forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:31:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658453 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  nie poce sie !!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dou Drukuj
Autor Wtek: nie poce sie !!!  (Przeczytany 125675 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #100 : 2013-06-24, 06:46:46 »

A w górach- w czerwcu, to jeszcze jagód nie ma, znaczy borówek.  Confused
Na nizinach już są! Laughing
Zapisane
kasara1991
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #101 : 2013-08-31, 22:05:43 »

A ja wlasnie ostatnio sie zastanawialam, dlaczego podczas biegania, sauny, czy jazdy na rowerze sie nie poce. Myslalam, ze moze to dlatego, ze nie cisne siebie zbytnio - i ze powinnam jeszcze bardziej np. pedalowac. Ale naprawde mam trudnosci.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #102 : 2013-09-01, 12:47:10 »

A ja wlasnie ostatnio sie zastanawialam, dlaczego podczas biegania, sauny, czy jazdy na rowerze sie nie poce. Myslalam, ze moze to dlatego, ze nie cisne siebie zbytnio - i ze powinnam jeszcze bardziej np. pedalowac. Ale naprawde mam trudnosci.
Może mało ciepła generujesz i nie ma potrzeby chłodzenia organizmu, wystarcza to, co odparujesz na śluzówkach podczas przyspieszonego oddechu.
Jeśli jeszcze masz duże uszy... Laughing
Oczywiście żartuję, ja uważam się za całkiem dobrze przygotowanego kondycyjnie, ale pocę się obficie.
Po godzinie szybkiego marszu z obciążeniem, albo po kilku seriach przysiadów ze sztangą, leje się ze mnie obficie.
Ale ja ważę 90+ i mam trochę mięśni, więc bez tego przegrzałbym się raz, dwa Very Happy
A kłopoczesz się ty, bo..?
Spróbuj, eksperymentalnie tylko, nawadniać się konkretnie przed wysiłkiem, a potem daj sobie porządnie w kość.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #103 : 2013-09-01, 13:01:19 »

Ja na cale wakacje odpuscilem calkiem antyperspirant i zauwazylem, ze sie zaadoptowalem. Normalnie rpawie zero pocenia. Nie smarowalem oliwa jak zalecal admin ale mysle, ze mydlo aleppo z oliwy i oleju laurowego pomoglo.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #104 : 2013-09-01, 13:38:33 »

Ja na cale wakacje odpuscilem calkiem antyperspirant i zauwazylem, ze sie zaadoptowalem. Normalnie rpawie zero pocenia. Nie smarowalem oliwa jak zalecal admin ale mysle, ze mydlo aleppo z oliwy i oleju laurowego pomoglo.
Według mnie pocenie się w pewnych miejscach zależy od układu nerwowego.
Na przykład pachy mam suchuśkie nawet pod wieczór Very Happy
Koszulę wyrzucam do prania nie z powodu zapachu, bo świeży pot powinien być bezwonny.
Werkoszański twierdzi, że 3x3 na 90% maksa działa tak tonująco na układ nerwowy jak godzina jogi, jestem więc taki stonowany jak...brzytwa!
Zapisane
kasara1991
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #105 : 2013-09-02, 12:51:11 »

Problemu absolutnie nie ma! Ale w sumie, chcialabym sobie tak pocisnac i tak sie zmeczyc, zeby sie ze mnie lalo. Moze jakbym poszla na godzine spinningu z grupa. E tam, wole pojezdzic rowerem na powietrzu.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #106 : 2013-09-02, 13:00:05 »

Problemu absolutnie nie ma! Ale w sumie, chcialabym sobie tak pocisnac i tak sie zmeczyc, zeby sie ze mnie lalo. Moze jakbym poszla na godzine spinningu z grupa. E tam, wole pojezdzic rowerem na powietrzu.
Doczytałem, że mieszkasz w Norwegii, to może po prostu chłodne otoczenie masz Laughing
Zauważyłem, że jak jem dużo tłuszczu i przesadzę odrobinę z węglami, to potliwość większa.
Zapisane
kasara1991
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #107 : 2013-09-14, 19:59:36 »

A ja wlasnie ostatnio w ogole nie mam ochoty na Wegle. Na sniadaniowej jajecznicy zjem starta marchewke, do kotleta na obiad najchetnieg ogorka kiszonego albo ogorka ze smietana, no i na deser smietane z kawalkiem gruszki. I tyle.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #108 : 2013-09-14, 20:17:09 »

A ja wlasnie ostatnio w ogole nie mam ochoty na Wegle. Na sniadaniowej jajecznicy zjem starta marchewke, do kotleta na obiad najchetnieg ogorka kiszonego albo ogorka ze smietana, no i na deser smietane z kawalkiem gruszki. I tyle.
A nie zimno Ci na tym?
Peryferyjne części ciała nie marzną?
Zapisane
kasara1991
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #109 : 2013-09-14, 21:38:50 »

Nie, jestem mi calkiem ok! No ale teraz juz sie jesien zbliza, to zobaczymy.
Moze jutro sobie frytki usmaze na obiad.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #110 : 2013-09-15, 06:45:07 »

Nie, jestem mi calkiem ok! No ale teraz juz sie jesien zbliza, to zobaczymy.
Moze jutro sobie frytki usmaze na obiad.
Przez ostatnie lata zaniedbywałem węglowodany.
Albo nie jadłem prawie wcale, albo się nimi przejadałem.
Teraz pilnuję troszkę skrupulatniej i jest bardzo dobrze.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #111 : 2013-09-15, 07:55:09 »

Garmażerka dyscyplinująca. O to to. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #112 : 2014-03-27, 17:35:53 »

Ja na cale wakacje odpuscilem calkiem antyperspirant i zauwazylem, ze sie zaadoptowalem. Normalnie rpawie zero pocenia. Nie smarowalem oliwa jak zalecal admin ale mysle, ze mydlo aleppo z oliwy i oleju laurowego pomoglo.
Według mnie pocenie się w pewnych miejscach zależy od układu nerwowego.
Na przykład pachy mam suchuśkie nawet pod wieczór Very Happy
Koszulę wyrzucam do prania nie z powodu zapachu, bo świeży pot powinien być bezwonny.
Werkoszański twierdzi, że 3x3 na 90% maksa działa tak tonująco na układ nerwowy jak godzina jogi, jestem więc taki stonowany jak...brzytwa!

Brzytwa. Polegasz na czyimś zdaniu, czy po prostu Praktyk z Ciebie jak "ta lala". Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #113 : 2014-03-27, 17:51:38 »

Ja na cale wakacje odpuscilem calkiem antyperspirant i zauwazylem, ze sie zaadoptowalem. Normalnie rpawie zero pocenia. Nie smarowalem oliwa jak zalecal admin ale mysle, ze mydlo aleppo z oliwy i oleju laurowego pomoglo.
Według mnie pocenie się w pewnych miejscach zależy od układu nerwowego.
Na przykład pachy mam suchuśkie nawet pod wieczór Very Happy
Koszulę wyrzucam do prania nie z powodu zapachu, bo świeży pot powinien być bezwonny.
Werkoszański twierdzi, że 3x3 na 90% maksa działa tak tonująco na układ nerwowy jak godzina jogi, jestem więc taki stonowany jak...brzytwa!

Brzytwa. Polegasz na czyimś zdaniu, czy po prostu Praktyk z Ciebie jak "ta lala". Very Happy
Podałem autora, reszta moja.
Pocę się prawie codziennie od ponad 20 lat, znam się na poceniu.
Poza czasem treningu natomiast prawie nic...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #114 : 2014-12-17, 23:03:51 »

Historia prawdziwa, za historię prawdziwą. Very Happy
Już nie nacisnę. Laughing
Nie zniżam się do podważania.
Blizzard Cię w podkoszulku zastał, złamałeś nogę, spadłeś ze ściany, bo przewieszka była spora, a może wilcy Cię napadli?
Dobrze czasem nadnercza pogonić do roboty Very Happy
No i będzie co czytać za kilka lat...

 Laughing
Fakt, poczytałem sobie- to co, że nie za kilka lat, już jest śmiesznie, a za kilka lat to ho, ho, ho. Laughing*
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #115 : 2015-04-16, 11:50:34 »

Ciekawe nawet, tylko to "via" teraz wszędzie pakują, a podobno Polacy nie gęsi...:
http://kopalniawiedzy.pl/zapach-pot-chemosygnaly-pozytywne-emocje-szczescie-kobiety-mezczyzni-Gun-Semin,22278
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #116 : 2015-04-16, 11:55:21 »

 Laughing Laughing Laughing
Ja jednak nie o tym. Very Happy
Kasa sprzyja gęganiu. Wink Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: nie poce sie !!!
« Odpowiedz #117 : 2016-10-27, 11:12:51 »

dzisiaj , po raz kolejny z reszta, bylem w saunie po dlugim plywaniu.......i po raz kolejny zauwazylem, ze nawet w temperaturze 95 st.C nie poce sie.
Normalni ludzie siedza obok i z nich sie leje......a ja nie moge z siebie wycisnac kropli. Zaczalem sie zastanawiac czy to normalne !!!????
Znacie takie przypadki?
Znam. I w dodatku mam niski puls zamiast wysokiego. I zamiast dyszeć, nie dyszę. I przez 40 minut, gdy mam kończyć dopiero się ledwo rozgrzewam  Sad   Very Happy 
Bardzo dobra zmiana, bo w wieku 35 lat dyszałem przy zawiązywaniu sznurówek.  Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.