forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-09-25, 15:46:42

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Bia┼éka jako materia┼é do budowy i przebudowy cia┼éa powinno mie─ç mo┼╝liwie wysok─ů warto┼Ť─ç biologiczn─ů, powinno to by─ç bia┼éko zwierz─Öce, a nie ro┼Ťlinne.
535175 wiadomoÂci w 3971 w▒tkach; wys│ane przez 62 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: loras
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  nie poce sie !!!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: nie poce sie !!!  (Przeczytany 92617 razy)
Edyta
GoŠ

Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #20 : 2008-02-28, 12:29:32 »

To tak samo jak z chodzeniem do sauny,nie?  Smile Tylko ,┼╝e w saunie si─Ö czasem nie pocisz i zastanawiasz si─Ö czy to normalne ,czy nie  Smile
A na dodatek nie mo┼╝na samemu sobie logicznie odpowiedziec na pytanie ,mo┼╝e z przegrzania?  Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2008-02-28, 12:44:04 »

Nie wiem ,czy Wy zauwazyli┼Ťcie takie zjawosko....
Ono wystepuje latem w upalne dni.W┼éasnie im wi─Öcej jest takich dni ,tym zmaga si─Ö u ludzi jakie┼Ť dziwne zachowanie-piesi przechodz─ůc przez ulic─Ö na pasach nawet nie ogladaj─ů si─Ö, czy co┼Ť jedzie,czy nie-czasem wr─Öcz pchaj─ů si─Ö pod ko┼éa samochod├│w,a kierowcy te┼╝ tak jakby gorzej mysleli (szczeg├│lnie ci co siedza w bardzo nagrzanych samochodach bez "klimy"),te┼╝ nie patrz─ů na pieszych,wymijaj─ů "na trzeciego" ,no og├│lnie w takie dni jest niebezpiecznie na drogach.Mysl─Ö ,┼╝e takie samo zjawisko (chodzi o proces logicznego myslenia) wyst─Öpuje u ludzi,kt├│rzy przegrzewaj─ů si─Ö w saunach .
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2008-02-28, 12:44:47 »

Co do braku logiki i przegrzania...
Jak widać sauna nie jest jednak  konieczna.
Tym akcentem zakończę swój udział w dyskusji z szacunku dla własnego czasu.
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2008-02-28, 12:47:32 »

Tym akcentem zakończę swój udział w dyskusji z szacunku dla własnego czasu.

Bardzo dobry wyb├│r  Very Happy ,zawsze to jaki┼Ť "as w r─Ökawie" w przypadku  braku argument├│w,przemawiaj─ůcych za tym ,┼╝e sauna jest korzystna dla zdrowia  Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2008-02-28, 13:04:36 »

Zastanówmy się nad korzystnym działaniem sauny na zdrowie człowieka .
Adampio napisa┼é,┼╝e chodzi mi─Ödzy innymi dla przyjemno┼Ťci,dla kontakt├│w towarzyskich itd. ,tak mi si─Ö nasun─Öli narkomani ,bo oni w sumie te┼╝ bior─ů dla przyjemno┼Ťci i kontakt├│w towarzyskich,ale czy to jest zdrowe?

Zastan├│wmy si─Ö ,gdzie w nauturalnym ┼Ťrodowisku wyst─Öpuje temparatura powietrza 105oC i t─Ötni tam ludzkie zycie.Ja osobi┼Ťcie nie wiem,mo┼╝e kto┼Ť mnie o┼Ťwieci...
To samo jest z kapiel─ů w przerebli w ┼Ťrodku mro┼║nej zimy-czy tam t─Ötni ludzkie ┼╝ycie-czy to naturalne dla ludzkich organizm├│w?Podobnie jest z solarium.

Wychodzi na to ,┼╝e to moda┬á Smile Niekt├│rzy lubi─ů by─ç modni ,szczeg├│lnie te kobitki,kt├│re chodz─ů w wysokich kozaczkach z podwinietymi spodniami do kolana - ┼éoj, takie to piekne┬á Smile┬á
Rudka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2008-02-28, 22:20:57 »

Edyta -zrozum ,┼╝e  wi─Ökszo┼Ťc z nas by dusze diab┼éu zaprzeda┼éa ,
zeby m┼éodo i pi─Öknie wygl─ůda─ç.
  Ja tez zastanawiam sie czy nie wle┼╝─ç do tego mro┼╝nika -mo┼╝e ujmie z dyche.
    Im cz┼éowiek starszy tym szybciej zegar tyka ,zw┼éaszcza kobietom

adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2008-02-28, 22:37:17 »

Przegrzewania nie popieram, czuj─Ö si─Ö potem przegrzany i napuchni─Öty, ┼╝adnej rado┼Ťci w tym nie ma.

Lubi─Ö za to pomoczy─ç si─Ö np. w morzu lub kran├│wie o temperaturze 10┬░C i wyj┼Ť─ç dopiero gdy zewn─Ötrzne warstwy kom├│rek si─Ö wyresetuj─ů a nogi zaczynaj─ů t─Ö┼╝e─ç. Jest to te┼╝ doskona┼ée lekarstwo jak komu┼Ť si─Ö „nic nie chce”. Gwarantuj─Ö, ┼╝e po kilkudziesi─Öciu minutach takiego moczenia b─Ödzie mu si─Ö bardzo chcia┼éo wyj┼Ť─ç z wody. Jak nie zd─ů┼╝y to no c├│┼╝ – pech Sad

Najfajniejsze jest odmarzanie – cz┼éowiek wychodzi zdrowy i weso┼éy po czym w czasie kiedy „odmarza” dostaje silnych dreszczy, po czym jak ju┼╝ wr├│ci do „normalnej” temperatury cia┼éa czuje si─Ö ┼Ťwietnie i nie ma nawet mowy o katarze.

A najlepsza jest zabawa jak si─Ö patrzy na zmarzni─Ötych opatulonych w kurtki i szaliki spacerowicz├│w na pla┼╝y.

Polecam, ale tylko dla bezkompromisowo zdrowych Cool
malgo35
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2008-02-28, 23:20:49 »

Podobnie wspania┼éego uczucia do┼Ťwiadczasz po ch┼éodzeniu si─Ö coraz zimniejsz─ů wod─ů zaraz po wyj┼Ťciu z sauny. Wbrew pozorom sto pare stopni w saunie wcale nie jest ┼╝adnyim osi─ůgni─Öciem, zazwyczaj tyle w niej jest, zmniejsza si─Ö pod koniec dnia z oczywistych powod├│w. Po trzech seansach w saunie ma si─Ö mn├│stwo energii i naprawd─Ö ┼Ťwietny nastr├│j.
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2008-02-28, 23:31:01 »

Generalnie m├│wi─ůc, ja nie potrzebuj─Ö sauny by si─Ö rozgrza─ç, a przegrzanie zabija lub uszkadza kom├│rki, w tym nerwowe. Wim co oznacza 40 stopni w cieniu przy du┼╝ej wilgotno┼Ťci powietrza przy kilkugodzinnym nara┼╝eniu wi─Öc do sauny nawet traktorem zaci─ůgn─ů─ç si─Ö nie dam.

Ale ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e Tobie sauna poprawia humor i zdrowie.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam
malgo35
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2008-02-28, 23:33:08 »

Ok, to wyjmuj─Ö kluczyki ze stacyjki mojego traktora Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2008-03-01, 09:47:58 »

Adam.Pomy┼Ťlmy logicznie i odpowiedzmy sobie na pytanie :"Czy to,co poprawia komu┼Ť humor,znaczy ,┼╝e jest dobre dla zdrowia?"
Odpowied┼║ brzmi :"NIE"
Bo widzisz...narkomanom poprawiaj─ů humor narkotyki,komu┼Ť innemu poprawiaj─ů humor s┼éodycze,jeszcze komu┼Ť innemu palenie papieros├│w,jeszcze komu┼Ť innemu br─ůzowy kolor sk├│ry dlatego chodzi do solarium  (takich przyk┼éad├│w mo┼╝na by mno┼╝y─ç) -Adam to nie ma nic wsp├│lnego ze zdrowiem-to s─ů na┼éogi i ten kto┼Ť szkodz─ůc sobie autentycznie ,ju┼╝ tak zaczyna rozumowa─ç,┼╝e to co mu poprawia humor znaczy,┼╝e jest zdrowe ,a tak nigdy nie by┼éo,nie jest i nie b─Ödzie.
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2008-03-01, 15:28:11 »

Generalnie m├│wi─ůc, ja nie potrzebuj─Ö sauny by si─Ö rozgrza─ç, a przegrzanie zabija lub uszkadza kom├│rki, w tym nerwowe. Wim co oznacza 40 stopni w cieniu przy du┼╝ej wilgotno┼Ťci powietrza przy kilkugodzinnym nara┼╝eniu wi─Öc do sauny nawet traktorem zaci─ůgn─ů─ç si─Ö nie dam.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam
A moze plywales z polskimi  Morsami w zimniutkim Baltyku???? Cool Laughing
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2008-03-01, 15:45:02 »

Nikt ze mn─ů nie chcia┼é p┼éywa─ç, za to w marcu w Jastrz─Öbiej G├│rze, spaceruj─ůcy po pla┼╝y patrzyli na mnie bykiem jak wychodz─Ö z Ba┼étyku i schn─Ö sobie na wietrze r─Öcznikiem wycieraj─ůc tylko g┼éow─Ö Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2008-03-01, 15:51:53 »

A spoci┼ées si─Ö? 
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2008-03-01, 17:25:09 »

A spociłes się? 
A czy to jest normalne pytanie?
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2008-03-01, 17:29:26 »

Nie dalej ja przedwczoraj (chyba) pisali┼Ťmy ,┼╝e nie ma rzeczy/zjawisk nienormalnych  Smile ,ewentualnie mog─ů by─ç nietypowe-Twoje stwierdzenie.
Moje pytanie nie by┼éo pytaniem nietypowym,wi─Öc by┼éo jak najbardziej normalnym  Smile
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2008-03-01, 17:49:23 »

A czy to jest normalne, ┼╝e ja normalnie my┼Ťla┼éem, ┼╝e si─Ö u┼Ťmiejesz z tego ┼╝artu, a ty normalnie si─Ö zaczynasz normalnie t┼éumaczy─ç? Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2008-03-01, 18:01:26 »

Normalnie my┼Ťla┼éam,┼╝e Ty my┼Ťla┼ée┼Ť mo┼╝e ,┼╝e to nie jest normalne pytanie i ja stara┼éam si─Ö jako┼Ť normalnie wyt┼éumaczy─ç,┼╝e to by┼éo normalne pytanie  Smile
No c├│┼╝,czasem cz┼éowiek si─Ö nie dogada,ale dobrze,┼╝e si─Ö jako┼Ť to normalnie potem rozwi─ůzuje  Smile
Edyta
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2008-03-01, 18:03:15 »

No,teraz to si─Ö normalnie usmia┼éam  Very Happy
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2008-03-01, 20:03:01 »

A czy to jest normalne, ┼╝e ja normalnie my┼Ťla┼éem, ┼╝e si─Ö u┼Ťmiejesz z tego ┼╝artu, a ty normalnie si─Ö zaczynasz normalnie t┼éumaczy─ç? Smile
moj synek pyta,czy ta owieczka na zdieciu,to baranek Cool
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.