forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 10:25:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659893 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Surowe jedzenie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Surowe jedzenie  (Przeczytany 136329 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #160 : 2008-10-20, 00:24:24 »

Zenon.Jak mozesz to przekaz swojemu "forumowemu koledze" o wdziecznym nicku "gudrii",ze sie zblaznil jak jasny gwint ,z tym swoim pisaniem na "dobradieta" Laughing
Kurde,koles jest zakrecony jak termos .Jak mozna bylo nie wyjasnic sprawy,tylko wypisywac takie "herezje" Laughing
Pojechal po bandzie rowno Laughing

Mial prawo sie wkurzyc. Usunieto jego konto, wczesniej zbanowano Mattiego, Hannibala (i to 2 razy). Skad mial wiedziec, ze tu sie po prostu "czesto banuje przez przypadek"? Kazdy na jego miejscu by sie wnerwil.



No owszem.Gdyby faktycznie tak było,ze nie mógłby sie zarejestrować ponowanie.Jakos Allah nie zrobił z tego powodu dramatu.
Ale ten cały "gudrii" chciał wyjść na nie wiem jakiego dowcipnisia,osmieszyć nas Uzytkowników Forum dr.Kwasniewski,ośmieszyć samego Jana Kwasniewskigo i Tomka ,a zrobił z siebie pajaca  Laughing
Mylisz sie,nie każdy na jego miejscu by sie wkurzył  Laughing
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #161 : 2008-10-20, 00:31:34 »


Zła fotka.Z lampą błyskową za bardzo sie odbijało od powłoki (werniks),a bez lampy-tak jak piszesz.
jak zrobie lepsza to wstawie.Próbowałam jakoś z boku,to znowu postać wydawała się "płaska" .Widać nie ma idealnych rozwiązań  Razz


Trzeba go odpowiednio podswietlic, aby uzyskac dobre zdjecie. Bez lampy blyskowej!!!!
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #162 : 2008-10-20, 00:42:09 »


Zła fotka.Z lampą błyskową za bardzo sie odbijało od powłoki (werniks),a bez lampy-tak jak piszesz.
jak zrobie lepsza to wstawie.Próbowałam jakoś z boku,to znowu postać wydawała się "płaska" .Widać nie ma idealnych rozwiązań  Razz


Trzeba go odpowiednio podswietlic, aby uzyskac dobre zdjecie. Bez lampy blyskowej!!!!

Loba70 jest akurat aktywny, to Ci moze fachowo doradzic, jak nalezy podswietlic to twoje dzielo.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #163 : 2008-10-20, 00:51:21 »


Zła fotka.Z lampą błyskową za bardzo sie odbijało od powłoki (werniks),a bez lampy-tak jak piszesz.
jak zrobie lepsza to wstawie.Próbowałam jakoś z boku,to znowu postać wydawała się "płaska" .Widać nie ma idealnych rozwiązań  Razz


Trzeba go odpowiednio podswietlic, aby uzyskac dobre zdjecie. Bez lampy blyskowej!!!!

Popróbuje w dzień.Latałam z tym obrazem po całym mieszkaniu i szukałam odpowiedniego oswietlenia-jak ułożyłam na przeciw okna,to i bez lampy błyskowej wyszło,że twarz była za jasna i nie widać było rysów twarzy ,jak na podlodze polozyłam i robiłam z góry "tysz" było źle,jak w zacienionym miejscu "tysz" źle .
Zobaczymy w dzień.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #164 : 2008-10-20, 01:19:14 »


Np. niewiem dlaczego nie wybija mi się liteka "C" JAKO" C" z kreseczką   robię rózne próby ale jak dotychczas to musi byc chyba gdzieś głębiej w ustawieniach,


Tu popatrz, Jurek: http://www.goldenline.pl/forum/eee/323300
Gdyby nadal nie szlo, to napisz jaki masz system operacyjny i czy instalowales cos nowego ostatnio...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #165 : 2008-10-20, 09:47:09 »

Kangur jeszcze jedno.Ja nie mam studia fotograficznego w mieszkaniu-nie mam lamp odpowiednich i innych "gadżetów",no ale popróbuje  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #166 : 2008-10-20, 10:15:45 »

Zrobiłam.I tak nie wyszło dobrze(niewyraźnie i zbyt "płasko"),może jakbym porobiła cały dzień,to w końcu bym sie wprawiła,ale mi sie nie chce.
Zdjęcie i tak nie oddaje tego ,co chciałabym,no ale trudno;



[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #167 : 2008-10-20, 10:33:10 »

Napisałaś w którymś poście  że nie  zachwyca   cię  słowo ,za twoją pracę  : piękny: .Ale  ja   inaczej nie umiem tego okreslic .Gdybym była  fachowcem w tej dziedzinie  ,to pewnie znalazłabym jakieś niedociągnmięcia ,wady , nie taki kolor itd.  Jeżeli to twoje dzieło naprawdę to jestem pełna  uznania .    Edyto ale czy w tej twarzy  nie ma   tam coś z  twojej  gdy byłaś młodsza ? serdecznie pozdrawiam.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #168 : 2008-10-20, 10:39:09 »

Zdolniacha,  Very Happy
albo z  twarzy córki?
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #169 : 2008-10-20, 12:16:15 »

Zrobiłam.I tak nie wyszło dobrze(niewyraźnie i zbyt "płasko"),może jakbym porobiła cały dzień,to w końcu bym sie wprawiła,ale mi sie nie chce.
Zdjęcie i tak nie oddaje tego ,co chciałabym,no ale trudno;



Duzo lepsze zdjecie niz poprzednie. Zlamalas proporcje midzy kapeluszem z kwiatami, a twarza. Kwiat jest wielkosci twarzy. Czy chcialas powiedziec, ze wazniejsze sa kwiaty i kapelusz niz twarz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #170 : 2008-10-20, 12:18:37 »

Dzieki-to miłe z Waszej strony.Jesli chodzi o kolor ,to na zdjeciu wyszło trochę więcej żółci.Tak jak pisałam wczesniej technicznie obraz nie jest dobry.Złą technika malowałam.Potem jak malowałam nastepny już wiedziałam jak,po sie poradziłam mojego wujka  Smile

To portret Kararzyny Stroganow francuskiego malarza Jeana Lousa Voille.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #171 : 2008-10-20, 12:21:06 »

Zrobiłam.I tak nie wyszło dobrze(niewyraźnie i zbyt "płasko"),może jakbym porobiła cały dzień,to w końcu bym sie wprawiła,ale mi sie nie chce.
Zdjęcie i tak nie oddaje tego ,co chciałabym,no ale trudno;



Duzo lepsze zdjecie niz poprzednie. Zlamalas proporcje midzy kapeluszem z kwiatami, a twarza. Kwiat jest wielkosci twarzy. Czy chcialas powiedziec, ze wazniejsze sa kwiaty i kapelusz niz twarz?

Kangur proporcje są inentyczne jak na oryginale.Ona mi nie pozowała, kopiowałam z Ermitaża .To tylko zdjęcie,za dużo zółci w twarzy i w ogóle.To trzba widzieć na "zywo" .
Ale dzieki za uwagi  .
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #172 : 2008-10-20, 13:31:58 »

Zenon jeżeli Edyta jest trolem to kim ty jesteś? Może wolontariuszem Fundacji św. Lugha roznoszącym darmowe obiady w ramach akcji "dodaj trolom skrzydeł"? Laughing Wink
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #173 : 2008-10-20, 13:48:36 »

Obraz pikny. Szkoda, że nie ma foty orginału, wtedy dało by się ocenić na ile kopia się udała.

I można w sumie przekleić ten wątek z obrazami i Vincentem do jakiegoś tematu o sztuce.  Bo surowe jedzenie jakoś ma mało wspólnego z piciem terpentyny i kopiowaniem dawnych mistrzów. Rolling Eyes
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #174 : 2008-10-20, 14:04:27 »

Obraz pikny. Szkoda, że nie ma foty orginału, wtedy dało by się ocenić na ile kopia się udała.

I można w sumie przekleić ten wątek z obrazami i Vincentem do jakiegoś tematu o sztuce.  Bo surowe jedzenie jakoś ma mało wspólnego z piciem terpentyny i kopiowaniem dawnych mistrzów. Rolling Eyes

No,ma sie to nijak do watku,ale zawsze wyjdą jakieś luźne mysli-tak jak w zyciu-zaczyna sie jakiś temat ,a kończy sie zupełnie na czymś innym-czasem tak bywa.
Znalazłam w necie  fotke oryginału,ale znów nie odzwierciedlała tego,co jest w książce Ermitaż.
To zalezy widzisz,jak zrobiona jest fotka,jak drukowana była książka itd.Zeby były idealne kolory,to trzeba by było malować w Ermitażu,a na to chyba by nie pozwolili.
Dzięki za ocene.

Co do postu skierowanego do Zanka,to ;dobre  Laughing w sumie do każdego sie nadaje,kto pisze ,że ja troluje  Laughing



Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #175 : 2008-10-20, 22:39:11 »

Obraz pikny. Szkoda, że nie ma foty orginału, wtedy dało by się ocenić na ile kopia się udała.

Znałazłam link w obrazami tego francuskiego malarza,tak miedzy innymi jest portret tej Katarzyny.Fotka zupełnie inna kolorystycznie niż w mojej książce Ermitaż-już nawet nie chce wiedzieć jak wygląda oryginał w Ermitażu-pewnie jeszcze inaczej  Smile

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8a/Baronesse_Stroganova.jpg/96px-Baronesse_Stroganova.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/Elisabeth_Vig%25C3%25A9e-Lebrun&h=119&w=96&sz=2&hl=pl&start=6&um=1&usg=__38q48kUFpNu4kIy-g4erWvfM144=&tbnid=2DQG-K_kr6bfjM:&tbnh=88&tbnw=71&prev=/images%3Fq%3Djean%2Blous%2Bvoille%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dcom.ubuntu:pl-PL:unofficial%26sa%3DN
Cytuj
I można w sumie przekleić ten wątek z obrazami i Vincentem do jakiegoś tematu o sztuce.  Bo surowe jedzenie jakoś ma mało wspólnego z piciem terpentyny i kopiowaniem dawnych mistrzów. Rolling Eyes

Mozna by było,ale nie wiem ,czy Admin by to zrobił -nie śmiem nawet pytać  Razz

Planuje jak już wspominałam namalować Putina,coś czuje ,że mogłabym go dobrze sprzedać   Very Happy
Musze kupić blejtram i sie zabrac w koncu do konkretnej roboty .
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #176 : 2008-10-20, 23:02:40 »

Edytko, ten dluuuuuugi link to jakis nowy trend w trollingu?
Sugeruje bys czesciej raczyla nas taaaaaaaaaakimi linkami.
Dzieki temu bedziesz jeszcze skuteczniej rozkaszaniac to forum.

Nie odpowiadaj. I ogarnij sie dziewczyno.. Bo przeciez glupia nie jestes.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #177 : 2008-10-20, 23:10:24 »


Znałazłam link w obrazami tego francuskiego malarza,tak miedzy innymi jest portret tej Katarzyny.Fotka zupełnie inna kolorystycznie niż w mojej książce Ermitaż-już nawet nie chce wiedzieć jak wygląda oryginał w Ermitażu-pewnie jeszcze inaczej  Smile
Mozna by było,ale nie wiem ,czy Admin by to zrobił -nie śmiem nawet pytać  Razz

Planuje jak już wspominałam namalować Putina,coś czuje ,że mogłabym go dobrze sprzedać   Very Happy
Musze kupić blejtram i sie zabrac w koncu do konkretnej roboty .

Fotki obrazow z Kaplicy Sekstynskiej wygladaja lepiej od oryginalow. Jest zakaz fotografowania oryginalow.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #178 : 2008-10-20, 23:12:33 »

Jaki ty jesteś potwornie nudny Zenek .Napisz wreszcie coś nie o mnie, tylko o tym swoim nieświeżym,surowym jedzeniu.
Nie ściemniaj tutaj,że lubisz jesc surowizne,bo tak jest zdrowo.Napisz lepiej prawde.Nie płaciłeś rachunków na "pront" -przyszli i ci odcieli,to samo z gazem.
Nie chce ci sie isc do roboty,wiec wyczytałes gdzieś ,że Eskimosi zywią sie surowym miesem i pomyslaleś ,że ty też mozesz byc takiem Eskimosem ,ale mylisz sie.Ty Eskimosem nigdy nie byłeś i nie bedziesz ,chocbyś godzinami wpatrywał sie w przerembel,predzej garba dostaniesz i zidiociejesz  Smile
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Surowe jedzenie
« Odpowiedz #179 : 2008-10-21, 00:15:17 »

Jaki ty jestes potwornie nudny Zenek .Napisz wreszcie cos nie o mnie, tylko o tym swoim nieswiezym,surowym jedzeniu.
Nie sciemniaj tutaj,ze lubisz jesc surowizne,bo tak jest zdrowo.Napisz lepiej prawde.Nie placiles rachunkow na "pront" -przyszli i ci odcieli,to samo z gazem.
Nie chce ci sie isc do roboty,wiec wyczytales gdzies ,ze Eskimosi zywia sie surowym miesem i pomyslales ,ze ty tez mozesz byc takiem Eskimosem ,ale mylisz sie.Ty Eskimosem nigdy nie byles i nie bedziesz ,chocbys godzinami wpatrywal sie w przerembel,predzej garba dostaniesz i zidiociejesz :)


Rozumiem Edytka, ze chcesz mnie przekonac, ze ostatnie zdanie mojego ostatniego postu jest nieprawdziwe.

Jestes na dobrej drodze,
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.