forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:40:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Stwardnienie rozsiane...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Stwardnienie rozsiane...  (Przeczytany 210350 razy)
administ
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #320 : 2012-05-04, 10:18:23 »

"Źle zaczniesz, źle skończysz"
Dlatego jeśli da się cokolwiek zrobić w przypadku SM, bo to choroba bardzo swoista, tonajlepiej podjechać na pobyt w Arkadii p. Suchowieckich.
"Leczenie internetowe" zaś może przynieść opłakane skutki.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #321 : 2012-05-04, 10:20:51 »

Poznałam osoby w arkadiach, którym na Diecie Optymalnej SM zatrzymało się i stan zdrowia znacznie się poprawił. Jedna z pań z SM mówiła, że wcześniej jeździła na wózku inwalidzkim a teraz była sprawna fizycznie i psychicznie i zadowolona z życia.
Dla mnie największym autorytetem w sprawach Diety Optymalnej (i nie tylko) jest oczywiście dr. Kwaśniewski...

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=727
Zapisane

Stefan
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #322 : 2012-06-22, 17:40:56 »

"Źle zaczniesz, źle skończysz"
Dlatego jeśli da się cokolwiek zrobić w przypadku SM, bo to choroba bardzo swoista, tonajlepiej podjechać na pobyt w Arkadii p. Suchowieckich.
"Leczenie internetowe" zaś może przynieść opłakane skutki.
Wiem, nie mam nawet zamiaru tego robić Po prostu jak napisałem jest to moja znajoma, czyli osoba, którą poznałem ale widuję raczej sporadycznie i to z okazji kontaktów służbowych.
Moja koleżanka z pracy widuje ją częściej i mi opowiada na ten temat. Zapytałem o garść krótkich porad aby chociaż skierować w jakiś sposób "tok myślenia" tej osoby w kierunku zywienia, bo jej doktor zaproponował garść pigułek i powiedział, że "da się z tym żyć". Najtrudniejsza jest zmiana myślenia. Nie wiem nawet czy to da jakiś skutek ale szkoda mi młodej osoby po prostu.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #323 : 2012-06-26, 08:09:16 »

Poznałam osoby w arkadiach, którym na Diecie Optymalnej SM zatrzymało się i stan zdrowia znacznie się poprawił.
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=727
Bedac w Arkadii mój stan tez nieco sie poprawil, ale w koncu siadlam na wozku bedac na DO.
Teraz jestem na duzych dawkach antybiotykow i lecze przewlekla borelioze. Efekty leczenia dlugie i b. drogie, ale od paru tygodni staje na nogach dzieki dobremu rehbilitantowi i DO, dzieki ktorej mam dobre wyniki pomimo brania 'sterty' antybiotykow.
 Moj lekarz od borelki twierdzi, ze podlozem SMu jest zakarzenie wirusowe.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #324 : 2012-06-26, 08:43:53 »

Halina, czyli jest szansa, że będziesz chodzić? Very Happy Czyli chorowałaś na boreliozę i SM, czy "tylko" na boreliozę a leczono Ciebie na SM? Czy to pierwsze jest przyczyną drugiego?
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #325 : 2012-06-27, 18:39:06 »

Czy bede chodzila? Nie wiem,to zalezy w jakim stopniu jest zdegerowany OUN.
Bedac w Arkadii mialam 'trzeszczenie' stawow, lekarz opy stwierdzil,ze jem za malo bialka ze szczegolnym uwzglednieniem kolagenu.
Przez jakis czas faktycznie mialam poprawe.
Teraz wiem na czym to polega. Dopuki patogeny nie wytworza sobie przeciwcial to jest ok.
Dlatego antybiotyki mam zmieniane co 2-3 mies.
Teraz lecze sie na neuroborelioze. Zla diagnoza, sterydy zrobilly ze mnie kaleke.
Ciekawostka.
Moj lekarz od neuro kategorycznie zabronil mi DO, ale ja nie przyznajac sie nadal ja stsuje. Od 2 lat stosowania abaxów nie mialam grzyba,a wyniki jak: morfologia, kreatynina i proby watrobowe sa w normie.
I co mam mu pwiedziec, ze jestem na 'Kwasniewskim'?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #326 : 2012-06-27, 18:57:21 »

Nie wolno się poddawać, bo zawsze jest nadzieja na lepsze jutro!
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #327 : 2013-06-07, 13:06:39 »

<strong>"Główny Inspektor Farmaceutyczny wstrzymał obrót wszystkimi lekami zawierających tetrazepam. Są one stosowane w leczeniu stwardnienia rozsianego. GIF uzasadnia, że stosunek korzyści do ryzyka stosowania tych leków "nie jest uznawany za korzystny". Jest to konsekwencja decyzji Komisji Europejskiej w tej sprawie.</strong>

Jak poinformował GIF na swojej stronie internetowej, chodzi o leki: Tetraratio, Myopam, Myolastan oraz Miozepam. Tetrazepam stosowany jest w objawowym leczeniu stanów związanych ze wzmożonym i bolesnym napięciem mięśni szkieletowych oraz przykurczy mięśniowych różnego pochodzenia.

 "Ww. zalecenia wynikają z faktu, iż stosunek korzyści do ryzyka stosowania leków zawierających tetrazepam nie jest uznawany za korzystny, z uwagi na zagrożenie dotyczące bezpieczeństwa stosowania oraz ograniczoną skuteczność" - czytamy w uzasadnieniu decyzji GIF..." <strong>Więcej</strong> - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gif-wstrzymal-obrot-lekami-zawierajacymi-tetrazepa,1,5535158,wiadomosc.html .
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #328 : 2013-07-22, 21:53:45 »

P. Halinko  -  u mnie dużo zmian - nieżle chodzę ale jeszcze nie biegam. Co innego mi pomogło. Mózg człowieka to komputer i to bardzo wysokiej klasy. Każda choroba to efekt - ogólnie mówiąc wirusa /destrukcyjne wspomnienia komórkowe/. Nie rozpisuję się żeby nie wpaść pod ogień krytyki że internet nie jest od porad. Trzeba jednak mózg zresetować - prosta sprawa i nic nie kosztuje, są jednak wielkie siły które nie chcą dopuścić do tego / leczenie wszystkich chorób bez leków/
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #329 : 2013-08-06, 07:36:58 »

...Trzeba jednak mózg zresetować - prosta sprawa i nic nie kosztuje, są jednak wielkie siły które nie chcą dopuścić do tego / leczenie wszystkich chorób bez leków/

Jakie to proste. Format  mózg: i ... co-można? I co - da się? Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #330 : 2013-08-06, 07:43:13 »

Jak się ma dobry nośnik zewnętrzny systemu, to format z czystą instalacją jest wskazany, co jakiś czas, na odświeżenie plików systemowych...  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #331 : 2013-08-06, 07:48:33 »

Leczenie wszystkich chorób żywnością, to nie taki zły nośnik- jest. Very Happy
Ale procedur startowych należy bezwzględnie przestrzegać- z ołówkiem w łapce. Laughing



Reniu!
I czego "tu" nie rozumieć. Very Happy
Uważam, że nawet pan Karwa jest w stanie. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #332 : 2013-08-06, 07:51:03 »

Radzio, chyba Tobie się wątki pomieszały...
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #333 : 2013-08-06, 07:56:56 »

Nic nie szkodzi reniu. Very Happy
Pomieszały mi się?!? Wink
A kto porządku szuka, najwięcej znajdzie go u siebie. I blisko i trudzić się nie trzeba. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #334 : 2013-08-06, 07:58:44 »

Radzio, chyba Tobie się wątki pomieszały...

Ależ skąd!
Radzio ładnie nawiązał do poprzednika, rozwinął meritum, ale jeszcze chyba nie zakończył...  Rolling Eyes  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #335 : 2013-08-06, 08:05:14 »

Więc zapowiada się atrakcyjnie... Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #336 : 2013-08-07, 07:43:46 »

Wasze (do kilkorga piszę) wielokropki są tak domówione, że tłumaczyć ich zbyt długo nie potrzeba. Very Happy
A jest ich tyle, że kamyki w wielkiej garści Gavroche, przy nich, to... ten... no... mmm... pikuś. O!  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #337 : 2013-12-28, 17:12:54 »

Radzio, chyba Tobie się wątki pomieszały...

Ależ skąd!
Radzio ładnie nawiązał do poprzednika, rozwinął meritum, ale jeszcze chyba nie zakończył...  Rolling Eyes  Wink

O! Szefu. Przypomniałem sobie. Smile (Mój atut, to właśnie taka cierpliwość. Wink) Cool
Skorzystam z wielokropka. Very Happy

BACA'o.
Cytuj z: BACA
... są jednak wielkie siły które nie chcą dopuścić do tego / leczenie wszystkich chorób bez leków/

W pierwszej kolejności przyjmij ode mnie wyrazy uznania dla szacunku, którym darzysz "konkurencję". To faktycznie są wielkie siły, podobnie jak te, które preferują leczenie tylko za pośrednictwem leków... . Jesteś więc- ze swoją postawą- najczęściej pomiędzy "młotem, a kowadłem", a czasami jako zawoalowany przeze mnie "kibic", który czeka na końcowy gwizdek i dopiero wtedy przyjmie właściwą sobie postawę. Na przykład. Very Happy
A byłeś przecież sportowcem, a nie kibicem. Wink Byłeś?

Do Szefa. Smile
Za pochwałę dziękuję. Istotą mej "przydupiastej" postawy jest zaczerpnięta od pokolenia naszych Rodziców muzyczna maksyma, by...

http://www.youtube.com/watch?v=oiHNDWxYBFs Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Stwardnienie rozsiane...
« Odpowiedz #338 : 2013-12-28, 17:37:33 »

Nie wolno się poddawać, bo zawsze jest nadzieja na lepsze jutro!

O! Szefu! Very Happy
Interesująca, uniwersalna i w zasadzie rada, taki gotowiec. Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.