forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2020-05-28, 19:44:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
579846 wiadomoci w 4036 wtkach; wysane przez 38 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maokai
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  spiskowa teoria dziejów od nowa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: spiskowa teoria dziejów od nowa  (Przeczytany 89931 razy)
Cabron
Go


Email
Odp: Codex Alimentarius
« Odpowiedz #280 : 2009-04-09, 19:00:40 »

Cytuj
sorry, Ali sam tlumaczyles ten tekst?
Przytocz lepiej zrodla, to "se"sami przetlumaczymy, bo to co tu przytoczyles jest czyms nie z tego swiata.

nawet na jedzoptymalnie.pl o tym trąbią

Cytuj
Orwell na talerzu - ALARM !!!

Niewiarygodne? A jednak. Jeśli obłędne pomysły urzędników Unii Europejskiej, posłusznie realizujących politykę koncernów farmaceutycznych, nie zostaną zastopowane, z końcem 2009 roku mieszkańcy państw wchodzących w skład tej organizacji nie będą mieli dostępu do ziół, witamin, suplementów i terapii naturalnych,a cała żywność byłaby napromieniowana.Obłędnym pomysłom unijnych urzędników realizujących zamysły wielkich koncernów farmaceutycznych WYPOWIADAMY WOJNĘ, przyłączając się do międzynarodowej inicjatywy w sprawie przeprowadzenia ogólnoeuropejskiego referendum. Autorzy tych pseudoregulacji prawnych tłumaczą , że dzięki temu nasze organizmy otrzymają specjalną ochronę. W rzeczywistości jest to zamach na fundamentalne prawa człowieka...To przypuszczalnie najpoważniejsza od kilkudziesięciu lat konfrontacja w bitwie o ludzkie zdrowie i prawo decydowania przez każdego człowieka o wyborze takich metod terapii, jakie uważa on dla siebie za korzystne... Ochrona zdrowia stanowi jedno z najważniejszych i podstawowych praw człowieka. Aby podpisać petycję - europejski sprzeciw, w tej szaleńczej i obłędnej sprawie wejdż na http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_remedies_info.html KTO KONTROLUJE ŻYWNOŚĆ, KONTROLUJE ŚWIAT !!! /Więcej-N.Św.nr 11/ Zachęcam OSBO oraz wszystkich optymalnych i nieoptymalnych, aby czynnie włączyli się w całą akcję. Wspólnie z redakcją NŚ będzie rażniej.Pozdrawiam!
Zapisane
Cabron
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #281 : 2009-04-11, 22:45:45 »

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #282 : 2009-05-06, 00:50:44 »

dzieki,ze przypomniales temat,ktory przytoczyl wczesniej Daniel,
a coz cie tam tak ubawilo,te pestki z moreli czy ich brak ,a moze  brak wolnosci na spozywanie i rozprowadzanie pestek???
Czy uwazasz,ze wynalazca  wit B17,dr Krebs sie mylil??A moze zechcesz tutaj zajrzec jak sie juz wystarczajaco obsmiejesz:
http://wolne-media.h2.pl/?p=763

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #283 : 2009-06-11, 19:24:07 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 59472


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #284 : 2009-06-11, 23:45:18 »

CYTAT ...
2. Drugim, równie ważnym czynnikiem jest uczestnictwo agentów dezinformacji na wszelkich większych grupach dyskusyjnych. Celem ich jest ośmieszanie a nawet poważne groźby w kierunku dyskutantów, którzy rozpowszechniają materiały z witryn niezależnych od elity, materiały godzące w cele elity globalistów  oraz przez elitę nieocenzurowanych.

 

Jak rozpoznawać agentów?
Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał.

Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi innych ekspertów.

Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy.

Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie - NIE oraz wyśmieje. Jest on zawsze aktywny w tematach mogącym szkodzić interesom Globalistów.

Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich, którzy z nim się nie zgadzających za idiotów.

Agent wykazuje całkowite oddanie ideologii Globalistów.

Innymi słowy - agent to BETON!
 

Najczęstszą strategią jest natychmiastowa riposta na forum, negująca wiadomość czy opinię forumowicza bez jakichkolwiek podstaw, czy dowodów w postaci linka, zazwyczaj na żenująco niskim poziomie. Najczęściej odpowiedź pojawia się w ciągu kilku minut a nawet sekund od czasu umieszczonego materiału.

Drugorzędnym celem takiego postu jest spam - odsuwanie ofensywnego materiału na dalszy plan, aby czytelnikowi uniemożliwić dostęp do szkodliwej globalistom informacji.

Jeżeli czytelnik nie zna owych zasad, więc nie przeczyta owego materiału. W takim przypadku straty propagandzistów są minimalne. Po za tym trudno się szuka czegokolwiek w na wielu stronach przeładowanych głównie spamerstwem agentów.

Inne taktyki:

Przede wszystkim unika się detalicznej dyskusji w temacie, ośmiesza źródło oraz autora, podważając w ten sposób wiarygodność podanych informacji.

Co bardziej 'inteligentni' agenci (takich jest niewielu!) wyszukują pozorne błędy, przejęzyczenia czy też przypadki nieświadomego wykorzystania materiałów podanych przez witryny dezinformacyjne. Wyrywa się pozorne błędy z kontekstu i szykanuje tego, który to napisał.

Nawet w przypadku podania rzetelnej informacji ze źródła pro rządowego, jak np. BBC czy CNN, (jeżeli źródła te posuną się do przekazania prawdy) agenci także ośmieszą takie źródła, aby w ten sposób skutecznie zakrywać przestępstwa oraz manipulacje władz.

Agenci dezinformacji unikają fachowej dokumentacji. Jeżeli już któryś z nich coś zacytuje, będzie to albo nieudolna witryna mająca na celu neutralizację szkodliwych wiadomości albo niewiele warta Wikipedia, która nie jest w żadnym wypadku miarodajnym źródłem informacji.

Taką taktyką propagandziści uzyskują brak zaufania do grup dyskusyjnych oraz niechęć do korzystania z nich, ponieważ ich krzykliwy ton i język, obelgi i szyderstwa odstraszają wielu od jakiejkolwiek dyskusji.

Głównym celem agentów jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się szkodliwych dla konspiratorów informacji oraz ponowne zapędzenie delikwenta przez skrzynkę dla idiotów - Telewizję!. Dlatego żaden agent nie będzie wdawał się w detaliczną dyskusję, ponieważ nie ma on żadnych szans na logiczną oraz inteligentną dyskusję i przekonanie czytelników grup do tego, że to on przekazuje prawdę i zwalcza oszustów i prowokatorów.

Kiedy już nic nie zdaje egzaminu - propagandziści posuwają się do chamskich obelg, przekleństw w stosunku do każdego, kto ośmieli się zabrać głos w dyskusji i posiadać odmienną opinię, od oficjalnej wersji rządowej.

Niemal 99% informacji o Syjonizmie, KRK, historii Izraela oraz zbrodni 911 jest zaciekle zwalczanych na wszystkich większych grupach dyskusyjnych na całym globie ziemskim.

 

Tymczasem już 65% nowojorczyków nie wierzy w wersję rządową 911
 Fantastyczny sukces Internetu!
 

Ostatnio agenci stosują metodę Fruty Loop - Owocne Kręgi.

Polega to na tym, że neguje się bez podawania żadnych dowodów pewne informacje, po pewnych czasie wraca się do nich powtarzając, że "... przecież już udowodniliśmy to wam wiele razy".

Oczywiście niczego nie udowdniono, ale taktyka ta ma na celu zmęczenie czytelnika mozolnym szukaniem pomiędzy 200 stronami bełkotu czegoś z sensem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To jest cytat z linku, który podał "ali" i z którym się całkowicie zgadzam. Taka sutuacja ma miejsce na tym Forum.
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #285 : 2009-12-14, 22:34:38 »

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #286 : 2009-12-23, 21:20:31 »

Zapisane
Gosia
Go


Email
Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #287 : 2013-08-26, 15:56:36 »

http://poznajprawde.net/
kto ma czas niech poogląda, wszystko od zakonu iluminatów po codex alimentarius...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 36438


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #288 : 2015-06-24, 16:53:05 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Full Member
***
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 11007


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #289 : 2015-06-24, 17:00:06 »

przecież kwoty do gościny  mamy dostać,   na razie łapiemy się  z Łuni  na 4 tys  nowych dusz.   Myślisz, że mogą nas nawracać  ?  Smile  Turków  i Mongołów już Polacy przegonili niejednokrotnie. U nas taki numery nie przejdą. 
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 36438


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #290 : 2015-06-24, 17:01:55 »

Właśnie. Cool
Zaciukasz muzułmanina, a pójdziesz siedzieć, jak za człowieka. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 36438


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #291 : 2015-10-11, 10:53:59 »

Globalne ocipienie inaczej:
http://m.youtube.com/watch?v=h8hYW9pxVD0
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 45050


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #292 : 2015-10-11, 11:15:31 »

Tak się kręci kasiorkę zgodnie z prawem.  Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Full Member
***
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 11007


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #293 : 2015-10-11, 15:20:34 »

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 45050


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #294 : 2015-10-11, 17:31:45 »

A co z krowami ja się pytam? Wink
Zmniejszyć pogłowie krów, bo wszystkie samochody świata to pikuś przy bąkach krowich w produkcji CO2.  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 36438


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #295 : 2015-10-11, 17:41:44 »

Nawet rośliny produkują metan:
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,21872,zielone-pluca-ziemi-biora-udzial-w-ocieplaniu-klimatu.html
A w nocy CO2 i marnują zapasy wody odszczepiając z niej atom wodoru, żeby zrobić cukier. Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Full Member
***
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 11007


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #296 : 2015-10-11, 17:43:12 »

polski naukowiec jakiś  wymyślił takie serum, które się dolewa do pryzmy obornika i neutralizuje ( coś tam wiąże ) . Oczywiście wymyślił do dla siebie . Zero zainteresowania.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 23265

pindżar ryskow wyszy


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #297 : 2015-10-12, 11:03:01 »

A bo po co nam polskie jak my wolimy patenety z usa zakupic
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 36438


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #298 : 2015-10-12, 11:06:08 »

Polacy też "wynaleźli" bakterie rozkładające plastik. Very Happy
Co za piękny przykład ewolucji! Cool
Ale opatentowali to Amerykanie... Sad
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 23265

pindżar ryskow wyszy


Odp: spiskowa teoria dziejów od nowa
« Odpowiedz #299 : 2015-10-12, 11:13:06 »

Jakby ten co metode pozyskiwania wafla krzemowego odkryl, czyli Czochralski opatentowal to odkrycie, to dzisiaj bylby najbogatszym czlowiekiem na swiecie, bo zaden procesor nie moglby powstac bez jego patetnu. Ale niestety, jak to polak.....
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.