forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 03:49:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jak powinien wyglądać czlowiek stosujący DO
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak powinien wyglądać czlowiek stosujący DO  (Przeczytany 3643 razy)
tadzio
Go


Email
Jak powinien wyglądać czlowiek stosujący DO
« : 2008-02-19, 21:13:34 »

Witam wszystkich stosuje diete optymalną  prawie 7 lat a ostatnio pomimo jako takich wyników nie wyglądam za dobrze blada cera, brak energii, łapanie drobnych infekcji. Pamietam,ze jak zacząlem diete to po roku na twarzy az się świeciłem to znikło moze przez tyle lat jadłem za malo białka  bo zawsze okolo 0,5 bardzo rzadko 1. Jak patrzę na osobę o której wiem że stosuje tez ta metode to widze ,ze nie wygląda za zdrowo. Jak jedziłem na spotkania optymalnych to widzialem duzo osób wyglądajacych dobrze. Ostatnio zauważyłem,ze mam większy apetyt na białko niż 1 g
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Jak powinien wyglądać czlowiek stosujący DO
« Odpowiedz #1 : 2008-02-19, 21:30:20 »

Wygląda mi to na syndrom kalkulatora Smile
To znaczy obliczenia różniły się od rzeczywistych potrzeb organizmu i z biegiem czasu efekt uległ kumulacji.

Spróbuj znaleźć natchnienie tutaj:

(...)
PS
tu jest dokładna odpowiedź:  http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
cyt: "2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia."
Jeśli połączy się to z GENERALNĄ zasadą Żywienia Optymalnego - nie ma pomyłek. No chyba, że ktoś zrozumie, że "Kwaśniewski zaleca 30 albo 72". W takim przypadku najlepiej nie podejmować diety "optymalnej"...

Także pomyśl o drożdżach piekarskich rozpuszczonych w prawie gotującym się mleku, ewentualnie odrobinie dżemu nisko-słodzonego z aronii, oraz
codziennej konsumpcji przynajmniej 4 żółtek
by szybko uzupełnić braki Smile

Życzę powodzenia,
Pozdrawiam,
Adam

PS Oczywiście na prawidłowej (rzeczywistej) diecie optymalnej człowiek wygląda zdrowo Smile
Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Jak powinien wyglądać czlowiek stosujący DO
« Odpowiedz #2 : 2008-02-20, 11:00:01 »

dzięki za info , ja juz od 10 dni jem bialko w wiekszej ilosci bo  zjedzeniu normy jestem glodny i okolo 22 chce miśie jeść dlatego jem kielbasę polską  i po zjedzeniu do 1,5 g bialka nie czuje glodu , nie mam ochoty na tłuste a ciągnie mnie do bialka , więc bede musial słuchac organizmu i jem ostatnia okolo 2g  tłuszczu, 0,5-0,8 węglowodanów a bialko do syta
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Jak powinien wyglądać czlowiek stosujący DO
« Odpowiedz #3 : 2008-02-20, 11:27:18 »

Bo będzie na mnie więc napiszę wyraźnie Smile

Do syta – TAK!,

ale

przestrzegając proporcji:

B:T:W 1 : 2,5-3,5 : 0,5

Może więc warto tą kiełbasę polską udusić z cebulką i smalcem,

BY PROPORCJA ZOSTAŁA ZACHOWANA.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.