forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-03-28, 17:10:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658452 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.  (Przeczytany 21524 razy)
MONIKAW
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #20 : 2009-03-05, 14:45:19 »

Nie jadam ciast czasem kawałek gorzkiej czekolady, sliwkę w czekoladzie od święta.
Mozna piec ciasto bez mąki, zastepuje się ją mielonymi pestkami słonecznika dyni.... Widziałam gdzies na forum przepisy.

Zapisane
kate
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #21 : 2009-03-05, 14:55:18 »

dasz mi link?
Zapisane
MONIKAW
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #22 : 2009-03-05, 14:57:45 »

Musisz poszukać widziałam to bardzo dawno temu.
To były ciastka z mielonych pestek dokładnie nie pamiętam składu migdały, słonecznik, dynia...
Zapisane
kate
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #23 : 2009-03-05, 15:03:08 »

dzięki, poszukam. Very Happy
Zapisane
lux11
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #24 : 2009-06-05, 20:21:31 »

Na śniadanie zjadam 10-15gr. wegli w postaci sliwek,+ jajecznica oczywiscie. Nie jadam nic macznego.
Czy te sliwki jako zrodlo wegli sa OK, czy  moze lepiej zjesc cos innego.
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #25 : 2009-06-05, 20:35:07 »

Na śniadanie zjadam 10-15gr. wegli w postaci sliwek,+ jajecznica oczywiscie. Nie jadam nic macznego.
Czy te sliwki jako zrodlo wegli sa OK, czy  moze lepiej zjesc cos innego.

śliwki można ale nie za dużo, lepsze warzywka i ziemniaczek do 150 g. ja jadam teraz kalarepkę ugotowaną i polana masełkiem pycha.
Zapisane
Mari
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #26 : 2009-06-07, 21:17:00 »

Violuś Kochana

proszę Cię o super przepis na kalarepkę ...blee.. ja jej nie znoszę ! , a może nie umiem jej kucharzyć  Sad .

Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #27 : 2009-06-07, 21:24:27 »

Violuś Kochana

proszę Cię o super przepis na kalarepkę ...blee.. ja jej nie znoszę ! , a może nie umiem jej kucharzyć  Sad .



 Very Happy Mari trzeba ja lubić, innego wyjścia nie ma , ja ją gotuje, gdy jest miękka polewam masełkiem z bułką tartą, pycha do mieska i ziemniaczka  Smile
Zapisane
sylwiazłodzi
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #28 : 2009-06-07, 21:35:43 »

Ciastka bez mąki itd...
to je to:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=756.0

zaczęty przez lekarkę dr.Witoszek.
Smacznego!

Jak ktoś nie umie/nie lubi polecam wszystko co się chce wrzucić do miski, wymieszać łyĹźką, wylać na blachę z masłem albo oliwą z oliwek, piec i jeść , kształt nie waĹźny  waĹźne czy Wam zasmakuje.
 Smile
Zapisane
Radzio
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #29 : 2013-12-12, 19:57:28 »

Witam Wszystkich. Mam nadzieje ze moj watek nie bedzie zaraz usuniety. Wiem juz ze nikt mi tu porady medycznej nie da- wiem bo zanim postanowilem cokolwiek napisac to zaglebilem sie w to forum. W to forum jak rowniez poczytalem ksiazki pana Kwasniewskiego. Oczywiscie jestem osoba chora na ZZSK. Nie bede sie opisywal co to za choroba. Poprostu szukam ludzi ktorzy by mogli pokazac na swoim przykladzie jak sie wyleczyli z zzsk. Bo niewatpliwie tacy sa. Moje optymistyczne przypuszczenie mi sie nasuwa po lekturach ksiazek autora tej diety. Oczywiscie mam bardzo duzo pytan na temat tej diety. i nie ukrywam wylapalem wiele niescislosci. Ale wiem ze osoby bardzo dociekliwe nie sa mile tu widziane wiec pozostane przy apelu do osob ktore pokonaly taka chorobe wlasnie poprzez zywienie optymalne.Nie szukam odpowiedzi pt; jesli nie wierzysz tej dieciecie to wybierz sobie inna z posrod tasiaca dostepnych , albo idz do lekarza optymalnego lub osrodka (wczasowo- optymalnego?)....... Dzieki z " gory" za rzeczowa pomoc - odpowiedz.Pozdrawiam zdrowszych Smile
Ps. Trzy lata temu bylem u jednego z lekarzy optymalnych - sam nie byl przekonany czy mi pomoze. Wiec zrezygnowalem.

"Zaraz"- to odcinek czasu o długości co najmniej 6-ciu lat i 1-go miesiąca. Very Happy  Szwajcarska dokładność, skoro tam się wybieram. Cool Laughing
Zapisane
administ
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #30 : 2013-12-12, 20:00:22 »

Ale nadzieje tej osobie spełniłem! Siedemdziesiąt dwa miesiące, a jeszcze nie usunięte!  Shocked  Wink
Zapisane
Radzio
Gość


Email
Odp: Pytam poniewaz nic nie znalazlem.
« Odpowiedz #31 : 2013-12-12, 20:09:06 »

Nic nie znalazł, ale "wyłapał wiele nieścisłości". Ituitam Uśmiechnę się, ponieważ równam DO Prawego. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.