forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 13:57:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659835 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  meridia i inne leki na otyłosć
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: meridia i inne leki na otyłosć  (Przeczytany 8192 razy)
Flawia
Go


Email
meridia i inne leki na otyłosć
« : 2008-04-07, 18:51:48 »

z góry przepraszam że sie przejmuję takimi głupotami, ale na forum dla matek powstał wątek zachwalający tabletki na odchudzanie, te na receptę., juz 17 stron jest pełnych zadowolonych z ich działania konsumentek i z zapałem polecających te tabletki kolejnym pytającym. Wsadzilam kij w mrowisko, bo jedna z mamuś wiedziała że "kiedyś stosowałam kwaśniewskiego" i napisała o zgrozo, że te tabletki to mniejsze zło niz ta dieta i dalej wszystkie mamuśki zadowolone. a moje odpowiedzi tylko zaświadczyły o moim niskim poziomie.jedna jak już skończyła z wyzwiskami to całkiem życzliwie napisała mi "podczas brania meridii dietę mam aktualizowano co 1,5 miesiąca i nie jem rzeczy z kosmosu jem praktycznie wszystko oprócz słodyczy których nie cierpię z natury, tylko "składniki" sa odpowiednio dobrane i zbilansowane zeby dostarczać organizmowi to co w danej chwili mu potrzebne; naprawdę wizyta u bardzo dobrego dietetyka daje więcej niz jakakolwiek ksiażka [kwaśniewskiego] będziesz jeść wszystko tylko odpowiednio skomponowane i rozlożone na etapy i nic nie będziesz musiała sobie odmawiać nawet chleba czy makaronu" - ręce mi opadły że  niby niejedzenie chleba i makaronu to dla mnie straszne wyrzeczenie....
ale do rzeczy: proszę o artykuł po polsku, moze ktoś natrafil, o szkodliwym wpływie tabletek odchudzajacych na ludzki organizm. mamuśki owszem, podawały wszelkie objawy jak po narkotykach ale dla nich to tylko malutkie objawy uboczne. mi chodzi o podanie, do jakiej choroby prowadzą te leki, jaki organ niszczą... już tam nic nie piszę, ale jak dacie taki artykuł to tam wkleję, może chociaż jedna grubaska odpuści sobie prochy....
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: meridia i inne leki na otyłosć
« Odpowiedz #1 : 2008-04-07, 21:28:59 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: meridia i inne leki na otyłosć
« Odpowiedz #2 : 2016-04-21, 16:11:42 »

Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: meridia i inne leki na otyłosć
« Odpowiedz #3 : 2016-04-22, 13:42:10 »

Meridia już dawno wycofana ze sprzedaży,  a "szkodliwa dieta Kwaśniewskiego"  ma się świetnie i dopiero rozwija skrzydła.  Very Happy
Zapisane

Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.256 sekund z 20 zapytaniami.