicznego z tego względu że wszystko co robie wydaje mi się bez sensu i niech ktoś mnie przekona że jest inaczej ( zapłacę  Laughing)

Łoooo ranyyyyy!!!!!!!!!! Shocked  Ciebie powinno się "zagonić" do roboty !!!!

Mam tu taki cytat wysłany przez Zbynka.Coprawda on dotyczny młodziezy,która stosowała przemoc,ale taka robota myslę,że byłaby dla Ciebie "jak znalazł"  Idea



"W tych dniach światowe media obiegła wiadomość, że „Niemcy zesłały nieletniego przestępcę na Syberię”. 16-latek dokonał kilku aktów przemocy. Przebywał już w ośrodku wychowawczym i w szpitalu psychiatrycznym – bez skutku. Latem ubiegłego roku władze Hesji wysłały go na 9 miesięcy do wioski Siedielnikowo na Syberii. Panuje tam bieda i są kłopoty z żywnością. Ponadto młodzieniec sam musiał zbudować sobie ubikację na dworze i „sam rąbie drewno na opał, by ogrzać się na mrozie. Temperatury na Syberii mogą niebawem sięgnąć -55 stopni C”.
Obecnie Niemcy rozważają tworzenie obozów poprawczych dla trudnej młodzieży u siebie. Dyskusję o takich obozach wywołały niedawne głośne akty przemocy, których dopuścili się młodzi ludzie. W metrze w Monachium dwóch nastolatków dotkliwie pobiło emerytowanego dyrektora szkoły, który zwrócił im uwagę, by zgasili papierosy – doniosła 7 stycznia „Gazeta Wyborcza”. „Chłopcy” skopali 76-letniego mężczyznę tak, że ma on „w trzech miejscach pękniętą czaszkę” i lekarze ledwie go uratowali."

http://polskiejutro.com/art.php?p=13549


Wtedy myslę,że przestałbyś mysleć "ło pierdołach"  Exclamation Idea Neutral Arrow Mr. Green
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #30 : 2008-02-22, 17:08:15 »

Syberia !!! ? To byłoby dla mnie wyzwanie . Niestety nie będę nikogo kopał żerby się tam dostać a pracować nie muszę .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #31 : 2008-02-22, 17:21:38 »

... a pracować nie muszę .

Znalazłam coś specjalnie dla Ciebie  Smile

http://www.ewa.bicom.pl/karaoke2/k242.htm
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #32 : 2008-02-22, 20:49:27 »

Gdyby tak było to znikłyby prawie wszystkie moje problemy . Zwiedziłbym cały świat i napewno bym się nie nudził jabudibudam hej
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #33 : 2008-02-22, 20:52:57 »

Gdyby tak było....


 Very Happy-  aaaa to już wiem w czym problem  Smile  kasa,kasa,kasa jabudibudam . Trza zarobić!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #34 : 2008-02-22, 21:03:22 »

... napewno bym się nie nudził

Kurdebele . Nudzisz się,a to niedobrze .Może byś jakaś firme załozył? Np. tkactwo  Idea .
Robiłbyś piękne gobeliny,"szły" by na "zachód" za "ciężkie" pieniądze  Idea
Albo malowanie na szkle  Idea Powiem Ci,że to niezły interes.Ludzie kupują drogie meble i zamawiają sobie u artysty witraże na szkle w meblach-kurde biznesik jak ta lala,albo np. robienie paczłorków  Idea -to też jest niezłe.
Pomysl nad tym ,może tu leży rozwiązanie Twoich problemów  Very Happy  Rolling Eyes Arrow Mr. Green

PS. To wszystko "zajmuje mózg"-a Tobie tego trza  Smile  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #35 : 2008-02-22, 21:12:31 »

Jakbyś chciał jakiejś rady,to smiało pytaj ,ja pomysłów mam "pełno głowa" ,tylko potrzebuja wspólnika,żeby ktoś we mnie zainwestował ,a widza,żeś jest obrotny  Laughing  Laughing Very Happy Rolling Eyes : Mr. Green
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #36 : 2008-02-23, 01:24:04 »

No to jestes tylko nadpobudliwy -żadna choroba -młodość/
  kolejarz ,taksówkarz albo pilot wycieczek . Niezła fuha -zarobisz i świata zobaczysz.
    sportowiec też dobre -
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #37 : 2008-02-25, 10:09:54 »

Już chyba wiem o co tu chodzi z tym objadaniem się ciastkami . Przy nerwicy mózg potrzebuje więcej węgli a ja jak już zabiorę się za ciastka to nie mogę się opanować bo po cukrze dostaje jeszcze większejh nerwicy . Dlatego wydaje mi się ,że muszę brać tabletki na uspokojenie  a po jakimś czasie próbować je po mału odstawiać . Wczoraj tak zrobiłem i już nie miałem ssania na słodkie .Ja też mam głowę pełną pomysłow ale cóż z tego kiedy lnie mogę przełamać lęków albo za cholerę nie mogę się do niczego zmusić . Mam słabą silną wolę i pewnie musi ktoś stać nade mną z batem żebym wziął się do roboty . Myślę ze teraz będzie już łatwiej kiedy wspomogę się tabletkami choć jestem ich wielkim przeciwnikiem . Odstawiłem ten POLPRAZOL na zgagę (biorę go 3 lata ) bo wygląda na to że niektóre moje dolegliwości wystąpiły na skutek brania tego leku . Pozdrawiam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #38 : 2008-02-25, 10:20:01 »

Przy nerwicy mózg potrzebuje więcej węgli a ja jak już zabiorę się za ciastka to nie mogę się opanować bo po cukrze dostaje jeszcze większejh nerwicy .

Acha. Z Twojego pisania wynika,że wystapił jakiś bodziec (zewnętrzny, czy wewnetrzny-tego nie wiemy) i to spowodowało u Ciebie nerwicę lękową i odizolowałeś się od ludzi,przy których czułeś ,że coś się działo -dobrze toto rozumuję ?  Rolling Eyes
Jeśli dobrze rozumuję,to trzeba wyeliminować przyczynę Twoich lęków,a jak źle zrozumiałam,no to nie wiem   Sad
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #39 : 2008-02-25, 17:52:08 »

Co to są paczłorki ?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.