forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 21:52:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Surowe jedzenie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Surowe jedzenie  (Przeczytany 136316 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #140 : 2008-10-19, 09:59:56 »

Edytka, trolluj gdzie indziej.


Dzięki za radę ,ale nie skorzystam ,z prostych przyczyn-ja nie trolluje  Smile

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #141 : 2008-10-19, 10:55:42 »

Edytka, trolluj gdzie indziej.


Dzięki za radę ,ale nie skorzystam ,z prostych przyczyn-ja nie trolluje  Smile

Edytko a czy nie zdarzyło sie Tobie nigdy zjeźsc dobrego Tatara z żólteczkiem ,jak jesienne liście
albo nieco za mało wysmażona wątróbkę .
Ja mam jakoś to chyba od dziecka że jaja uwielbiałem w każdym roku swwojego życia ,i lubie je nadal,Tatara
polubiłem kiedy był dostawiany na stół w prawie każda uroczystośc.Ale robiłem jeszcze jedną potrawę z całkiem
surowej Słoninki,jedynym błedem wtedy było to, że jadało się to z chlebkiem.
Jezeli lubicie słoninke ale surowa, to jestem ciekaw z czym wam najlepiej smakuje,ale nie piszcie ,że smak oszukuje.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #142 : 2008-10-19, 10:59:26 »

Nie zdarzyło mi sie nic surowego zjesc.W odróżnieniu od niektórych nie mam wrażenia ,ze jestem Eskimosem.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #143 : 2008-10-19, 11:39:10 »

Edytka, trolluj gdzie indziej.


Dzieki za rade ,ale nie skorzystam ,z prostych przyczyn-ja nie trolluje Smile



Zaloz ankiete z pytaniem "czy moja dzialalnosc na forum to trolling" "zdecydowanie tak" "tak" "nie mam zdania" "nie" "zdecydowanie nie".
Zdziwisz sie Edytko droga.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #144 : 2008-10-19, 11:57:53 »

Idiotyzmów zakładać nie mam zamiaru,Ty se załóż .

Już tu były ankiety ,które miały mnie zadziwić  Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #145 : 2008-10-19, 12:35:34 »

Nie zdarzyło mi sie nic surowego zjesc.W odróżnieniu od niektórych nie mam wrażenia ,ze jestem Eskimosem.

Przyjmuje,że to jest prawda.Ale czy surowa słoninka tez nie była nigdy na Twojej deseczce do krojenia,która zacheciła Ciebie do jej skosztowania.
Edytko nie mysl ze ja zajadam sie surowym ,ale chce powiedziec ,ze mozna co nieco wrzucic na ruszt co ma jakiś sens.Pamietam że chyba gdzieś kiedys pisałem
o tym że mieso które było niedokładnie odciete od sloninki,wyschło mi kiedys na wiórki ,które pozostały ,spróbowałem je i o dziwo to było dobre.
Niewiem ale chyba Jedzacy na surowo nazywali to "PEMNIKANEM",CZY TEZ PODOBNIE.
Powiedz niby dlaczego mozna pojadac skwareczki zamiast np.chipsów,a nie mozna pogryzac właśnie tego wysuszonego mięska.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #146 : 2008-10-19, 15:40:12 »

Cytuj
W odroznieniu od niektorych nie mam wrazenia, ze jestem Eskimosem
Tym samym "argumentem" mozna by "obalic" idee diety wysokotluszczowej.

Cytuj
Idiotyzmow zakladac nie mam zamiaru
Za pozno Edytka, za pozno...

Cytuj
Jedzacy na surowo nazywali to "PEMNIKANEM",CZY TEZ PODOBNIE.
Nie Smile
Suszone mieso to suszone mieso.

Pemikan jest robiony z suszonego miesa: suszone mieso sie "proszkuje" i miesza z przetopionym lojem. Formuje sie "batonik", studzi sie i gotowe. Jest to taki suchy prowiant na wycieczki.

To nie jest surowa potrawa.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #147 : 2008-10-19, 15:47:08 »

Cytuj
W odroznieniu od niektorych nie mam wrazenia, ze jestem Eskimosem
Tym samym "argumentem" mozna by "obalic" idee diety wysokotluszczowej.

Cytuj
Idiotyzmow zakladac nie mam zamiaru
Za pozno Edytka, za pozno...

Cytuj
Jedzacy na surowo nazywali to "PEMNIKANEM",CZY TEZ PODOBNIE.
Nie Smile
Suszone mieso to suszone mieso.

Pemikan jest robiony z suszonego miesa: suszone mieso sie "proszkuje" i miesza z przetopionym lojem. Formuje sie "batonik", studzi sie i gotowe. Jest to taki suchy prowiant na wycieczki.

To nie jest surowa potrawa.


bla ,bla,bla ,bla ,bla,bla ,bla,bla,bla,bla,bla,bla
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #148 : 2008-10-19, 16:28:22 »

Cytuj
W odroznieniu od niektorych nie mam wrazenia, ze jestem Eskimosem
Tym samym "argumentem" mozna by "obalic" idee diety wysokotluszczowej.

Cytuj
Idiotyzmow zakladac nie mam zamiaru
Za pozno Edytka, za pozno...

Cytuj
Jedzacy na surowo nazywali to "PEMNIKANEM",CZY TEZ PODOBNIE.
Nie Smile
Suszone mieso to suszone mieso.

Pemikan jest robiony z suszonego miesa: suszone mieso sie "proszkuje" i miesza z przetopionym lojem. Formuje sie "batonik", studzi sie i gotowe. Jest to taki suchy prowiant na wycieczki.

To nie jest surowa potrawa.


bla ,bla,bla ,bla ,bla,bla ,bla,bla,bla,bla,bla,bla

Edytko widze ze jesteś zniesmaczona tym surowym jadłem.ALE jezeli tak jest to po co odpowiadasz ,wogóle bez potrzeby,chba nikt Ciebie Do tego nie zmusza.
Czy nie wierzysz w to ,ze są i tacy, zapewniam Ciebie że jest ich wielu których ten temat moze ciekawic ,co nie znaczy ze musza go stosowac.Sama mówiłas ze lubisz ogładac
nocny nieboskłon,oraz pływanie,a chyba kto się z Toba nie zgadza nie podejmuje takiej dyskusji i jest ok.A wszyscy nie wychodzimy na Dzikusów,którym tylko dac temat a oni
go zaraz rozmyją.Czy uwazasz że nie mam racji?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #149 : 2008-10-19, 16:31:22 »

Nie piernicz Jurek ,bo sam chciałeś wiedziec jak sie wkleja zdjęcia w tym temacie .Już zapomniałeś?
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #150 : 2008-10-19, 17:09:41 »

Unikam surowego jedzenia a w szczegolnosci miesa.

Moj znajomy uwielbial "tatara" i wychodowal sobie tasiemca, ktory z ledwoscia zmiescil sie w litrowym sloiku.
W opinii lekarza, zrodlem zakazenia byl "tatar".
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #151 : 2008-10-19, 17:12:22 »

jezeli tak jest to po co odpowiadasz ,wogole bez potrzeby.

Bo trolling to nalog Jurku.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #152 : 2008-10-19, 17:16:51 »

Unikam surowego jedzenia a w szczegolnosci miesa.

Moj znajomy uwielbial "tatara" i wychodowal sobie tasiemca, ktory z ledwoscia zmiescil sie w litrowym sloiku.
W opinii lekarza, zrodlem zakazenia byl "tatar".

Kot mojej sasiadki tez mial pasozyty. sasiadka po odrobaczaniu za rada weterynarza karmila go juz sama kasza i gotowanym miesem. I potem nigdy wiecej nie mial pasozytow Cool

Tak wiec jak widac surowe mieso jest groznee rowniez dla kotow i nalezy go unikac. Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #153 : 2008-10-19, 17:17:50 »

jezeli tak jest to po co odpowiadasz ,wogole bez potrzeby.

Bo trolling to nalog Jurku.

A jedzenie na surowo ,bo tak jedli Eskimosi (czy tam jedzą),to urojenia ,że sie jest Eskimosem.A tak w ogóle,to ciekawe czym ci Eskimosi napaliliby w piecu.Zastanów się człowieku,jakoś świata nie podbili,a poza tym są na wymarciu-to chyba o czymś to świadczy.Jak tak dalej pójdzie to zostaniesz jedynym "eskimosem europejskim" z urojenia.

Żeby było jasne.Dla mnie Zenku mozesz nawet jeść padline ,mało mnie to obchodzi,wszak niektóre futrzaki jedzą  Cool
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #154 : 2008-10-19, 17:52:22 »

zal.pl
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #155 : 2008-10-19, 23:06:11 »

Zenon.Jak możesz to przekaż swojemu "forumowemu koledze" o wdziecznym nicku "gudrii",ze sie zbłaźnił jak jasny gwint ,z tym swoim pisaniem na "dobradieta"  Laughing
Kurde,koleś jest zakrecony jak termos .Jak mozna było nie wyjasnić sprawy,tylko wypisywać takie "herezje"  Laughing
Pojechał po bandzie równo  Laughing 
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #156 : 2008-10-19, 23:29:12 »

Nie piernicz Jurek ,bo sam chciałeś wiedziec jak sie wkleja zdjęcia w tym temacie .Już zapomniałeś?

Edytko ja mam taką nadzieję ,że jeszzcze nie raz możesz byc dla mnie użyteczna,przy operacjach komputerowych.
Ja niestety mam juz swoje 63 latka czego nie ukrywam,widac to w moim nicku widocznym jako rocznik, a nie jako lata.
Zapewniam Ciebie, że widzę tu w szpitalu Lekarzy ,którzy dziwią sie ze ja siedzę nad laptopem  i piszę.

Potrzebuje pomocy jak widac w wielu dziedzinach,ale czy to żle?
Np. niewiem dlaczego nie wybija mi się liteka "C" JAKO" C" z kreseczką   robię rózne próby ale jak dotychczas to musi byc chyba gdzieś głębiej w ustawieniach,
Moze również i w tym mi pomożesz?
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #157 : 2008-10-19, 23:47:16 »

Zenon.Jak mozesz to przekaz swojemu "forumowemu koledze" o wdziecznym nicku "gudrii",ze sie zblaznil jak jasny gwint ,z tym swoim pisaniem na "dobradieta" Laughing
Kurde,koles jest zakrecony jak termos .Jak mozna bylo nie wyjasnic sprawy,tylko wypisywac takie "herezje" Laughing
Pojechal po bandzie rowno Laughing

Mial prawo sie wkurzyc. Usunieto jego konto, wczesniej zbanowano Mattiego, Hannibala (i to 2 razy). Skad mial wiedziec, ze tu sie po prostu "czesto banuje przez przypadek"? Kazdy na jego miejscu by sie wnerwil.

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #158 : 2008-10-19, 23:52:16 »

Wklejam mój pierwszy w życiu obraz farbami olejnymi,zwykle rysowałam.Został w domu z racji tego,ze pierwszy i nie jest dobry technicznie (nie znałam "klucza") .
Wyszedł przyciemniony,bo bez lampy błyskowej-odbijało się swiatło bardzo.No i ramy się jeszcze nie dorobiłam  Razz

Ten obraz jest za malo "wywazony". Za duzo u gory za malo na dole.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #159 : 2008-10-20, 00:20:25 »

Wklejam mój pierwszy w życiu obraz farbami olejnymi,zwykle rysowałam.Został w domu z racji tego,ze pierwszy i nie jest dobry technicznie (nie znałam "klucza") .
Wyszedł przyciemniony,bo bez lampy błyskowej-odbijało się swiatło bardzo.No i ramy się jeszcze nie dorobiłam  Razz

Ten obraz jest za malo "wywazony". Za duzo u gory za malo na dole.

Zła fotka.Z lampą błyskową za bardzo sie odbijało od powłoki (werniks),a bez lampy-tak jak piszesz.
jak zrobie lepsza to wstawie.Próbowałam jakoś z boku,to znowu postać wydawała się "płaska" .Widać nie ma idealnych rozwiązań  Razz
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.