forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 16:24:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Stwardnienie rozsiane...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Stwardnienie rozsiane...  (Przeczytany 214360 razy)
baska
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #100 : 2008-03-16, 22:03:39 »

Cytuj
Niestety Basiu swoja zone zmusilem do Diety Optymalnej i wcale sie tego nie wstydze,wyszlo mi to bokiem
bo mam w domu zandarma dietetycznego,po szkoleniach w optymalnym osrodku w Jastrzebiej.
wystarczy ze pomysle o grzechu i juz mam problem,co wychodzi mi na zdrowie,czyste wariactwo Laughing

waga zakurzona,baterie wysiadly.

Jak Basiu Twoje samopoczucie?

pozd
krzysztof
Tez by mi sie przydal taki zandarm dietetyczny Smile
A czuje sie zwyczajnie, tzn super- moge biegac, skakac... hulaj dusza, piekla nie ma Wink
No i oczywiscie, jak zwykle sie odchudzam, hehe  Very Happy

Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Żony  Razz
Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #101 : 2008-03-16, 22:39:37 »

WIDZĘ ŻE HANA MNIE ROZUMIE .WIECIE TAK OGÓLNIE TO GOTUJĘ WEDŁUG NASZEJ TRADYCYJNEJ POLSKIEJ KUCHNI, JA ZJADAM WSZELKIE TŁUSTOŚCI, A DLA NICH MNIEJ TŁUSTE. WKOŃCU NASZE BABKI SMAŻYŁY NA SMALCU I JADŁY CHLEB Z MASŁEM LUB SMALCEM I NP.Z CEBULĄ. TAK GŁĘBIEJ WEJRZEĆ TO Ż.O. JEST OPARTE NA NASZEJ POLSKIEJ KUCHNI- CZYŻ NIE. CZĘSTO GOTUJĘ TYLKO DLA NICH , MĄŻ SMAKUJE A JA NAWET TEGO NIE RUSZĘ. CISTA RÓWNIEŻ PIEKĘ TRADYCYJNIE - MASEŁKO , ŚMIETANA ITP. CZYLI NASZA TRADYCYJNA POLSKA KUCHNIA. BARDZO OGRANICZAM WĘGLOWODANY, A CUKIER MAMY TYLKO DLA GOŚCI. BIAŁKO JEST NAJLEPRZEJ JAKOŚCI RÓŻNE MIĘSA I JAJKA, OGÓLNIE JESTEŚMY BARDZO MIĘSOŻERNI.
Z POCZĄTKU GOTOWAŁAM NA DWIE KUCHNIE, ALE DOSZŁAM DO WYŻEJ WYMIENIONEGO WNIOSKU. PO PROSTU UPROŚCIŁAM SOBIE ŻYCIE. JA ZAWSZE PRZESTRZEGAM ZASAD B-T-W I DLATEGO JEST WSZYSTKO O.K
TAK WOGÓLE CHRIS TO JA CAŁY TEKST PISZĘ DUŻYMI LITERAMI.
POZDROWIENIA
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #102 : 2008-03-16, 22:45:10 »

WIDZĘ ŻE HANA MNIE ROZUMIE .WIECIE TAK OGÓLNIE TO GOTUJĘ WEDŁUG NASZEJ TRADYCYJNEJ POLSKIEJ KUCHNI, JA ZJADAM WSZELKIE TŁUSTOŚCI, A DLA NICH MNIEJ TŁUSTE. WKOŃCU NASZE BABKI SMAŻYŁY NA SMALCU I JADŁY CHLEB Z MASŁEM LUB SMALCEM I NP.Z CEBULĄ. TAK GŁĘBIEJ WEJRZEĆ TO Ż.O. JEST OPARTE NA NASZEJ POLSKIEJ KUCHNI- CZYŻ NIE. CZĘSTO GOTUJĘ TYLKO DLA NICH , MĄŻ SMAKUJE A JA NAWET TEGO NIE RUSZĘ. CISTA RÓWNIEŻ PIEKĘ TRADYCYJNIE - MASEŁKO , ŚMIETANA ITP. CZYLI NASZA TRADYCYJNA POLSKA KUCHNIA. BARDZO OGRANICZAM WĘGLOWODANY, A CUKIER MAMY TYLKO DLA GOŚCI. BIAŁKO JEST NAJLEPRZEJ JAKOŚCI RÓŻNE MIĘSA I JAJKA, OGÓLNIE JESTEŚMY BARDZO MIĘSOŻERNI.
Z POCZĄTKU GOTOWAŁAM NA DWIE KUCHNIE, ALE DOSZŁAM DO WYŻEJ WYMIENIONEGO WNIOSKU. PO PROSTU UPROŚCIŁAM SOBIE ŻYCIE. JA ZAWSZE PRZESTRZEGAM ZASAD B-T-W I DLATEGO JEST WSZYSTKO O.K
TAK WOGÓLE CHRIS TO JA CAŁY TEKST PISZĘ DUŻYMI LITERAMI.
POZDROWIENIA
Niektorzy powiadaja,ze pisanie duzymi  literami odbierane jest jako krzyk osoby piszacej,
mnie osobiscie nie przeszkadza ani krzyk,ani zdarzajace sie bledy ortograficzne. Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #103 : 2008-03-16, 23:18:51 »

Cytuj
Niestety Basiu swoja zone zmusilem do Diety Optymalnej i wcale sie tego nie wstydze,wyszlo mi to bokiem
bo mam w domu zandarma dietetycznego,po szkoleniach w optymalnym osrodku w Jastrzebiej.
wystarczy ze pomysle o grzechu i juz mam problem,co wychodzi mi na zdrowie,czyste wariactwo Laughing

waga zakurzona,baterie wysiadly.

Jak Basiu Twoje samopoczucie?

pozd
krzysztof
Tez by mi sie przydal taki zandarm dietetyczny Smile
A czuje sie zwyczajnie, tzn super- moge biegac, skakac... hulaj dusza, piekla nie ma Wink
No i oczywiscie, jak zwykle sie odchudzam, hehe  Very Happy

Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Żony  Razz
A napisz,czy twoje rozstepy na brzuchu?? sie zrosly ,albo zanikly i sa niewidoczne?? Smile
Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #104 : 2008-03-16, 23:21:39 »

WIEM ŻE JEST ODBIERANY JAKO KRZYK, WLAŚNIE MI OTO CHODZI.
A JEŚLI CHODZI O BŁĘDY TO NIE TYLKO JA JE ROBIĘ, ZAUWAŻYŁAM ŻE INNI TEŻ. A POZATYM  NIE ROBIĘ ICH DUŻO.JAK NIE JESTEM PEWNA ZERKAM DO SŁOWNIKA, ŹEBY WAS W OKO NIE KOLIŁO
STUDIÓW ,,POLONISTYCZNYCH'' NIE SKOŃCZYŁAM I PROSZĘ SIĘ NIE CZEPIAĆ. Embarassed
POZDROWIENIA  Shocked
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #105 : 2008-03-16, 23:23:08 »



pozd
krzysztof
jak,to zeby  myslenie o grzechu  wychodzilo  na zdrowie,ma rozumiec,ze twoja zona  czyta w twoich myslach??? Laughing

DOkladnie Shocked
DOkladnie ci DOklada i na talerz i DOsyta,oj DObra ta DOkladna  DO zywicielka i DO pozazdroszczenia Smile Confused??
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #106 : 2008-03-16, 23:26:06 »

WIEM ŻE JEST ODBIERANY JAKO KRZYK, WLAŚNIE MI OTO CHODZI.
A JEŚLI CHODZI O BŁĘDY TO NIE TYLKO JA JE ROBIĘ, ZAUWAŻYŁAM ŻE INNI TEŻ. A POZATYM  NIE ROBIĘ ICH DUŻO.JAK NIE JESTEM PEWNA ZERKAM DO SŁOWNIKA, ŹEBY WAS W OKO NIE KOLIŁO
STUDIÓW ,,POLONISTYCZNYCH'' NIE SKOŃCZYŁAM I PROSZĘ SIĘ NIE CZEPIAĆ. Embarassed
POZDROWIENIA  Shocked
Ani mi w glowie sie do ciebie czepiac, :)a o bledach pisalam ogolnie,majac bardziej siebie niz ciebie lub innych forumowiczow na mysli Confused Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #107 : 2008-03-16, 23:40:55 »

Cytuj
Niestety Basiu swoja zone zmusilem do Diety Optymalnej i wcale sie tego nie wstydze,wyszlo mi to bokiem
bo mam w domu zandarma dietetycznego,po szkoleniach w optymalnym osrodku w Jastrzebiej.
wystarczy ze pomysle o grzechu i juz mam problem,co wychodzi mi na zdrowie,czyste wariactwo Laughing

waga zakurzona,baterie wysiadly.

Jak Basiu Twoje samopoczucie?

pozd
krzysztof
Tez by mi sie przydal taki zandarm dietetyczny Smile
A czuje sie zwyczajnie, tzn super- moge biegac, skakac... hulaj dusza, piekla nie ma Wink
No i oczywiscie, jak zwykle sie odchudzam, hehe  Very Happy

Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Żony  Razz
Baska z tym odchudzaniem,to ci chyba juz pozostanie, :(Skonczylam  wlasnie 50,a odkad pamietam ciagle mialam i mam nadal potrzebe myslenia,czy nie jestem przypadkiem tu i tam zbyt gruba.Mowie ci ,to juz obsesja,szkoda czasu,zycie zbyt krotkie,by ciagle sie  koncentrowac  na wlasnej figurze Laughing Laughing
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #108 : 2008-03-17, 00:55:09 »

Cytuj
napisz,czy twoje rozstepy na brzuchu?? sie zrosly ,albo zanikly i sa niewidoczne??
Ale mi dojeba... Kodar  Evil or Very Mad
Sie nie zrosly, zanikaja powoli, sa blade i ich nie widac tak bardzo.
Jak mam "wene" to smaruje sie smalcem- super dzialanie. Skora jedwabista.
Smalec jest super.  Jak Zuzia ma jakies krosty, albo spierzchnieta skore, albo cos uczuleniowego, to na noc smaruje ja smalcem. Rano juz nie ma sladow. Polecam.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #109 : 2008-03-17, 01:06:39 »

Cytuj
napisz,czy twoje rozstepy na brzuchu?? sie zrosly ,albo zanikly i sa niewidoczne??
Ale mi dojeba... Kodar  Evil or Very Mad
Sie nie zrosly, zanikaja powoli, sa blade i ich nie widac tak bardzo.
Jak mam "wene" to smaruje sie smalcem- super dzialanie. Skora jedwabista.
Smalec jest super.  Jak Zuzia ma jakies krosty, albo spierzchnieta skore, albo cos uczuleniowego, to na noc smaruje ja smalcem. Rano juz nie ma sladow. Polecam.
Baska jak ty sie wyrazasz,przeciez ja moglabym byc twoja mama,nie zwrocilas uwagi,ze skonczylam 50?????? Laughing :lol:Boze kochany,kiedys wspominalas,ze smarujesz brzuch smalcem i owijasz folia,to dlatego niesmialo zapytalam,a ty od razu z grubej rury,oj Baska,Baska,no dobra tak trzymaj Razz
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #110 : 2008-03-17, 02:00:02 »



pozd
krzysztof
Tez by mi sie przydal taki zandarm dietetyczny Smile
A czuje sie zwyczajnie, tzn super- moge biegac, skakac... hulaj dusza, piekla nie ma Wink
No i oczywiscie, jak zwykle sie odchudzam, hehe  Very Happy

Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej Żony  Razz
Cytuj

Bardzo,bardzo sie ciesze tak trzymaj.
A nie biegaj za duzo bo sie spocisz Laughing

Dzieki za pozdrowienia ale zonie nie przekaze,po co ma sie dziewczyna denerwowac Laughing

pozd
krzysztof
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #111 : 2008-03-17, 09:37:03 »

WIEM ŻE JEST ODBIERANY JAKO KRZYK, WLAŚNIE MI OTO CHODZI.
A JEŚLI CHODZI O BŁĘDY TO NIE TYLKO JA JE ROBIĘ, ZAUWAŻYŁAM ŻE INNI TEŻ. A POZATYM  NIE ROBIĘ ICH DUŻO.JAK NIE JESTEM PEWNA ZERKAM DO SŁOWNIKA, ŹEBY WAS W OKO NIE KOLIŁO
STUDIÓW ,,POLONISTYCZNYCH'' NIE SKOŃCZYŁAM I PROSZĘ SIĘ NIE CZEPIAĆ. Embarassed
POZDROWIENIA  Shocked

Mi osobiście lepiej się czyta tekst literami pisanymi niż drukowanymi. Ale pootrafię też CZYTAĆ teksty drukowane. Na błędy tutaj nie zwraca się uwagi. To forum istnieje dla ważniejszych celów niż pisownia gramatyczna.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #112 : 2008-03-17, 09:50:32 »

Sie nie zrosly, zanikaja powoli, sa blade i ich nie widac tak bardzo.
Jak mam "wene" to smaruje sie smalcem- super dzialanie. Skora jedwabista.
Smalec jest super.  Jak Zuzia ma jakies krosty, albo spierzchnieta skore, albo cos uczuleniowego, to na noc smaruje ja smalcem. Rano juz nie ma sladow. Polecam.

Z tymi śladami, zrostami, rozstępami (niby na DO znikają) to chyba trochę niektórzy przesadzili. Od 18 roku życia mam bliznę po wycięciu wyrostka (8 szwów) i do dzisiaj jak były tak i są. Natomiast na dłoni miałam kurzajkę, która zniknęła po krótkim czasie DO.
Mój małżonek pozbył się odcisków i nowe już się nie pojawiają, a na 'korytku' miał odwieczny problem z odciskami na stopach.
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #113 : 2008-03-18, 07:57:31 »

WIEM ŻE JEST ODBIERANY JAKO KRZYK, WLAŚNIE MI OTO CHODZI.
A JEŚLI CHODZI O BŁĘDY TO NIE TYLKO JA JE ROBIĘ, ZAUWAŻYŁAM ŻE INNI TEŻ. A POZATYM  NIE ROBIĘ ICH DUŻO.JAK NIE JESTEM PEWNA ZERKAM DO SŁOWNIKA, ŹEBY WAS W OKO NIE KOLIŁO
STUDIÓW ,,POLONISTYCZNYCH'' NIE SKOŃCZYŁAM I PROSZĘ SIĘ NIE CZEPIAĆ. Embarassed
POZDROWIENIA  Shocked

Moze tobie o to chodzi, ale w internecie jest to uznawane za niegrzeczne, wrecz chamskie.
Zreszta, nie tylko w internecie
Proponuje przeczytanie netykiety np. tutaj
http://usenet.gazeta.pl/usenet/1,47944,1709961.html
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #114 : 2008-03-18, 08:07:26 »

A wyjątki od reguły ? Gosia miałaby manifestować niegrzeczność? Wobec kogo?
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #115 : 2008-03-27, 02:03:08 »

Halina-to mnie zaskoczyłas -bo ja mam odciski na stopach i  myślałam  dotąd,
   ze to taka moja uroda . Zawsze je wycinam nozyczkami i podpiłowywuje pumeksem.
   
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #116 : 2008-03-27, 08:46:55 »

Rudka, zjadasz chyba zbyt wiele niepotrzebnych rzeczy i ciągle utrzymują się odciski.
Po krótkim czasie DO powinny same się wykruszać, nie potrzeba ich wycinać ani piłować.

Najgorszy problem to... z niejedzeniem.
Pozostaje dużo czasu i jak tu coś nie zjeść po pracy albo po spacerze? Człowiek, który ciągle rusza rzuchwą czuje się jakby coś mu brakowało.
Ja w ten sposób popadłam w nałóg picia kawy, ale nadchodzi wiosna i nadmiar czasu ulokuję na działce.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #117 : 2008-03-27, 21:48:42 »

Halina -chyba masz racje
najgorsze to powroty z zakupów  świętowanie ,imprezy
i tak już czuje sie jakby poza społecznością -
    przed swietami straciłam kilogram to teraz dwa nabrałam Sad
    a tak uwazm Sad utrzymaqnie wagi to męka a co dopiero schudnąć.
   
   
Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #118 : 2008-03-28, 11:07:49 »

Mam mały problem,może mi pomożecie:
Ostatnio nasiliły się u mnie ból i niepokój w żołądku tzn. żołądek pulsuje i nie mam apetytu.
Wiem że jest to nerwica wegetatywna, z czasem i to mi ustąpi, ale jest to dokuczne.
Jak wypiję miętową herbatę, albo wezmę ziołowe tabletki chwilowo mi pomoże, ale więcej mi
nie pomaga jak pomaga. Wiem że duży wpływ na moje dolegliwości ma stres i pogoda, pochmurna
 i deszczowa która długo się utrzymuje. Czasami robię wypad do solarium( raz w miesiącu) i dolegliwości
na jakiś tydzień ustępują, przecież nie będe chodziła co tydzień. W nadmiarze solarium jest szkodliwe.!
Latem tego problemu nie mam.

Od DZIŚ zaczynam pisać normalnymi literami, jeśli niektórym się nie podobało PRZEPRASZAM!!!
Pozdrowienia
   
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #119 : 2008-03-28, 12:18:26 »

Mam mały problem,może mi pomożecie:
Ostatnio nasiliły się u mnie ból i niepokój w żołądku tzn. żołądek pulsuje i nie mam apetytu.
Wiem że jest to nerwica wegetatywna, z czasem i to mi ustąpi, ale jest to dokuczne.
Jak wypiję miętową herbatę, albo wezmę ziołowe tabletki chwilowo mi pomoże, ale więcej mi
nie pomaga jak pomaga. Wiem że duży wpływ na moje dolegliwości ma stres i pogoda, pochmurna
 i deszczowa która długo się utrzymuje. Czasami robię wypad do solarium( raz w miesiącu) i dolegliwości
na jakiś tydzień ustępują, przecież nie będe chodziła co tydzień. W nadmiarze solarium jest szkodliwe.!
Latem tego problemu nie mam.

Od DZIŚ zaczynam pisać normalnymi literami, jeśli niektórym się nie podobało PRZEPRASZAM!!!
Pozdrowienia
   
Goska,a moze jadasz zbyt malo tluszczu??
Wlasnie zmiany pogodowe  na optymalnych nie powinny miec wplywu w postaci nerwicy albo pogorszenia samopoczucia.
Jezeli nie masz apetytu,wtedy moze jakis cieply rosolek.?No i wiesz na problemy zoladkowe najlepsze sa kartofle w dawce optymalnej,nawet do 300g.Mozesz zjadac placki ziemniaczane(1 ziemniak +1 jajko),frytki na smalcu,ziemniaki smazone na boczku lub sloninie,gotowane jako piure z maslem lub kwasna,tlusta smietana. Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 17 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.