forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 09:21:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660300 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Witaminy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Witaminy  (Przeczytany 128161 razy)
Blade
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #80 : 2012-12-17, 08:48:36 »

Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Robb Wolf w swojej książce wiązał takie pobudki z tego co pamiętam z poczatkiem łągodnego przerostu prostaty i koniecznością "dowysikiwania" nocnego. Generalnie nadmiar stresu, nadmiar ćwiczeń, szybsze starzenie się organizmu.
Zapisane
krobert
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #81 : 2012-12-17, 11:12:59 »

  łągodnego przerostu prostaty

No tak Dariowi z grubej rury od razu... Smile
Na dobry sen Natural Breathing dot com też się reklamuje. Zawsze taki kierunek na psychikę lepszy
Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #82 : 2012-12-17, 20:57:54 »

Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Hej Dario! Odezwij sie!
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #83 : 2012-12-19, 14:25:18 »

Pamiętacie witaminę F?
Przed chwila przedstawiciel znanej firmy próbował mnie przekonać, że preparat zawierający olej z ogórecznika i lnu to najlepszy wynalazek od czasu wyrobów czekoladopodobnych Laughing
Każdy przedstawiciel carnivora powinien łykać ich kapsułki żelowe!
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #84 : 2012-12-19, 19:34:54 »

Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Hej Dario! Odezwij sie!
sorry , dotychczas czytałem głównie admina  Laughing
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #85 : 2012-12-19, 19:42:52 »

Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Robb Wolf w swojej książce wiązał takie pobudki z tego co pamiętam z poczatkiem łągodnego przerostu prostaty i koniecznością "dowysikiwania" nocnego. Generalnie nadmiar stresu, nadmiar ćwiczeń, szybsze starzenie się organizmu.
tylko ja budzę się , ale nie wstaję , nie muszę ; ]gdzieś czytałem albo mi się śniło   , że 4 rano budzi się metabolizm , coś z kortyzolem ... , stawiam na stres Sad
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #86 : 2012-12-19, 19:46:10 »

Pamiętacie witaminę F?
Przed chwila przedstawiciel znanej firmy próbował mnie przekonać, że preparat zawierający olej z ogórecznika i lnu to najlepszy wynalazek od czasu wyrobów czekoladopodobnych Laughing
Każdy przedstawiciel carnivora powinien łykać ich kapsułki żelowe!
To chyba nie przeszkadza  Ci "pchać" ją dalej, czyli 99% ogółu..Smile
Chciałbyś został przedstawicielem ciastek ,które się nie sprzedają ze względu na cenę-receptura składa się z wysokiej jakości produktów typu masło,stefia etc Smile  Laughing. A to wszystko w imię " prawdy"? Większość ludzi to "niewolnicy" TVika,gazet internetu.  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #87 : 2012-12-19, 20:23:53 »

Pamiętacie witaminę F?
Przed chwila przedstawiciel znanej firmy próbował mnie przekonać, że preparat zawierający olej z ogórecznika i lnu to najlepszy wynalazek od czasu wyrobów czekoladopodobnych Laughing
Każdy przedstawiciel carnivora powinien łykać ich kapsułki żelowe!
To chyba nie przeszkadza  Ci "pchać" ją dalej, czyli 99% ogółu..Smile
Chciałbyś został przedstawicielem ciastek ,które się nie sprzedają ze względu na cenę-receptura składa się z wysokiej jakości produktów typu masło,stefia etc Smile  Laughing. A to wszystko w imię " prawdy"? Większość ludzi to "niewolnicy" TVika,gazet internetu.  Very Happy
Masz absolutną rację, tak to działa, ale nie u mnie:)
Nie sprzedaję czegoś do czego nie mam przekonania.
Mam odpowiedniki rzeczonego preparatu, olej z ryb i zwierząt morskich, w ciemnym szkle, płynny, nie kapsułkowany, przechowywany w lodówce...
Nie trzeba ściemniać za parę groszy:)
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #88 : 2012-12-19, 20:24:25 »

Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Robb Wolf w swojej książce wiązał takie pobudki z tego co pamiętam z poczatkiem łągodnego przerostu prostaty i koniecznością "dowysikiwania" nocnego. Generalnie nadmiar stresu, nadmiar ćwiczeń, szybsze starzenie się organizmu.
tylko ja budzę się , ale nie wstaję , nie muszę ; ]gdzieś czytałem albo mi się śniło   , że 4 rano budzi się metabolizm , coś z kortyzolem ... , stawiam na stres Sad

Ja też na to stawiam... nadmiar stresu skutkuje budzeniem się, a nie wstawaniem. Jako, że stresu mi w życiu nie ubędzie (no chyba, że koniec świata i zmartwień;)))  wymyśliłem sobie, że nasycienie organizmu większą niż do tej pory ilością tłuszczu skutkować będzie zmniejszeniem stresu Smile poza tym teraz dwa tygodnie relaksu, morsowanie i wysypianie się.  No i zobaczymy Smile Daroo, a zauważasz jakąś zależność bezsenności od diety?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #89 : 2012-12-19, 20:39:43 »

Moim zdaniem chłopaki, to nie jest bezsenność.
To brak potrzeby tak długiego snu.
Nie kłaść się za wcześnie, bo trzeba, bo inni się kładą.
A jak się obudzicie, to po kiego leżeć, wstać wypić kawie i znaleźć  sobie hobby na wczesną porę dnia:)
Samo się wyreguluje.
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #90 : 2012-12-19, 20:58:08 »

Z tego co pamietam to Dario Ronin mial problemy z bezsennoscia, zagladasz tutaj Dario? Poradziles cos sobie?


U tego kolegi co bylem w weekend to wlasnie powiedzial, ze budzi sie zawsze ook 4 rano, co ciekawe od ok 3 lat dopiero, nie wiem czy ma to zwiazek z przebyta choroba u niego ale troche to straszne jest.

Robb Wolf w swojej książce wiązał takie pobudki z tego co pamiętam z poczatkiem łągodnego przerostu prostaty i koniecznością "dowysikiwania" nocnego. Generalnie nadmiar stresu, nadmiar ćwiczeń, szybsze starzenie się organizmu.
tylko ja budzę się , ale nie wstaję , nie muszę ; ]gdzieś czytałem albo mi się śniło   , że 4 rano budzi się metabolizm , coś z kortyzolem ... , stawiam na stres Sad

Ja też na to stawiam... nadmiar stresu skutkuje budzeniem się, a nie wstawaniem. Jako, że stresu mi w życiu nie ubędzie (no chyba, że koniec świata i zmartwień;)))  wymyśliłem sobie, że nasycienie organizmu większą niż do tej pory ilością tłuszczu skutkować będzie zmniejszeniem stresu Smile poza tym teraz dwa tygodnie relaksu, morsowanie i wysypianie się.  No i zobaczymy Smile Daroo, a zauważasz jakąś zależność bezsenności od diety?
tak , więcej ww - śpię dłużej , ale brzuszek rośnie 
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #91 : 2012-12-19, 21:07:54 »

Moim zdaniem chłopaki, to nie jest bezsenność.
To brak potrzeby tak długiego snu.
Nie kłaść się za wcześnie, bo trzeba, bo inni się kładą.
A jak się obudzicie, to po kiego leżeć, wstać wypić kawie i znaleźć  sobie hobby na wczesną porę dnia:)
Samo się wyreguluje.
próbowałem , np. o 1 szej i ... o 3ej było po spaniu   Very Happy , głupio łazić po nocy i rodzinę budzić
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #92 : 2012-12-20, 09:00:06 »

Moim zdaniem chłopaki, to nie jest bezsenność.
To brak potrzeby tak długiego snu.
Nie kłaść się za wcześnie, bo trzeba, bo inni się kładą.
A jak się obudzicie, to po kiego leżeć, wstać wypić kawie i znaleźć  sobie hobby na wczesną porę dnia:)
Samo się wyreguluje.
próbowałem , np. o 1 szej i ... o 3ej było po spaniu   Very Happy , głupio łazić po nocy i rodzinę budzić
Coś se wymyśl, bieganie za czymś czy coś.
A tak leżysz i się nakręcasz i następnego wieczoru się łóżka lękasz, a jak to trwa długo, to Ci się pewnie utrwaliło.
Związki bardzo pragnące dziecka, jak próbują to nie nie mogą nic począć, jak przestaną próbować to zachodzą Very Happy
Takie buty.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #93 : 2014-06-10, 13:40:24 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #94 : 2015-05-23, 19:23:51 »

Witaminki, witaminki dla chlopczyka i dziewczynki. Podobno sa tacy, ktorzy wierza, ze daja zdrowie Very Happy
http://wyborcza.biz/pieniadzeekstra/1,145008,17953715,Brala_31_roznych__witaminek__i_wyladowala_u_lekarza_.html#MT
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70489


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #95 : 2015-05-23, 21:29:37 »

Ale w radiu mówili, że są zdrowe... Shocked
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #96 : 2015-05-23, 21:33:12 »

A jak w radio mówili, to szczera prawda jest! Wink  Very Happy
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Witaminy
« Odpowiedz #97 : 2015-05-23, 22:09:12 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70489


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #98 : 2015-05-23, 22:30:48 »

A jak w radio mówili, to szczera prawda jest! Wink  Very Happy

W radio kłamią, a w radiu mówią prawdę... Laughing Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70489


Odp: Witaminy
« Odpowiedz #99 : 2015-05-23, 22:32:31 »

Zapisane

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.