forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 16:14:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660325 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Stwardnienie rozsiane...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 17 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Stwardnienie rozsiane...  (Przeczytany 214358 razy)
chris
Go


Email
Re: do Haliny
« Odpowiedz #20 : 2005-05-30, 16:11:10 »

Cytuj z: baska
Witaj! na forum bssm admin mnie zablokowal! dziwne...? ciekawe dlaczego-pewnie mu sie nie podobalo, ze propaguje DO, a na dodatek ktos mnie popiera.
Chce sie zapytac czy warto kupowac aparat do pradow selektywnych.
Mam jeszcze jeden problem z mozdzkiem Smile nie moge go przelknac, wiec susze. Czy to ujmuje mu wartosci?


Witam,nic dziwnego admin bssm musi z czegos zyc,a do tego
potrzebuje chorych,a Ty macisz mu w biznesie,DO czego to
podobne aby SM-owiec mial sie lepiej i jeszcze sie z tym obnosil
po roznych listach.

Mnie tez zablokowal co nie znaczy ze przestane tam pisywac.

Nie musisz kupowac aparatu do pradow,w arkadiach swiadcza takie
uslugi,ale prady przyjmij koniecznie,mojej zonie bardzo pomagaja.

Mozdzek sprobuj dodac do innych potraw,to sa niewielkie ilosci
i na pewno nie zauwazych go.
DOzdrowka.
krzysztof
Zapisane
baska
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #21 : 2005-05-31, 09:31:01 »

Czesc Krzysztofie! zauwazylam, ze Ty juz od dawna probujesz tamtym ludziom przemowic do rozumu, ale wydaje mi sie, ze i Ciebie nikt nie sluchal...
niestety nie ma zadnej arkadii w poblizu zamoscia. mialam 8 zabiegow pradami (aparat zostawial duzo do zyczenia) rzeczywiscie troche mi pomogly, no ale cena- 500 zl + dojazdy = chyba jednak kupie selektronica.

no to DOzdrowka!!!!!!!!!
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #22 : 2005-05-31, 15:33:07 »

Baska mam świetny przepis na paszteciki z móżdzku spróbuj pychotka,u mnie cała rodzina się nimi zajada.

*250 g mózgu
*100 g cebuli
*50 g smalcu
*20 g żółtek
* 15 g bułki tartej
* natka pietruszki,sól , pieprz.
Mózg obrać opłukać i drobno posiekać. Cebulę pokrajać w drobną kostkę i usmażyć na części smalcu. Włożyć mózg i smażyć 5 min., ciągle mieszając. Następnie masę wymieszać z żółtkiem i posiekaną natką pietruszki, i jeszcze chwilę smażyć. Doprawić do smaku. Odstaw tą mase do lodówki by przestygła. Ja zawsze masę zrobię i dopiero na dzień następny smażę. Formować z niej małe wałeczki, maczać w roztrzepanym jajku i obtaczać w bułce tartej. Zarumienić ze wszystkich stron. Dobry dodatek do obiadu(można podawać do barszczu,bulionu)
Życzę smacznego
Pa Pa
Zapisane
adammo
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #23 : 2005-05-31, 17:14:35 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk
Baska mam świetny przepis na paszteciki z móżdzku spróbuj pychotka,u mnie cała rodzina się nimi zajada.

*250 g mózgu
*100 g cebuli
*50 g smalcu
*20 g żółtek
* 15 g bułki tartej
* natka pietruszki,sól , pieprz.
Mózg obrać opłukać i drobno posiekać. Cebulę pokrajać w drobną kostkę i usmażyć na części smalcu. Włożyć mózg i smażyć 5 min., ciągle mieszając. Następnie masę wymieszać z żółtkiem i posiekaną natką pietruszki, i jeszcze chwilę smażyć. Doprawić do smaku. Odstaw tą mase do lodówki by przestygła. Ja zawsze masę zrobię i dopiero na dzień następny smażę. Formować z niej małe wałeczki, maczać w roztrzepanym jajku i obtaczać w bułce tartej. Zarumienić ze wszystkich stron. Dobry dodatek do obiadu(można podawać do barszczu,bulionu)
Życzę smacznego
Pa Pa


Twój patent? Ja akurat nie wpadłbym na takie coś. Niestety, jestem tylko mężczyzną Razz
Zapisane
baska
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #24 : 2005-06-01, 09:31:25 »

Witaj Grażynko!
Wielkie dzieki za przepis, napewno go wykorzystam.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #25 : 2005-06-01, 21:43:10 »

Adam to jest przepis z gazetki,,OPTYMALNI''. Ale mam też swoich kilka przepisów.

Baska!
Pdaję ci proporcje pasztecików w 100g.
B-8,7
T-20,6
W-4.6

Można zrobić zasmażkę do zupy z móżdzku:
100g mózgu,100g cebuli,50g masła lub smalcu.Cebulkę drobno posiekać i podusić na tłuszczu do miękkości, dodać pkrojony móżdżek posmażyć 5 min.stale mieszając i do zupki.

Mogę też doradzić zakup komponentu do jajecznicy z móżdżkiem (Krotoszyn)
Zapisane
adammo
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #26 : 2005-06-01, 22:09:14 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk
Adam to jest przepis z gazetki,,OPTYMALNI''. Ale mam też swoich kilka przepisów.

Baska!
Pdaję ci proporcje pasztecików w 100g.
B-8,7
T-20,6
W-4.6

Można zrobić zasmażkę do zupy z móżdzku:
100g mózgu,100g cebuli,50g masła lub smalcu.Cebulkę drobno posiekać i podusić na tłuszczu do miękkości, dodać pkrojony móżdżek posmażyć 5 min.stale mieszając i do zupki.

Mogę też doradzić zakup komponentu do jajecznicy z móżdżkiem (Krotoszyn)


Dobra, dobra, nie bądź taka skromna Smile Czekamy na więcej! Naród Cię potrzebuje!
Zapisane
baska
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #27 : 2005-06-02, 09:37:11 »

A moze znasz przepis na watrobke, zeby nie bylo czuc jej smaku?
Niestety nie mam dostepu do produktow z Krotoszna.


PS. chyba masz wielbiciela Smile

Pozdrawiam!
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #28 : 2005-06-02, 11:13:20 »

Cytuj z: baska
A moze znasz przepis na watrobke, zeby nie bylo czuc jej smaku?
 Niestety nie mam dostepu do produktow z Krotoszna.


 PS. chyba masz wielbiciela Smile

 Pozdrawiam!

 W książce kucharskiej dr. Kwaśniewskiego jest dobry przepis na pasztet wieprzowy str. 244, w nim masz wątróbkę, polecam.

A co do Adama jest po prostu miły.
Zapisane
baska
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #29 : 2005-06-02, 11:29:44 »

w sumie juz czas kupic ta ksiazke Smile
Pozdrawiam!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Do baski
« Odpowiedz #30 : 2005-06-05, 20:08:14 »

Nareszcie baska trafiłam na Twój post.Pisałam do Ciebie na priv ale powraca do mnie error, mój e'mail: hala9876wp.pl
Adminem z bssm nie przejmuj się,zebrał sobie stadko niewolników, wprowadził cenzurę i  nikt nawet nie śmie zapytać dlaczego? tylko prowadzą układne rozmówki pt.'kto ile i co bierze'.O dyskusji i o tym,że ktoś myśli inaczej mowy być nie może bo Wielki Brat ma na wszystko oko.
O tym,że można żyć po ludzku w głowie im się nie mieści.

Halina Ch.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Re: do Haliny
« Odpowiedz #31 : 2005-06-06, 18:03:18 »

Cytuj z: baska
Witaj! na forum bssm admin mnie zablokowal! dziwne...? ciekawe dlaczego-pewnie mu sie nie podobalo, ze propaguje DO, a na dodatek ktos mnie popiera.
Chce sie zapytac czy warto kupowac aparat do pradow selektywnych.
Mam jeszcze jeden problem z mozdzkiem Smile nie moge go przelknac, wiec susze. Czy to ujmuje mu wartosci?
Cytuj


Basiu.
Pisałam do Ciebie na priv /adres wzięłam z forum bssm/ ale zawsze miałam error.Dobrze, że Ciebie tutaj odnalazłm .Adres o którym wcześniej rozmawiałyśmy jest aktualny, ale nie chcę go podawać tak publicznie więc się odedzwij:hala9876wp.pl

Admin mnie też zablokował i to zaraz po tym jak poparłam Twój post,ale ja cały cas nadawałam z innego komputera. Jedno co mnie zastanawia to że nikt z forumowiczów nie wykazuje zdrowego rozsądku i nie słychać choćby jednego sprzeciwu,tam jest cenzurowane każde słowo.

Wracając do naszych spraw. Móżdżku też nie cierpiałam,nawet w najróżniejszych przepisach rosło mi to coś w ustach, ale jadłam go przez 2 lata.Od roku nie mam dostępu do niego i nie jem, ale chyba coś trzeba zmienić bo 2 tygodnie temu miałam katar i wyskoczyła mi opryszczka, a od trzech lat /jak jestem na DO/ tego nie miałam.
Aparat do prądów salektywnych kupiłam sobie i jestem z tego zadowolona,to jest aparat SANOPULS /z tych pierwszych od JK/ do SELEKTRONIKA przymierzałam się ale nie znalazłam nikogo kto na nich pracował, oprócz Waszaków ale oni je sprzedają więc ich opinia wydawała mi się mało wiarygodna.
Tyle nara  Halina

Zapisane
adammo
Go


Email
Re: do Haliny
« Odpowiedz #32 : 2005-06-06, 23:07:22 »

Cytuj z: Halina Ch.
Cytuj z: baska
Witaj! na forum bssm admin mnie zablokowal! dziwne...? ciekawe dlaczego-pewnie mu sie nie podobalo, ze propaguje DO, a na dodatek ktos mnie popiera.
Chce sie zapytac czy warto kupowac aparat do pradow selektywnych.
Mam jeszcze jeden problem z mozdzkiem Smile nie moge go przelknac, wiec susze. Czy to ujmuje mu wartosci?
Cytuj


Basiu.
Pisałam do Ciebie na priv /adres wzięłam z forum bssm/ ale zawsze miałam error.Dobrze, że Ciebie tutaj odnalazłm .Adres o którym wcześniej rozmawiałyśmy jest aktualny, ale nie chcę go podawać tak publicznie więc się odedzwij:hala9876wp.pl

Admin mnie też zablokował i to zaraz po tym jak poparłam Twój post,ale ja cały cas nadawałam z innego komputera. Jedno co mnie zastanawia to że nikt z forumowiczów nie wykazuje zdrowego rozsądku i nie słychać choćby jednego sprzeciwu,tam jest cenzurowane każde słowo.

Wracając do naszych spraw. Móżdżku też nie cierpiałam,nawet w najróżniejszych przepisach rosło mi to coś w ustach, ale jadłam go przez 2 lata.Od roku nie mam dostępu do niego i nie jem, ale chyba coś trzeba zmienić bo 2 tygodnie temu miałam katar i wyskoczyła mi opryszczka, a od trzech lat /jak jestem na DO/ tego nie miałam.
Aparat do prądów salektywnych kupiłam sobie i jestem z tego zadowolona,to jest aparat SANOPULS /z tych pierwszych od JK/ do SELEKTRONIKA przymierzałam się ale nie znalazłam nikogo kto na nich pracował, oprócz Waszaków ale oni je sprzedają więc ich opinia wydawała mi się mało wiarygodna.
Tyle nara  Halina




yyyy I don't understand...
Zapisane
chris
Go


Email
Re: do Haliny
« Odpowiedz #33 : 2005-06-07, 04:07:27 »

yyyy I don't understand...


which part?
Zapisane
baska
Go


Email
do adammo
« Odpowiedz #34 : 2005-06-07, 10:21:12 »

Witaj Adamie rozmawiamy o pewnym, dziwnym forum, ponizej znajduje sie link do niego:
http://www.bssm.org.pl/forum.php
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Re: do adammo
« Odpowiedz #35 : 2005-06-07, 11:11:24 »

Cytuj z: baska
Witaj Adamie rozmawiamy o pewnym, dziwnym forum, ponizej znajduje sie link do niego:
http://www.bssm.org.pl/forum.php


Baska i Halina!
Byłam na tym waszym forum i dodałam coś od siebie.
Trzymajcie się moje drogie panie, wybrałyście słuszną drogę oni tego nie rozumieją Sad , wielka szkoda.
Pozdrawiam,
Grażyna. Razz
Zapisane
adammo
Go


Email
Re: do adammo
« Odpowiedz #36 : 2005-06-07, 14:22:17 »

Cytuj z: baska
Witaj Adamie rozmawiamy o pewnym, dziwnym forum, ponizej znajduje sie link do niego:
http://www.bssm.org.pl/forum.php


Droga Barbaro, najlepiej to dać sobie z takim forum spokój, jeśli jest nieprzyjazne użytkownikowi, który nie  łamie regulaminu...
Zapisane
baska
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #37 : 2005-06-07, 15:17:39 »

juz dalam sobie spokoj
Zapisane
adammo
Go


Email
Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #38 : 2005-06-07, 15:35:11 »

Cytuj z: baska
juz dalam sobie spokoj


W takim razie cieszę się i zachęcam do dyskutowania na tym forum Smile
Zapisane
baska
Go


Email
do Haliny
« Odpowiedz #39 : 2005-06-08, 20:30:18 »

Halinko czy moj emilek nie dotarl? Question
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 17 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.