forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-19, 10:58:48

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
567207 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  depresja i nerwica
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: depresja i nerwica  (Przeczytany 57136 razy)
Pijo71
GoŠ

Email
Odp: depresja i nerwica
« Odpowiedz #60 : 2008-03-05, 10:47:09 »

Do Gryzzly.
No w┼éa┼Ťnie ! Je┼Ťli k┼éamie co do efekt├│wi co gorsze szkodzi zdrowiu to ju┼╝ dawno powinna zbankrutowa─ç i straci─ç prawo do leczenia a jednak tak nie jest a skoro tak nie jest to po co w og├│le o tym piszesz . Um├│wmy si─Ö tak ,  kiedy bedziesz mia┼é dowody na szkodliw─ů dzia┼éalno┼Ť─ç post├│w i diety pani Ewy to wtedy sie odezwij bo jakie┼Ť ,, Je┼Ťli '' to absolutnie nie chce mi si─Ö gada─ç . Pozdrawiam
Pijo71
GoŠ

Email
« Odpowiedz #61 : 2008-03-05, 11:15:52 »

Przepraszam Ci─Ö Kodar ale czy ja napisa┼éem po hebrajsku czy Ty nie rozumiesz co czytasz . To co napisa┼éem to s─ů fakty a ni eba┼Ťnie Andersena . DO nie jest jedyn─ů diet─ů┬á kt├│ra leczy wszystko i je┼Ťli chcesz si─Ö o tym przekona─ç to jedz do Ewy D─ůbrowskiej i ona poka┼╝e ci dowody na to ┼╝e tak nie jest . S─ů ludzie kt├│rzy wyleczyli┬á si─Ö z chor├│b kr─Ögos┼éupa postem lub g┼éod├│wk─ů a przecie┼╝ zdaniem dr. Kwa┼Ťniewskiego to niemo┼╝liwe bo przecie┼╝ potrzebne jest do tego bia┼éko tak ? Jest te┼╝ wielu ludzi kt├│rzy wyleczyli sie z niewyleczalnych hcor├│b za pomoc─ů medytacji, modlitwy tak┼╝e nie m├│w mi ┼╝e to jedyny spos├│b i nie oszukuj sam siebie .
Z tymi wyleczeniami z r├│znych chor├│b za pomoc─ů g┼éod├│wek i innych cud├│w-niewid├│w podchodzi┼éabym bardzo sceptycznie. ┼╗adna z tych cudownych metod nie jest w stanie wyleczy─ç cukrzycy. Za┼Ť ┼╗O tak. I to jest w┼éa┼Ťnie ewenement ┼╗O. Te┼╝ mia┼éam przyjemno┼Ť─ç pozna─ç osobi┼Ťcie Doktora i by─ç przy przyj─Öciach pacjent├│w jeszcze za czas├│w ┼Ťp dr M─ůdrego. Wiele si─Ö w├│wczas nauczy┼éam.

Na jakiej podstawie twierdzisz , ┼╝e postem i diet─ů warzywn─ů nie mo┼╝na wyleczy─ç cukrzycy , bo dr. Kwa┼Ťniewski tak  napisa┼é ? Poczytaj par─Ö ksi─ůzek Ewy a najlepiej si─Ö do niej przejedz ,  dostaniesz adresy ludzi wyleczonych i wtedy porozmawiamy . Nie jestem z┼éo┼Ťliwy , nie twierdze ┼╝e dzieta opyumalna nie pomaga ale nie jest jedyn─ů . Kiedy by┼éem u niego w poniedzia┼éek , powiedzia┼é , ze  pasterze w g├│rach ,, jedz─ů mi─Öcho , pij─ů mleko , nie choruj─ů i ┼╝yj─ů najd┼éu┼╝ej '' . Nie by┼éem nigdy w g├│rach azjatyckich ani ┼╝adnych innych opr├│cz polskich , nie widzia┼éem pasterzy ale nie wydaje mi si─Ö ┼╝eby pa┼Ťli oni wieprzowin─Ö na swoich ┼é─ůkach . Ich byd┼éo , barany czy te┼╝ kozy nie jedz─ů zlewek , zepsutych ziemniak├│w ,zgni┼éych warzyw , nie s─ů szczepione przeciw r├│┼╝nym chorobom , nie bior─ů antybiotyk├│w i wielu innych ┼Ťwi┼ästw o kt├│rych nie wiemy , tylko jedz─ů nieska┼╝on─ů trawk─Ö i popijaj─ů ┼╝r├│dlan─ů wod─ů . Mo┼╝e to dobrze ┼╝e nie macie ┼╝adnych watpliwo┼Ťci co do diety . Ja niestety je mam bo ,, kto nie ma ┼╝adnych w─ůtpliwo┼Ťci zamyka drzwi prawdzie '' .
Pijo71
GoŠ

Email
« Odpowiedz #62 : 2008-03-05, 11:26:06 »

Jeszce jedna uwaga . Kiedy wspomnia┼éem o du┼╝ej ilo┼Ťci burak├│w( gotowanych) jakie zjadam pan doktor powiedzia┼é , ze pokarm ,kt├│ry nie jest jadalny na surowo nie powinien by─ç jadany z tego wzgl─Ödu powinienem ich nie je┼Ť─ç ale ziemniaki za to jak najbardziej . Dziwne to ? Ciekawi mnie te┼╝ jak to jest z mi─Ösem ?
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #63 : 2008-03-05, 11:27:51 »

Do Gryzzly.
No w┼éa┼Ťnie ! Je┼Ťli k┼éamie co do efekt├│wi co gorsze szkodzi zdrowiu to ju┼╝ dawno powinna zbankrutowa─ç i straci─ç prawo do leczenia a jednak tak nie jest a skoro tak nie jest to po co w og├│le o tym piszesz . Um├│wmy si─Ö tak ,┬á kiedy bedziesz mia┼é dowody na szkodliw─ů dzia┼éalno┼Ť─ç post├│w i diety pani Ewy to wtedy sie odezwij bo jakie┼Ť ,, Je┼Ťli '' to absolutnie nie chce mi si─Ö gada─ç . Pozdrawiam
To Jednak nie dowody o wyleczeniu ludz ci chodzi,bo gdyby tak bylo przekonalbys sie do J.K. diety natychmiast.Dowodow na wyleczenie z chorob masz  niezliczone przyklady.Ty  jednak krytykujesz i biadolisz.Masz wolna reke i ktora diete wybierzesz zalezy tylko od ciebie. Smile
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #64 : 2008-03-05, 12:06:27 »

....ale nie wydaje mi si─Ö ┼╝eby pa┼Ťli oni wieprzowin─Ö na swoich ┼é─ůkach . Ich byd┼éo , barany czy te┼╝ kozy nie jedz─ů zlewek , zepsutych ziemniak├│w ,zgni┼éych warzyw , nie s─ů szczepione przeciw r├│┼╝nym chorobom , nie bior─ů antybiotyk├│w i wielu innych ┼Ťwi┼ästw o kt├│rych nie wiemy , tylko jedz─ů nieska┼╝on─ů trawk─Ö i popijaj─ů ┼╝r├│dlan─ů wod─ů . Mo┼╝e to dobrze ┼╝e nie macie ┼╝adnych watpliwo┼Ťci co do diety . Ja niestety je mam bo ,, kto nie ma ┼╝adnych w─ůtpliwo┼Ťci zamyka drzwi prawdzie '' .

Zgadzam sie z Toba co do tych swin itd Laughing
Co do watpliwosci, to jasne, ze kazdy zainteresowany
bedzie szukal dowodow i dociekal "prawdy". Cool

Moze bede nieskromny, ale napisze, ze "troszkie" znam sie
na "mechanizmach samodoprowadzania sie" ludzi do wczesnej smierci
na wlasne zyczenie. Cool

Czesto uprawiaja te "dziedzine sportow ekstremalnych" sami lekarze.
Dotyczy to zwlaszcza tych, ktorzy genetycznie sa bliskimi krewnymi "komunistycznej holoty"
lub "socjalistycznych konfidentow".  Shocked Shocked Confused

Ale co tam, jedno jest pewne, jaka bys nie wybral "diete",
aby uzyskac spektakularny efekt musisz miec "osobistego lekarza",
ktory perfekcyjnie ma opanowana "technike leczenia" za pomoca danej diety. Cool

Takich lekarzy jest bardzo, bardzo malo,
i niestety sporo to kosztuje.
Za przedluzanie zycia i FAKTYCZNE WYLECZENIE slono sie placi. Shocked Shocked

Jesli masz pieniadze to jestes na poczatku dobrej drogi, Cool
jesli nie, to niestety juz umierasz i zadne "improwizacje" Tobie nie pomoga!!!. Shocked Cool Laughing

grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #65 : 2008-03-05, 13:23:42 »

Do Gryzzly.
....No w┼éa┼Ťnie ! Je┼Ťli k┼éamie co do efekt├│w
 co gorsze szkodzi zdrowiu to ju┼╝ dawno powinna zbankrutowa─ç i straci─ç prawo do leczenia
a jednak tak nie jest a skoro tak nie jest to po co w og├│le o tym piszesz .......

Wlasnie pisze o tym bo to jest duzy problem w Polsce. Shocked Shocked Shocked

Zadales doskonale pytanie i dales doskonala odpowiedz!!! "a jednak tak nie jest"

WLASNIE!!!!  Albo ktos jest dobry, znakomity i powinien miec "uznanie pacjentow"
mierzone iloscia zarobionych pieniedzy, albo jesli nie, to pozostaje zmienic profesje.

A w Polsce jest "konfidencki" socjalizm. Wszyscy lekarze maja
mniej wiecej po rowno czyli "WIELKIE G..NOShocked Shocked

adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #66 : 2008-03-05, 13:40:17 »

(...)
A w Polsce jest "konfidencki" socjalizm. Wszyscy lekarze maja
mniej wiecej po rowno czyli "WIELKIE G..NOShocked Shocked
(...)

Tak mi się nasunęło:

Zna kto┼Ť lekarza ┼╝yj─ůcego w skrajnej n─Ödzy,
czyli powiedzmy je┼╝d┼╝─ůcego fiatem 126p?
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #67 : 2008-03-05, 13:51:52 »

Tak mi się nasunęło:

Zna kto┼Ť lekarza ┼╝yj─ůcego w skrajnej n─Ödzy,
czyli powiedzmy je┼╝d┼╝─ůcego fiatem 126p?

Cool Cool Laughing Adam, nie udawaj, ze nie wiesz "o co mi loto" Cool Laughing Razz
Lekarz moim zdaniem powinien miec co najmniej, taki status materialny
jaki maja adwokaci, biskupi, politycy szczebla centralnego. Cool

Sam fakt, ze uzyles zwrotu "je┼╝d┼╝─ůcego fiatem 126p?"
swiadczy o tym jaki jest twoj stosunek do kwestii "statutu materialnego"
lakarzy w Polsce Cool Cool Cool

adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #68 : 2008-03-05, 14:07:42 »

Ka┼╝dego lekarza, kt├│ry pomimo swej wiedzy potrafi przej─ů─ç si─Ö leczeniem pacjenta, potrafi jecha─ç w nocy do chorego, potrafi uzupe┼énia─ç swoje wiadomo┼Ťci gdy natknie si─Ö na nietypowy przypadek ceni─Ö bardziej ni┼╝:

adwokata, biskupa, polityka szczebla centralnego.

Problem le┼╝y w tym, ┼╝e w Polsce to nie pacjent decyduje ile lekarz zarobi tylko „elita” pas─ůca si─Ö w marmurach budynk├│w rz─ůdowych.
I to w┼éa┼Ťnie brak wolnego rynku zarzyna m┼éodych my┼Ťl─ůcych lekarzy.
(no może nie zarzyna, a daje im szansę na poznanie Świata).

Cool
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #69 : 2008-03-05, 14:35:31 »

Niech sobie zarabiaj─ů lekarze ile chc─ů, ale...uczciwie i moralnie, bo to us┼éuga, jak ka┼╝da inna.
A w Polsce to s┼éu┼╝ba zdrowia (zwi─ůzki zawodowe) nie chce prywatyzacji!.
Oni chc─ů solidn─ů pensj─Ö na "pa┼ästwowej" posadzie i do tego prywatn─ů praktyk─Ö (najlepiej w godzinach i na sprz─Öcie op┼éacanym przez pa┼ästwo). No taki "komunizm z kapitalistyczn─ů twarz─ů".┬á Mr. Green
Nie chc─ů te┼╝, aby pacjent p┼éaci┼é za us┼éug─Ö z w┼éasnej kieszeni, bo ludzie zacz─Öliby dba─ç o zdrowie we w┼éasnym zakresie... bo to taniej i przewa┼╝nie z lepszym skutkiem.
Ryjek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #70 : 2008-03-05, 20:02:19 »

Niech sobie zarabiaj─ů lekarze ile chc─ů, ale...uczciwie i moralnie, bo to us┼éuga, jak ka┼╝da inna.
A w Polsce to s┼éu┼╝ba zdrowia (zwi─ůzki zawodowe) nie chce prywatyzacji!.
Oni chc─ů solidn─ů pensj─Ö na "pa┼ästwowej" posadzie i do tego prywatn─ů praktyk─Ö (najlepiej w godzinach i na sprz─Öcie op┼éacanym przez pa┼ästwo). No taki "komunizm z kapitalistyczn─ů twarz─ů".  Mr. Green
Nie chc─ů te┼╝, aby pacjent p┼éaci┼é za us┼éug─Ö z w┼éasnej kieszeni, bo ludzie zacz─Öliby dba─ç o zdrowie we w┼éasnym zakresie... bo to taniej i przewa┼╝nie z lepszym skutkiem.

W─Ö┼╝ykiem, w─Ö┼╝ykiem  Wink
Pijo71
GoŠ

Email
« Odpowiedz #71 : 2008-03-05, 20:38:57 »

Jestem na diecie oko┼éo miesi─ůca i jakie┼Ť dwa tygodnie temu pojawi┼éy si─Ö u mnie czarne do┼éy pod oczami . Czy to mo┼╝e by─ç wynikiem przej┼Ťcia na DO i przestrajaniem si─Ö na spalanie t┼éuszczu . Czy kto┼Ť z was mia┼é podobne objawy ? Og├│lnie jestem os┼éabiony ale o tych objawach czyta┼éem w ksi─ů┼╝ce . Dzi┼Ť robi┼éem badani a krwi i moczu , wszystko jest w normie ale te czarne do┼éy nie wygl─ůdaj─ů najlepiej . Prosz─Ö o odpowiedz
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #72 : 2008-03-05, 21:19:00 »

Jestem na diecie oko┼éo miesi─ůca i jakie┼Ť dwa tygodnie temu pojawi┼éy si─Ö u mnie czarne do┼éy pod oczami . Czy to mo┼╝e by─ç wynikiem przej┼Ťcia na DO i przestrajaniem si─Ö na spalanie t┼éuszczu . Czy kto┼Ť z was mia┼é podobne objawy ? Og├│lnie jestem os┼éabiony ale o tych objawach czyta┼éem w ksi─ů┼╝ce . Dzi┼Ť robi┼éem badani a krwi i moczu , wszystko jest w normie ale te czarne do┼éy nie wygl─ůdaj─ů najlepiej . Prosz─Ö o odpowiedz

By┼ée┼Ť w Ciechocinku i nie zapyta┼ée┼Ť?
Chyba nie rzucaj─ů si─Ö te objawy w oczy skoro JK nie zauwa┼╝y┼é, a ty nie zapami─Öta┼ée┼Ť by zapyta─ç?

Jak jeste┼Ť os┼éabiony to nie ┼╝ywisz si─Ö optymalnie.
Wspomina┼ée┼Ť co┼Ť┬á o burakach – mi na sam─ů my┼Ťl chrz─Ö┼Ťci piasek w z─Öbach.

Cool

Jesz tłustej wieprzowiny, żółtek do syta, węglowodanów 50g na dobę.
Gdzie tu miejsce na buraki i osłabienie?
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #73 : 2008-03-05, 21:44:38 »

(...) Czyta┼éem r├│wnie┼╝ ksia┼╝k─Ö Ewy D─ůbrowskiej o postach leczniczych dzi─Öki kt├│rym ludzie dochodz─ů do zdrowia tak jak Ci na DO tylko w kr├│tszym czasie . Sam spotka┼éem go┼Ťcia kt├│ry 2 razy przeszed┼é g┼éod├│wk─Ö 40 dniw─ů od lat ┼╝ywi si─Ö wy┼é─ůcznie warzywami , jezdzi po ┼Ťwiecie , nurkuje z kamer─ů w morzu ( kr─Öci delfiny) uprawia jog─Ö , oczywi┼Ťcie jest 15 lat m┼éodszy ale po nim wida─ç ┼╝e jest zdrowy , Zdrowa cera , mi─Ö┼Ťnie , z─Öby . S┼éysz─ůc i widz─ůc dr. Kwa┼Ťniewskiego nie odnis┼éem takiego wra┼╝enia poza tym ┼╝e by┼é bardzo spokojny dlatego tez mam mieszane uczucia co do stosowania tej diety przez d┼éu┼╝szy czas . Musz─Ö sie spotka─ç jeszcze z innymi opty, kt├│rzy stosuj─ů d┼éugo t─ů diet─Ö i wtedy wyrobie sobie zdanie .nie mniej jednak mam zamiar nadal kontynuoea─ç ZO . Pozdrawiam┬á Embarassed

To powiadasz, ┼╝e dlaczego chcesz stosowa─ç ┼╗ywienie Optymalne zamiast g┼éodowa─ç, ┼╝ywi─ç si─Ö jarzynami, uprawia─ç jog─Ö i mie─ç zdrow─ů cer─Ö, mi─Ö┼Ťnie i z─Öby?

Bo trochę się pogubiłem w zeznaniach.

Nie licz na to by kto┼Ť powa┼╝ny Ci─Ö tutaj namawia┼é lub przekonywa┼é.

Cool
Pijo71
GoŠ

Email
« Odpowiedz #74 : 2008-03-05, 22:01:29 »

Nie o wszystko zd─ů┼╝y┼éem zapyta─ç pana Jana a to ┼╝e nie zauwa┼╝y┼é to mog┼éo by─ç wynikiem ┼╝e by┼é bardziej os┼éabiony ode mnie . Nie jem 50 gram w─Ögli bo mam 190 wzrostu i 90 kg wagi . Jem 10 ┼╝├│┼étek i 2 bia┼éka . boczek , ┼╝eberka , wo┼éowin─Ö w sumie oko┼éo 80 gram bia┼éka , t┼éuszczu 2.5 do 3.5 razy tyle i oko┼éo 70 gram w─Ögli  tak jak kaza┼é doktor . W─Ögle mog─Ö zjada─ç w dowolnej postaci ze wskazaniem na frytki ale przecie┼╝ nie od burak├│w jestem os┼éabiony . A ┼╝ywienie chc─Ö stosowa─ç dlatego ┼╝e uwielbiam jaja i nie mog─Ö bez nich ┼╝y─ç
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #75 : 2008-03-05, 22:31:24 »

(...)
Nie o wszystko zd─ů┼╝y┼éem zapyta─ç pana Jana a to ┼╝e nie zauwa┼╝y┼é to mog┼éo by─ç wynikiem ┼╝e by┼é bardziej os┼éabiony ode mnie.
(...)

Tytu┼é w─ůtku zobowi─ůzuje wi─Öc zachowam spok├│j. Smile

Spr├│buj czy jeste┼Ť s┼éabszy fizycznie i niezdolny do wykonania ci─Ö┼╝kiej fizycznie pracy, czy tylko spad┼éo u Ciebie t─Ötno i ci┼Ťnienie gdy┼╝ organizm potrzebuje teraz mniej tlenu i sk┼éadnik├│w od┼╝ywczych.

Zdrowi ludzie s─ů tylko silni i energiczni w czasie wysi┼éku, a jak siedz─ů i my┼Ťl─ů to wygl─ůdaj─ů na spokojnych (dla Ciebie wygl─ůdaj─ů na os┼éabionych).

Musisz sobie zdawać sprawę, że wybór ŻO to także wybór spokoju, a odrzucenie szarpaniny i nerwowego kręcenia się w kółko.

┼╗ycz─Ö wi─Öc cierpliwo┼Ťci i jedz do syta!

Zawsze lepiej gdy zjesz żółtko, czy kawałek mięsa więcej niż nagły nieposkromiony apetyt na chleb.

A ca┼éo┼Ť─ç informacji zawartych w linku poni┼╝ej to warto przeczyta─ç 2 razy dziennie by przyswoi─ç na pami─Ö─ç zawarte tam tre┼Ťci, co spowoduje, ┼╝e na wi─Ökszo┼Ť─ç pojawiaj─ůcych si─Ö w─ůtpliwo┼Ťci odpowied┼║ b─Ödziesz ju┼╝ zna┼é.

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
(...) Szybka i nag┼éa poprawa od┼╝ywiania m├│zgu, jaka pojawia si─Ö na skutek ┼╗ywienia Optymalnego, mo┼╝e spowodowa─ç znaczny i nag┼éy spadek ci┼Ťnienia t─Ötniczego krwi, do kt├│rego organizm nie jest jeszcze przystosowany. Mo┼╝e w├│wczas wyst─ůpi─ç os┼éabienie i zawroty g┼éowy. Jest to stan przej┼Ťciowy. Zapobiegawczo mo┼╝na wtedy wypi─ç kaw─Ö czy kieliszek koniaku. Nie zmienia─ç szybko pozycji z le┼╝─ůcej na siedz─ůc─ů, bo stoj─ůc─ů, by nie powodowa─ç szybkiego odp┼éywu krwi z m├│zgu. Dolegliwo┼Ťci te ust─Öpuj─ů do┼Ť─ç szybko. (...)
Pijo71
GoŠ

Email
« Odpowiedz #76 : 2008-03-05, 22:33:48 »

Jak si─Ö nie wie co odpowiedzie─ç to naj┼éatwiej stwierdzi─ç ┼╝e nie ┼╝ywie sie optymalnie . W takim razie prosz─Ö podajcie mi inne proporcje niz dr. Kwa┼Ťniewski bo na jego diecie jestem s┼éaby
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #77 : 2008-03-05, 23:16:14 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
(...) Szybka i nag┼éa poprawa od┼╝ywiania m├│zgu, jaka pojawia si─Ö na skutek ┼╗ywienia Optymalnego, mo┼╝e spowodowa─ç znaczny i nag┼éy spadek ci┼Ťnienia t─Ötniczego krwi, do kt├│rego organizm nie jest jeszcze przystosowany. Mo┼╝e w├│wczas wyst─ůpi─ç os┼éabienie i zawroty g┼éowy. Jest to stan przej┼Ťciowy. Zapobiegawczo mo┼╝na wtedy wypi─ç kaw─Ö czy kieliszek koniaku. Nie zmienia─ç szybko pozycji z le┼╝─ůcej na siedz─ůc─ů, bo stoj─ůc─ů, by nie powodowa─ç szybkiego odp┼éywu krwi z m├│zgu. Dolegliwo┼Ťci te ust─Öpuj─ů do┼Ť─ç szybko. (...)

Pijo71
GoŠ

Email
« Odpowiedz #78 : 2008-03-06, 14:16:17 »

Szybka i nag┼éa poprawa . Co ja bym da┼é ┼╝eby tak by┼éo . Nie wiem co si─Ö dzieje ale jest coraz gorzej a dzi┼Ť to ju┼╝ fatalnie . Od poniedziua┼éku czyli od wizyty u dr. Kwa┼Ťniewskiego poprawi┼éem swoj─ů diet─Ö zamieniaj─ůc buraczki9 na frytki , do┼éo┼╝y┼éem boczek do jajecznicy aler ┼╝adnej poprawy nie odczu┼éem a wr─Öcz odwrotnie . Brak ch─Öci do czegokolwiek , zakwaszenie ┼╝o┼éadka tak du┼╝e ┼╝e nie pomagaj─ů tabletki . Zauwa┼╝y┼éem , ┼╝e kiedy m├│j ┼╝o┼é─ůdek jest zakwaszony to nie  mam ch─Öci na nic ( og├│lna depresja ) zreszt─ů tak si─Ö dzieje od samego rana . Jem t─ů cholern─ů jajecznic─Ö na boczku i jest jeszcze gorzej bo ona jeszcze bardziej zakwasza . Przedtem jak  sma┼╝y┼éem na ma┼Ťle na parze to nie by┼éo tak ┼╝le . ,,Ku..a jak to jest mo┼╝liwe ┼╝e u wszystkich zgaga mija po tygodniu a u mnie jest jeszcze wi─Öksza . Wi─Ökszo┼Ťci prztbywa energii a ja czuje sie jak trup i tak samo wygl─ůdam . Przecie┼╝ nie mog─Ö robi─ç a┼╝ takich b┼éed├│w w proporcjach . Ten jeden gram bia┼éka na kilogram wagi nale┼╝nej wydaje mi sie za du┼╝o w moim przypadku . Mam 85 kg wagi , zjadam oko┼éo 70 gram bia┼éaka i to te┼╝ mi sie wydaje za du┼╝o . Czu┼éem sie lepiej gdy jad┼éem 10 ┼╝├│┼étek i 100 gram mi─Öska ale to zaledwie 50 gram bia┼éka . Je┼Ťli pasuje mi te 50 gram to ile w takim razie mam zje┼Ť─ç w─Ögli . Straci┼éem nast─Öpne 50 z┼é. na pana doradc─Ö ( nie licz─ůc dojazdu ) i dalej g├│..no  wiem .Szczerze m├│wi─ůc m├│j ┼╝o┼éadek wola┼é trawi─ç  buraki niz frytki lecz dr. Kwa┼Ťniewski by┼é innego zdania . KOgo bym nie zapyta┼é ( nawet tych kt├│rzy maj─ů zdrowe ┼╝o┼é─ůdki ) ka┼╝dy twierdzi ┼╝e gotowane mu lepiej si─Ö trawi ni┼╝ sma┼╝one lecz dr. Kwa┼Ťniewski kaza┼é mi sma┼╝y─ç jajka na boczku . Jak do tej pory najwi─Öcej racji mia┼é gastrolog jesli chodzi o to kt├│re potrwy zakwaszaja a kt├│re nie ale wszyscy doradcy ZO  odradzali mi wizyty u takich lekarzy . Naprawd─Ö nie wiem ju┼╝ co mam robi─ç  .
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #79 : 2008-03-06, 16:12:11 »

(...)Brak ch─Öci do czegokolwiek , zakwaszenie ┼╝o┼éadka tak du┼╝e ┼╝e nie pomagaj─ů tabletki . Zauwa┼╝y┼éem , ┼╝e kiedy m├│j ┼╝o┼é─ůdek jest zakwaszony to nie┬á mam ch─Öci na nic ( og├│lna depresja ) zreszt─ů tak si─Ö dzieje od samego rana . Jem t─ů cholern─ů jajecznic─Ö na boczku i jest jeszcze gorzej bo ona jeszcze bardziej zakwasza . Przedtem jak┬á sma┼╝y┼éem na ma┼Ťle na parze to nie by┼éo tak ┼╝le . ,,Ku..a jak to jest mo┼╝liwe ┼╝e u wszystkich zgaga mija po tygodniu a u mnie jest jeszcze wi─Öksza . Wi─Ökszo┼Ťci prztbywa energii a ja czuje sie jak trup i tak samo wygl─ůdam.
(...)

Jak dla mnie to ty znasz ┼╗ywienie Optymalne, ale z opisu na forach o „piramidzie pokarmowej”, got├│w jeszcze jeste┼Ť nam tu umrze─ç na oczach milion├│w ...

Pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö szcz─Ö┼Ťcia,
Adam

PS Je┼Ťli si─Ö myl─Ö (co jak niekt├│rzy twierdz─ů si─Ö zdarza) to dzwo┼ä po Arkadiach i rezerwuj pierwszy wolny termin na dwutygodniowy pobyt bo wymagasz reanimacji ┼╝ywieniowej Cool
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.