forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 18:41:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660588 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  LARUM grają
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: LARUM grają  (Przeczytany 10685 razy)
Wacław
Go


Email
LARUM grają
« : 2008-05-13, 18:41:57 »

a tu cisza.
Chodzi o wydarzenie styczniowe w M.
Pewien kompozytor napisał utwór muzyczny o powyższym tytule, na w/w
okoliczność.
Zgineło 20 chłopa.
Specjalna komisja nie ustaliła przyczyny; - wystąpiły niesprzyjające okoliczności, i tyle.
Wydarzenie, które nie ma nazwy w języku polskim - tragedia, dramat - nie oddaje
rozmiaru tego wydarzenia. Jak to nazwać?

Co to ma wspólnego z odżywianiem?
Ma. Już prawie od 40 lat pewien lekarz z Ciechocinka "gdaka", że ten patologiczny
sposób odżywiania ,tej grupy zawodowej, musi zakończyć się źle, i stało się.
Czy można o tym milczeć?
Problem jest zasadniczy. Dotyczy wielu ludzi, grup zawodowych i społecznych.
Cała medycyna uparła się, że ją przyczyny chorób ludzi nie interesują.

Jak się czuje teraz ten lekarz, wiemy o kogo chodzi; ma satysfakcje, chyba gorzką,
przez łzy, bezsilność...
Wszyscy ci, którzy powinni skorzystać z wiedzy DR; "rżną głupa", udają, że nie ma sprawy,
co najwyżej zazdroszczą DR 2 mln wydanych egzemplarzy, książek  wydanych w kraju
i zagranicą. Nie ma drugiego takiego pisarza, publicysty. Że zazdroszczą to wiem
nawet z autopsji.

PS  tekst jest świadomie schematyczny, po to, aby utrudnić sprawę wyszukiwarkom,
   a tych co nie wiedzą o co chodzi zmusić do myślenia.

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #1 : 2008-05-13, 19:13:09 »

podaj linka, Smile

Na forum  zagladaju goscie,wielu z nich,to zagorzali przeciwnicy,niektorze wogole nie wiedza o co chodzi ,
jednak  obawiam sie,ze powyzszy tekst zmusi do myslenia tylko nielicznych,a reszta bedzie nadal  uwazala,ze wlasne zdrowie lezy w rekach Boga i lekarzy Sad
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: LARUM grają
« Odpowiedz #2 : 2008-05-13, 19:29:23 »

wszystko lezy w rekach boga :
http://video.google.com/videosearch?q=zeitgeist+&sitesearch=video.google.com&start=20
tematu na forum brak ( o tym filmie ) sprawdzone und potwierdzone  Smile
video sie nie tnie , jesli cos nie tak to polecam szukac : zeitgeist
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #3 : 2008-05-13, 19:31:45 »

"Trochę wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem"./L. Pasteur/.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: LARUM grają
« Odpowiedz #4 : 2008-05-13, 19:36:09 »

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #5 : 2008-05-14, 10:05:15 »

podaj linka, Smile

Na forum  zagladaju goscie,wielu z nich,to zagorzali przeciwnicy,niektorze wogole nie wiedza o co chodzi ,
jednak  obawiam sie,ze powyzszy tekst zmusi do myslenia tylko nielicznych,a reszta bedzie nadal  uwazala,ze wlasne zdrowie lezy w rekach Boga i lekarzy Sad


Kodar widzę że tracisz grunt pod nogami już zaczynasz bujac w obłokach ,zejdż na ziemię,czy ty uważasz że lekarze Tobie już nie są potrzebni.Powinnaś
przyjąc posadę u Premiera Tuska on właśnie szuka jak uzdrowiż tą chorą slużbę zdrowia.A Ty możesz mu zaproponowac że najlepiej niech każdy leczy się sam a
lekarze są nam nie potrzebni.Tylko pomyśl jak będzie4sz wyglądac jak może Ciebie spotkac ,udari to,nie słoneczny.To co wtedy powiesz że przecież to niemożliwe dlaczego mnie to spotkało przecież ja byłam przez 10 lat na DO. Ale co wtedy też będzie jezeli nie będzie tych lekarzy??
Radził bym miec baczenie i na Dietę ,na lekarzy i na Boga
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #6 : 2008-05-14, 14:54:39 »

Radził bym miec baczenie i na Dietę ,na lekarzy i na Boga

Czyli na samo życie -tylko trochę Jurku w/g mnie pomylone są kolejności  Idea Exclamation Rolling Eyes Mr. Green Neutral Arrow Wink  Shocked Very Happy Razz -dla Ciebie emotki  Smile
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #7 : 2008-06-12, 22:11:18 »

podaj linka, Smile

Na forum  zagladaju goscie,wielu z nich,to zagorzali przeciwnicy,niektorze wogole nie wiedza o co chodzi ,
jednak  obawiam sie,ze powyzszy tekst zmusi do myslenia tylko nielicznych,a reszta bedzie nadal  uwazala,ze wlasne zdrowie lezy w rekach Boga i lekarzy Sad


Kodar widzę że tracisz grunt pod nogami już zaczynasz bujac w obłokach ,zejdż na ziemię,czy ty uważasz że lekarze Tobie już nie są potrzebni.Powinnaś
przyjąc posadę u Premiera Tuska on właśnie szuka jak uzdrowiż tą chorą slużbę zdrowia.A Ty możesz mu zaproponowac że najlepiej niech każdy leczy się sam a
lekarze są nam nie potrzebni.Tylko pomyśl jak będzie4sz wyglądac jak może Ciebie spotkac ,udari to,nie słoneczny.To co wtedy powiesz że przecież to niemożliwe dlaczego mnie to spotkało przecież ja byłam przez 10 lat na DO. Ale co wtedy też będzie jezeli nie będzie tych lekarzy??
Radził bym miec baczenie i na Dietę ,na lekarzy i na Boga

OCZYWISCIE na WSZYSTKO

http://video.google.pl/videoplay?docid=-5739634563260751371
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #8 : 2008-06-19, 19:14:56 »

raczej na taki pesymistyczny filmik nie dam sie namowic, Laughing
Zapisane
Wacław
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #9 : 2008-07-10, 20:37:10 »

podaj linka, Smile

Na forum  zagladaju goscie,wielu z nich,to zagorzali przeciwnicy,niektorze wogole nie wiedza o co chodzi ,
jednak  obawiam sie,ze powyzszy tekst zmusi do myslenia tylko nielicznych,a reszta bedzie nadal  uwazala,ze wlasne zdrowie lezy w rekach Boga i lekarzy Sad


Jeżeli KODAR ma rację to temat mojego doniesienia powinien brzmieć; LARUM GRAJĄ TRĄBAMI JERYCHOŃSKIMI.
W dalszym ciągu nie znamy przyczyny tragedii w M.
Wydarzenie jest na miarę tysiąclecia. Tylu polskich lotników nie zginęło w bitwie o wyspy brytyjskie w 1940 roku.

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: LARUM grają
« Odpowiedz #10 : 2016-01-06, 17:05:02 »

a tu cisza.
Chodzi o wydarzenie styczniowe w M.
Pewien kompozytor napisał utwór muzyczny o powyższym tytule, na w/w
okoliczność.
Zgineło 20 chłopa.
Specjalna komisja nie ustaliła przyczyny; - wystąpiły niesprzyjające okoliczności, i tyle.
Wydarzenie, które nie ma nazwy w języku polskim - tragedia, dramat - nie oddaje
rozmiaru tego wydarzenia. Jak to nazwać?

Co to ma wspólnego z odżywianiem?
Ma. Już prawie od 40 lat pewien lekarz z Ciechocinka "gdaka", że ten patologiczny
sposób odżywiania ,tej grupy zawodowej, musi zakończyć się źle, i stało się.
Czy można o tym milczeć?
Problem jest zasadniczy. Dotyczy wielu ludzi, grup zawodowych i społecznych.
Cała medycyna uparła się, że ją przyczyny chorób ludzi nie interesują.

racja, w małym Mirosławcu są 2 Bidronki!   I duży Lewiatyn  .  Jak ci lotnicy mogli wylądować !  ?     Byle co  jedli .

Akurat przejeżdżałem w tym miejscu i w tym czasie.  Myślałeś, że nic gorszego nie może się wydarzyć ? a jednak  ....
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.