forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 11:43:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
657731 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  spiskowa teoria dziejów od nowa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: spiskowa teoria dziejów od nowa  (Przeczytany 138327 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #180 : 2009-01-08, 10:25:56 »

Edyto
Znając Ciebie to ty wszystko rotujecz Very Happy
Sex napewno też Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

No tak .Wy wiecie najlepiej jakie ja mam życie erotyczne i w ogóle wiecie wszystko o mnie  Cool Razz
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #181 : 2009-01-08, 10:32:21 »


PS.Mój mąż tez ma duzo energii  Cool

Akurat ;P po aktywności na forum to raczej cienko ;p to widzę Wink

Jak juz tak nisko upadłeś ,że interesujesz sie moim życiem erotycznym,to moze załóż jakis "wontek" z ankietą pt.;"czy zycie erotyczne Edyty,jest bogate ,czy też ubogie"  Laughing
No załosny jestes koleś   Confused
Zenada!  Confused  Razz
Ależ głupolu ty jeden ;P ja się wcale nie interesuje twoim życiem erotycznym jest mi zupełnie obojętne ( czy je masz czy nie ) no i na mnie nie licz Wink  i czy twój mąż (jezeli go masz )  ma dużo czy mało energii Wink tak tylko obserwuję Wink i widzę ze coś kręcisz bo NORMALNA kobieta PO "UŻYCIU" musi trochę odpocząć Wink a ty nadajesz na tym forum od rana do wieczora Sad  co zwazywszy ze podobno masz dzieci  Shocked sprawia wrazenie ze albo z twoimi bliskimi albo z TOBA jest coś nie tak Sad albo kłamiesz od poczatku do końca.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #182 : 2009-01-08, 10:45:14 »


Ależ głupolu ty jeden ;P ja się wcale nie interesuje twoim życiem erotycznym jest mi zupełnie obojętne ( czy je masz czy nie ) no i na mnie nie licz Wink  i czy twój mąż (jezeli go masz )  ma dużo czy mało energii Wink tak tylko obserwuję Wink i widzę ze coś kręcisz bo NORMALNA kobieta PO "UŻYCIU" musi trochę odpocząć Wink a ty nadajesz na tym forum od rana do wieczora Sad  co zwazywszy ze podobno masz dzieci  Shocked sprawia wrazenie ze albo z twoimi bliskimi albo z TOBA jest coś nie tak Sad albo kłamiesz od poczatku do końca.

Widze,ze osiągnąłes juz nadir swoich mozliwosci intelektualnych  Laughing jestes niespójny umysłowo,a na dodatek cham i nie wiesz juz co wymyslać wiec rzucasz wyzwiskami  Cool
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak jestes żałosny .
Tylko nie obgryź paznokci z nerwów,juz lepiej se skub ten słonecznik  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #183 : 2009-01-08, 10:57:44 »

Widze,ze osiągnąłes juz nadir swoich mozliwosci intelektualnych  Laughing jestes niespójny umysłowo,a na dodatek cham i nie wiesz juz co wymyslać wiec rzucasz wyzwiskami  Cool
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak jestes żałosny .
Tylko nie obgryź paznokci z nerwów,juz lepiej se skub ten słonecznik  Smile

No cośty dostosowuję się do twojego prostactwa w końcy robisz największe chamstywo na tym forum wiec nie powinnaś być zaskoczona Wink mam tylko nadzieję ze nabiorę odpowiedniego doświadczenia i nie pozwolę się pokonać Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #184 : 2009-01-08, 10:59:59 »

Oj Załosny Sławciu ,to byla kwestia czasu,kiedy pokazesz swoje prawdziwe chamskie,załosne,oblicze.
Oj ty prościuchu ty jeden  Smile,ty kundlu bury chamski -czy teraz juz ci dorównałam ?  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #185 : 2009-01-08, 11:10:20 »

Oj Załosny Sławciu ,to byla kwestia czasu,kiedy pokazesz swoje prawdziwe chamskie,załosne,oblicze.
Oj ty prościuchu ty jeden  Smile,ty kundlu bury chamski -czy teraz juz ci dorównałam ?  Smile
Jeszcze nie ;P ale mozesz trenować Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #186 : 2009-01-08, 11:38:06 »

Przypomniały mi sie słowa mądrego człowieka  Cool Razz


"Nie trzeby byc Arabem wystarczy byc "mlotkowym" aby nienawidziec "MOZGOWCOW"" -jakież to mądre i prawdziwe.
I pomysleć ...czy to moja wina ,ze ktoś jest "kundlem" "bez rodowodu"?  Confused
Pretensje kierować do "mamusi" i do "tatusia" ,a nie na mnie  Shocked na litość Boską  Shocked 
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #187 : 2009-01-08, 11:55:19 »

Przypomniały mi sie słowa mądrego człowieka  Cool Razz


"Nie trzeby byc Arabem wystarczy byc "mlotkowym" aby nienawidziec "MOZGOWCOW"" -jakież to mądre i prawdziwe.
I pomysleć ...czy to moja wina ,ze ktoś jest "kundlem" "bez rodowodu"?  Confused
Pretensje kierować do "mamusi" i do "tatusia" ,a nie na mnie  Shocked na litość Boską  Shocked 
Edytko słońce ty moje Wink powoływać się na internetowe anonimowe filozofie jakiegos planktona który zdał sobie z tego sprawe Wink ( że jest planktonem )  to szczyt debilizmu Sad  więc kierowanie prwtensji do Mamusi i Tatusia juz nic nie pomoże więc szczerze odradzam Wink tak już musi być, nie ma co sie szarpac jak zając w sidłach bo i nóżki sobie nie odgryzie Sad ani palca oprawcy też nie skaleczysz. Wiesz masz moje szczere wyrazy współczucia  Cool i twoja ewentualna rodzina także Wink w szczególności monrz ;P
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #188 : 2009-01-08, 12:01:20 »

To nie zmienia faktu ,ze jak ktos jest "kundlem bez rodowodu" to bendzie siem zajmował cudzą rodziną ,bo jego jest "skundlona" i nie warta uwagi -drogi Sławciu  Wink  Smile
To miło ,ze juz jesteś grzeczny i nie wyzywasz obywateli-od razu lepiej i milej sie pisze  Cool Razz

PS.Pozdrowienia dla Grizzlego,który tak trafnie ocenił rzeczywistość  Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #189 : 2009-01-08, 12:08:15 »

To nie zmienia faktu ,ze jak ktos jest "kundlem bez rodowodu" to bendzie siem zajmował cudzą rodziną ,bo jego jest "skundlona" i nie warta uwagi -drogi Sławciu  Wink  Smile
Ale czyja rodzina ?? masz jakąś ?? ja zauważam że piszesz takie kretynizmy ze jest mi ciebie szkoda , na dodatek podpierasz sie anonimowymi wypocinami forumowymi, piszesz prostacko i takoż się do ciebie odzywam, zdziwiona ?? masz cos "mondrego" do powiedzenia ??? masz jakieś problemy ??? możemy ci pomóc na priv 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #190 : 2009-01-08, 12:10:13 »

No coś ty?  Laughing ja pomoc? od "kundli bez rodowodu"?  Laughing no nie rozsmieszaj mnie  Laughing 
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #191 : 2009-01-08, 12:19:34 »


PS.Mój mąż tez ma duzo energii  Cool

Akurat ;P po aktywności na forum to raczej cienko ;p to widzę Wink

Jak juz tak nisko upadłeś ,że interesujesz sie moim życiem erotycznym,to moze załóż jakis "wontek" z ankietą pt.;"czy zycie erotyczne Edyty,jest bogate ,czy też ubogie"  Laughing
No załosny jestes koleś   Confused
Zenada!  Confused  Razz
Ależ głupolu ty jeden ;P ja się wcale nie interesuje twoim życiem erotycznym jest mi zupełnie obojętne ( czy je masz czy nie ) no i na mnie nie licz Wink  i czy twój mąż (jezeli go masz )  ma dużo czy mało energii Wink tak tylko obserwuję Wink i widzę ze coś kręcisz bo NORMALNA kobieta PO "UŻYCIU" musi trochę odpocząć Wink a ty nadajesz na tym forum od rana do wieczora Sad  co zwazywszy ze podobno masz dzieci  Shocked sprawia wrazenie ze albo z twoimi bliskimi albo z TOBA jest coś nie tak Sad albo kłamiesz od poczatku do końca.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #192 : 2009-01-08, 12:20:40 »

a do kogo to napisalaś do mnie?
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #193 : 2009-01-08, 12:23:00 »

 Edytko
Bo sie na Ciebie pogniewam Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #194 : 2009-01-08, 12:25:33 »

A mogłabys mi wyjasnic co napisałam do Ciebie?  Cool
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #195 : 2009-01-08, 12:27:59 »

sorry
jakoś żle to przeczytalam.
teraz juz kumam o co chodzi Razz
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #196 : 2009-01-08, 12:31:34 »

Ojej
Jaka napięta sytuacja sie między wami wytworzyla Shocked Chy Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #197 : 2009-01-08, 12:33:40 »

No wiesz...pisałam zobie ze Zbynkiem ,a ni stąd ni zowąd wyskoczył Sławek i nazwał mnie głupolem  Confused
No bez przesady! A tak było miło i przyjemnie  Smile
Nie ma na kim sie wyzyc ,no to na mnie -to tak jak pisał Grizzly!
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #198 : 2009-01-08, 12:43:51 »

nazwał mnie głupolem 

Gdybyś była doroślejsza, nie odezwałabyś się na tę zaczepkę, a tak - masz, co sama sprowokowałaś. Cool
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #199 : 2009-01-08, 12:50:14 »

sluchejcie  Razz
Forum jest po by ludziska ze sobum dobry kuntakt mieli a nie wadzili sie Very Happy
Edyta tyś hanyska?
Ty wisz jak jast Laughing
Dejcie se po szlagu i po wszystkim Razz
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.