forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 00:54:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  zaburzenia odżywiania
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: zaburzenia odżywiania  (Przeczytany 3742 razy)
Enheida
Go


Email
zaburzenia odżywiania
« : 2008-05-03, 21:34:54 »

Witam.. Interesuje mnie Dieta dra Kwaśniewskiego, myslę że tworzy spójną, logiczną całość, a to dla mnie najważniejsze- żeby to co robię było sensowne... Przymierzam się do przejścia na ŻO, ale problem w tym, że niedam chyba rady tak za jednym zamachem Smile Chodzi o to że od 6 lat zdarzają się w moim życiu epizody bulimiczne, i nawet jeśli nie jestem głodna ( a już to wypróbowałam- tłusczcze wspaniale sycą), to czuje taki niedosyt..Jest to uwarunkowane napewno psychologicznie, ale tylko po zjedzeniu porcji weglowodanów ( i to niestety tych prostych) czuję się w porządku- to znaczy..hmmm nie wiem jakiego słowa użyć...'pełna'?? Co możecie poradzić na to? boję się ze jeśli nie bede jesć wegli w takich ilościach jakich jadłam dotychczas, to kazde podejscie do ŻO będzi esie konczyło źle (tzn kolejne zachowania bulimiczne)..a chcę z tym skonczyc i zadbac o moje ciało, pozwolić musię zregenerwoać i może czas najwyższy zacząć się cieszyć?? Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: zaburzenia odżywiania
« Odpowiedz #1 : 2008-05-04, 14:33:42 »

...to kazde podejscie do ŻO będzi esie konczyło źle (tzn kolejne zachowania bulimiczne)..a chcę z tym skonczyc...

Nic lepszego od ZO i DO nie znajdziesz, ale jest jeden podstawowy warunek,
aby wykorzystac w 99% "wielki potencjal" tego  "jedzenia leczniczego"
musisz miec "lekarza" stale nadzorujacego twoje poczynania i efekty tego,
w innym wypadku "bedzie jak zwykle" czyli w 90% "karykatura efektow" Shocked Cool Razz

Jak to wyglada? Poczytaj "przypadki" na forum   Shocked Cool  Razz
Jeden szczegolny "przypadek" jest juz slynny na cala "PolskieShocked Shocked Shocked Cool Laughing Razz
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: zaburzenia odżywiania
« Odpowiedz #2 : 2008-05-04, 19:21:01 »

Witam.. Interesuje mnie Dieta dra Kwaśniewskiego, myslę że tworzy spójną, logiczną całość, a to dla mnie najważniejsze- żeby to co robię było sensowne... Przymierzam się do przejścia na ŻO, ale problem w tym, że niedam chyba rady tak za jednym zamachem Smile Chodzi o to że od 6 lat zdarzają się w moim życiu epizody bulimiczne, i nawet jeśli nie jestem głodna ( a już to wypróbowałam- tłusczcze wspaniale sycą), to czuje taki niedosyt..Jest to uwarunkowane napewno psychologicznie, ale tylko po zjedzeniu porcji weglowodanów ( i to niestety tych prostych) czuję się w porządku- to znaczy..hmmm nie wiem jakiego słowa użyć...'pełna'?? Co możecie poradzić na to? boję się ze jeśli nie bede jesć wegli w takich ilościach jakich jadłam dotychczas, to kazde podejscie do ŻO będzi esie konczyło źle (tzn kolejne zachowania bulimiczne)..a chcę z tym skonczyc i zadbac o moje ciało, pozwolić musię zregenerwoać i może czas najwyższy zacząć się cieszyć?? Laughing

Enheida tym razem popieram opinie jaką udzielił Tobie Grizli w takim wypadku dietę powinnaś zaczynac pod opieką dobrego lekarza optymalnego
jeżeli Twoja Bulimia ,o której piszesz jest zaawansowana to musisz zaliczyc wizytę i ściśle trzymac sie zaleceń,a napewno uzyskasz to czego szukałaś na tym forum
A na forum ,zawsze możesz konsultowac niejasności.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.