forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 02:49:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (60)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (60)  (Przeczytany 8494 razy)
MORGANO
Go


Email
LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (60)
« : 2008-03-02, 03:32:10 »

LEKARZ OPTYMALNY ODPOWIADA NA LISTY (60)

Szanowny Panie Doktorze Głowacki!

Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o odpowiedź, czy w moim przypadku jest możliwe przejście na dietę optymalną. Mam 50 lat.
Przed 11 laty zachorowałem na nowotwór żołądka. Podczas operacji usunięto mi żołądek, dwunastnicę i śledzionę.
Obecnie biorę witaminę B12 w zastrzykach. Mam niskie ciśnienie, średnio 110/65 i 20 kg nadwagi.
Bardzo chciałbym wraz z rodziną przejść na dietę optymalną pod fachową
opieką lekarzy. Słyszałem, bowiem bardzo, bardzo dużo dobrego. Najpierw muszę jednak wiedzieć czy jest to w moim wypadku w ogóle możliwe.
Bardzo proszę o odpowiedź.
                                                                                                             Łączę serdeczne pozdrowienia
                                                                                                               Essen, Niemcy 8.03.02 G. A.
 
               
Szanowny Panie
Przeszedł Pan bardzo ciężką chorobę, które po takim czasie, jeżeli nie ma nawrotów, może być uznana za wyleczoną. Bardzo okaleczająca operacja w obrębie przewodu pokarmowego z wyeliminowaniem jego istotnych części wymaga oczywiście pewnych obostrzeń dietetycznych.
Ze względu na ograniczenie trawienia i wchłaniania pewnych substancji wskazane jest ich uzupełnianie inną drogą,  np. zastrzyki z wit. B12.
W Pana przypadku nauka prawidłowego stosowanie Żywienia Optymalnego bardzo ułatwia start osobom początkującym. Dla niezupełnie przekonanych jest szansa obcowania z ludźmi, którzy odczuli szereg pozytywnych zmian w swoim stanie zdrowia dzięki ŻO, a także wyleczyli się z wielu uważanych za nieuleczalne chorób.
Dolegliwości opisywane przez Pana nie są zatem przeciwwskazaniem do rozpoczęcia ŻO.
                                                                     
                                                                                                                                Pozdrawiam
                                                                                                                    Dr n. med. Mariusz Głowacki
                                                                                                                  konsultant i opiekun medyczny


Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.