forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-28, 03:33:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660527 wiadomości w 4059 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  kakao
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: kakao  (Przeczytany 113021 razy)
Edyta
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #120 : 2008-08-21, 18:51:27 »

wiem, ze nasza lekarka mnie za ten post "zgoni", "bo" smietana tu jest,  ale nie ma nic lepszego jak kakao ( to o ktorym pisalem wczesniej) : 10 gr czyli dwie palskie lyzeczki rozpuszczone w 50 gr slodkiej smietan ( ja mam 38 % ), rozprowadzamy tak dlugo az bedzie polewa na ciasto i zalewamy wrzatkiem. Wszystkie inne czekolady, i temu podobne moga sie schowac. A dlaczego? A dlatego, ze mam w czasie 1 minuty to co inni robia w czasie kilku godzin, a najwzadniejszy jest tu (dla mnie) magnez no i przyjemnosc !!!! Tak,Tak, Edyta, jest wiecej przyjemnosci....( uprzedzam komentarz!!!!!)

A można tym smarować "bliżej nieokreślone" części ciała,skoro o przyjemnościach mowa?
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #121 : 2008-08-21, 19:00:30 »

Na pewno lepsze wlasnej roboty, bo bez konserwantow/kazda czekolada je ma/--ale jezeli "musisz pic kakao ze wzgledu na magnez, to moze lepiej "pogrys"pestki dyni --nie maja smierany w skladzie.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #122 : 2008-08-21, 19:00:50 »

Edyta, jezeli chodzi o Ciebie,to tak, wszystkie czesci CIALA!!!!
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #123 : 2008-08-21, 19:02:52 »

Na pewno lepsze wlasnej roboty, bo bez konserwantow/kazda czekolada je ma/--ale jezeli "musisz pic kakao ze wzgledu na magnez, to moze lepiej "pogrys"pestki dyni --nie maja smierany w skladzie.
Hana, przepraszam, czego nie maja w skladzie?
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #124 : 2008-08-21, 19:04:41 »

Pestki dyni nie maja SMIETANY w skladzie!
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #125 : 2008-08-21, 19:06:13 »

Mialas na  ysli smietane?...tak mysle... ale ja nie rotuje, nie mam na razie takiej potrzeby. Uwielbiam smietane, twarogi dra. Kwasniewskiego, jestem konserwatywny i nie wychodze poza ramy ZO/DO. Jak juz skoncze 60-ke i bede mial problemy to pewnie zaczne rotowac....albo sie powiesze.....to bedzie latwiejsze.
Zapisane
Blackend
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #126 : 2008-08-21, 19:09:00 »

adampio, a cóş to za wisielczy humor?  Shocked
Edyta Cię zdołowała?  Laughing
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #127 : 2008-08-21, 19:14:36 »

Mialas na  ysli smietane?...tak mysle... ale ja nie rotuje, nie mam na razie takiej potrzeby. Uwielbiam smietane, twarogi dra. Kwasniewskiego, jestem konserwatywny i nie wychodze poza ramy ZO/DO. Jak juz skoncze 60-ke i bede mial problemy to pewnie zaczne rotowac....albo sie powiesze.....to bedzie latwiejsze.

Nie wiesz co tracisz.
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #128 : 2008-08-21, 19:16:21 »


Edyta Cię zdołowała?  Laughing

Ja tylko pytałam o te części ciała,bo konkretnie chodzi mi o to,żeby nie było podrażnień .
Zapisane
Blackend
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #129 : 2008-08-21, 19:19:45 »

Ja tylko pytałam o te części ciała,bo konkretnie chodzi mi o to,żeby nie było podrażnień .

optymalni nie maja tam podraznień Wink
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #130 : 2008-08-21, 19:22:28 »

adampio, a cóş to za wisielczy humor?  Shocked
Edyta Cię zdołowała?  Laughing

Absolutnie nie mam wisielczego humoru......wrecz odwotnie.
Z Edyta wymieniamy/kontrapunktujemy sobie/siebie ale to bezbolesnie /mam nadzieje/ i mam ponownie nadzieje, ze to nikogo nie drazni.
Jezeli tak, to powiedzcie.....podejzewam, nie....wiem, ze jest wiecej takich dueli tu na tym forum...ale jezeli Wam przeszkadza to ja sie juz wycofuje!!!


Edyta, nie , niepodraznia!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #131 : 2008-08-21, 19:23:40 »

Blackend.Pytać doświadczonego człowieka nie zaszkodzi ,bo nigdy nie wiadomo, co sie może przytrafić,jak coś stosuje sie pierwszy raz.
Zapytałam czy kakao sie nadaje,otrzymałam odpowiedź ,że się dla mnie nadaje i jest oki.
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #132 : 2008-08-21, 19:25:33 »




Edyta, nie , niepodraznia!!!!!!!!!!!!

No i pięknie! O to mi chodziło!  Razz
Zapisane
Blackend
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #133 : 2008-08-21, 19:29:43 »

i mam ponownie nadzieje, ze to nikogo nie drazni.

ale herezje wypisujesz Wink no pewnie, Ĺźe nie!
to jest internet - tu jest ta prawdziwa demokracja!
Boosz jak ja kocham internet!  Very Happy
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #134 : 2008-08-21, 19:29:49 »

Cytuj
Ja tylko pytałam o te części ciała,bo konkretnie chodzi mi o to,żeby nie było podrażnień .

Nie, no co Ty Edyta!!!!!!!!
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #135 : 2008-08-21, 19:34:59 »

i mam ponownie nadzieje, ze to nikogo nie drazni.

ale herezje wypisujesz Wink no pewnie, Ĺźe nie!
to jest internet - tu jest ta prawdziwa demokracja!
Boosz jak ja kocham internet!  Very Happy

Masz racje, ja tez kocham internet. Problem tylko polega  natym, ze nie wszyscy rozumieja pewne sekwencje w taki sposob w jaki my im to przkazujemy. Poniewaz, czasami siedza lna wielu forach jednoczesnie i odpowiadaja per automatyke nie wiedzac komu i na jaki watek/pytanie odpowiadaja.
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #136 : 2008-08-21, 19:43:09 »

A ja nie lubie internetu,choć nie powiem ,że nie jest przydatny.Z resztą ja "siedzę" tylko na tym forum i czasem korzystam ze skypa .
Przypuszczam ,że jakby nie to forum ,to bym nie "siedziała" na tym kompie .
Zapisane
Blackend
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #137 : 2008-08-21, 19:45:07 »

siedza lna wielu forach jednoczesnie i odpowiadaja per automatyke nie wiedzac komu i na jaki watek...

na to wpływu nie masz, ale na swoje postepowanie i smodzielne wyciaganie wniosków jak najbardziej tak!
I kazdy moze Ci naskakać Wink czy to nie jest piekne? Chcesz - gadasz, nie chcesz - nie gadasz Smile
W realu nie jest aş tak róşowo Wink
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #138 : 2008-08-21, 19:54:05 »

siedza lna wielu forach jednoczesnie i odpowiadaja per automatyke nie wiedzac komu i na jaki watek...

na to wpływu nie masz, ale na swoje postepowanie i smodzielne wyciaganie wniosków jak najbardziej tak!
I kazdy moze Ci naskakać Wink czy to nie jest piekne? Chcesz - gadasz, nie chcesz - nie gadasz Smile
W realu nie jest aş tak róşowo Wink

Powiem Ci Blackend, ze jestem "rakiem", sensu stricto, z 22 czerwca, i nie potrafie robic sobie "JAJ" z rzeczy waznych i odwotnie....tzn, potrafie sobie robic jaja z rzeczy , ktore juz nie maja zadnego znaczenia......ale czasami waznymi. Nie nazwe ich tu bo to nie o to tu chodzi, niemniej jednak uwazam, ze zycie jest tak krotkie, jednoczesnie tak piekne, ze trzeba to zycie okrasic dieta optymalna, min 200 gr tluszczu dzinnie, reszta jest ne wazna..byle tylko  nie bylo wiecej jak 67 gr bialka i tyle samo wegla dziennie. I za to "ja" kocham"
Zapisane
Blackend
Gość


Email
Odp: kakao
« Odpowiedz #139 : 2008-08-21, 20:04:35 »

trzeba to zycie okrasic dieta optymalna...

tak trzymać adampio! Smile nie odstepować od złotej proporcji, a wszystko sie dobrze ułoĹźy  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.