forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 10:03:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  choroba oczu - AMD, czyli: zwyrodnienie plamki
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: choroba oczu - AMD, czyli: zwyrodnienie plamki  (Przeczytany 5157 razy)
akselek
Go


Email
choroba oczu - AMD, czyli: zwyrodnienie plamki
« : 2008-03-01, 19:42:15 »

Mam problem jeszcze nie poruszany na forum. Jako leader w tym temacie Very Happy liczę na zwiększoną uwage i pomoc.. chociaż optymalni nie powinni chorowac na tego typu choroby. Skąd to sie wzięło u mnie? po 10 latach ŻO?
Przez dziesięć lat nie mozna  uniknąć błędów, chociażby z powodu zmieniających sie wartości BTW w pokarmach podczas ich obróbki termicznej...
No i stało się, ale nie wiem z jakiego powodu.. może ze starości (70.)ale co to za starość..... według kalendarza mam te 70. ale... tak na prawdę to dobiegam 50.
Żadnych innych chorób, przeziębień dolegliwości wiekowych... można powiedzieć, jest doskonale.. no, może czasem coś strzyknie w stawie, szczególnie gdy sobie przypomnę - ile mam już lat.
pozdrawiam
diariusz
Ciekaw jestem czy prądy selektywne cos tu poradzą?
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: choroba oczu - AMD, czyli: zwyrodnienie plamki
« Odpowiedz #1 : 2008-03-02, 08:08:12 »

Witaj Akselku!
Z tego co pisałeś wcześniej ( w postach o zaćmie) wynika, że zmiany w obrębie plamki żółtej są  u Ciebie w stadium początkowym. Jeśli tak, to dlaczego uważasz, że przyczyną są błędy w żywieniu? Ja myślę, że jest odwrotnie - ŻO opóźniło wystąpienie choroby ( zaćmy i AMD).
Czy brałeś już prądy na zaćmę? Powinny także pomóc na AMD.
Zapisane
akselek
Go


Email
Odp: choroba oczu - AMD, czyli: zwyrodnienie plamki
« Odpowiedz #2 : 2008-03-02, 13:55:40 »

 
Witaj Akselku!
Z tego co pisałeś wcześniej ( w postach o zaćmie) wynika, że zmiany w obrębie plamki żółtej są  u Ciebie w stadium początkowym. Jeśli tak, to dlaczego uważasz, że przyczyną są błędy w żywieniu? Ja myślę, że jest odwrotnie - ŻO opóźniło wystąpienie choroby ( zaćmy i AMD).
Czy brałeś już prądy na zaćmę? Powinny także pomóc na AMD.
Cytuj

Dziękuję. Podniosłaś mnie na duchu Bea(to?). Być może nie bedzie takich szybkich zmian. 12.III. mam badania angiografem i zobaczymy co tam pokaże się
 Z listu wynika, że znasz się na tym, bo to już wcześniej Twoje odpowiedzi były takie konkretne.. Bardzo ci dziękuję. Darek
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.