forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 03:19:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...  (Przeczytany 92814 razy)
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #120 : 2008-12-26, 03:35:10 »

Jesli chodzi o rotacje mlecznych...To jest dla mnie bezsens (przepraszam), ale ja z nich nei zrezygnuje bo nigdy mi nic po nich nie bylo! Nigdy nie mialam skazy bialkowej jako dziecko. A w najgorszym okresie czasu (ro temu przy wrzodach) objadalam sie wrecz 30% smietanka! po tygodniu zero boli i wzdec,wiec o co chodzi???

Adampio=> a czytales Kwasniewskiego? Jakie proporcje zaleca po dluzszym stosowaniu diety???
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #121 : 2008-12-26, 03:37:03 »

Aha, zgagi to ja nie mialam juz od roku! A zoladek piecze mnie sporadycznie (czyt. rz w miesiacu). U mnie to jest "rozpychanie"
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #122 : 2008-12-26, 06:26:28 »

Aha, zgagi to ja nie mialam juz od roku! A zoladek piecze mnie sporadycznie (czyt. rz w miesiacu). U mnie to jest "rozpychanie"

Justi2001!
Mnie sie wydaje, ze ty szukasz tu aprobaty na swoje zachcianki. Ty nie sluchasz zadnych porad. Chcesz zeby twoja dziwaczna diete zaaprobowano na tym forum.
Tego sie tu nie doczekasz. Rozpychanie masz gdzie indziej a nie w zoladku. Ty nawet nie wiesz jakie masz plomby w zebach. Ile razy juz zaczynalas te diete?
Przestan sie uzalac i wez sie za ksiazki o diecie optymalnej.
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #123 : 2008-12-26, 07:04:13 »

Kangur? Widziales sie choc raz z Kwasniewskim? Bo widzisz, ja tak, nie raz bylam w Ciechocinku, do Jastrzebiej Gory jezdze co roku, a ksiazki kwasniewsiego leza u mnie przy lozku i w zasadzie przeczytalam je juz kilkakrotnie! Za kazdym razem doszukuje sie w nich czegos nowego i to odnajduje. O ile o samej biochemii tej diety nie wiem az tak duzo, bo chemia to nie moj konik (choc rodzice sa chemikami Very Happy) to jestem w  stanie pojac podstawowe zasady tej diety i jej dzialanie. Zreszta nie raz dieta mnie "ratowala". Ratowala mnie z chorob, ktorych geneza prawie wszystkich lezy w psychice. Od dziecka mam nerwice (byly krotkie przerwy). ale to dlatego ze zycie mam jakie mam. Zawsze rzucam sie na gleboka wode bo jestem bardzo ambitna. Obecnie mimo iz nie skonczylam studiow juz pracuje w telewizji, dlaczego? Bo mam samozaparcie i chec do pracy! Bez wzgledu na przeciwnosci losu z nimi walcze.  Mam dopiero (az) 22 lata, a mniej wiecej od 17 roku zycia zdalam sobie sprawe ze weglowodany szkodza!!! Zwlaszcza cukry proste! Stad jestem na tym forum. A napisalam do Was, bo szukam obecnie przyczyny tego, ze szkodza mi rzeczy (patrz, np jajka), ktore niedawno nie szkodzily mi wcale! Wrecz mnie leczyly! Ja naprawde nie chce sie z nikim klocic ani wymadrzac.

Wiecie co, biore nadal tranxene, niestety w coraz wiekszych dawkach... Zaczelam sie uzalezniac, ale czuje sie na nim dobrze. Bralam 3 dni controloc i niestety bardziej mi szkodzil niz pomagal. Bo wydaje mi sie ze oslabial dzialanie tranxenu:/ Wczoraj zeby sie uspokoic i wyciszyc musialam zjesc 25 mg tranxene!! A 3 dni wczesniej bylam jak aniolek po 5mg! Wiec STOP controlocowi i napisze za jakis czas jak sie czuje.
W tej chwili jezeli chodzi o diete to zywie sie w ten sposob, ze rano zjadam praktycznie same weglowodany(cala dobowa dawke) plus tluszcz oczywiscie, a pozniej 2 posilki bialkowo-tluszczowe. Ogolnie ostatni posilek jem kolo 15 bo o 19 chodze juz spac. Zupelnie nie mam ochoty na jedzenie po poludniu, moglabym po prostu juz nic nie jesc od 13-14... Chcialam sie jeszcze tylko poradzic co mam z tym bialkiem zrobic? Ile gram bialka spozywac? Sprobuje dzis okolo 40 zjesc, moze jakos mi sie uda :/.

Mimo wszystko dziekuje Wam za odzew, wrotce napewno napisze co sie dzieje...Moze komus moje wnioski tez sie przydadza na przyszlosc...
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #124 : 2008-12-26, 10:53:36 »

Kangur? Widziales sie choc raz z Kwasniewskim? Bo widzisz, ja tak, nie raz bylam w Ciechocinku, do Jastrzebiej Gory jezdze co roku, a ksiazki kwasniewsiego leza u mnie przy lozku i w zasadzie przeczytalam je juz kilkakrotnie!
 Mam dopiero (az) 22 lata, a mniej wiecej od 17 roku zycia zdalam sobie sprawe ze weglowodany szkodza!!! Zwlaszcza cukry proste! Stad jestem na tym forum.
W tej chwili jezeli chodzi o diete to zywie sie w ten sposob, ze rano zjadam praktycznie same weglowodany(cala dobowa dawke) plus tluszcz oczywiscie, a pozniej 2 posilki bialkowo-tluszczowe. Ogolnie ostatni posilek jem kolo 15 bo o 19 chodze juz spac. Zupelnie nie mam ochoty na jedzenie po poludniu, moglabym po prostu juz nic nie jesc od 13-14... Chcialam sie jeszcze tylko poradzic co mam z tym bialkiem zrobic? Ile gram bialka spozywac? Sprobuje dzis okolo 40 zjesc, moze jakos mi sie uda :/.

ech dziecinada
niby wszystko wiesz a  nie znasz podstawowych zasad i nie przestrzegasz
rozregulowałaś metabolizm
ps.
twój problem polega na tym ze jesteś po prostu niedożywiona
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #125 : 2008-12-26, 11:04:51 »

Ok, dzieki...
Pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #126 : 2008-12-26, 11:08:36 »

Kangur? Widziales sie choc raz z Kwasniewskim? Bo widzisz, ja tak, nie raz bylam w Ciechocinku, do Jastrzebiej Gory jezdze co roku, a ksiazki kwasniewsiego leza u mnie przy lozku i w zasadzie przeczytalam je juz kilkakrotnie! Za kazdym razem doszukuje sie w nich czegos nowego i to odnajduje. O ile o samej biochemii tej diety nie wiem az tak duzo, bo chemia to nie moj konik (choc rodzice sa chemikami Very Happy) to jestem w  stanie pojac podstawowe zasady tej diety i jej dzialanie. Zreszta nie raz dieta mnie "ratowala". Ratowala mnie z chorob, ktorych geneza prawie wszystkich lezy w psychice. Od dziecka mam nerwice (byly krotkie przerwy). ale to dlatego ze zycie mam jakie mam. Zawsze rzucam sie na gleboka wode bo jestem bardzo ambitna. Obecnie mimo iz nie skonczylam studiow juz pracuje w telewizji, dlaczego? Bo mam samozaparcie i chec do pracy! Bez wzgledu na przeciwnosci losu z nimi walcze.  Mam dopiero (az) 22 lata, a mniej wiecej od 17 roku zycia zdalam sobie sprawe ze weglowodany szkodza!!! Zwlaszcza cukry proste! Stad jestem na tym forum. A napisalam do Was, bo szukam obecnie przyczyny tego, ze szkodza mi rzeczy (patrz, np jajka), ktore niedawno nie szkodzily mi wcale! Wrecz mnie leczyly! Ja naprawde nie chce sie z nikim klocic ani wymadrzac.

Wiecie co, biore nadal tranxene, niestety w coraz wiekszych dawkach... Zaczelam sie uzalezniac, ale czuje sie na nim dobrze. Bralam 3 dni controloc i niestety bardziej mi szkodzil niz pomagal. Bo wydaje mi sie ze oslabial dzialanie tranxenu:/ Wczoraj zeby sie uspokoic i wyciszyc musialam zjesc 25 mg tranxene!! A 3 dni wczesniej bylam jak aniolek po 5mg! Wiec STOP controlocowi i napisze za jakis czas jak sie czuje.
W tej chwili jezeli chodzi o diete to zywie sie w ten sposob, ze rano zjadam praktycznie same weglowodany(cala dobowa dawke) plus tluszcz oczywiscie, a pozniej 2 posilki bialkowo-tluszczowe. Ogolnie ostatni posilek jem kolo 15 bo o 19 chodze juz spac. Zupelnie nie mam ochoty na jedzenie po poludniu, moglabym po prostu juz nic nie jesc od 13-14... Chcialam sie jeszcze tylko poradzic co mam z tym bialkiem zrobic? Ile gram bialka spozywac? Sprobuje dzis okolo 40 zjesc, moze jakos mi sie uda :/.

Mimo wszystko dziekuje Wam za odzew, wrotce napewno napisze co sie dzieje...Moze komus moje wnioski tez sie przydadza na przyszlosc...
 

Poniewaz jedzac jak Ty mozna tylko byc chorym. Widac wszystkie wizyty w Ciechocinku i Jastrzebiej byly bez sensu, nic z tego nie wyszlo, niczego sie nie nauczylas. A dowodem sa Twoje BTW, ilosci zjadanego bialka i stan Twojego zdrowia!!!!
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #127 : 2008-12-26, 11:27:16 »

To jest dla mnie bezsens (przepraszam), ale ja z nich nei zrezygnuje bo nigdy mi nic po nich nie bylo!

A to najwyższa pora zrotować. Będzie lepiej!.
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #128 : 2008-12-26, 11:45:35 »

Adampio, zamiast mnie krytykowac to zaproponuj mi cos prosze. jakie proporcje mam jesc?
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #129 : 2008-12-26, 11:48:27 »

Adampio, zamiast mnie krytykowac to zaproponuj mi cos prosze. jakie proporcje mam jesc?

samodzielna decyzja przyniesie o niebo wiecej satysfakcji! Smile
tu masz wszystko, a nawet wiecej Wink http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #130 : 2008-12-26, 11:52:19 »

Adampio, zamiast mnie krytykowac to zaproponuj mi cos prosze. jakie proporcje mam jesc?

Żadnej proporcji, a tym bardziej stosunku!. Musisz wagę ciała pomnożyć przez regułę 0,8 i regułę 30g zrotować, a  samo ci wyjdzie!
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #131 : 2008-12-26, 11:56:08 »

Z tego co mi wiadomo stosunki BTW tj 1:2,5-3,5:0.8 mnoży sie przez nie obecna wage ale NALEZYTA. A moja waga nalezyta powinna wynosic 50kg! A waze o 5 mniej. Wiec jak mam to mnozyc?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #132 : 2008-12-26, 11:59:49 »

Z tego co mi wiadomo stosunki BTW tj 1:2,5-3,5:0.8 mnoży sie przez nie obecna wage ale NALEZYTA. A moja waga nalezyta powinna wynosic 50kg! A waze o 5 mniej. Wiec jak mam to mnozyc?
a nie prosciej byloby zjadac juz zbilansowane potrawy,ktore dostepne sa tutaj na forum,lub w ksiazkach drJ.Kwasniewskiego??Moze powinnas tyle jadac na ile czujesz sie syta i zdrowa??? Razz
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #133 : 2008-12-26, 12:02:29 »

Te stosunki się zmieniają w zależności od ilości podanych wcześniej reguł. A reguły to podstawa, bo jak DO może być bez reguł? Shocked
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #134 : 2008-12-26, 12:03:29 »

Z tego co mi wiadomo stosunki BTW tj 1:2,5-3,5:0.8 mnoży sie przez nie obecna wage ale NALEZYTA. A moja waga nalezyta powinna wynosic 50kg! A waze o 5 mniej. Wiec jak mam to mnozyc?


Wazysz 45 kg?

OK, jezeli znasz proporcje, to dlaczego jesz wg. proporcji 1:2:3 ???
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #135 : 2008-12-26, 12:04:59 »

Te stosunki się zmieniają w zależności od ilości podanych wcześniej reguł. A reguły to podstawa, bo jak DO może być bez reguł? Shocked
 

Jdeyna regula to BTW a nie gramy.
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #136 : 2008-12-26, 12:06:28 »

Adampio, czy moge doslownie 10 minut Ci zajac na gg. Plis...
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #137 : 2008-12-26, 12:11:49 »

Czyli teoretycznie powinnam zjadac (przy wadze 45kg) :
36W 45B  ok 120T .

Tak mam to rozumiec?

Czy, jezeli mam ochote zjesc wiecej (bo chce przytyc,a chce) to moge jesc wiecej W B i T w rownych proporcjach?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #138 : 2008-12-26, 12:13:36 »

Jak chcesz przytyć, to najlepsza jest dieta "optymalna" o stosunkach BTW 1:1,5:3. Tyje się średnio 3-5kg na miesiąc, a jak zapijesz piwkiem, albo innym alkoholkiem to i więcej przybrać można!
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #139 : 2008-12-26, 12:15:45 »

Z tego co mi wiadomo stosunki BTW tj 1:2,5-3,5:0.8 mnoży sie przez nie obecna wage ale NALEZYTA. A moja waga nalezyta powinna wynosic 50kg! A waze o 5 mniej. Wiec jak mam to mnozyc?

Wazysz 45 kg?
OK, jezeli znasz proporcje, to dlaczego jesz wg. proporcji 1:2:3 ???

ponieważ zastosowano tu ciąg liczb Fibonacciego / poszę zauwazyć, że suma dwóch kolejnych liczb jest równa nastepnej /
dzieląc pierwszą przez drugą uzyskujemy ciekawy stosunek, a drugą przez trzecia prawie dobry choc jeszcze nie idealny
powszechnie wiadomo, że stosunek, a jeszcze lepiej bardzo dobry stosunek to podstawa naszej egzystencji!
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.