forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 19:58:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659881 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  załamka :/
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: załamka :/  (Przeczytany 4120 razy)
mateoosh12
Go


Email
załamka :/
« : 2008-03-17, 21:03:58 »

Nie wiem znowu co się dzieje :/
Znowu mam ciąg węglowodanowy. To chyba siedzi gdzieś w głowie.
Help!!!
Tez tak macie czasami?
No patrzę na jajka, masło, smalec i mnie mdli :/  Tylko śmietana jakoś mi wchodzi :/

Wpiszcie swoje "przygody" nt. odbicia na "złą" ścieżkę.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: załamka :/
« Odpowiedz #1 : 2008-03-17, 22:33:34 »

Tu się nie ma czym załamywać, jesteś "w ciągu" jeśli sobie na to pozwalasz. Twój organizm jest widocznie mocno przyzwyczajony do węgli, jako głównego źródła energii. Wydaje mi się, że jeszcze nie przestawiłeś go na właściwe tory. Tylko kiedy naprawdę zrezygnyjesz z nadmiaru cukrów (zwłaszcza tych niedozwolonych), to sobie z tym poradzisz. Wszelkie odstępstwa działają jak powrót do nałogu. Każdy wypracowuje sobie swój własny sposób, ja podaję Ci mój - naprawdę wyraźne granice, bez odstępstw.
Pytasz o przygodę. Jeśli Cię to pocieszy to powiem Ci, że jakieś dwa miesiące temu zeżarłam (dosłownie) pół starego pączka, który został po kimś w moim samochodzie. Tego dnia pracowałam od ok. 10:00 rano i zapomniałam o jedzeniu, co zresztą często mi się zdarza. Tym razem jednak nie miałam zupełnie nic normalnego do jedzenia. Po północy wpadłam do samochodu po zakończonej pracy, zachwycona złapałam za tego pączka uznając, że taki jeden razik nie zaszkodzi. Ledwo dojechałam do domu. Wszystko zwróciłam, szczegółow oszczędzę. Nie sądzę, bym kiedykolwiek zechciała zaryzykować. Nie znajduj pocieszenia w tym, czy ktoś tak ma. To Ci w niczym nie pomoże. Pomóc może tylko ścisłe przestrzeganie zasad, a to już w gestii każdego z nas.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: załamka :/
« Odpowiedz #2 : 2008-03-18, 10:48:03 »

No patrzę na jajka, masło, smalec i mnie mdli :/  Tylko śmietana jakoś mi wchodzi :/

Wpiszcie swoje "przygody" nt. odbicia na "złą" ścieżkę.

Robię dzień prerwy w ogóle w jedzeniu.
Po takiej przerwie z tęsknotą wcinan 2 jaja sadzone i kupe brukselki gortowenej i smażonej na sporej ilości skwarków ( tłuszcz ze swarków zlewam do miseczki bo nie potrzebuję go aż tak dużo).
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: załamka :/
« Odpowiedz #3 : 2008-03-18, 11:23:24 »

Nie wiem znowu co się dzieje :/
Znowu mam ciąg węglowodanowy. To chyba siedzi gdzieś w głowie.
Help!!!
Tez tak macie czasami?
No patrzę na jajka, masło, smalec i mnie mdli :/  Tylko śmietana jakoś mi wchodzi :/

Wpiszcie swoje "przygody" nt. odbicia na "złą" ścieżkę.
Rowniez miewam, ostatnio mialam  tak ,ze  przez caly dzien jadlam  tylko czekolade nie liczac nawet weglowodanow Sad
Robie rowniez jak Halina Ch.dni bez bialka,wtedy jem tylko warzywa na sloninie,pomaga mi w pozbyciu sie suchej skory na dloniach.
Mysle,ze odstepy od diety ,to nasza slaba motywacje,u mnie dlatego,ze  ciagle przebywam ze zdrowymi  nieoptymalnymi,ktorzy  jadaja inaczej. Confused Smile
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: załamka :/
« Odpowiedz #4 : 2008-03-18, 13:23:24 »

Najgorsze jest przebywanie z nieoptymalnymi.
Ostatnio byłam na takiej imprezie. Najpierw chciałam odmówić udziału ale w końcu potraktowałam to jako ubaw dla mnie. I co?
Przez 4 godz ludzie "żarli". Najpirw była golonka z kapustą (golonka z folii bez kości) zapijana jakimś chemicznym, wytrawnym winem (przecież to taaakie zdrowe) potem tort z bitą śmietaną (spróbowałam, zamiast śmietany była śnieżka), kawa tylko rozpuszczalna, soki z kartona do woli,przystawki typu szynka w galarecie (roztwór żelatyny), jakieś ryby i 3 rodzaje sałatek coś z owocami,coś z krewewtkami i ryżem oraz było widać jakąś kukurydzę i fasolę. Kto chciał to pił wódkę.
Z tego 'bałaganu' wybrałam golonkę i wódkę.

Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: załamka :/
« Odpowiedz #5 : 2008-03-18, 14:20:40 »

"Z tego 'bałaganu' wybrałam golonkę i wódkę."   -    no to musimy się kiedyś umówić na spotkanie Wink
Zapisane
jzol.
Go


Email
Odp: załamka :/
« Odpowiedz #6 : 2008-03-18, 14:49:57 »

"Z tego 'bałaganu' wybrałam golonkę i wódkę."  -    No No... ja bym też tak postąpił
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: zalamka :/
« Odpowiedz #7 : 2008-03-19, 11:07:30 »

A moze twoje zapotrzebowanie na wegle - bialko jest wieksze?
Nize laknienie nie jest tu niczym zlym a wrecz pozytywnym sygnalem?

jakie weglowodany zwykle spozywasz?
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.