forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 16:17:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Rak Piersi
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rak Piersi  (Przeczytany 30712 razy)
adampio
Go


Email
Rak Piersi
« : 2008-03-11, 22:48:10 »

Dzisiaj pokazala telewizja dunska, na zlecenie dunskich hirurgow program dot. raka piersi. Szokujacy, jak dla mnie.
Okazuje sie, ze okolo 60 % dunskich kobiet, ktore genetycznie sa skazane na raka piersi, usuwaja je aby uniknac raka. Czasami sa to kobiety w wieku 20-stu lat.

Wlasnie hirurdzy oskarzaja min.zdrowia o niepelne informacje na temat prowadzonych badan. Okazuje sie, ze nawet kobiety z tej grupy bardzo zagrozonej, tzn. babcia, mama, ktore mialy raka piersi to owczesna przedstawicielka tego rodu tez " powinna" miec, okazuje sie po zbadaniy guzow, itd. itp ..ze nie sa rakowe.

W wielu przypadkach po odjeciu piersi i jej zbadaniu, okazalo sie, ze piers jest zdrowa.

Paranoja, brak wiedzy, chec zarobienia czy tez nowe czasy? 
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #1 : 2008-08-19, 15:08:15 »

Dziwne sa te panie ktore godza sie na usuniecie piersi nie szukajac dalej w mediach internecie itd.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #2 : 2014-01-13, 19:38:40 »

Dziwne sa te panie ktore godza sie na usuniecie piersi nie szukajac dalej w mediach internecie itd.


Też ubogie.
Zapisane
Yogi
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #3 : 2014-01-15, 22:39:29 »

wg mnie usunięcie to ostateczność, ale jakoś nie mógłbym sobie wyobrazić mojej kobiety bez piersi Sad Daj Boże aby to nigdy nie nastąpiło
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #4 : 2014-01-16, 07:56:45 »

Istnieje niebezpieczeństwo, że przez brak piersi kobiety jeszcze bardziej męskie się staną. Very Happy Wink
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #5 : 2014-01-16, 08:44:17 »

Dziwny jest ten świat. Faceci nie mówią mi, że jestem męska  Surprised  Ślepi są.

Mnie ciachnęli w 1997 i nie było mowy o czym innym. Prosiłam, żeby za jednym zamachem wstawili jakieś uzupełnienie, ale babka powiedziała, że jest zbyt szanującym się lekarzem, żeby coś takiego zrobić. A za roczek już chyba [?] rutynowo wstawiali implanty na koszt państwa. Pech

Nigdy już nic z tym nie robiłam, bo miałam złe doświadczenia po amputacji. Przeczulica skóry przez 8 miesięcy. To taki nieznosny ból. Jechałam na tramalu. Miałam zwidy.  A żeby przykryć się w nocy kołdrą, najpierw stawiałam nad sobą stołek, na to zarzucałam kołdrę, żeby tylko nic mnie nie dotykało.

Powiem wam, że nie czuję się dziwna. Facet jak nie kocha, to i pryszcz na dupie mu przeszkadza
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #6 : 2014-01-16, 08:47:35 »

Miłość właśnie po to jest ślepa. Very Happy
Po co komu czyjeś pryszcze oglądać. Wink
Facet, ten to dopiero ma się. Jego ocena właśnie od pryszcza się zaczyna. Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #7 : 2014-01-16, 08:48:54 »

Dziwny jest ten świat. Faceci nie mówią mi, że jestem męska  Surprised  Ślepi są.

Mnie ciachnęli w 1997 i nie było mowy o czym innym. Prosiłam, żeby za jednym zamachem wstawili jakieś uzupełnienie, ale babka powiedziała, że jest zbyt szanującym się lekarzem, żeby coś takiego zrobić. A za roczek już chyba [?] rutynowo wstawiali implanty na koszt państwa. Pech

Nigdy już nic z tym nie robiłam, bo miałam złe doświadczenia po amputacji. Przeczulica skóry przez 8 miesięcy. To taki nieznosny ból. Jechałam na tramalu. Miałam zwidy.  A żeby przykryć się w nocy kołdrą, najpierw stawiałam nad sobą stołek, na to zarzucałam kołdrę, żeby tylko nic mnie nie dotykało.

Powiem wam, że nie czuję się dziwna. Facet jak nie kocha, to i pryszcz na dupie mu przeszkadza

Biedna Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #8 : 2014-01-16, 08:50:38 »

Masz rację Ewa. Podziwiam Twoją otwartość... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #9 : 2014-01-16, 08:54:47 »

Jeżeli facet by zostawił kobietę (lub odwrotnie kobieta facete) z powodu jakiegoś okaleczenia, to nie jest zasługuje on na miłość ani na wspólne życie... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #10 : 2014-01-16, 08:56:32 »

Dziwny jest ten świat. Faceci nie mówią mi, że jestem męska  Surprised  Ślepi są.

...

"Istnieje niebezpieczeństwo", ale od czego wyobraźnia. Wink Laughing
A faceci rzeczywiście "ślepi są" i "nic nie rozumieją". Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #11 : 2014-01-16, 08:58:19 »

Jeżeli facet by zostawił kobietę (lub odwrotnie kobieta facete) z powodu jakiegoś okaleczenia, to nie jest zasługuje on na miłość ani na wspólne życie... Confused

A kto takiego "facetę" w domku trzymał. Na śnieg go. Very Happy Lub odwrotnie. W śnieg ją. Laughing
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #12 : 2014-01-16, 08:59:32 »

Faceci to świnie  Razz
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #13 : 2014-01-16, 09:00:35 »

Faceci to świnie  Razz
Ale co?!
Wszyscy?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #14 : 2014-01-16, 09:01:42 »

Radzio, no właśnie, WYOBRAŹNIA. Mój alkoholik miał wyobraźnie wspomaganą. Może to dlatego tak długo ze mną wytrzymywał. Aż dwie myszki zlały mu się w jedną  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #15 : 2014-01-16, 09:02:31 »

Faceci to świnie  Razz
Ale co?!
Wszyscy?
Ja nic nie wiem. Tak mówi porzekadło
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #16 : 2014-01-16, 09:08:54 »

Radzio, no właśnie, WYOBRAŹNIA. Mój alkoholik miał wyobraźnie wspomaganą. Może to dlatego tak długo ze mną wytrzymywał. Aż dwie myszki zlały mu się w jedną  Very Happy

Tak! Jeden wyobraźnię alkoholem wspiera, drugi po książki sięgnie, a trzeci, taki pierwszy lepszy, po pysku gałęzią dostać musi, żeby niczym wyobraźni nie ograniczać. Laughing
Miło mi, że w moim towarzystwie za wspomnienia się wzięłaś. Smile

A facet, to rzeczywiście nie dość, że świnia, to na dokładkę ślepy jest. Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #17 : 2014-01-16, 09:10:56 »

Faceci to świnie  Razz
Ale co?!
Wszyscy?
Tak mówi porzekadło
A to mądrość narodu jest Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #18 : 2014-01-16, 09:14:09 »

Facet jak nie kocha, to i pryszcz na dupie mu przeszkadza...

A przypudrować się nie da?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Rak Piersi
« Odpowiedz #19 : 2014-01-16, 09:17:12 »

Pryszcz czy faceta?  Rolling Eyes Laughing
Zapisane

Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.