forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 21:36:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659613 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...  (Przeczytany 92736 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #20 : 2008-05-17, 14:09:19 »

...Ja wiem ze z kalu p-rawie kazdemu wychodzi candida bo przeciez kazdy to ma...

"Candida" w kale to "maly pikus" do calej reszta tego "okropienstwa"
co jest w kale, najgorsze to to, ze te drobnoustroje zywia sie twoim kalem!!!!  Shocked

Gorszy problem od "pryszczy" to to, ze ten "kal" smierdzi.
Wyobraz sobie gdyby ktos przypadkowo powachal "tego smrodu"?
Co by sobie pomyslal o Tobie i jak Ty musialabys sie czuc. Shocked Shocked Shocked

Ale najgorsza ze wszystkiego jest ta "glukoza"
wszedzie jej pelno w calym organizmie, nalezy jej sie radykalnie pozbyc
i wtedy zdechna "wszystkie paskudztwa" Shocked Shocked

-
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #21 : 2008-05-17, 14:17:21 »

...Aha, co jeszcze. Jak bralam antybiotyki na helico to WSZYSKIE chrosty mi poznikaly... W ciagu 3 dni!! Wiec bylam przekonana ze to powodem byl helico. Ale po ok miesiacu krostki wrocily mimo iz fizycznie czulam sie swietnie, zero problemow w "toalecie"... Wykoncze sie chyba, bo jak sie dobrze czuje to cera do d*** i tak w kolko...Bledne kolo ktorego nie umiem przerwac bo po prostu nie wiem jak...

Wszystkiemu winna jest "glukoza" wszedzie jej pelno, zalewa nas doslownie,
w dzien i w nocy kazda komorka naszego ciala jest zawieszona "w zupie z glukozy"
to jest po prostu okropne Shocked Shocked Shocked

Nalezy "walczyc z glukoza" aby przerwac to "bledne kolo"
wtedy i w "toalecie" bedzie zero problemow" i cera bedzie "bez pryszczy" Shocked Shocked
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #22 : 2008-05-17, 14:59:43 »

Jeszcze niedawno jadlam chleb glownie w postaci zytniej wasy. Tak to raczej minimalne ilosci. Od kilku dni w ogole go nie jem i nie mam na niego ochoty. Tyle tylko ze jem np jakies dzemiki czy slodkie jogurty bo warzyw surowych jesc nie moge (wrzody), z gotowanych toleruje tylko brokuly i suma sumarum nie mam z czego przyjmowac weglowodanow. Za ziemniakami nie przepadam zupelnie. No to skad ja mam wegle czerpac jak nie z cukrow prostych? Zreszta pamietam jak na boze narodzenie i na wielkanoc jadlam sporo tlustych slodkich ciast i nic mi nie bylo. To wszystko jest strasznie dziwne... Leczenie przechodzilam przed wielkanoca a na wielkanoc czulam sie bardzo dobrze. Cera byla bardzo ladna, bez zadnych krostek. Aha, co jeszcze. Jak bralam antybiotyki na helico to WSZYSKIE chrosty mi poznikaly... W ciagu 3 dni!! Wiec bylam przekonana ze to powodem byl helico. Ale po ok miesiacu krostki wrocily mimo iz fizycznie czulam sie swietnie, zero problemow w "toalecie"... Wykoncze sie chyba, bo jak sie dobrze czuje to cera do d*** i tak w kolko...Bledne kolo ktorego nie umiem przerwac bo po prostu nie wiem jak...


Faktycznie - masz problem. Totalne błędne koło. Niestety musisz wybrać i być konsekwentna w działaniu. Albo wsuwasz cukry proste ( bo nie lubisz ziemniaków) ale masz paskudną cerę i bulgotanie w brzuchu, albo przekonujesz się do ziemniaczków i brokułów jako źródło węgli, zero cukrów prostych, a wtedy i cera ładna i problemy z brzuchem powinny być mniejsze. Co do psyche - będę się upierać, że też trzeba o nią zadbać. Oby samo żywienie pomogło -  życzę Ci tego.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #23 : 2008-05-17, 19:07:16 »

Jeszcze niedawno jadlam chleb glownie w postaci zytniej wasy. Tak to raczej minimalne ilosci. Od kilku dni w ogole go nie jem i nie mam na niego ochoty. Tyle tylko ze jem np jakies dzemiki czy slodkie jogurty bo warzyw surowych jesc nie moge (wrzody), z gotowanych toleruje tylko brokuly i suma sumarum nie mam z czego przyjmowac weglowodanow. Za ziemniakami nie przepadam zupelnie. No to skad ja mam wegle czerpac jak nie z cukrow prostych? Zreszta pamietam jak na boze narodzenie i na wielkanoc jadlam sporo tlustych slodkich ciast i nic mi nie bylo. To wszystko jest strasznie dziwne... Leczenie przechodzilam przed wielkanoca a na wielkanoc czulam sie bardzo dobrze. Cera byla bardzo ladna, bez zadnych krostek. Aha, co jeszcze. Jak bralam antybiotyki na helico to WSZYSKIE chrosty mi poznikaly... W ciagu 3 dni!! Wiec bylam przekonana ze to powodem byl helico. Ale po ok miesiacu krostki wrocily mimo iz fizycznie czulam sie swietnie, zero problemow w "toalecie"... Wykoncze sie chyba, bo jak sie dobrze czuje to cera do d*** i tak w kolko...Bledne kolo ktorego nie umiem przerwac bo po prostu nie wiem jak...


moze  dokladnie notuj co i ile zjadasz oraz po jakich posilkach czujesz sie gorzej.Szybciej bedziesz mogla wyeliminowac produkty,ktore ci szkodza.
Warzywa gotowane sa zawsze dobrze tolerowane,a szczegolnie ziemniaki.
Wszelkie prod.zbozowe jak rowniez cukry proste niestety nalezaloby wyeliminowac.
Wzmocnienie psychiki pod okiem  doswiadczonego psychoterapeuty pomoze rowniez,ze wdrazanie  diety  stanie sie latwe i przyjemne.
Pomocna moze byc takze wyszukiwarka tutaj na Forum oraz www.dietaoptymalna.com Smile


 

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #24 : 2008-05-17, 19:14:00 »

...Aha, co jeszcze. Jak bralam antybiotyki na helico to WSZYSKIE chrosty mi poznikaly... W ciagu 3 dni!! Wiec bylam przekonana ze to powodem byl helico. Ale po ok miesiacu krostki wrocily mimo iz fizycznie czulam sie swietnie, zero problemow w "toalecie"... Wykoncze sie chyba, bo jak sie dobrze czuje to cera do d*** i tak w kolko...Bledne kolo ktorego nie umiem przerwac bo po prostu nie wiem jak...

Wszystkiemu winna jest "glukoza" wszedzie jej pelno, zalewa nas doslownie,
w dzien i w nocy kazda komorka naszego ciala jest zawieszona "w zupie z glukozy"
to jest po prostu okropne Shocked Shocked Shocked

Nalezy "walczyc z glukoza" aby przerwac to "bledne kolo"
wtedy i w "toalecie" bedzie zero problemow" i cera bedzie "bez pryszczy" Shocked Shocked

I w ogóle już będzie zero problemów,a jedynie bezbrzeżne szczęście o ile nie było się "grzesznikiem"  Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #25 : 2008-05-17, 20:49:15 »

..I w ogóle już będzie zero problemów,a jedynie bezbrzeżne szczęście o ile nie było się "grzesznikiem"  Razz

No i warto jeszcze dodac(zapomnialem Razz ), ze cera bedzie "bez pryszczy" i "ziemista"  Razz Razz Razz

Ale jak juz walczyc z glukoza to na calego!!!  Razz Razz Razz



Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #26 : 2008-05-17, 22:27:08 »

..I w ogóle już będzie zero problemów,a jedynie bezbrzeżne szczęście o ile nie było się "grzesznikiem"  Razz

No i warto jeszcze dodac(zapomnialem Razz ), ze cera bedzie "bez pryszczy" i "ziemista"  Razz Razz Razz

Ale jak juz walczyc z glukoza to na calego!!!  Razz Razz Razz




    WIARA PRZENOSI GORY    Razz
  a zwatpienie??  Sad
Zapisane
Rene
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #27 : 2008-05-17, 22:54:29 »

Witaj Justi !! .Mogę Ci pomuc.Chciałabym wiedzieć ile masz lat,że aż tyle dolegliwości Cię nęka.Doskonale wiem co to jest Helikobakter lub Candida.Powiem Ci szczerze,że po przeczytaniu Twojego listu,postanowiłam zarejestrować sie w portalu,aby Ci odpowiedzieć.Podaj swój nr tel lub email,to pomogę Ci  napewno podreperować zdrówko.Dwie osoby z mojej rodziny miały tą bakterię i taraz ta dolegliwość pozostała tylko wspomnieniem.Pozdrawiam
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #28 : 2008-05-18, 11:29:18 »

...Witaj Justi !! .Mogę Ci pomuc.Chciałabym wiedzieć ile masz lat,że aż tyle dolegliwości Cię nęka.Doskonale wiem co to jest Helikobakter lub Candida...

Napisz wprost co sprzedajesz? Cool Swoj mocz, czy tych ozdrowiencow Cool Razz Razz
A moze "latajace termofory" Razz Razz,
a moze irygacje z "wymiocin" wujka zdzicha plus witaminy "kaliwita"  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #29 : 2008-05-18, 12:01:43 »



 i "ziemista"  Razz Razz Razz


Myśleliśmy o tym samym,ale nie pisałam o tym,bo wydało mi się to za straszne.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #30 : 2008-05-18, 12:56:09 »

Chciałabym wiedzieć ile masz lat,że aż tyle dolegliwości Cię nęka.

A co ma ilość lat  wspólnego z iloscią dolegliwości?
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #31 : 2008-05-18, 13:23:02 »

Glukoza czyli slodyczne, cukier, dzemy, i fruktoza czyli owoce??? To musi isc w odstawke??!! Jezeli tak to nie ma problemu.. Od dzis zaczelam ! Ale co z smietanka slodka 30procentowa ktora uzywam rano do kawy (bez kawy nie ma toalety:/), bialy twaróg ktorego jem dziennie ok 20gram, smietana kwasna i jogurty probiotyczne?? Co z zoltym serem? Co z maslem? Czy te rzeczy jesc moge? Jezeli tak, to cukier moze dla mnie nie istniec...Ale teraz oprocz diety co z lekami? Probiotyki biore non stop od ponad roku dzien w dzien...


A tak apropos Edytko i inni: Jakie mieliscie objawy kandydozy? Ja nie mam pryszczy!!! Raz na miesiac jakis wyjdzie., ale mam zaskorniki takie biale na brodzie... Niewidoczne ale ja je widze. A na ramieniu lewym to takie cos jak zapalenie mieszkow wlosowych. Czy to moga byc objawy kandydozy?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #32 : 2008-05-18, 18:39:49 »

Czy te rzeczy jesc moge?

No ,jeść możesz,ja też mogłam .Nikt przede mną jedzenia nie chował,ale jadłam to ,po czym nie miałam dolegliwości.

Zapisane
Rene
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #33 : 2008-05-18, 23:04:21 »

Do grizzly!
Twój pseudonim,pasuje do Ciebie.Lubisz kąsać nie patrząc na skutki.Myślałam,że jeśli na forum ktoś prosi o pomoc,to tak jest w rzeczywistości,a internauci są poważnymi ludźmi.Myliłam się.Nie jestem sprzedawcą,niczego nie sprzedaję,Chciałam doradzić co brać na Helikobakter i na Candidę,bo moja 19 letnia wnuczka wyleczyła się z tego bezpowrotnie,ale TY próbowałeś mnie obrazić,że sprzedaję mocz,lub coś gorszego.Gdybyś sięgnął do historii,to byś wiedział,że w Chinach moczem zakonnicy leczono jeszcze 100 lat temu,ale Ty z pewnością historii nie znasz,a ja nie mam zamiaru z Tobą polemizować.Żegnam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #34 : 2008-05-19, 08:28:44 »

Jeśli chodzi o ten mocz,to nadal się nim leczy,prawda?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #35 : 2008-05-19, 12:29:43 »

Co za truizm.
Moim zdaniem mocz jest odpadem organizmu tak jak g...o. Dlaczego nie leczyć g....m?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #36 : 2008-05-19, 12:39:27 »

np. kocim?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #37 : 2008-05-19, 12:54:16 »

Do grizzly!
Twój pseudonim,pasuje do Ciebie.Lubisz kąsać nie patrząc na skutki.Myślałam,że jeśli na forum ktoś prosi o pomoc,to tak jest w rzeczywistości,a internauci są poważnymi ludźmi.Myliłam się.Nie jestem sprzedawcą,niczego nie sprzedaję,Chciałam doradzić co brać na Helikobakter i na Candidę,bo moja 19 letnia wnuczka wyleczyła się z tego bezpowrotnie,ale TY próbowałeś mnie obrazić,że sprzedaję mocz,lub coś gorszego.Gdybyś sięgnął do historii,to byś wiedział,że w Chinach moczem zakonnicy leczono jeszcze 100 lat temu,ale Ty z pewnością historii nie znasz,a ja nie mam zamiaru z Tobą polemizować.Żegnam

Rene tak jest że Grizli lubi kąsac,i myślę że nie powinieneś się obrażac,bo On odpowiedział na twój post całkiem słusznie.
Jeżeli rzeczywiście chciałeś pomóc osobie proszącej o pomoc to powinieneś zrobic to na forum a nie prosi o dane osobowe i ile ma lat
nr telefonu oraz  maila.
Ja równiez mam takie odczucie że Ty chciałeś,jeszcze znac zasobnośc jego konta.
A jeżeli tak nie jest to podaj to na forum może i ktoś inny z tego skorzysta.Przecież jak piszesz po to się rejestrowałeś na forum
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #38 : 2008-05-19, 12:59:14 »

Jurku  Very Happy Uroczo to ująłeś  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #39 : 2008-05-19, 13:05:03 »

Cytuj
Jurku  Very Happy Uroczo to ująłeś  Very Happy

Dziękuję ale chyba zgadzasz się z naszyą filozofią skoro Rene  jest taki uczynny to powinien napisac że najlepszym lekarstwem
na te dolegliwości nie jest DO.tylko ??????????????????
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.