forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:51:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  1%!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: 1%!  (Przeczytany 85723 razy)
toan
Go


Email
1%!
« : 2008-03-04, 19:36:30 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=843 - w podanym linku stosowna informacja dla wszystkich, którzy zechcą wypełnić odpowiednią rubrykę w PIT - nic więcej nie trzeba! Very Happy
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #1 : 2008-03-04, 23:18:24 »

A tu można znaleźć wpis OSBO na listę OPP, numer wpisu i pełną nazwę organizacji jaką należy wpisać do PIT,
  http://lista-opp.gu.ma/ - strona 4868 

Mam nadzieję, że optymalni dadzą sobie i nam wszystkim szansę na rozwój ruchu optymalnych i przekażą ten 1% podatku  Smile

A tu jeszcze przykłady, jak wypełnić rubryki (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28):
http://www.1procent.kampania.org.pl/
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #2 : 2008-03-05, 07:53:20 »

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #3 : 2008-03-05, 10:25:38 »

Na ktore,konto OSBO mogliby wplacac optymalni z zagranicy????
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #4 : 2008-03-06, 19:04:58 »

Na zasadzie darowizny, a nie 1%, ale nie znam numeru konta.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #5 : 2008-03-07, 09:38:32 »

Może wystawiałbyś na Allegro powiedzmy co 10 dni książkę z dedykacją i autografami, podejrzewam, że chętnych do licytowania by nie zabrakło, a limitowany nakład (36 rocznie) sprawiłby, że miałaby ona wartość kolekcjonerską. Cool

Dodatkowo, zamiast bawić się w umowę darowizny, można by po prostu zabawić się na licytacji, przelać pieniążki i otrzymać cenną książkę.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS
Sporo ludzi nie ma możliwości przekazania tego 1% z racji formy czy miejsca opodatkowania.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #6 : 2008-03-07, 10:01:25 »

adam319
od 2002r. nie uczestniczę czynnie w OSBO, więc wszystkie pomysły dotyczące Stowarzyszenia kierować należy do Pana Adama Jany. Adres e-mail podany jest na www.optymalni.org

PS
zawsze zaś, na zasadzie wolontariatu, chętnie wspieram działania Zarządu Głównego  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #7 : 2008-03-21, 14:59:16 »

http://tiny.pl/4cgb - Altruiści są szczęśliwsi niż egoiści.
   To nie posiadanie dużej ilości pieniędzy czyni nas szczęśliwymi, ale pomaganie innym - ustalili kanadyjscy naukowcy. Zespół badaczy z Uniwersytetu British Columbia zgodnie stwierdził w magazynie "Science", że nawet pomoc charytatywna o wysokości pięciu dolarów działa pozytywnie na naszą psychikę.
   Badacze przeprowadzili najpierw sondaż wśród 630 osób. Pytali o samopoczucie, roczny dochód, wydatki, pomoc charytatywną i prezenty wręczane innym. Zdecydowanie szczęśliwsi - niezależnie od wysokości zarobków - okazali się altruiści - ci, którzy przynajmniej część pieniędzy przekazywali innym.
   Potem naukowcy przeprowadzili eksperyment wśród 16 pracowników firmy w Bostonie, wręczając im premię. I znów okazało się, że lepiej czuli się ci, którzy wręczyli część premii innym lub jakiejś organizacji charytatywnej od tych, którzy całość premii zachowali dla siebie.
   Pomoc charytatywna może być skuteczniejszym sposobem na osiągnięcie stanu satysfakcji i spełnienia niż wydawanie "na siebie" - mówi prof. Elizabeth Dunn z Uniwersytetu Columbia, kierująca badaniami.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #8 : 2008-03-21, 15:14:18 »

....I znów okazało się, że lepiej czuli się ci, którzy wręczyli część premii innym lub jakiejś organizacji charytatywnej od tych, którzy całość premii zachowali dla siebie...
 

 Laughing Laughing Laughing Toan u mnie jest bardzo podobnie Laughing Laughing Laughing

Ale poziom radosci wzrasta proporcjonalnie do wysokosci "premii" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed
i napisze jeszcze wiecej:

JESTEM GOTOWY ODDAC NAWET 10% a nie wykluczone ze i wiecej!!! Cool Laughing




Zapisane
toan
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #9 : 2008-03-21, 15:22:47 »

To mi wygląda na kwadraturę koła  Wink, bo aby dawać, trzeba mieć, aby mieć, trzeba być oszczędnym w dawaniu  Shocked Confused Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #10 : 2008-03-21, 16:50:58 »

- to jak to panie Rockefeller?
- Junior dał milion dolców, a Pan tylko dolara?
- mój syn ma bogatego ojca, ja nie... Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #11 : 2008-03-29, 19:25:54 »

...Mam nadzieję, że optymalni dadzą sobie i nam wszystkim szansę na rozwój ruchu optymalnych i przekażą ten 1% podatku  Smile...

Cos widze, ze temat sie nie rozwija Razz
Nie ma innej drogi!!! jak tylko kasa Cool

Cisnie sie na "ryjek" pytanie kto jest bardziej "przydatny"
dla upowszechniania ideii "OPTYMALNOSCI" "planktonik" czy "ELITA" Cool Cool

 
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #12 : 2008-03-29, 21:23:17 »

Pytanie, rzecz jasna - retoryczne...  Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #13 : 2008-03-29, 21:41:27 »

Pytanie, rzecz jasna - retoryczne...  Cool

 Shocked Razz

Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #14 : 2008-04-08, 18:59:23 »

Dzisiaj oddałem do urzędu skarbowego dwa PIT-y i na obydwu przekazałem 1% z podatku na OSBO. W tym roku na liniowym też umożliwiono darowiznę.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #15 : 2008-04-08, 19:38:31 »

Dzisiaj oddałem do urzędu skarbowego dwa PIT-y i na obydwu przekazałem 1% z podatku na OSBO. W tym roku na liniowym też umożliwiono darowiznę.

Serce rosnie! Cool

Daniel Jestes WIELKI !!! Cool

Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #16 : 2008-05-01, 16:07:05 »

No to już po PITach. Ja i mój mąż przekazaliśmy po 1%.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #17 : 2008-05-01, 16:09:53 »

Nie płacę podatku, więc nie mogłam przekazać 1 % dla OSBO. A dobrze byłoby by OSBO było zasobną organizacją.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: 1%!
« Odpowiedz #18 : 2008-05-01, 16:42:17 »

Kto nie płaci podatków kończy jak Al Capone.
Zapisane
toan
Go


Email
Altruiści są szczęśliwsi, niż egoiści!
« Odpowiedz #19 : 2008-12-16, 16:11:38 »

DECYDUJMY SAMI, NA CO IDĄ NASZE PODATKI!

Wszystkim Członkom i Sympatykom przypominamy, że Ogólnopolskie Stowarzyszenie Bractw Optymalnych im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną pod numerem 0000165877. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% podatku na rzecz takiej organizacji.
 PRZEKAŻ 1% DLA ZDROWIA Zbliża się okres naszych rozliczeń z fiskusem. Zachęcamy wszystkich optymalnych do skierowania 1% podatku na rzecz OSBO. Stowarzyszenie będzie mogło uzyskane pieniądze przeznaczyć, zgodnie z zadaniami statutowymi, na bardzo ważne cele, a przede wszystkim na:
1) Sponsorowanie pobytu w Arkadiach i domach wczasowych z żywieniem optymalnym dzieci i rodziców tych dzieci, których choroby prowadzą do kalectwa. 
2) Sfinansowanie części badań naukowych, dotyczących żywienia optymalnego w zakresie wskazanym przez dr. Jana Kwaśniewskiego.
3) Dofinansowanie do kosztów szkoleń lekarzy i fizjoterapeutów na Ukrainie.
Przypominamy:
Od ubiegłego roku „jeden procent” - na wniosek podatnika - wpłaca naczelnik urzędu skarbowego. Aby było możliwe przekazanie „jednego procenta”, podatnik zgodnie z przepisami wskazuje w zeznaniu podatkowym organizację pożytku publicznego, na rzecz której ma nastąpić przekazanie odliczonej kwoty podatku, poprzez podanie jej nazwy i numeru wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Na konto fiskusa wpłacamy pełną kwotę podatku, bez odliczenia kwoty na organizację pożytku publicznego. Emeryci i renciści, chcący przekazać 1% podatku, muszą wypełnić zeznanie roczne PIT 37.

                                                                            Zarząd Główny OSBO
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.