forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 13:51:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660491 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Stwardnienie rozsiane...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Stwardnienie rozsiane...  (Przeczytany 214429 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #280 : 2011-08-23, 18:56:49 »

A znasz takich co je odzyskali?
Ja wiem, że zazwyczaj się 'przekręcają'. Sad

Nawiązałem do znajomej "Bacy"... ale bez szyderstwa z mojej strony.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #281 : 2011-08-24, 07:25:35 »


Renta święta rzecz nabyta.
Oddam rentę (wcale nie niską), chorobę i jeszcze dopłacę........ Confused
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #282 : 2011-08-24, 07:41:45 »

Wszyscy tak mówią póki nie wyzdrowieją.  Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #283 : 2011-08-24, 11:26:02 »


Renta święta rzecz nabyta.
Oddam rentę (wcale nie niską), chorobę i jeszcze dopłacę........ Confused

Spróbuj zamienić za emeryturę, powinna być również wysoka.   Oczywiście po wyzdrowieniu. Smile

Wszyscy tak mówią póki nie wyzdrowieją.  Confused

Nie wszyscy...
Od tego co mówią(w tym przypadku) wiele zależy w jakim wieku "nabyli uprawnień" do pobierania świadczeń emerytalnych oraz kiedy je "utracili"( tu mam na myśli autentyczne odzyskanie zdrowia).Neutral
Moja żona nabyła je bardzo wcześnie i zaczęła "staż" od 500 nowych stówek. To było coś! Wink  Nie istniała nawet dla bankowców.(teraz poczytuję sobie to za wyróżnienie Very Happy)
Obecnie  ma już dwie dychy "wysługi" i 620 najnowszych złotówek. Smile  I posiada "zdolność kredytową", oczywiście na kredyty konsumpcyjne.  Cool



Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #284 : 2011-08-24, 15:45:11 »

... I posiada "zdolność kredytową", oczywiście na kredyty konsumpcyjne.  Cool
HEHEHE...skąd to znam Very Happy moja rencinka ummeblowała już niejedno mieszkanie i....... w Media Marct mnie kochają  .... Very Happy  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #285 : 2011-08-24, 17:52:31 »

Bo trzeba się dzielić... Coś za coś!  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #286 : 2011-08-24, 21:57:10 »

... I posiada "zdolność kredytową", oczywiście na kredyty konsumpcyjne.  Cool
... moja rencinka ummeblowała już niejedno mieszkanie i....... w Media Marct mnie kochają  .... Very Happy  Very Happy Very Happy Very Happy

Podstawki pod kwiaty i LCD 22" zapewne? Bo ja o takiej "mocy" napisałem. Smile
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #287 : 2011-08-25, 05:29:36 »

Podstawki pod kwiaty i LCD 22" zapewne? Bo ja o takiej "mocy" napisałem. Smile
A to mnie podbudowałeś  Very Happy Very Happy Very Happy . Sięgam ponad podstawki pod kwiaty.  : Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #288 : 2011-08-25, 09:31:10 »

Podstawki pod kwiaty i LCD 22" zapewne? Bo ja o takiej "mocy" napisałem. Smile
A to mnie podbudowałeś  Very Happy Very Happy Very Happy . Sięgam ponad podstawki pod kwiaty.  : Laughing

Do usług...
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #289 : 2011-09-04, 09:16:54 »

Jestem już w domu po zabiegu CCSVI w Katowicach i oglądam dyskietkę z zabiegu.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #290 : 2011-09-04, 09:34:41 »

Jak się czujesz? Wszystko poszło zgodnie z planem?
Zapisane

BACA
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #291 : 2011-09-04, 10:33:57 »

Przyjechały 4 osoby. Mieszkałem w sali z facetem który był na wózku inwalidzkim - całkowicie niesprawne ręce /nie mógł jeść// a o chodzeniu można jedynie pomarzyć -całkowicie niesprawny. Po zabiegu 2 godz otwarł butelkę i napił się wody a po 3 godz sam zjadł obiad. Następnie była wielka awantura bo wstał i sam udał się do toalety gdzie nastąpił niewielki krwotok żylny z miejsca zabiegu. Interweniował lekarz i pielęgniarki ale facet miał to za nic bo tak bardzo cieszył się z tego co zrobił że aż popłakał się ze szczęścia. Te wszystkie jego ruchy były bardzo nieskoordynowane ale były. A ja? No cóż. W nocy miałem nogi wreszcie ciepłe. Minęło drętwienie lewej nogi, a lewej  ręki ok 80 %. Miałem SM bez rzutów z ciągłym postępem choroby i podobno u mnie zmiany nie są tak szybkie i spektakularne jak w przypadku rzutów. Mój   zabieg był 543 w tym roku. Miałem zwężone żyły szyjne - Fachowo nazywa się to tak: plastyka balonowa prawej żyły szyjnej wewnętrznej Balton 16x40 i lewej żyły szyjnej wewnętrznej Balton 14/40. Bardzo dziękuję Wam za wcześniejsze wsparcie. To naprawdę było ważne. HALINKO - idż na USG ŻYŁ szyjnych. jeżeli masz zwężenie / podobno w 100%/ to to jest to.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #292 : 2011-09-04, 11:05:24 »

BACO, gratuluję serdecznie. Widoku osoby, która wstała z wózka również, chyba płakałabym razem z nią.
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #293 : 2011-09-04, 11:37:51 »

Jak pomyślę o NFZ to aż nie do wiary.I kto na tym aż tyle zyskuje że nie popiera niektórych rzeczy. A głównie cukrzyca. Hm
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #294 : 2011-09-04, 12:23:09 »

Przyjechały 4 osoby. Mieszkałem w sali z facetem który był na wózku inwalidzkim - całkowicie niesprawne ręce /nie mógł jeść// a o chodzeniu można jedynie pomarzyć -całkowicie niesprawny. Po zabiegu 2 godz otwarł butelkę i napił się wody a po 3 godz sam zjadł obiad. Następnie była wielka awantura bo wstał i sam udał się do toalety gdzie nastąpił niewielki krwotok żylny z miejsca zabiegu. Interweniował lekarz i pielęgniarki ale facet miał to za nic bo tak bardzo cieszył się z tego co zrobił że aż popłakał się ze szczęścia. Te wszystkie jego ruchy były bardzo nieskoordynowane ale były. A ja? No cóż. W nocy miałem nogi wreszcie ciepłe. Minęło drętwienie lewej nogi, a lewej  ręki ok 80 %. Miałem SM bez rzutów z ciągłym postępem choroby i podobno u mnie zmiany nie są tak szybkie i spektakularne jak w przypadku rzutów. Mój   zabieg był 543 w tym roku. Miałem zwężone żyły szyjne - Fachowo nazywa się to tak: plastyka balonowa prawej żyły szyjnej wewnętrznej Balton 16x40 i lewej żyły szyjnej wewnętrznej Balton 14/40. Bardzo dziękuję Wam za wcześniejsze wsparcie. To naprawdę było ważne. HALINKO - idż na USG ŻYŁ szyjnych. jeżeli masz zwężenie / podobno w 100%/ to to jest to.

Wspaniale. Very Happy Cieszę się naprawdę. Brzmi to jak cud... Czemu tak mało o tym się mówi w mediach?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #295 : 2011-09-04, 12:24:53 »

Jak pomyślę o NFZ to aż nie do wiary.I kto na tym aż tyle zyskuje że nie popiera niektórych rzeczy. A głównie cukrzyca. Hm

Ile dobrego można by zrobić za pieniądze przeznaczone na sponsorowanie chorowania na cukrzycę... Rolling Eyes
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #296 : 2011-09-05, 07:17:49 »

Dzięki BACO , przekonałeś mnie - warto spóbować.
Tylko nie wiem gdzie mam zrobić DOPLERA.
W środę idę do kliniki na szczegółowe badania (od lat ich nie robiłam), czy tam powinnam upomnieć się o takie badanie? i czy mówić lekarzowi o tej metodzie?
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #297 : 2011-09-05, 17:17:19 »

Halinko - nie wiem gdzie mieszkasz ale na tym etapie powinna być refundacja z NFZ. I pamiętaj że nie chodzi o tętnice ale o żyły. I możesz powiedzieć że tętnice były robione i są ok, a nogi Ci marzną. Nie wspominaj o CCSVI ale o zwykłym USG żył głowy i szyjnych. Powodzenia.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #298 : 2011-09-06, 07:37:01 »

Dzięki za wskazówki. USG to chyba mi zrobią - mam nadzieję.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #299 : 2011-09-08, 21:58:36 »

... A ja? No cóż. ...

Rozpisałeś się o sobie tak, że aż trudno całość ogarnąć wzrokiem. Wink Very Happy
Zrozumiałem, że wszystko czego się obawiałeś jest za Tobą, w dodatku z właściwym skutkiem. To dobra wiadomość. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.