forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:58:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  dieta optymalna "złota księga"dalej mogę biegać
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: dieta optymalna "złota księga"dalej mogę biegać  (Przeczytany 43113 razy)
władekp
Go


Email
dieta optymalna "złota księga"dalej mogę biegać
« : 2008-03-27, 23:13:43 »

Pragnę bardzo podziękować za przekazaną wiedzę o właściwym żywieniu.11 lat temu po badaniach oznajmiono mi że nadszedł kres uprawiania sportu.szczęśliwym trafem nabyłem książkę d.o. i bez wahania zmieniłem model żywienia.W młodych latach uprawiałem kolarstwo zakończone przetrenowaniem na co nie znałem wytłumaczenia dlaczego, teraz wiem że przez niewłaściwe żywienie.Od 30 lat zajmuje się inną niedocenianą dyscypliną jaką jest radioorientacja sportowa jako zawodnik i trener.Po kilku miesiącach ż.o.zregenerowałem staw kolanowy i wróciłem do biegania odnosząc sukcesy medalowe nie tylko w kraju.Wiele innych dolegliwości poszło w zapomnienie a w pracy doszedłem do wysokich wyników i zarobków.W pracy trenerskiej z młodzieżą wykorzystuje jak mogę wiedzę optymalną z coraz lepszymi skutkami.Jeszcze raz dziękuję życząc wszelkiej pomyślności.
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.