forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 09:38:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660358 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS  (Przeczytany 6162 razy)
ELA M
Go


Email
ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« : 2008-04-21, 10:31:14 »

Od  dziesięciu  lat  choruję  na  ZZSK   bądź  na  RZS  ,  trudno  lekarzowi  reumatologowi  ustalić.  Oprócz  bólu   stawów  bioder, kolan,  rzuchwy,  palców  dłoni  i  nóg  , głównym  moim  problemem   są   nawracające   stany  zapalne  tęczówki  oka  -  (  ZAPALENIE   BŁON   NACZYNIOWYCH  ).   Jestem  na  sterydach  ( METYPRED wcześniej   ENKORTON    oraz  na  ENDOXANIE ).  Od  04.04.2008r.   jestem  na  diecie  optymalnej  i  pod  opieką   Pani        EWY.
PROSZĘ  WSZYSTKICH  MĘCZĄCYCH  SIĘ  Z  TAKIMI  CHOROBAMI  O   PORADĘ ,  SZCZEGÓLNIE  MONIKAW ,   ORAZ  INNE   CHĘTNE   OSOBY

   DZIĘKUJĘ                                                   
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« Odpowiedz #1 : 2008-04-21, 10:38:06 »

Jasne, że Tobie pomogę  pisz na moją prywatną skrzynkę bo zanudzimy tu wszystkich.
Dobrze, że jesteś na DO bo to jedyna skuteczna metoda w walce z chorobami reumatoidalnymy. Przekonasz się sama.
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
lux11
Go


Email
Odp: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« Odpowiedz #2 : 2008-04-21, 17:09:39 »

Mam 29 lat, od 11 choruje na ZZSK. Na diecie optymalnej od 6-miesiecy(pod opieka doradcy zywieniowego).
Widze u siebie pozytywne efekty - zmniejszenie sztywnosci i boli, ogolna poprawa fizyczna i psychiczna.
Biore olfen (diclo) jedna dziennie i nie udawalo mi sie tego ograniczyc. Ale ostatnio (10 dni)
po tym jak przestalem spozywac produktów zbozowych(ani kawy zbozowej ani panierki) i mlecznych(ulubiona smietanke 30% tez odstawilem) biore olfen srednio co drugi dzien.



Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« Odpowiedz #3 : 2008-04-21, 22:04:31 »

Jeszcze lepszy efekt zobaczysz po trzech tygodniach od odstawienia zbóż być może olfen nie będzie już wcale poptrzebny, u mnie tak było.
W ciągu miesiąca pozbyłam się sztywności i bólu w zasadzie też. Pojawia się tylko sporadycznie  przy dużej wilgotności powietrza.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« Odpowiedz #4 : 2008-04-22, 11:53:08 »

Zapisane
lux11
Go


Email
Odp: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« Odpowiedz #5 : 2008-04-24, 09:07:36 »

Mam pytanie.
Czy z diety wykluczyc tez kaszanke (skladnik kasza jeczmienna) i piwo(zawiera slód jeczmienny).
Po piwie mialem wrazenie ze faktycznie mnie usztywnia.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ZAPALENIE TĘCZÓWKI OKA NA TLE ZZSK BĄDŹ RZS
« Odpowiedz #6 : 2008-04-24, 14:23:46 »

Zastąpiłam piwo winkiem wytrawnym  Smile
Co do kaszanki to myślę, że raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Nie zaobserwowałam takich objawów jak po produktach mącznych.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 17 zapytaniami.